Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Chorzów

Opinie o Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

janusz

Witam, mozna prosic o opinie nt. pracy kierowcy kat.c?

Zapytanie

Witam ,a moze teraz ktos doda opinię ,czy warto sie przyjmowac po 50 ,jaka to praca ,czy dalej brak przerwy na sniadanie _ musi przeciez byc.

Zapytanie

Adik

Fajna firma super pracownicy zgrani pracuje tam wiec wiem co pisze każda opinia w/w jest kłamstwem (polecam)

Adik

Super firma polecam

beata

To chyba pomyliłeś firmy bo rozmowy kwalifikacyjne przeprowadza pracownik z działu kadr a nie Właściciel. Z tego co wiem to ostatnio nie było żadnej rekrutacji. Nigdy nikomu nie udzieliłam informacji typu "tydzień próbny za darmo"! jak również w trakcie rozmowy nie padł żaden wulgaryzm!. Z tego co napisałeś wnioskuję, że nie masz pojęcia jak wyglądają Właściciele firmy więc proszę o nie wypisywanie głupot.

acid

Byłem na rozmowie proponowali tydzień próbny za darmo tzw zwracają bilet lub koszty dojazdu i w sumie tyle wystarczy by wyciągnąć wnioski. Dodam jeszcze ze na rozmowie kwalifikacyjnej wulgaryzmy z ust właścicieli to była w sumie normalka

Monika

A jak wygląda sytuacja na stanowiskach biurowych - też taki mobbing i idąca za tym rotacja?

Mariusz

Dzięki, chciałem tam aplikować ale teraz mam wątpliwości - po co zaczynać gdzieś, skąd za chwilę (ze względu na atmosferę) można odejść i wrócić do punktu wyjścia. Z tego co piszecie, źle się tam dzieje tylko w przypadku pracowników fizycznych... ale może z całą firmą jest coś nie tak...

Kamil

Brak przerw w pracy, brak szacunku dla pracownika. Mobbing i jeszcze raz mobbing. Ciągle nowi pracownicy.

kasia

Sytuacja w firmie jest dalej taka sama co chwile ktoś nowy taki zakład powinien ktoś zamknąć wczoraj znów jakiś chłopak od nas odszedł

Mariusz

Witam. Czy sytuacja w firmie uległa zmianie? Jak wygląda rotacja i atmosfera w tej chwili?

Sebastian

[usunięte przez moderatora] Szkoda słów na tą firmę,

Katarzyna

Też jestem -byłym pracownikiem ...jednym z bardzo wielu byłych. Najgorsze jest to ,że powodem zwolnienia są w przeważającej części błahe sprawy i ....ktoś... Wierzę gorąco ,że na czyimś nieszczęściu swojego szczęścia nikt nie zbudował. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni:) Pozdrawiam .

Były Pracownik

Niestety nie jest Pani pierwsza , była kiedyś opinia -negatywna - w 100% odzwierciedlała sytuację w firmie. Popieram Pani zdanie o tej firmie

Katarzyna

Witam .Ponieważ nikt jeszcze nie dodał opinii o tej firmie -ja będę pierwsza. Duża rotacja spowodowana ogólnie panująca atmosferą ... Reszta jest milczeniem ....

Zostaw opinię o Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edmir-Pol Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe