E-dym.pl

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o E-dym.pl

Poznaniak

pracuję tu 3 lata, pieniadze na czas, możliwość zrobienia fajnej premii, przy odrobinie zaangażowania można ogarnać sklep i jeszcze rozwiązać krzyżówkę od deski do deski, oczywiście zdarzą się dziwne sytuacje, ale zobaczcie ilu ludzi zatrudnia ta firma,czasem każdy ma gorszy dzień

@Poznaniak

Polać mu ;D Dobrze gada

Robert Nowy wpis
@Poznaniak

Też polecam.

Krystian
Kandydat

Hejo. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Przypuszczam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Sosnowca. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie E-dym.pl? Czy warunki pracy są dobre? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Krystian

Stołówka
@Krystian

E-DYM ma ogólnie jakieś 30 stołówek w całej Polsce dla swoich pracowników. Za 7zł są dwa dania, a jak się dopłaci na 9zł to razem z kolacją. 5 gwiazdek Miszelin

Dd Nowy wpis
@Krystian

E-Dym nie oferuje jedzenia, raczej jak w każdej pracy przynosi się swoje z domu. To nie Google xd Nie pracuje w Sosnowcu, ale to sieć, więc bardzo dużo obowiązków się powtarza. Wszystko świetnie działa - kontakt z centralą, kierownicy super, inni pracownicy też, wszyscy są zawsze gotowi pomóc. Obowiązki nie przytłaczają, wypłata spoko jak na takie stanowisko, godziny pracy w porządku. Jeżeli dasz coś od siebie dla firmy, to firma tego nie zapomni i się odwdzięczy :)

Ewa Nowy wpis
@Krystian

Witaj Krystianie. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to doradzam firmę Metalweld Fiprom z Sosnowiec. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Powodzenia! Ewa.

Robert Nowy wpis
@Ewa

Witam Pani Ewo. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Metalweld Fiprom, której nazwę Pani napisała zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Joker

Firma docenia wnoszących coś od siebie pracowników. Jeśli jesteś aktywny, pomagasz firmie i należycie wywiązujesz się ze swoich obowiązków to firma to wynagrodzi. Wszelakie narzekania o braku podwyżek są spowodowane zapewne tym że ludzie nie wychodzą z własną inicjatywą. A zwolnienia czy zamknięcia sklepów, no cóż, dany punkt mógł mieć źle wyrobioną renomę przez nieodpowiednią obsługę pracowników lub pracownicy źle prowadzili punkt. Co prawda co kierownik to inny typ osoby, jednak dając coś od siebie to i firma chętnie pomoże.

As
@Joker

a to prawda jednak, ja pracuje 3 rok i startowałem od "zera" bez znajomości, dziś pozycja kierownika sklepu i jestem "prawą ręką" kierownika regionalnego w mojej okolicy. Dobra podstawa (2800) + premia (średnio 700, ale zdarzało się i 2000, a jest i czasami 300, zależy co na premii i jak jestem zaangażowany) Pozdrawiam serdecznie CENTRALE, która teraz dużo zmieniła w swojej pracy jak i kierownictwo, które pomimo pandemii i akcyzy nie zmniejszyło wypłat, a wręcz odwrotnie. Była czystka w pracownikach podobno zlecona "z góry" wymiotło zakały i teraz jest w porządku, polecam pracę! ale nie dla obiboków :)

Dd
@Joker

Amm, zamknięcia spowodowane złą renomą ? Średnio :| Raczej to kwestia pieniędzy. Czy punkt jest w dobrej lokalizacji, czy w pobliżu nie otwarła się konkurencja, sytuacja finansowa klientów. Mnóstwo czynników, a jeżeli pracownik jest zły to po prostu się go wymienia. Jeżeli zdarzyło się, że zamknięto punkt przez złego pracownika to również wina kierownika, bo powinien wiedzieć co dzieje się na jego terenie.

Nico

Pytanie dlaczego negatywne opinie tak szybko znikają….

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-dym.pl? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakie są mocne strony pracodawcy E-dym.pl?

@Pytanie

Brak podwyżek nawet po kilku latach stażu. Konieczność brania prywatnego urlopu ze względu jednoosobową pracę w sklepie.

jak to?
@pracownik

co oznacza prywatny urlop?jest coś takiego?ja zarabiam 3000 podstawy (mam w tym dodatkowe 250zł za prowadzenie dokumentów i wpłaty) i dodatkowo premia około 1000zł co miesiac srednio mam 4000 i jeszcze miałbym odwage prosić o podwyzke skoro tyle zarabiam jako sprzedawca a koledzy w branzy mają 2300?Zarobki sprzedawcy w EDYM to zarobki kierownika regionalnego w konkurencji.Poza tym jestem za tym aby pracowników co mają "duży staż"(usunięte przez administratora)

Anonimowy
@jak to?

Super, że masz 1000zł premii, szacun. Natomiast premia od sprzedaży zależy też od punktu. Większe miasta będą miały większe premie niż mniejsze, bo ludzie tak bardzo nie zwracają uwagi na cenę (z moich obserwacji). Wciskać na siłę też nie można, bo to nie fair w stosunku do klienta (nie mówię że ty tak robisz). Więc niektórzy byliby zadowoleni z podwyżki nawet o 200zł, ale nikt nikomu nie broni spróbować złożyć podania o podwyżkę. E-dym to spoko firma, ogólnie to polecanko.

@pracownik

Mając umowę o pracę nie istnieje coś takiego jak prywatny urlop, masz wypoczynkowy lub bezpłatny. Kwestia podwyżek jest kwestią indywidualnie ustalaną z kierownikiem i centralą. Pracuję w tej firmie ledwo dwa lata a weszła już druga podwyżka. Czasami warto zastanowić się nad sobą i pomyśleć o tym jakiego się ma kierownika.

zadowolony

Polecam pracę wszystkim tym,którzy chcą dobrze zarabiać i mieć względny spokój.Wyciągnąć 4tysiące na rękę jako sprzedawca to jak pierdnąć.Są oczywiście łamagi co 3000 zarabiają ale to już trzeba być niepoważny bo przy tych premiach od sprzedaży typu 5-10zł od JEDNEGO płynu to pieniądze liczę jeszcze przed przyjsciem do pracy :)))))

Prawda Nas Wyzwoli
@zadowolony

Pracuję już od kilka lat w sklepie miasto 100-200tys mieszkańców. Wyciągam spokojnie ponad 4-4,5 tys. Coraz lepsze premie. Spokój w pracy, nie ma jej tak dużo jak niektórzy piszą. Może w najlepszych placówkach..Na ogół luzik.

Sprzedawca
@Prawda Nas Wyzwoli

Potwierdzam. spoko wypłaty, zawsze na czas. stabilna firma.

Anonim
@Sprzedawca

Wypłaty na czas, to podstawa związana z umową o pracę, której trzeba się trzymać, nie żyjemy już w PRL-u. Stabilna? Jeśli za stabilną pracę uważasz otwieranie nowych i likwidowanie starych punktów co chwila, zwalniając przy tym pracownika, to się zgadzam ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy E-dym.pl?

tuptup
@Pytanie

Zależy gdzie chcesz się przyjąć. Jeżeli do jakiegoś salonu to zapewne w tym konkretnym punkcie. To też zależy od kierownika regionalnego i gdzie będzie chciał ją odbyć.

Maciek

Jak oceniacie tam prace ?

zadowolony_11
@Maciek

Bardzo dobrze, wysokie wynagrodzenia i dobra atmosfera. Nie pamiętam miesiąca jakbym wyszedł poniżej 3500 problem tylko z ciągłym dokładaniem nowych obowiązków i wiecznym męczeniem o spóźnienia (nawet jak jesteś w pracy 9:58 musisz się spowiadać w centrali)

@Maciek

Praca nie dla totalnych leniów i leserów Nie wolno sie spóźniać - dziwne nie :-) Nie wolno wychodzić wczesniej - dziwne nie :-) Trzeba pilnować stanów magazynowych - dziwne nie :-) Trzeba pilnować terminów przydatności - dziwne nie:-) Ma być czysto na sklepie - dziwne nie :-) Są to rzeczy oczywiste w KAŻDYM sklepie, niestety nie dla wszystkich. Mamy dużą samodzielność, ale co za tym idzie to nas spoczywa obowiązek dbania o sklep. Jeżeli robisz wszytko dobrze to wizyta kierownika jest sympatyczną wizytą przy kawce. Jak olewasz wszytko ciepłym mo...em to dostajesz codziennie telefony z opierniczem. Zresztą co tu dużo mówić :-) wejdź do sklepu E-dym w swoim mieście i popytaj sprzedawcę. W Warszawie jesteśmy zadowoleni, nowy kierownik wymagający ale POMAGAJĄCY i znający bolączki sprzedawców bo sam nim był. Komunikacja z Centralą jest dużo lepsza niż kiedyś.

Najlepsza zmiana w Warszawie jaka przeprowadziła centrala to zmiana kierownika.Teraz nie pracujemy w stresie w końcu nam nikt nie przedstawia źle centrali (dyrektora) i kierowników wysyłki którzy podobno za cel mieli utrudnianie nam życia.Dyrektor nie jest taki zły jak go przedstawiał były kierownik dzowni dopytuje o różne rzeczy to fakt ale tez ułatwia prace jak oceni się to z perspektywy czasu.To samo z działem wysyłki który jak się okazało współpracuje i pomaga a wystarczyła tylko zmiana łącznika między sklepami a centrala.Wszystko można wyjaśnić i nikt nas nie zostawia samemu sobie jak było wcześniej.Magazyn nagle przestał się mylić i nagle nam pomaga...?Tak było chyba cały czas tylko ktoś to blokował i mydlił nam oczy.Aktualny kierownik to jeden ze sprzedawców który wszystko naprawił i w końcu nie mamy problemow.Najlepsza decyzja roku 2020 w Edym jaka podjęła centrala to zmiana kierownika.Brawo!

I chcesz powiedzieć, że już nie pracujesz i tak tu wracasz żeby napisać jaki to kierownik był zły ??? Sory, ale wierzyć mi się w to nie chce

Tuptup

Pracuje tutaj sporo czasu i jestem mega zadowolony. Faktycznie mamy obowiązek robienia mini inwentaryzacji przynajmniej raz w tygodniu, natomiast jest to zajęcie na pół godziny/+2h a w tych czasach, przy małej ilości klientów to nie problem a nawet zwyczajny sposób na nudę. Raz w miesiącu musimy wysłać listę z datami ważności, które w sumie są spoko opcją i ja dzięki temu odkrywałem produkty, które lepiej odesłać a jeżeli zostały 2 miesiące (jeżeli płyny mają 6 miesięcy do końca daty ważności- odsyłamy na magazyn gdzie są pewnie sprzedawane w pierwszej kolejności a jeżeli jest to możliwe - przeceniane, jeżeli są bez nikotyny, jeżeli płyny mają np. 3 miesiące do końca daty - zostawiamy na sklepie i staramy się to sprzedać a jak się nie uda to kupujemy) Za ewentualne braki w towarze faktycznie musimy płacić ale nie słyszałem że w takich dużych firmach to nienormalne i jedną premię mogę na to przeznaczyć. Kierownika mam ekstra i zawsze pomoże kiedy nie wiem jak rozwiązać jakiś problem. Pensja z premiami pozwala żyć na niezłym poziomie jeżeli mieszkasz sam i jak ktoś umie zarządzać pieniędzmi to też rodzinę. Premie mogą być na prawdę okazałe jeżeli znajdziesz dobry sposób na sprzedaż. Nie rozumiem tylko kwestii spóźnienia. Spóźniasz się jeżeli jesteś 5 minut przed otwarciem. Według zarządu musisz przygotować stanowisko pracy żeby na start było już gotowe, a wystarczy włączyć kompa i odpowiedni program do paragonów co zajmuje minutę. Ale to tylko małe wtf. Jest mi tylko szkoda, że próbujemy zastąpić zagraniczne premixy naszymi i no... Jest średnio ze smaczkiem, ale to tylko moja opinia, bo każdy ma inne kubki smakowe. Nie miałem żadnych osobistych spin z zarządem a tym bardziej z kiero regionalnym. Bardzo spoko robota, ale nie wiadomo na ile (AKCYZA) i to jest największa obawa :/

Jakie narzędzia pracy zapewnia E-dym.pl? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

e-dym nie zapewnia nawet przerwy w pracy żeby w spokoju zjeść posiłek.

Były Kielce
@odpowiedz

Na produkcji jest przerwa 20 minut (teraz robię za 2500 to wiem jak jest) Zawsze można się przenieść do nowej pracy i tam mieć przerwę a ja chętnie wrócę pracować do edymu.Sprzedawca w edymku ma 6h przerwy i może 2h łącznie obsługi klientów ale jest to rozbite na cały dzień.Dostawa raz na tydzień.Dziwne zeby jeszcze przerwę mieć pracując w sklepie i czekając na klienta.Możesz sobie wtedy robić co chcesz a wejdzie klient to go obsłużysz i masz potem znowu przerwę

@Były Kielce

Jak możesz robić co chcesz? Jak nie ma klientów to masz robić mini inwentaryzacje, układać towar, myć biurka, podłogi, okna, zrobić zamówienie. Według pracodawcy zawsze jest coś do roboty. Wrócić do "edymku"? Dlaczego już nie pracujesz?

A

Olaboga, wszyscy wiecznie uciemiężeni :D

@odpowiedz

bo myslalem ze mi sie krzywda dzieje jak mi ktos kaze liczyc towar albo posprzatac. zarabiałem co miesiac lekko 3000/3500 i myslalem ze tak jest wszedzie......teraz doceniam bo w sklepach innych proponowali mi 2000 na umowe zlecenie. Tutaj byla umowa o prace ciepełko i luźna robota a to ze ktos wymaga i np. kara za spoźnienia czy braki w towarze wydawalo mi sie przesada......a teraz wiem ze to standard WSZEDZIE a nie tylko w edymku Teraz załuje ale powrotu nie ma Pan dyrektor nie wyrazil zgody a odwolywalem sie do niego bo kierownik od razu mnie skresil

Hrabia Pjoter
@Były Kielce

Panie były (bez powodu raczej nie chciał ciebie z powrotem przyjąć) ... Fakt, może i na magazynie jest więcej pracy fizycznej i chwała wszystkim tamtejszym prcownikom za to bo też pracowałem kiedyś w hurtowni chemicznej , ale to my sprzedawcy jesteśmy i ostatnim ogniewem łańcucha dzięki waszym dostawom i na pierwszej linii frontu. Coś nie pasuje, bądź nie działa klientowi to my bekamy i do nas sięczepiają. Ktoś ma problem albo jest brak jakiegoś towaru to do nas klienci mają pretensje i żądają rozwiązania problemu. Fakt, w większości przypadków da się problem rozwiązać polubownie albo nawet klient jest miły i rozumie jak to jest. Lecz co jak co, ale co najmniej słabe jest mówić że na salonach pracownicy mają ciągle wolne... I może sobie 2h popracują. Dostawa, czystość na punkcie, ekspozycja towaru, inwentaryzacje, dokumenty, socialki, teraz reżim sanitarny z resztą jak wszędzie. Tzn to powinno być robione, na pewno są tacy co tego nie robią. Reasumując, magazyn pracuje, my pracujemy, całość działa, ja z pracy jestem zadowolony a nie pracuje krótko. Wyplata jest bardzo dobra, wystarczy chcieć ruszyć tyłek z fotela i się starać. Ty nie sprawiasz kłopotów, to i tobie nikt nie będzie. Idę czekać na patcha do Cyberpunka. Peace

papa dżons
Klient

Od wczoraj obowiązuje znowu jeden pracownik na sklepie i grafik musi być zmieniany. Każą brać wolne ze swoich dni urlopowych... co z tego że może chciałem SWÓJ PRYWATNY URLOP wykorzystać aby gdzieś wyjechać... Firma każę ci go marnować po to aby jeden pracownik był na sklepie to są jakieś jaja. Asortymentu coraz mniej (boxy,atomizery itp.), od roku to samo a nawet mniej bo nowości żadnych nie ma. Zastępowanie premixów własnymi "odpowiednikami" to jakiś nieśmieszny a może bardziej niesmaczny żart .

zniesmaczony
@papa dżons

Cyrk to się zacznie dopiero bo ludziom kończą się urlopy. Już teraz tną koszty i jest za mało pracowników a jeszcze pojedynczo cholera wie do kiedy. Także można zapomnieć o wzięciu sobie urlopu żeby coś załatwić. A w ofertach pracy "elastyczny" grafik - ha ha ha.

@zniesmaczony

Idźcie i spróbujcie swoich sił na rynku pracy - chciałabym zobaczyć jak sobie poradzicie. Firmy się zamykają, ludzie tracą pracę a Wy płaczecie, że Wam urlop zabrali. Idźcie do kierownika, nie bądźcie anonimowi. Na pewno chętnie zatrudni na Wasze miejsce kogoś, kto doceni tę pracę a zabranie urlopu będzie jego najmniejszym problemem. :)

Dylizans
@maruda :)

Panie maruda, sek w tym, że wykorzystanie całego urlopu, ma prawdopodobnie jeden cel. WIększość pracowników taki urlop wykorzysta, to przy ewentualnym zwolnieniu takiegoż pracownika, nie trzeba mu ekwiwalentu za ww urlop zapłacić,więc teksty w stylu niedocenianie pracodawcy można włożyć spokojnie między legendy. Sytuacja jest podwójnie trudna, wiedzą o tym wszyscy, jednak myślę, że głos zarządu, w postaci np maila, mówiący o tym, że firma tonie, lub zaraz utonie i musimy wspólnie o to zawalczyc, byłby zdecydowanie lepiej odebrany, niż ciągle ucinanie lub wymuszanie, i to rękami regionalnych, bo zarząd pozostaje w zasadzie anonimowy.

Rowerek
@maruda :)

Ciekawe co powiesz w styczniu po podwyżkach cen :) W styczniu pewnie wszyscy będziemy musieli spróbować swoich sił na rynku pracy szanowny kolego. Firmy się zamykają i ta też pewnie się zamknie przez akcyzę...

Rekomendacja
@Rowerek

Mówicie o upadku firmy i przyszłych zwolnieniach, więc ciężko dyskutować z Waszymi prognozami, które na ten moment nie mają miejsca. Aktualnie trzeba wybrać urlop, nic poza tym. Mam dobrą wypłatę, wysoka premię i świetnego kierownika. I nie będę na nikim psów wieszać bo sytuacja w kraju jest jaka jest.(usunięte przez administratora) A jak się zdarzy, że przyjdzie mi szukać nowej pracy, to rzeczywiście będę się martwić. Bo jest ogromny problem na rynku pracy. I właśnie dlatego doceniam to, że na ten moment urlop jest moim jedynym zmartwieniem.

Nick
@maruda :)

A jak według Ciebie ma się zmuszanie pracowników do wykorzystywania urlopu wypoczynkowego do Kodeksu Pracy? Może pracownicy zamiast do kierownika powinni zwrócić się raczej do Państwowej Inspekcji Pracy?

Alojzy
@Nick

znajdź odpowiedni PIP na swoim rejonie, zgłoś sprawę, że ktoś "prywatny urlop" Ci każe wybierać i po problemie. Szybciutko uzyskasz informacje, że urlop wyznacza pracodawca, nie pracownik.

@Nick

Jeśli myślisz, że gdzie indziej będzie lepiej to idź śmiało, najwyżej dostaniesz śmieciówke i nawet tego urlopu do wykorzystania nie będziesz mieć. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, tyle w tym temacie. :)

Ręce opadają
@Alojzy

Masz tu kolego swój kodeks pracy i przestań pisać głupot jak się nie znasz. "Zgodnie z zasadą corocznego urlopu wypoczynkowego pracodawca ma obowiązek udzielić pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym nabył do niego prawo. Udzielanie urlopów pracownikom odbywać powinno się zgodnie z planem urlopów lub po uzgodnieniu z pracownikiem - na jego wniosek. W związku z tym nie można zmusić pracownika do wykorzystania z urlopu. Poza pewnymi wyjątkami takie działanie pracodawcy jest prawnie niedopuszczalne, bo wkracza w sferę uprawnień pracowniczych. Z kolei na pracodawcy ciąży obowiązek zapewnienia normalnego toku pracy, wobec tego terminy wypoczynku pracowników powinny być z nim uzgadniane. Mimo, że do kompetencji pracodawcy należy udzielenie urlopu, to nie może on samodzielnie wyznaczać terminów urlopów i wysyłać na niego pracowników. Czytaj więcej na Prawo.pl: (usunięte przez administratora)

Dzieje się

Jest teraz duży nacisk na nowe obowiązki spóźnienia inwentaryzacje towar od linijki a spróbuj mieć coś po dacie to sam kupisz nigdy tak nie było siedzą na kamerach i obserwują jak w big brader spróbuj siedzieć na (usunięte przez administratora) dyrektor dzowni za pare minut i każe zdjęcia sklepu wysyłać i liczyć towar albo cię przepyta z grzałek czy premiksow śmiech na sali

Cała prawda

Uważam, że praca w Edym jest naprawdę spoko. Nigdzie indziej nie zarobię tego co tutaj. Jak porównuje zarobki w konkurencyjnych sklepach dostają 700-1400 mniej niż ja(zależy od miesiąca) Ja umowa o pracę, Grzesiek(pozdrawiam) umowa zlecenie. U nas podwyżki, gdzie indziej cięcia pensji. Na ten czas jest naprawdę ok a nawet lepiej.

Vlad
@Cała prawda

Pełna zgoda

Dokładnie tak
@Cała prawda

Zgadzam się z opinią. Mimo, iż nie pracuję długo w firmie-jestem zadowolony. Bardzo dobre płace, premie, wszystko na czas. Atmosfera również ok. Niestety w naszej branży po Nowym Roku przyjdzie czas ostrego przetasowania na rynku. Myślę, ze Edym jako jedna z nielicznych firm utrzyma się na powierzchni.

Sprzedawca Śląsk

Bardzo dobre premie, płacone na czas jak i umowa o prace na wysokiej podstawie. Wygodne godziny pracy 10-18 i wolne za soboty. Zgrany zespół sprzedawców, spoko opiekun sklepu. Czego chcieć więcej? Polecam! ale praca nie dla leniów ;)

odrabanie
@Sprzedawca Śląsk

wolne za soboty bo przecież liczy sie jako dzień pracy, co z tego że w tygodniu możesz odebrać wolne jak trzeba godziny odrobić bo sie nie zgadza (w sobote 4h pracy a w tygodniu 8) Czego chcieć więcej? Może jakiegokolwiek wsparcia w czasie epidemii?

wsparcie
@odrabanie

ale przecież są maseczki, żele, płyny dezynfkecji, tablice 1m x 1m z pelski, obostrzenia co do ilosci osób itd co wiecej?

Opinia
@odrabanie

Sytuację którą Pan opisuje (czyli, że za 4h pracy w soboty nie odbiera Pan całego dnia wolnego w tygodniu, ale jak rozumiem pół dnia czyli 4 godziny) jest niezgodna z prawem pracy. Jeśli pracodawca nakłada na Pana obowiązek pojawienia się w sobotę w pracy (choćby nawet na godzinę) to przysługuje za to Panu CAŁY jeden dzień wolny w tygodniu.

zgoda w 50%
@Opinia

zgoda, ale nie w przypadku zrównoważonego czasu pracy z rozliczeniem czasu pracy kwartalnie jak jest w E-DYMIE ;)

Opinia
@zgoda w 50%

@zgoda w 50% Nieprawda. I nie ma czegoś takiego jak zrównoważony czas pracy. Jest "równoważny czas pracy". I system ten nie ma nic wspólnego z odbieraniem wolnego za soboty. Za każdą przepracowaną sobotę, choćby praca w tym dniu trwała 1 godzinę, przysługuje cały jeden wolny dzień w tygodniu.

Ula

Chciałabym się odnieść do kilku spraw, które odrobinę mnie nurtują. Pierwsza; Swoja opinie odnośnie pracy zamieszczam drugi raz, pierwsza została zamieszczona 16.02.2017( pod nickiem Adw ) i od tamtej pory nic się nie zmieniło. Nie nalezę do grona protegowanych wybrańców, nie jestem kuzynka, koleżanka czy kimkolwiek dla kogokolwiek z decyzyjnych. Charakter mam trudny,słyszałam już kilkukrotnie ze ciężko się ze mną współpracuje, ale robię swoje. Wnioski możecie wyciągnąć sami. -wyplata na czas jest?! Jest. -jej wielkość ? Jest dokładnie taka jaka ustalicie podczas procesu rekrutacji(podlega podwyżkom), plus premia rozliczana totalnie osobno. -elastyczność godzin pracy ?! Jest , grafik (przynajmniej na śląsku ) ustalamy samodzielnie , i jeśli mamy głowę na karku i zadbamy o obłożenie godzin otwarcia, to nikt nie będzie nam tego na sile z czystej złośliwości zmieniać. Chcesz mieć wolne 5 tego września ? To do 20 sierpnia musisz zaznaczyć to w systemie, i dogadać się z kimś kto w ta sobotę będzie w sklepie(najczęściej my temu komuś weźmiemy inna sobotę) -L4 Jak się jest chorym to się je bierze,a nie chodzi do pracy, nie pamiętam dokładnie ale w ciągu ostatniego roku byłam na L4 chyba 3 razy ,nikt mnie nie zmuszał do pracy, co prawda odbierałam multum telefonów z pytaniami gdzie co leży,ale nikt mnie również nie karał finansowo za L4( za L4 dostajemy 80 proc wynagrodzenia ) -odpowiedzialność?! Tak, jest. Jesteśmy odpowiedzialni za powierzony towar,to jest oczywiste. Jesteśmy zobowiązani do trzymania nad nim pieczy,poprawnej sprzedaży,liczenia go i wysyłania zestawień. -kamery?! Tak,są. Głównie dla naszego bezpieczeństwa, po ogłoszeniu stanu epidemii za pomocą monitoringu weryfikuje się czy pracownicy przed rozpoczęciem pracy i po jej zakończeniu dezynfekują stanowiska pracy. To tez jest ważne. Niestety oglądanie netflixa ,hbo czy innej platformy nie jest mile widziane?! Albo trzymanie nóg na stole. Czy to naprawdę tak zaskakujące?! -zmiany kadrowe. Tak,są. Dobrze,i złe. Nie ma nietykalnych, a pracownicy maja możliwość rozwoju zawodowego ,czy przeskoczenia z działu do działu, i rozwoju. Wiadomo ze niektórych szkoda ,ale większość z tych których mi brak złożyła wypowiedzenie a nie została zwolniona. W skrócie- to jest praca,w pracy się pracuje. I jest się rozliczanym z tej pracy. I tak jak pisałam, niestety lenie oraz Ci ktorzy oczekują ze w pracy nie będą musieli myśleć ,i przyjdzie ktoś kto im palcem będzie pokazywał co maja zrobić, nie maja tu czego szukać. Parę odpowiedzi , bo ja w przeciwieństwie do niektórych nie widzę żadnego problemu z tym żeby się pod swoimi opiniami podpisać. Do "Cała prawda 08.07.2020 13:54" Tak zgadza się , zarobki sa bardzo fajne, i o ile wiem,wszyscy mamy umowę o prace wraz z wynikające z tego korzyści i obowiązki,nie znam nikogo kto pracuje na umowę zlecenie. Nie wypytuje pracowników konkurencji ile zarabiają, bo z nikim z nich nie trzymam tak bliskiego kontaktu, wiec nie mogę się odnieść. Ale nie będę zaskoczona jeśli okaże sie ze w branży rzeczywiście E-dym oferuje najlepsze zarobki. Pytanie 06.08.2020 13:57 Wypowiem sie tylko i wyłącznie odnośnie pracy w sklepach stacjonarnych, bo jak wygląda sprawa z magazynem obecnie nie wiem. Sklepy są otwarte od 10.00 do 18.00 i w soboty 11.00 do 15.00 , powinniśmy przyjść z 10 minut wcześniej by przygotować sobie stanowisko pracy. Za każda pracująca sobotę ,odbieramy dzień wolny. Czas pracy jest rozliczany w systemie 3 miesięcznym ,co oznacza ze można zasuwać cały lipiec i wrzesień ,a w sierpniu wziasc wolny tydzień bez korzystania z urlopu. Diabeł 06.07.2020 20:27 Nie wiem o co w tej opinii chodzi. Przedmówca chyba nie jest wstanie poskładać do kupy zdania, a co dopiero akapitu. Odpowiedz sugeruje ze temat ma coś wspólnego z Kaliszem,jeśli tak to tyczy się również opinii sporo poniżej zamieszczonej 27.06.2020 01:44,ciekawe czy obie opinie zostały napisane przez jedna osobę?! Tym sposobem docieramy do drugiej sprawy; Tak się składa ze niestety na paru forach internetowych związanych z vaperstwem posługuje się nickiem dosyć charakterystycznym , i kilkukrotnie już widziałam próby podszywania się pode mnie-nie jestem pewna czy czyni to były pracownik,czy obecny,ale każdy z tych komentarzy został zgłoszony bezpośrednio do administratorów go work. Coraz bardziej mi przeszkadza sytuacja, gdy prywatnie jestem pytana o to czy to ja coś napisałam. Mam nadzieje ze go work ma narzędzia umożliwiające weryfikacje (może po IP) a ponieważ sprawa godzi w moje dobre imię,będę musiała również to zgłosić bezpośrednio pracodawcy. Jesli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania to zapraszam do Bytomia ;)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie E-dym.pl?

Xxx

8,4.

Diabeł

Witam jak czytam te wszystkie opinie to mi się śmiać chce to jest chore . Młody chłopak zwolniony bez powodu bo tak można ! Drugi wpis jaka to wspaniała firma ile daje zarobić rodzinna ? To już się mija z prawda . Niby konkurencja wypisuje bzdury „ale po co „ jak nie jest na dobro firmy to tak piszecie . Moim zdaniem ktoś powinien zająć się ta firma porządnie a nie zmiany kierowników co 3 miesiące jak to było napisane 2 lata 4 kierowników coś nie tak ? Panie prezesie firmy e dym może Pan to przeczyta i dojdzie do jakiś wniosków Pozdrawiam

wnioski
@Diabeł

Wnioski są proste. Temat Kalisza zamknięty i Pani opinie nic nie wniosą do sprawy. To, że ktoś pracował 2 lata nie uprawnia go do tego, że będzie pracował kolejne 2 lata. Zwolnienia są, były i będą wszędzie na całym świecie i nie ma co rozpaczać, tylko wziąć się za kolejną pracę. Jak widać zmiany kadrowe obejmują nie tylko sprzedawców, ale i kierowników, więc chyba własnie ktoś się wziął za WSZYSTKO.

Nick
@wnioski

Szkoda tylko, że od doopy strony.

Adam

Bardzo fajna i satysfakcjonujaca praca. Fajni ludzie. Kasa tez się zgadza.

True

Wiadomo, że na ponad 300 osób zatrudnionych w firmie znajdzie się kilka marud lub zwolnionych i teraz wylewają frustracje, że już nie pracują. Obiektywnie pisząc z perspektywy 2,5 roku pracy w edymie są naprawdę dobre warunki pracy i płacy.

Adam
@True

Prawda. Wreszcie jakiś głos rozsądku. Pracuję od zeszłego roku i średnio zarabiam ok 3300. Oczywiście netto.

Zostaw merytoryczną opinię o E-dym.pl - Sosnowiec

E-dym.pl