E-dym.pl

Opinie o E-dym.pl

Zmiany

Firma dba o zasady bezpieczeństwa ale nie o pracowników. Zmiany pod presja koronawirusa i wykorzystanie tego ze ludzie maja związane race i zgodzą się na wszystko. Przykład na moim oddziale Jak i całej reszty Wydłużone godziny pracy obniżenie wypłat zwolnienie dużej ilości sprzedawców to nie jedyne praktyki stosowane przez „dyrektora” który wszystko teraz forsuje.Zostałem zwolniony po 7 latach współpracy a nie przepraszam.Dostałem nowe warunki zatrudnienia i ze to ze ich nie przyjąłem przeszło to w wypowiedzenie.Tyle lat starań na jego rachunek Tylko patrzenie na zysk jak najmniejszym kosztem a tłumaczenia oderwane od rzeczywistości.Z naszego zespołu zostało zwolnione sporo osób tłumaczone tym ze może być tylko jeden sprzedawca.Wszystko wróci do normy to edym zostanie porzucony przez wielu sprzedawców za takie zmiany o tym się już mówi pomiedzy nami co stoimy za ladom i narażamy zycie.Firma legnie w gruzach tak długo nie pociagnana nawet nie maja pieniędzy na kierowników tylko zwalniają jak popadnie.Kierownicy sraja i nawet nie pokazują się przykład idzie zgory

@Zmiany

Prawda, robią sobie PR przekazując pieniądze na walkę z wirusem, a nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa i stabilnego zatrudnienia pracownikom. Wirus i akcyza zakończą działalność firmy. Wysyłają bzdurne maile, że firma zabezpieczona, że mają pieniądze na 'pomoc pracownikom', a obniżają etaty i zwalniają jak leci. Cały czas praktykują zamykanie sklepów w ostatni dzień miesiąca. Wspaniale poszanowanie - nawet już nie pracownika tylko po prostu człowieka. Tak jak przy zatrudnieniu była to dla mnie fajna praca i dobry pracodawca, tak zwłaszcza w ostatnich miesiącach pokazali, że cały czas mydlili nam oczy.

@Zmiany

Szkoda, że zapomniałeś napisać o manku, które miałeś na inwentaryzacji..

(usunięte przez administratora)Obgadywanie przez Panią Joannę jawnie pracownika z pracownikiem. Wyśmiewanie przez nią innych oraz spiskowanie jak się kogoś pozbyć. NIektórych się nie da tak od razu zwolnić bo za dużo wiedzą. Są wtedy przenoszeni na inne gorsze stanowiska po to, żeby sami odeszli lub w innych przypadkach awansowani po to, żeby pogrążać ich w tym jak sobie nie radzą. To zależy jak zadecyduje i zaplanuje dokładnie elita. Pani dyrektor i jej grupa to ludzie bezwzgledni, nie liczący się z nikim. Trzeba uważac na każde słowo bo jak się jej popadnie to może je wykorzystać. Pani Joanna daje przyzwolenie i ceni ludzi którzy źle traktują innych lub tych, na których są podpisane spółki no bo musi.

P

To wszystko prawda ale nikt się nie przejmuje tymi opiniami

K
@P

szczyt władzy bedzie przez panią Joanne osiągnięty po zwolnieniu dyrektora, to jedyna osoba co blokuje pewne decyzje i się sprzeciwia w słusznym celu ale co z tego jak tez jest od niej zależny i w dodatku jest marionetką właścicieli Warto przyjrzeć się inwentaryzacją na słynnej hali i atmosferze :)))

80% prawdy
@K

to co napisane to 80% prawdy 20% nigdy nie wyjdzie na jaw jak jest na magazynie

Sprzedawca
@80% prawdy

a to wszystko przekłada sie na sklepy

Magazynier

Nie bez powodu chyba tyle uśmiechniętych buziek ma ta opinia

danusiaskow@orange.pl

Od stycznia nie wysyłają zamówień to problem żeby złożyć zamówienie stracicie wielu klientów przykro mi

;]
@danusiaskow@orange.pl

Na wysyłce nowa kierowniczka, która „boi” się komputera. Trzeba było jej jakoś zamknąć usta żeby nie mówiła co się dzieje od lat na magazynie. Jeden wielki mobing! Klienci? Co ich to obchodzi, na Twoje miejsce przyjdzie 20innych, bo przecież zlikwidowali inna spółke.

Justyna
@;]

Piszesz, że w E-dym.pl panuje spory mobbing. Możesz jakoś uzasadnić? Co takiego się dzieje?

Prawda

słowik ta (usunięte przez administratora) jedna ktora zabiera ludziom srodki do zycia, otwiera sie blisko innych sklepow i smieje sie jak ludzie zamykaja dorobki swojego zycia. mnie tez tak zrobil a ja go pamiętam w 2010 to zwykly pracownik magazynu w sosnowcu byl potem sprzedawca, teraz wielka kariera gowniarza! oby karma do niego wrocila!!! czlowiek bez skurpolow uwazajcie na niego. chora konukrejca w chinach spolka i prokuratura niech sie tym zajmie to inne firmy beda mogly zyc

MarekOln
@Prawda

Słowik ma kompleksy od dawna , wzrost , inteligencja równa numerowi buta. Wszyscy do okoła są źli tylko on jest cudowny. Kompleksy z podstawówki mają swoje ujście. Gdyby nie on to E-dym miałby przyszłość , ktoś dał mu kierownicę i teraz firma może obserwować jak inni się rozwijają a E-dym odkrywa nowe granice porażki.

adwokatka
@MarekOln

Jak widać wpisują się tylko osoby, które już nie pracują z jakiś powodów i są rozżaleni, bądź nigdy nie pracowały (jak widać są i wpisy konkurencji) Wtedy łatwo wywlekać „brudy” i przemnożyć to x10 aby ktoś zniechęcić do pracy w tej firmie, co jest słabą strategią :)

EditAdwokatka
@adwokatka

*kogos zniechęcić

@adwokatka

No bardzo dziwne... bo nawet rodzina właścicieli miała dosyć i się zwolniła. Radzę dobrze zapoznać się z polityka firmy, zanim wyciągniesz kolejne wnioski. Wszystko jest do czasu ;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie E-dym.pl? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Aktualny pracownik

Widać że napisała to osoba która pewnie została zwolniona z pracy i której zapewne nie chciało się pracować. Pracuje w tej firmie i naprawdę nie narzekam. Wynagrodzenie powyżej przeciętnej na czas, paczki na święta itp. A że trzeba tam pracować no cóż............. życie.

@Aktualny pracownik

Hmm... Napisał całą prawdę. No cóż....

Były
@Aktualny pracownik

A może to opinia kogoś kto pracować chce tylko z dnia na dzień zamknięto sklep? Może bez słowa wyjaśnienia dostał wypowiedzenie tak jak ja. Ostatnie zamknięcia sklepów to totalna amatorka klienci pozostawieni bez wyjaśnień, a zamówienia dla niepoznaki przyjmowane do ostatniej chwili. Pytałem w centrali i otrzymałem odpowiedź, że takie było zalecenie pana Sebastiana. Klienci odbijają się od zamkniętych drzwi bo nawet nikt nie pomyślał aby powiesić kartki z informacją. Żeby nie było że marudzę to pracę sobie chwaliłem, choć moja kariera długa nie była. Wypłata na czas, premia od sprzedaży, dużo wolnego czasu i kontakt z osobami centrali to plusy. Zarówno mój kierownik regionalny pan Piotr jak i jego przełożony to totalna porażka.

niedoszły Klient
@Były

jeśli był Pan pracownikiem tego punktu, który został zamknięty to faktycznie nie dziwie się, że został zamknięty. Wiele razy jak przyszedłem na zakupy, aby zrobić przed pracą swoją to sklep był zamknięty. Był otwierany po czasie który jest podany na stornie i wizytówce google(a trafiłem tak kilka razy, że klamkę pocałowałem), przez co w mojej ocenie stracił wielu Klientów, w tym mnie. Wolę iść do innego sklepu, gdzie sprzedawcy są kompetentni i o danej godzinie mogą obsługiwać Klientów, a nie dopiero wchodzą do pracy lub ich w ogóle nie ma.

@Były

Z tego co wiem, to świadomie Wam nic nie mówili. Na magazynie mieli zakaz udzielania informacji, mieli udawać, że nic nie wiedzą. Paczki na sklepy miały już nie być wysyłane, a jak pracownicy sklepów pytali o paczki to mówiono, że sprawdzą pewnie jakiś błąd albo coś, a u nich wszystko wygląda Ok ;) tak traktuje się pracowników w firmie E-dym i to wszystko świadomie za przyzwoleniem głównych właścicieli i dyrektorów J. P. i S. S. Jak można do samego końca pozostawić pracowników w niewiedzy, przynajmniej szukaliby już innej pracy. Brak wcześniejszej informacji dla pracownika i klienta jest oznaką braku szacunku i empatii.

Ja polecam, praca nie jest ciężka, potrafi być nawet przyjemna, stosunkowo duża swoboda, a wypłata (jeszcze) ponad minimalną + premie, czasem całkiem fajne. Co do kierownika, u mnie (południowy wschód) jest ok, często zwróci uwagę na coś uwagę, ponarzeka, będzie wymagał czegoś nowego ale w sumie spoko, da się zawsze dogadać. Jak wygląda praca na magazynie to nie wiem, ale domyślam się że lekka nie jest. Z mojej strony bardzo spoko ;)

Krakow

Jakie są efekty zatrudniania przez dyrektora swoich znajomych na stanowiska kierownicze? Zamknięcia i zwolnienia.

ojciec dyrektor

Zaprawdę powiadam wam, że firma niedlugo upadnie. W zeszlym roku po kilka nowych otwarć w miesiącu a w tym po kilka zamkniec. pracownicy dowiaduja się z dnia na dzien ze ich zwalniaja. Oby pan dyrektor pamietal o odprawie. szuka oszczędności tam gdzie nie powinien. nierozsądnie zarzadzana firma, brak stabilizacji zatrudnienia, mnóstwo pieniędzy stracone na urzadzanie sklepow, a teraz wszystko idzie na śmietnik.

@ojciec dyrektor

odprawa to należy się górnikom, a nie sprzedawcom (a poza tym to balcerowicz musi odejść) juz widze jak po zwolnieniu dostajesz odprawę hahaha, chyba ktoś nawciskał Ci bajek, podaj jakis prawny przykład gdzie po zwolnieniu kogoś płacisz mu odprawę. Człowieku to sa sprzedawcy co są po pare miesięcy zatrudnieni i zmieniają sobie prace jak rękawiczki, dziś makdonald, jutro dehatlon, pojutrze edym, a za rok dwa przedstawiciel handlowy w każdy dostali odprawy jak kończyli robotę? jak nie wyrabia się obrotu to dowidzenia. zatrudnij sie na handlowa, nie spełnij planu i zobaczysz czy po zwolenieniu odprawę dostaniesz hehehe

Ojciec dyrektor
@odpowiedź

Jak nie czytasz co podpisujesz to nie dostajesz, sam poszukaj podstaw prawnych to się zdziwisz nie tylko kodeks pracy się liczy pozdro

Zadowolony klient

Dzień dobry, zakupiłem e-papierosa w firmie Amerhan z całym pakietem liqidów w formie prezentu. Jednakże zostałem wprowadzony w błąd przez pracownika, który najwidoczniej chciał jedynie sfinalizować sprzedaż i na tym zakończyć. Wysyłka została skierowana w inne miejsce niż podałem pracownikowi, a przez jego niekompetencję narażałem się na dodatkowe koszty. Dopiero kontakt telefoniczny z kierownikiem, pozwolił wszystko odkręcić. Pani, która zdecydowała się pomóc, ewidentnie nadaje się na to stanowisko. Najważniejsze dla niej było dobre imię firmy i zadowolenie klienta. Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękuję ????

@Zadowolony klient

Przecież firma Amerhan nie działa jakoś od samego początku stycznia to jak mogłabyć jakakolwiek wysyłka realizowana 20 lutego jak sklepy nie wysyłają paczek i robią tylko sprzedaż stacjonarnom mozesz sobie zamówić paczkę i odebrać i zapłącić w sklepie (coś ala Empik)

Kompletnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Wystawia je albo konkurencja, albo osoby, które nigdy wcześniej nie widziały pracy na oczy. Nigdy, ale to nigdy nie było problemu z terminową wypłatą. Zawsze jest na czas i zdecydowanie nie jest to najniższa krajowa. Dodatkowo można zrobić naprawdę wysokie premie, ale to już kwestia chęci. Szefostwo jest bardzo pomocne. Nie wywiera presji na pracownikach. Zawsze można liczyć na czyjąś pomoc a w firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Dodatkowo na święta otrzymaliśmy premie świąteczne i paczki, co jest naprawdę miłym gestem. :) Jeżeli dla kogoś problemem jest punktualne przyjście do pracy i sumienne wykonywanie swoich obowiązków, to żadna praca nie będzie odpowiednia. Prawda jest taka, że każdy kto ma jakikolwiek zapał do pracy na pewno się tu odnajdzie. Praca w sklepie sama w sobie jest bardzo przyjemna. Jasne, czasem jest większy ruch, ale czy to naprawdę taki problem? Pójdziecie do pracy gdzie będziecie robić za troje i dostaniecie połowę z tego to docenicie. Ogromnie lubię tą pracę, doceniam zarobki i atmosferę. Cieszę sie, że to właśnie tutaj pracuje i nie myślę zmieniać miejsca zatrudnienia. Dziękuję za takie podejście do pracowników. :)

@:)

Nie ma co porównywać pracy w sklepie za ladą, gdzie kto inny jest Twoim przełożonym, a problemy rozwiązuje zaopatrzenie, z pracą na magazynie w firmie E-dym. Nie nazywajmy też premią coś co na miano premii nie zasługuje, ewentualnie można to nazwać, że dostaliśmy na świątecznego karpia. Zarobki marne jak na taką pracę i płacone jeszcze pod stołem. Na rozmowie była mowa o zarobkach na rękę, kto by pomyślał, że nieopodatkowanych ;/. W dzisiejszych czasach szanujące się i dobrze prosperujące firmy nie pozwalają sobie na takie rzeczy. Atmosfera żenada, szefostwa nie widać i zero zainteresowania pracownikami. Przyjmowanie po znajomości, dlatego nie ma żadnych wyciągniętych konsekwencji. Zero szacunku do pracownika.

@Ania

Ty o jednym, ja o drugim. Nie powiem jak jest na magazynie, bo nigdy nie celowałam w taką pracę. Jeśli tak Ci tam źle a praca w sklepie jest taka prosta, to dlaczego nie celujesz tam? Gdzie tu jest problem? W kwestii premii to każdy wie ile wyrabia, więc nie wypowiadaj się proszę za mnie. :)

@:)

Szefostwo jest bardzo pomocne bo nie wywiera presji czy jak to rozumieć? bo pracując na sklepie z szefostwem nie masz do czynienia więc się na ten temat nie wypowiadaj

To według Ciebie kim jest Twój kierownik regionalny jeśli nie przełożonym? Usilnie próbujecie negować moje zdanie o firmie, które jest dobre. Nie będę się więcej wdawać w dyskusję. :)

Sprawiedliwy

Opinie o zarobkach 3500 z całą pewnością są pisane przez jednego z kierowników będących na samozatrudnieniu.To forum nie jest obiektywne do końca.Rozmawiać z pracownikami tylko Oni znają realia.

Xxx
@Sprawiedliwy

Jestem pracownikiem a ta wypłata jest jak najbardziej realna ;)

@Sprawiedliwy

Potwierdzam Sprzedawca spokojnie wyciąga taką kasę.

Firma porażka. Na tle konkurencji wypada fatalnie. Próbują wygrać niskimi cenami, ale i tak im nie wychodzi. Produkty kiepskiej jakości. (usunięte przez administratora) czyli miały mało wspólnego z oryginałem. Takie rzeczy musieliśmy wciskać klientom. Zarobki zależą od obrotu i od humoru dyrektorka Sebastiana Słowika. Umowa o pracę na minimalną krajową, reszta pod stołem. Z tego co wiem, parę osób zgłaszało to do urzędu pracy i wtedy firma szła na ugodę z takim pracownikiem. Pracę polecam dla osób, które mają ochote wchodzić w D kierownika i Sebixa. Takie osoby w firmie będą miały dobrze. Ja osobiście pracowałem tu by zarobić, a nie żeby wchodzić w cieplutkie relacje z przełożonymi.

@Anonim

Jeżeli firma płaciła „pod stołem” to rozumiem , że Ty przez ten okres czasu płaciłeś podatek dochodowy od tych pieniędzy i uwzględniłeś to w rocznym zeznaniu podatkowym? Jeśli tak to śmiało można iść do PIP/u lub Urzędu Skarbowego a jeśli nie to oszukałeś tak samo jak firma.

@Anonim

Nie rozumie dlaczego gowork dopuszcza publikowanie opinii konkurencji. Od razu widać, że nie jest to opinia pracownika, bo zaczyna opinie od oceny oferty handlowej i próbie zdyskredytowania firmy. Ja rozumie trochę konkurencje, że boli ją fakt rozwoju firmy w dobie totalnych spadków. Oczywiście zdaję sobie sprawę kto to pisze. Musiało mocno spaść obrotu, że znowu zaczynasz pisać w opiniach pracowniczych. Szkoda, że nie przełożysz tej energii w rozwój firmy i poprawę warunków pracy. Jestem faktycznym pracownikiem firmy Edym i zapewniam, że na ponad 300 pracowników w naszej firmie, nikt nigdy nie miał płaconej najniższej krajowej. Pracuje mi się tu dobrze, mam duże premie i szacunek właścicieli. Muszę przyznać, że takie zagrywki konkurencji są bardzo słabe wręcz żenujące.

Magazyn

Może kilka słów o pracy na magazynie i zaopatrzeniu sklepów. Atmosfera kumoterstwa grupy pani Joanny. Brak możliwości rozwoju, szepty, obgadywanie, zwalnianie niewygodnych, zastraszanie wychylających się, a przede wszystkich faworyzowanie swoich - wszystko za zgodą i akceptacja osoby zarządzającej. Przykro to pisać, ale wszystko jest za zgoda i namową tej Pani - kto się sprzeciwia wie jaki los go czeka. Ukrywanie błędów przed osobami na sklepach. Zakaz zgłaszania problemów. Można dużo zmienić tylko jak się jest znajomym. Brak wsparcia merytorycznego, tylko krzyk lub płacz. Brak podstaw do zarządzania tak duża firma. Obietnice, a obstawianie stanowisk swoimi osobami. Brak możliwości rozwoju osób z lepszymi umiejętnościami niż pakowanie towaru z powodu obawy zagrożenia swojego stanowiska? Atmosfera zastraszania i pogardy dla lepszych lub osób z pomysłami. Szkoda.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mr Boii

Tak, najpierw 3 miesięczna umowa a następnie 2 letnia.

odpowiedź

czasami proponują umowe zlecenie na pierwszy tydzień pracy. w tym czasie organizujesz umowe o pracę : robisz badania, wypełniasz ankiety, ogólnie papierologia. Potem wysyłają to do Dyrektora/Kierownika i on daje Ci w sklepie albo przychodzi paczka kurierem (90% przypadków). Ty podpisujesz umowe i jeden egzemplarz odsyłasz. Ogólnie wymiana dokumentów centrala-sklep średnio tydzień, na ten czas zlecenie i nie ma czego się bać. Ja się bałem troche, ze potem będzie ściemnianie, że za tydzień umowa, potem kolejny itd, ale jak było obiecane przez rekrutera (jak się okazało mojego kierownika) tak było zrobione. Jak zrobisz szybko badania to od razu umowa o pracę, a jak nie to na czas szkolenia i zrobienia badan zleceniówka, ale kasa ta sama

Sebastian Procyk

Byłem mile zaskoczony jak dostałem paczkę, kopertę:-) po moim negatywie się nie spodziewałem, więc firma na plus. Mimo, że musieli mnie zwolnić to i tak miło było tam pracować i polecam :-) pozdrawiam

Bartek

Myślę, że jeśli komuś źle w tej firmie to powinien zmienić pracę. Daleko trzeba by szukać tak dobrego pracodawcy!

potwierdzam
@Bartek

Zgadza się, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... zapytam : gdzie jest wypłata na czas, paczki na święta, premie i wynagrodzenie dla ludzi bez specjalnych umiejętności czy wykształcenia na poziomie 2800-3500? NIGDZIE w (usunięte przez administratora) się poprzewracało właściciele, dyrektorzy, kierownicy ogólnie przełożeni wymagają i stąd opinie niezawodowlonych pseudo pracowników, którzy nic w zamian, a tylko oczekiwania

Sebastian Procyk

Witam. Odnosząc się do poprzedniej opini, która pisana była przeze mnie w nerwach chciałbym napisać krótkie sprostowanie. Ogółem należą się przeprosiny z mojej strony dla firmy, za to co napisałem poprzednio, ale tylko głupek by się nie zdenerwował, zwłaszcza jeśli chodzi o sytuacje materialne, jakie nastaja po okresie świątecznym i noworocznym. Każdy chce żyć w dostatku i nie każdy chce się zapożyczac w trakcie świąt, po świętach, nie mając pracy na oku itp, a to niesie za sobą wiele niepowodzeń. Jedyne mogę to przeprosić za negatyw, pisany był pod wpływem emocji, więc mam nadzieję, że osoby, które mogła ta opinia zdenerwowac, będą empatyczne i zrozumieją dlaczego tak napisałem i ufam, że jeżeli byłyby w takiej sytuacji to również zachowalyby się podobnie. Co.do pracy w e-dymie..lubiłem to miejsce i naprawdę była jedna z lepszych firm w których pracowałem, A sam system wynagrodzeń bil inne firmy na łopatki patrząc pod katem tego ile obowiązków było za tak wysokie wynagrodzenie. Kierownik regionalny bardzo Wporzadku facet, więc z racji tego, że moja poprzednia opinia była negatywna i mogła źle wpłynąć na losy innych pracowników, oficjalnie chciałbym przeprosić za negat, pisany w afekcie. Pozdrawiam

Sebastian Procyk

I co tu powiedzieć? Oczywiście odradzam staranie się o prace w tej firmie. Rozpocząłem pracę 5 listopada i naprawdę to było bardzo ciekawe miejsce w którym atmosfera sprzyjała pracy. Natomiast coś u góry się chyba pokićkało, ponieważ zostałem wyjebany na zbity pysk bez okresu wypowiedzenia, gdzie obowiązuje mnie okres wypowiedzenia, chyba, że ta firma rządzi się swoimi prawami, ale zwalniać człowieka w trybie natychmiastowym przechodzi ludzkie pojęcie ZWLASZCZA PRZED SWIĘTAMI!! Znieczulica ludzka tych na górze to jakaś paranoja, tym bardziej, że szkolony byłem, aby samemu prowadzić sklep i nagle dostaje papierek do podpisania z tekstem, że trzeba mnie zwolnić, bo firma boi się akcyzy, która może wpłynąć na losy formy, więc oczywiście najlepiej (usunięte przez administratora) na zbity pysk pracowników, którzy najkrócej pracowali. Miło było, ale osoba, która.podjela taka decyzję powinna sama przyjść i wyjaśnić , A nie bawić się w (usunięte przez administratora)i wyslugiwac się kierownikiem regionalnym, który na szczęście potrafi zrozumieć sytuację i przeprosić nawet jeżeli to nie on decyzję podejmował. Jeśli chcecie fajnej pracy to nie tutaj, bo możecie zostać wywleni jak zwykły SMIEĆ!!!!

Abs

Proszę państwa, to co piszą o zarobkach to prawda - wypłata to 2800 plus premia i tutaj kto ile da radę. Myślę, że sklepy bardzo przeciętne spokojnie zrobią 500 zł, z wysokimi obrotami to i 2 tys. Oczywiście dodatek za wplatomat i księgowe. O kierownikach regionalnych słychać dużo i naprawdę nieliczni są mili i pomocni. Mój walczy o sklep, dba i załatwia o co tylko go poproszę. Ale to działa w dwie strony. Nigdy nie miał ze mną żadnych problemów, prace wykonuje dobrze, nie spóźniam się, nie popełniam błędów w sprawach księgowych a jeśli się takie zdarzają to załatwiam to we własnym zakresie z księgową, która jest najmilszą osobą na świecie. Prawdę piszecie o panu S. - nie powinien być na takim stanowisku. Jako pracownik sklepu mam wrażenie, że w zaopatrzeniu pracują ludzie z jakimiś problemami, mają dużo pretensji i często popełniają błędy,czego trzeba pilnować, najlepiej odbierać dostawę pod okiem kamery. Nigdy nie było problemu z urlopem, zwolnieniem, czy zmianą grafiku. Kontrole kierownika regionalnego są przyjemne, można porozmawiać na każdy temat, zgłosić nawet najmniejszy problem i mieć pewność, że bardzo szybko to rozwiąże. Pozostawia mi duże pole manewru, ale wiem, że pracowników nieuczciwych lub leniwych traktuje tak jak na to zasługują. Nie podoba mi się polityka marketingowa firmy, ale traktowanie pracowników jest ogromnym plusem. Na początek umowa o pracę na 3 miesiące, potem od razu na 3 lata. Wypłata zawsze na czas, a przy okazji świąt, majówki itp nawet wcześniej. Paczki świąteczne plus premia to łącznie wartość ok 500 zł. Polecam.

odpowiedź sponsorowana
@Abs

a w jakim punkcie Pan/Pani pracuje, że jest aż tak sponsorowana opinia? Jest Pan/Pani w stanie się podpisać imieniem i lokalizacją, czy kolejna fajkowa opinia mająca na celu jedno...?

Nie wiem ludzie gdzie wy pracujecie , ale w sklepie na Śląsku lekko można wyciągnąć trzy.i.pół tysia . ;) dziwne rzeczy wypisyjecie na forum.. ;)

Znikające pieniądze

A to ciekawe bo ja jestem ze Śląska i ciągle w wypłacie się coś nie zgadza jak pytasz to ci powie Pan Sebastian że w następnym miesiącu ci wyrówna ale tych pieniędzy nigdy nie zobaczysz. Chciałem zapytać czy w innych sklepach też tak jest ? Totalna porażka obiecanki cacanki...

@Znikające pieniądze

Ja tak miałem i za każdym razem było wyrównanie na drugi dzień, nigdy nie było próblemow z rozliczaniem się u Pana Sebastiana. Fakt, na przestrzeni roku miałem z nim konflikt o późne przychodzenie do pracy (on bardzo na to zwraca uwagę) ale udało się dogadać i sklep otworzyć w innych godzinach bo nie pasował mi pociąg k aurobus a finalnie dodał mi 50% zwrotu za koszty dojazdu pociągiem i jestem zadowolony Ja tam nie narzekam, ale ostatnio wypiął się na nasz sklep i dał nam nowego kierownika regionalnego. Teraz mamy masakre docenia się jak się straci hehe Nowy kierownik to tylko narzeka i wymaga ciagle czepia się nawet zle odłożonego epapierosa który jest mój

P
@Odpowiedz

Informacja wyssana z palca i zapewne napisana przez samego Pana Sebastiana bo to w jego stylu

czewa
@P

to zapraszam do naszego sklepu w Czewie i to samo Ci powiem

@czewa

Pracujesz w E-dym.pl, co świetnie się składa, ponieważ pilnie poszukuje informacji o tym pracodawcy. Nie ukrywam, że na początek chcę Cię zapytać o osiągane tam zarobki. Czy według Ciebie są one adekwatne do powierzonych obowiązków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Potwierdzam Wyciągam jako sprzedawca 3300-3700 w zależności od miesiąca. Podobno od nowego roku ma być min 3500, ale pożyjemy zobaczymy. Jak na razie jest spoko.

Adrian
@Marek

Wspomniałeś o swoich zarobkach a na jaką umowę jesteś zatrudniony? Czy są jakieś bonusy lub premie za wyniki sprzedażowe?

@Adrian

umowa o pracę do 2022 (na 3 lata)

Kielce były pracownik
@Marek

JUŻ TO WIDZE ! w tych rejonach gdzie był ten sam regionalny niewykonalne 2500 to max ! i ciagłe opieralanie zero pochwały ze człowiek załatwia dzwoni by wszystko było jak należy kiedyś mi Mówiła dziewczyna która tam pracowała by uciekać no ale słyszałem ze obok nas :) dla kumatych chłopak pracował ponad 1.5 SAM !!! dzień w dzień pon - sob za 2500

Justyna
@odpowiedź

Widzę, że zatrudniając się w E-dym.pl można liczyć na pewną stabilność - to bardzo dobrze. A czy firma zapewnia Wam dostęp do jakichś benefitów pozapłacowych? Chętnie się tego dowiem.

Zostaw merytoryczną opinię o E-dym.pl - Sosnowiec

• Jak się pracuje w E-dym.pl?

Zobacz opinie na temat firmy E-dym.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-dym.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 28 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-dym.pl