Opinie
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Opinie
Opinie
Opinie
Opinie
Opinie
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
05.05.2025 14:13
Były pracownik
01.05.2025 15:08
Były pracownik
25.04.2025 10:49
Inne
24.04.2025 20:34
Pracownik
22.04.2025 15:33
Inne
12.04.2025 03:30
Były pracownik
15.11.2024 10:51
Pracownik
16.11.2024 10:17
Pracownik
20.10.2023 20:41
Pracownik
14.11.2024 19:11
Inne
15.11.2024 10:26
Pracownik
02.11.2024 12:16
Były pracownik
14.11.2024 14:05
Inne
14.11.2024 21:59
Pracownik
02.05.2024 22:34
Inne
17.10.2024 14:52
Pracownik
17.10.2024 23:50
Były pracownik
30.07.2024 15:23
Pracownik
24.09.2024 15:56
Inne
27.09.2024 16:52
Pracownik
09.01.2024 13:42
Inne
10.01.2024 17:32
Pracownik
08.01.2024 22:43
Pracownik
24.09.2023 16:02
Kandydat
10.10.2023 13:17
Pracownik
10.12.2023 19:04
Pracownik
30.11.2023 09:13
Inne
30.11.2023 10:35
Pracownik
02.12.2023 23:47
Pracownik
30.10.2023 11:48
Pracownik
11.11.2023 18:33
Pracownik
23.11.2023 17:36
Pracownik
19.10.2023 19:07
Inne
23.10.2023 15:39
Kandydat
24.10.2023 11:55
Były pracownik
20.10.2023 21:48
Pracownik
19.10.2023 20:09
Pracownik
08.10.2023 11:35
Pracownik
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w E-dym.pl?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Wywiadu udzielił/aZażenowany
05.10.2023 09:56
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Zostałem zatrudniony w tej firmie 10 lipca i przez większość czasu zmagałem się z wadliwym sprzętem. 4 sierpnia zostałem zwolniony z powodu braku rentowności. Faktycznie pracowałem łącznie 8 dni i na tej podstawie pracodawca stwierdził, że jako pracownik jestem nierentowny.
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?
Przedstawiciel handlowy.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?
Tak, jak wspomniałem, po kilku dniach pracy z wadliwym sprzętem zostałem potraktowany jako nierentowny pracownik i zwolniony.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Trudno mi powiedzieć, ile można zarobić, ponieważ nie przepracowałem w tej firmie pełnego miesiąca.
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
3 tygodnie.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?
Nie mam zdania na temat atmosfery, pracowałem w tej firmie zbyt krótko, żeby się na ten temat wypowiedzieć.
Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.
Czuję się oszukany, ponieważ pracodawca nie zaoferował mi żadnych szkoleń, za to przez pierwsze dni musiałem zmagać się z wadliwym sprzętem.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Zasugerowałbym przede wszystkim podniesienie kompetencji do pracy w branży.
02.10.2023 21:06
Były pracownik
02.10.2023 10:23
Pracownik
26.09.2023 16:28
Pracownik
26.09.2023 17:14
Były pracownik
20.09.2023 23:15
Kandydat
20.09.2023 17:49
Pracownik
04.09.2023 07:28
Pracownik
31.08.2023 22:25
Pracownik
10.08.2023 15:57
Pracownik
10.08.2023 12:15
Były pracownik
10.08.2023 11:25
Pracownik
09.08.2023 01:01
Były pracownik
08.08.2023 02:31
Pracownik
21.06.2023 22:07
Kandydat
07.08.2023 15:17
Pracownik
07.08.2023 22:28
Inne
07.08.2023 12:47
Pracownik
07.08.2023 20:44
Pracownik
07.08.2023 19:20
Pracownik
07.08.2023 17:46
Pracownik
07.08.2023 01:33
Pracownik
07.08.2023 09:54
Pracownik
07.08.2023 09:04
Pracownik