Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega

Opinie o Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega

Filtruj opinie po kryteriach:

Magdalena
 Opinia

@Dagmara Wróbel, sytuacja jaką opisałaś nie brzmi zachęcająco i w swojej wypowiedzi zawarłaś wiele oskarżeń. Czy masz na nie jakiekolwiek dowody? Pamiętaj proszę o tym, że fałszywe oskarżanie pracodawcy nie jest mile widziane na tym forum, z kolei jeśli wszystko to co piszesz jest prawdą, zachęcam Cię do zapoznania się z banerem, który widnieje u góry strony tego forum - " zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w pracy!"

Anonim
 Opinia

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Właścicielka firmy jest niesłowna. Według mnie jest oszustką. Chyba że ktoś chce pracować niemal za darmo to proszę bardzo. Radzę Wam omijajcie z daleka to miejsce ! Nie polecam !

Kasia
@Anonim 07.02.2018 16:49

Pracuje od dluzszego czasu w CRO i nigdy nie zostalam oszukana, a szefowa nawet wyplaca zgodnie z umowa 1530 na reke jak nie ma sie celu, mozna duzo zarobic tylko trzeba sprzedawac a sa osoby co zarabiaja ponad 3000 na reke.

Tak2Nie

Dagmara Wróbel
@Anonim 07.02.2018 16:49

Ja również nie polecam pracy w tej firmie. Omijajcie ja z daleka. Szefowa nie słowna, nie wypłaca należytej pensji, oszukuje klientów i podaje na policję. Bardzo Nie profesjonalna firma. Matactwa, kłamstwa. Pamiętajcie firmy oparte na kłamstwie nie mogą zajść daleko. Zamierzam zrobić z tym porządek. Najlepszym rozwiązaniem dla Pani Magdy będzie sąd pracy. Pani Magda jest na tyle bezczelną osobą, ze nie dość , że nie wypłaca pensji, to podaje na Policje swoich pracowników z zarzutem kradzieży. Podczas pracy w tej firmie ktoś ukradł mi aparat cyfrowy a ja zostałam podana na Policje przez Panią Magdę z zarzutem kradzieży telefonu firmowego. Żarty! Oczywiście nikt się nie przyznał jednak wiem, kto to zrobił. Dziewczyny każda praca jest lepsza od tej. Jeśli jesteście osobami z szacunkiem do siebie poszukajcie uczciwego pracodawcy bo ta firma daleka jest od uczciwości, rzetelności, prawdomówności i profesjonalizmu. Dopilnuję by jak największa grupa osób się o tym dowiedziała. Pozdrawiam.

Magdalena
 Opinia

@Kasia, użytkownik @anonim nie podał argumentów, które świadczyłyby o prawdziwości jego osądu. Piszesz, że trzeba wyrabiać plany, żeby zarabiać więcej, a czy Centrum Rozwoju Omega zapewnia pracownikom odpowiednie szkolenia, żeby podwyższyć jakość ich technik sprzedażowych?

Opinia

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Sosnowiec i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Qwerty
 Opinia

Dobra lokalizacja, atmosfera w pracy bardzo fajna. Wyrozumiała szefowa i bardzo miła. Praca spokojna i bardzo fajna ;) Polecam!

bbnn2
 Opinia

Witam, Bardzo polecam pracę w tej firmie . Miła atmosfera , brak rotacji pracowników oraz wyrozumiala szefowa . Dodatkowo premię i różnorodny system motywacyjny . Jak dla mnie praca na lata :)

Ona22222
 Opinia

Witam, Pracowal ktos moze jako telemarketer w Omega na Modrzejowskiej w Sosnowcu? Osobiscie nie polecam, ciężka atmosfera, obgadywanie za plecami i wiele wiele innych. Jestem ciekawa czy ktos mial podobne odczucia co do tej firmy?

Zostaw opinię o Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.