Opinie o Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt w Sosnowiec

byly pracownik

(usunięte przez administratora), wyśmiewanie, odgadywanie i wytykanie palcem ... nie jest tam fajnie a jeszcze nie fajniej jest nie dostawac calej wyplaty a o umowe o prace trzeba sie upominac, nie polecam !!!!

@ALEKSANDRA

Jest lider, osobiście nie widzę problemu z atmosferą. Niektórzy sami stwarzają problemu tam gdzie ich nie ma. Jak to z kobietami i plotkami może się zdarzyć nadawanie jedna na drugą. Ale ogolnie team zawsze byl zgrany. Problemu z wypłatą nigdy nie miałam, czasem nawet na prośbę dostałam przed czasem lub zaliczkę w dowolnym momencie.

byly pracownik

Nick Nowy wpis
@byly pracownik

To prawda wypłata na raty przez półmiesiaca zero motywacji do pracy przez pracodawce i zainteresowania pretensje do pracownikow o nic. Jedyny plus to godziny pracy i atmosfera

Nick Nowy wpis

wynagrodzenie w ratach ok, najważniejsze że jest. atmosfera obgadywania, głownie za plecami...same dziewczyny pracują... Godziny super, zwłaszcza że nie jest odejmowane za wcześniejsze wyjścia.

ALEKSANDRA Nowy wpis

nie ma lidera? jak pracowałam rok temu byłam zadowolona, wynagrodzenie i umowę w terminie dostałam

Pracownik Nowy wpis
@ALEKSANDRA

Agnieszka

Pracowałam w firmie ponad 3 lata, ogólnie byłam zadowolona. Wynagrodzenie w całości wypłacane, za dużo mniej godzin pracy. Docenia się po zmianie pracy, a tak się przyzwyczaja do bonusów, wyjść wcześniejszych. Umowę miałam od razu. Polecam

Jak w Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy w Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aplikowałeś do firmy Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Aneta

Musisz mieć dużą odporność psychiczną, by okłamywać ludzi, ze coś zamawiali i informujesz ich że przesyłka jest kompletowana i trzeba tylko potwierdzić, że w poniedziałek nastąpi jej doręczenie. Oczywiście nikt nic nie zamawiał, oczywiście nikt wcześniej nie dzwonił z propozycją zakupu.

Firma wydzwania do dyrektorów placówek i wciska ,że niby coś zamawiali, że mają potwierdzić wysyłkę. Nie polecam!

PRACOWNIK
@Anna

Owszem kontaktujemy się z dyrektorami placówek oświatowych, jednak nic nie jest nikomu ''wciskane''. Współpracujemy z wieloma dyrektorami, z dużą częścią od lat. Jest to marketing więc stosowane są różne chwyty sprzedaży, ale na pewno nie na siłę, nic bez zgody i bez zainteresowania klienta nie wysyłamy.

@PRACOWNIK

No to super, że wszystko jest wykonywane ze sztuką :). A jak oceniasz pracę w firmie pod względem zarobków? Macie jakieś premie?

PRACOWNIK
@Halina

Oczywiście mamy premie oraz liczne bonusy. Osoba pracowita może zarobić sporo. :)

Majka

@Karolina czyli zero benefitow?

@Majka

Nie polecam tam pracy! Trzeba (usunięte przez administratora)i wciskać na siłę programy edukacyjne, dyrektorom w szkołach. O benefitach pozapłacowych Maja zapomnij, nie ma żadnego.

Meg
@Majka

Są i to dużo, prowizja duża, premia i wszelkiego rodzaju inne dodatki motywacyjne, nawet za połączenia, ale nie można siedzieć i nic nie robić, jak koleżanka Karolina.

Magda
@Karolina

Popieram! Mozesz wyliczać premie a i tak dostaniesz marne parę zł... Już nie wspomnę o rodzaju zawieranej umowy. Umowa szkoleniowa po kilka mcy lub umowa zlecenie na start co dziwne za ten okres nie otrzymasz pitu (wnioski do wyciągnięcia) później umowę o pracę ale nie licz na pełny wymiar czasu pracy

@Magda

A na jakiej zasadzie to w ich umowie działa, że tego pitu się nie dostanie niby?

Karo
@Halina

Nic takiego nie ma miejsca. Pracuje w tym miejscu od kilku lat i zawsze wszystko jest na czas. Wynagrodzenie podstawowe, premia (prowizja) zależy od zaangażowania i pracowitości, można i wyciągnąć drugą wypłatę jeśli są chęci i wykonuje się swoją pracę. Pit rok w rok dostaje prawidłowy. Nigdy nie miałam problemów z pracodawcą. Jeśli ktoś na okresie próbnym narzeka, marudzi i bierze wolne nie robiąc wyników to nie ma się czego spodziewać po takiej wypowiedzi jak napisała ''Magda''. Zawsze są dwie strony medalu, ale niektórzy są sami sobie winni, że ich oczekiwania były większe niż zaangażowanie do pracy i zamiast dawać od siebie tylko by brały i obwiniały innych, lecz nie siebie.

@Karo

Rozumiem, czyli zależy od człowieka. A właśnie chciałabym jeszcze dopytać. Czyli na tym próbnym normalnie wszystkie benefity przysługują czy dopiero po zatrudnieniu na stałe?

@Karo

Dziwne... Mnie nie została przedłużona umowa bo nie miałam wyniku. Ok. Ae również nie otrzymałam pit za miesiąc w którym pracowałam na umowę zlecenie. I mam na to dowody, że pracę wykonywałam za wynagrodzeniem, we wskazanym miejscu pod nadzorem.

@Kasia

No skoro masz dowody to chyba nie będzie problemu, żeby pit wyegzekwować?

Lider
@Kasia

A czy ten okres o ktorym piszesz to nie było szkolenie? Nie pracowałaś od 8 do 16, prawda? Nie tylko za wyniki nie została ci przedłuzona umowa, ale także za konfliktowość i za psucie atmosfery w pracy. W naszej firmie jest to bardzo ważne.

@Lider

W takim razie świetna decyzja! Macie oczyszczona atmosferę. Wszystkiego dobrego :) Odnośnie umowy itp już się nie wypowiadam. Nie ma to sensu. Przyjmijmy ze bylam na szkoleniu i wcale nie prowadziłam aktywnej sprzedaży. Pozdrawiam

Oczywoscie żadnego :)

@Kasia

Z jednej strony chyba nieco niefajnie to świadczy o niektórych ludziach z firmy skoro taki zarzut od razu do kogoś piszą odnośnie psucia atmosfery. :( No ale z tego co widać faktycznie nieco pokomplikowaną sytuację jednak miałaś. Zastanawiam się tylko jeszcze co z tym pitem w końcu zrobisz

@Halina

Oczywiście że pokomplikowana bo na umowie próbnej byłam na l4 na dziecko a po l4 miałam wcześniej zaplanowany urlop. Nie było mnie prawie cały luty w pracy. Mało odpowiedzialne? Możliwe :) po powrocie otrzymałam info o nie przedłużonej umowie. Nie wyrobillam celów. Pracodawca ma takie prawo a ja się z tym zgadzam :) Za psucie atmosfery mogę jedynie przeprosić ekipę. Nie wiedziałam że tak jest. Pozdrawiam

Barbara
@Kasia

To na jak długo miałaś umowę? I jaki wynik trzeba było osiągnąć, aby przedłużyli?

lider
@Barbara

Umowa była na okres próbny. Pani Kasia idąc na urlop nie mając wyniku została zapytana, czy jest pewna urlopu (urlop zaraz po l4 na dziecko). Była pewna swego, mając bardzo mały wynik, zgodnie z brakiem zaangażowania - woląc iść na urlop niż pracować do końca okresu próbnego to trochę mało profesjonalne więc umowa tych względów nie została przedłużona.

Asia M

bardzo duży, tworzy przyjazną atmosferę, na wet jak mamy słabszy dzień stara się nas podnieść na duchu. Prawda jest taka, że tutaj nikt nie stoi nad nikim z batem. Trzeba mieć w miesiącu cel czy wyrobione minimum, ale to się chce samemu od siebie :) polecam

Iwona

Pracowałam w tej firmie na prawdę bardzo polecam ;) niestety stan zdrowia zmusił mnie do zwolnienia się ale bardzo miło wspominam okres spędzony w tej firmie ;) wsparcie lidera pomoc w pracy bez żadnego stresu ;) Jeśli ktoś chce godnie pracować to polecam. Praca od 8-15 albo i krócej i nie jest za to odejmowana kasa

Co wchodzi w socjal Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega?

Nie ma tu dodatków jak prywatna opieka medyczna, karta multi Sport, itd.. To jest callcenter sprzedażowe. Do dyrekcji szkół programy edukacyjne, trzeba wciskać. Nie polecam!

Janek

Jak nastroje w pracy w czasie pandemii? Warto składać cv są jakieś potrzeby?

Czy trwa rekrutacja do Centrum Rozwoju Omega?

Maciek

Poranne godziny ? Czyli jaki jest dokładnie wymiar godzin?

@Maciek

jeżeli nie ma wyniku co się rzadko zdarza pracujemy od 8 do 15, płacone jest za pełny wymiar pracy czyli za 8 h. najczęściej kończymy prace ok 12. :)

Czy w Magdalena Kozioł Centrum Rozwoju Omega są paczki/bony świąteczne?

bonów świątecznych nie ma, są różnego rodzaju dodatki i premie :)

Mogę podzielić się tym, że praca jest w przyjaznej atmosferze, wielkim plusem są poranne godziny oraz wypłacanie wynagrodzenia w terminie przez pracodawcę. Serdecznie polecam nawet jeśli zaczynasz i nie masz zbyt dobrego doświadczenia to wszystkiego cię nauczą a szkolenia są przyjemne i bez stresu.

Marti

rewelacyjne godziny pracy, rzadko kiedy siedzimy od 8 do 15, zazwyczaj kończymy ok 12, a płacone jest za 8h zawsze na czas. Dodatkowo premię i inne dodatki. Miła atmosfera. polecam :)

Jasiek

@Mirek Możesz uzasadnić dlaczego tak oceniasz firmę? Mają opinię dobrego pracodawcy

Mirek

Zdecydowanie nie polecam!!!

Magdalena

@Dagmara Wróbel, sytuacja jaką opisałaś nie brzmi zachęcająco i w swojej wypowiedzi zawarłaś wiele oskarżeń. Czy masz na nie jakiekolwiek dowody? Pamiętaj proszę o tym, że fałszywe oskarżanie pracodawcy nie jest mile widziane na tym forum, z kolei jeśli wszystko to co piszesz jest prawdą, zachęcam Cię do zapoznania się z banerem, który widnieje u góry strony tego forum - " zero tolerancji dla płaczu, krzyku, mobbingu w pracy!"

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Właścicielka firmy jest niesłowna. Według mnie jest oszustką. Chyba że ktoś chce pracować niemal za darmo to proszę bardzo. Radzę Wam omijajcie z daleka to miejsce ! Nie polecam !

@Anonim

Pracuje od dluzszego czasu w CRO i nigdy nie zostalam oszukana, a szefowa nawet wyplaca zgodnie z umowa 1530 na reke jak nie ma sie celu, mozna duzo zarobic tylko trzeba sprzedawac a sa osoby co zarabiaja ponad 3000 na reke.

Dagmara Wróbel
@Anonim

Ja również nie polecam pracy w tej firmie. Omijajcie ja z daleka. Szefowa nie słowna, nie wypłaca należytej pensji, oszukuje klientów i podaje na policję. Bardzo Nie profesjonalna firma. Matactwa, kłamstwa. Pamiętajcie firmy oparte na kłamstwie nie mogą zajść daleko. Zamierzam zrobić z tym porządek. Najlepszym rozwiązaniem dla Pani Magdy będzie sąd pracy. Pani Magda jest na tyle bezczelną osobą, ze nie dość , że nie wypłaca pensji, to podaje na Policje swoich pracowników z zarzutem kradzieży. Podczas pracy w tej firmie ktoś ukradł mi aparat cyfrowy a ja zostałam podana na Policje przez Panią Magdę z zarzutem kradzieży telefonu firmowego. Żarty! Oczywiście nikt się nie przyznał jednak wiem, kto to zrobił. Dziewczyny każda praca jest lepsza od tej. Jeśli jesteście osobami z szacunkiem do siebie poszukajcie uczciwego pracodawcy bo ta firma daleka jest od uczciwości, rzetelności, prawdomówności i profesjonalizmu. Dopilnuję by jak największa grupa osób się o tym dowiedziała. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Magdalena Kozioł Akademia Edukacji Perfekt
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Modrzejowska 20 lok. 12
    41-200 Sosnowiec