Opinie o Warszadis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Warszadis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszadis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszadis Sp. z o.o. w Warszawa

BB

Na oficjalnej stronie @Pracodawca Leclerc Jerozolimskie, w zakładce z ofertami pracy napisane jest, że "Wszystkim pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego, naukę nowych umiejętności, pakiet socjalny, pomoc w trudnych sytuacjach życiowych". Czy to prawda?

@BB

To wszystko kłamstwo, no może poza umową o prace. Reszta ściema, rozwoju brak, zamiast przyjaznej atmosfery (usunięte przez administratora) i poniżanie przy każdej okazji, socjalu to tam chyba nikt nigdy nie widział, bo nazywanie socjalem 400 zł bonów na święta to nadużycie... Nie widziałam żeby komuś tam pomagano w jakiejkolwiek sytuacji a wręcz przeciwnie! Ogólnie bardzo nieprzyjazna mało empatyczna firma. Co prawda troszkę ostatnio się pozmieniało ale nadal są osoby zastraszające pracowników i stosujące (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Warszadis Sp. z o.o.?

Picasso

Też tak myslałam a tu takie coś. Kierownicy byli raczej tam spoko, jedna lub dwie męty zawsze gdzieś się trafią. Ja typowałabym kogoś innego plus jedna biurowa.

Szukam pracy Nowy wpis

Znowu szukają księgowej. Czy ktoś może się wypowiedzieć o tym dziale?

Wyparowana motywacja Nowy wpis
@Szukam pracy

Jeżeli jesteś szybką i ogarniętą osobą, szukaj gdzie indziej. Tu w nagrodę za szybką pracę dostaniesz dodatkowe obowiązki, które spowodują dużą ilość nadgodzin i brak czasu na życie prywatne. W końcu ktoś musi pracować, jeżeli połowa zespołu jest powolna.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Warszadis Sp. z o.o.?

Kozoova

Podstawa wynagrodzenia w firmie Warszadis to donosić i kręcić afery. Najlepiej mają ci którzy mało robią dużo krzyczą patrz pracownik księgowości, praska emerytka, kierownik RTV. Najlepiej opłacane są plociuchy i ludzie bez żadnych zasad moralnych. Człowiek z innego kontynentu który wykorzystuje starych pracowników a potem się ich pozbywa. Premiowane są właśnie takie postawy jak w/w.

Ex
@Kozoova

Internety piszą że na poczatku października 2023 roku prezesowa zostala wykreślena z zarzadu, a jej miejśce zajął nowy prezes. Czy coś się zmieniło w podejsciu dyrekcji i co niektórych kierowników do pracownika?

Kozolin
@Ex

Nowy zarząd nie zna specyfiki miejsca ani ludzi. Doradza mu Kontroler który jest tu od zawsze. Wszystko to są jego pomysły.

Picasso Nowy wpis
@Kozoova

@kozoova widzę że dzieje się w mojej ulubionej firemce. Napisz coś jeszcze plz :) Kto to jest praska emerytka? I czemu tak źle piszesz o kierunku RTV? On akurat był raczej spoko.

Picasso Nowy wpis

MM

Jak, wygląda praca na kasie ? Zarobki atmosfera godziny pracy.

BB

@BB

Firma Warszadis Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Jakie są mocne strony pracodawcy Warszadis Sp. z o.o.?

Rozalia

Mocne strony Warszadis-u to na pewno wszechobecny mobbing, brak szacunku dla pracowników i wszędzie podsłuchy, w których instalowaniu prezes spółki i dyrektor handlowy się lubują. W firmie tej na pewno odnajdą się osoby o nieokreślonej orientacji seksualnej, bo takie postawy są bardzo promowane, a wręcz nawet gratyfikowane, patrz zastępca głównej księgowej. Miłe widziane jest także (usunięte przez administratora) i sypianie z dyrektorem handlowym, który jest seksoholikiem, bo za to też są punkty bonusowe...W dużym skrócie jeśli chcesz zmarnować część życia to jest to jak najlepszy wybór, bo firma nadal żyje w latach 90- tych.

A
@Rozalia

Jesli jesteś "studentem" ( wystarcz że pójdziesz na studium) to będziesz miał tutaj dobrze. Czy robisz czy nie robisz to i tak zarobisz. Stali pracownicy a zwłaszcza zatrudnieni na etat są dla firmy nikim. Mają też dreszczyk adrenaliny bo nigdy nie wiedzą jaka wypłatę dostana ???? Mile widziane "uprzejmie donoszę" i charakter (usunięte przez administratora). Tyle w temacie

Czy Warszadis Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Były praktykant

Czy ta firma to najlepsze miejsce na odbycie stażu? To zależy, ale jeśli tu, to na pewno nie zabraknie wrażeń, bo będzie można zobaczyć, jak gardzi się tu pracownikami. Zero szacunku i empatii wobec pracownika. W "praktyce" będzie można zobaczyć zastosowanie (usunięte przez administratora). W zasadzie to niczego się tu solidnie nikt nie nauczy się, bo panuje to bałagan. Coś takiego jak kultura pracy nie istnieje. Można zobaczyć w praktyce, jak raczej nie zarząd zasobami ludzkimi i jak raczej nie powinno być prowadzone przedsiębiorstwo. Po takim stażu w Warszadisie, tylko nabierzecie złych praktyk. Poza tym atmosfera w pracy jest fatalna. Mam wrażenie że osoby tu pracują za karę. Chociaż na niektórych działach można znależć osoby, które są serdeczne i pomocne. Jeżeli zależy na konkretnym stażu, to Warszadis stanowczo odradzam. Lepiej poszukać gdzie indziej.

Przyszły pracownik?

Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Nie wiem czy składać CV do działu rybnego. Jak jest tam z atmosferą bo z tym jest różnie w hiper i supermarketach, więc zdaję sobie sprawę że w tego rodzaju placówkach bywa ciężko. Czy jest coś tu nie tak poniewaz w sieci od kwietnia szukano już na stanowisko kierownika, do piekarni, serwisu sprzątajacego, na kasy, do sklepu internetowego?

Jak dużo osób pracuje w Warszadis Sp. z o.o.?

Rozalia

Obecnie coraz mniej. Nie ma tu niczego atrakcyjnego dla nowych pracowników. No chyba że jesteś biednym uchodźcą że wschodu, to wtedy jest cacy. Zresztą ten okręt powoli tonie....

Rozalia2

Z serca całego odradzam, (usunięte przez administratora), poniżanie i dyskryminacja. Każdy pracownik jest nikim dla dyrekcji. Zero szacunku i empatii. Rozchorować się nie możesz bo na pewno stymulujesz, podwyżka oczywiście ale w ilości dodatkowych obowiazkow, czyli tyrasz za kila osób i jak masz szczęście to będzie premia. Po drugiej zmianie lecisz na pierwszą, zero wolnych weekand ów. Zero socjalu, marne bony na święta. Reasumując jesteś nikim.

@Rozalia2

Zgadzam sie. Brak szacunku do pracowników to główna zasada panująca u góry.....Pani prezes mobbingująca (,, proszę się zamknąć'' kierowane do pracownika podczas rozmowy) , używająca nie raz wulgaryzmów , pozwalająca na mobbing kierownikom. WYkorzystywanie pracowników , którzy pracują za dwoje, czasem też muszą pracować po 12 a niekiedy nawet po 16godz , czasem muszą także siedzieć po godzinach jeśli nie wyłożą całego towaru, bo są sami na zmianie. Ucinanie premii , bo coś się pani prezes nie spodobało. Tak wygląda praca w tym miejscu.

Magdalenka

Dzień dobry , czy ktoś pracował w dziale księgowości w Warszawie i może coś powiedzieć nt. zarobków i samej atmosfery ?

wiesia
@Magdalenka

Uciekaj jak najdalej, chyba że jesteś masochistką... Zero benefitów, zero szans na awans czy podwyżkę i kompletny brak szacunku dla pracowników. Niby działem zarządza główna księgowa ale tak naprawdę o wszystkim decyduje jej zastępczyni i to od niej i jej przychylności wszystko zależy...najlepiej być średnio inteligentnym, zakompleksionym jak obie w/w panie i ślepo wykonywać ich rozkazy wtedy dadzą ci spokój, a w innym wypadku będą Cię gnębić, aż sam zrezygnujesz... Ps. zwrotów grzecznościowych takich jak- dzień dobry, do widzenia i dziękuję obie Panie nie używają...

Maja
@wiesia

Okej, a czy ogółem podstawowe warunki pracy są dobrze spełniane? Myślę głównie o wypłatach na czas, czy samej atmosferze wśród pracowników...

wiesia
@Maja

Jak tam pracowałam wypłaty zawsze były na czas, ale to zasługa kadrowej. Co do atmosfery między pracownikami to wszystko zależało od działu...Jeśli chodzi o administrację to nic na lepsze się nie zmieniło, wręcz przeciwnie z tego co wiem od osób tam jeszcze pracujących to jest gorzej, bo w ostatnim czasie odeszło z firmy chyba 7 jak nie 8 osób...

Goovvniarz

(usunięte przez administratora)- tak nazwał mnie kierownik magazynu, gdy zrezygnowałem z pracy po niecałym tygodniu. Akurat był styczeń, dość chłodno. Reszta załogi coś działała w kanciapie mi zaś przyszło uczyć się roboty na hali, w mrozie. Nie dość że pracownicy niedomagali intelektualnie, to jeszcze ten chłód. Uznałem że koniec tego. Ach jaki był lament... Cóż, może nie trzeba było tak kłamać w ogłoszeniu? Sory, ale taka praca to chyba nie jest dla normalnych ludzi. Chyba że ktoś lubi się męczyć no to ok. Taka forma masochizmu może komuś jednak przypadnie do gustu.

Roman
@Goovvniarz

Nie wiem co to za firma, nie znam jej, ale jak gościu przychodzi do pracy na magazyn i pisze "Chyba że ktoś lubi się męczyć no to ok" to życzę mu Wesołych Świąt! Widziałem takich wielu, najlepiej przesiedzieć w ciepłym 8 godzin i do domu, Czego oczekuje się od pracy na magazynie, to praca fizyczna, często trzeba się zmęczyć. Takie ku..a czasy najlepiej się położyć i czekań na wypłatę, lenistwo

Speedrun
@Roman

Do roboty to jest (usunięte przez administratora) albo traktor. :) Szczęśliwego swędzenia w kroku.

Natalia

@gosia-samosia a powiedz proszę, czy w ciągu tych kilku lat awansowalas może do góry?

gosia-samosia

Firma nawet ok, a na pewno w porównaniu z innymi tego typu molochami. Pracuję tu długo, kilkanaście lat , wiadomo , że nie zawsze jest różowo, jak to w pracy ale da się wytrzymać. Ludzie ok, kierownictwo w dużej większości również ok.

Tak dobrze jest, że zapomnieliście zupełnie o tym forum pracowniczym?

BATMAN

Polecam kierownika Pana Roberta Szyperskiego dział RTV zdolny człowiek i bystry IBARDZO LUBI KSIĄŻKI Polecam Pana Roberta dział RTV\AGD tylko proszę być poważnym dla tego Pana.Firma ok .Tylko ochrona czasem szkodzi w\g mnie za uczynna wobec uczciwych pracowników.Panie Radku z Ochrony bez przesady wobec parówek.pozdrawiam z GOTHAM

To fakt nie szanują tam ludzi , a w końcu ludzie tworzą to miejsce.

pensje ukraińskie
@Gość

w ogóle nie szanują pracowników z długoletnim stażem! przyjdzie nowy , bez doświadczenia ,chęci, oraz mobilizacji i dostanie więcej! polityka tej firmy do dupy!

xyz

Proszę się zastanowić 10x zanim podejmie się ostateczną decyzję odnośnie zatrudnienia... Nie polecam zdecydowanie.

lubelak

Witam.Ostrzegam przed ta firmą!!!!!.Ta firma jest niepoważna nie płaci firmom za wykonane usługi. Wykorzystuje to ze ktoś ma małą działalnośc i po prostu nie płacą. Pani Żaneta Lange ma ludzi za nic. Dzwoniłem prosiłem -odpowiedź ta sama pani prezes nie zapłaci.Wnoszę przeciw nim pozew do sądu.Czekałem 6miesięcy i dosyć.

zima

Pracowałam tam kilka lat -wg umowy o pracę miałam pracować 8 godzin, zaś w rzeczywistości było tyle pracy, że często trzeba było pracować po 10-12 godzin, aby nie otrzymać wypowiedzenia.Koledzy i Koleżanki raczej uczynni i pomocni, dlatego człowiek nie zwariował.Typowy francuski obóz pracy. Zarobki raczej kiepskie- chyba, że jest się znajomym[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Warszadis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszadis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Warszadis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warszadis Sp. z o.o.?

Warszadis Sp. z o.o.
  • Jutrzenki 156