Warszadis Sp. z o.o. Hipermarket E. Leclerc

Opinie o Warszadis Sp. z o.o. Hipermarket E. Leclerc

Gość

To fakt nie szanują tam ludzi , a w końcu ludzie tworzą to miejsce.

pensje ukraińskie
@Gość 04.07.2017 13:46
To fakt nie szanują tam ludzi , a w końcu ludzie tworzą to miejsce.

w ogóle nie szanują pracowników z długoletnim stażem! przyjdzie nowy , bez doświadczenia ,chęci, oraz mobilizacji i dostanie więcej! polityka tej firmy do dupy!

xyz

Proszę się zastanowić 10x zanim podejmie się ostateczną decyzję odnośnie zatrudnienia... Nie polecam zdecydowanie.

lubelak

Witam.Ostrzegam przed ta firmą!!!!!.Ta firma jest niepoważna nie płaci firmom za wykonane usługi. Wykorzystuje to ze ktoś ma małą działalnośc i po prostu nie płacą. Pani Żaneta Lange ma ludzi za nic. Dzwoniłem prosiłem -odpowiedź ta sama pani prezes nie zapłaci.Wnoszę przeciw nim pozew do sądu.Czekałem 6miesięcy i dosyć.

zima

Pracowałam tam kilka lat -wg umowy o pracę miałam pracować 8 godzin, zaś w rzeczywistości było tyle pracy, że często trzeba było pracować po 10-12 godzin, aby nie otrzymać wypowiedzenia.Koledzy i Koleżanki raczej uczynni i pomocni, dlatego człowiek nie zwariował.Typowy francuski obóz pracy. Zarobki raczej kiepskie- chyba, że jest się znajomym[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Warszadis Sp. z o.o. Hipermarket E. Leclerc - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszadis Sp. z o.o. Hipermarket E. Leclerc