Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Krystian89

musiał bym być przy rozmowie kwalifikacyjnej i dać tym ludziom umowę wstępną, skonsultować się z ludźmi z którymi pracują czy robią robotę popatrzeć pochodzić podczas pracy na ich ręce. Wiem że patrzenie na ręce komuś jak pracuje wyprowadza z równowagi. JA to robię zawsze dyskretnie

Krystian89

JA się męczyłem On za mnie stanął jak stałem na drugiego jak było trzeba ja jemu z ostatniego Krzycha stanąłem na drugiego by dychnął

Potrzebuje takich ludzi jak Bartek ( Jajo ) Przód

wówczas 7/8 samochodów kończyliśmy 7/8 h teraz trwa to do 8,30/10

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krystian89

Brakuje tej sprawności fizycznej ...

Krystian89

Brakuje mi takich ludzi jak "Jajo " potężny facet skrzynkami samymi jak się wpienił nie czkał na cały ich łańcuch posuwający ale rzucał skrzynkami jak pierzem do Nowickiego, czy by ważyła 5/6 kg pusta na żywiec czy 30/40 kg pełna. Tylko było hasło "ciś" jak ja stałem na ostatniego a wrzucał jak nawet inni nie zdąnrzali

Krystian89

Chłopak młody myślący ale i fizycznie nie da zajechania

Krystian89

Bartka pseudonim ( Jajo ), wysoki monstrualny chłopak dźwigający tony na ramionach jak zabawki

Krystian89

Boguś Kazik i Andrzej muszą uczyć najstarsi ludzie którzy mają więcej pary w dłoni niż są w stanie wydać tchu, brakuje Bartka

Krystian89

przy tym muszą myśleć o wszystkim o wszystkich dalej co się dzieje po nich co się dzieje za nimi

Krystian89

Pracowałem na przodach to praca dla charakternych mężczyzn nie dzieci i "ciamciaków" o potężnej kondycji i sile fizycznej oraz wydolności gdzie nie możesz okazać słabości bo doświadczeni ludzi uczą mogą Cię prostować i poganiać jak zaniedbasz nie potrafisz liczyć i myśleć

Krystian89

kiedyś 7/ 8 aut kończono w granicach 8/9 h rano teraz trwa to do 9/11 z braku doświadczenia. Profesjonalizmu. 4 zestawy po 5000 (usunięte przez administratora) i 3 4600 ciągniki z naczepami. Pomyślcie sobie jaką siłę fizyczną żeby objętościowo czasami w 4/5 ludzi doświadczonych można na samym przodzie to powiesić jak na jednym samochodzie jest 15/17 to. 50 minut przerwy po 5 aucie . To nie jest praca dla byle kogo, tylko dla prawdziwych mężczyzn, ktoś musi wyżywić innych ludzi.

Kiedyś 4200 / 4500 szt na godzinę teraz z braku doświadczonych ludzi mniej

Krystian89

No niestety ktoś musi być specjalista mimo automatów, sprawdzić nie każdą tempem dyktowaną taktem linii kurę

Krystian89

jak ma 30/32 /36 tys razy machnąć nożem, nawet gdy reka omdlewa nadgarstek wysiada. Bo wiadomo dla osoby początkującej...

Krystian89

np posługiwanie się na uboju czy przy rozbiorze

Krystian89

musisz ich tak " zarazić " praca by obowiązki profesjonalne, zabawa nożem była dla nich "śmiechem na sali" nie męczarnią. Oczywiście posługiwanie się nożem to kunszt

Krystian89

tu nie ma miejsca na indywidualizm odpowiadasz za ludzi na linnii produkcyjnej którzy po tobie dostają tuszkę, musi być idealna nie ważne na jakim stanowisku przyjdzie pracować musisz być uniwersalny! ktoś pójdzie na urlop ktoś się ,zwolni, sprowadza siły wschodnie które musisz uczyć.

Krystian89

w załodze nie spotkasz się z tym nawet gdy jesteś po szkole nic nie umiesz "wywlaić", doświadczenie od starczych uczy fachu!

Krystian89

Bardzo rodzinna Firma nie tylko pod względem Właścicieli ale i Załogi. Daje Priorytety i Siłę do Pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. - Kaniów

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 53 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Pstrągowa 8
    40-748 Kaniów
  • NIP: 9540005744 REGON: 271961399 KRS: 0000178131

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.