Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. w Kaniów

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy kierowcy? Jakie samochody, płaca, czas pracy?

Krystian89

Profesjonalizm i dbałość o maszynę również to ważna cecha

Krystian89

Nie tandem, na którym uproszczone jest zdawanie teraz egzaminu. Jak ktoś przesiądzie się na zestaw samochodach z dyszlem skrętnym ( osią od przyczepy), na pewno z cofaniem ma problemy. Potężna różnica. Dlatego u kierowcy ważne są umiejętności i doświadczenie jakiś staż!

Krystian89

Dlaczego Najlepiej Kierowcę C+E z doświadczeniem jakimś stażem. Bo taki człowiek poradzi sobie z zestawem ( Samochód + Przyczepa z dyszlem / nie na tandemie) i łamanym czyli ciągnik + naczepa! A takie samochody są we flocie samochodów.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Krystian89

Fajna sprawa, tylko jak ktoś lubi rzemiosło w którym pracuje. Idzie do roboty nie bo musi, ale chce i oczywiście ma predyspozycje do pracy z mięsem!

Krystian89

Przydał by się pomocnik mechaników z umiejętnościami mechatronicznymi . Oraz pracowników z doświadczonych Polaków w cechu mięsnym. Rozbiór drobiu czy uboju Drobiu.

Krystian89

Szukają kierowców do firmy. Fajnie jak ktoś na miejscu z Powiatu Bielskiego. Najlepiej na C+E. Kierowców fakt jest mało. Jeszcze doszły 2 nowe samochody. Na pewno komfort jest nieporównywalny.

Krystian89

Serdecznie zapraszam jako Pracownik Ludzi młodych do współpracy, bo Warto jeśli jest się sumienną osobą

Krystian89

kiedyś kogoś zawiodłem? Pracowałem nawet gdy wycieńczony z resztek sił wypruty. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych tylko trudniej albo mniej skomplikowane do realizacji

Krystian89

sam ma tyle siły co by kot na płakał i jestem niski i szczupły. Nigdy nawet kolosom nie ustępowałem na najbardziej wydolnościowych stanowiskach. Nie wolno okazać mi słabości bo inni będę się jej uczyć

Krystian89

chyba zostałem Ostatni ale są Priorytety trzeba robić coś z niczego czy w życiu codziennym czy w pracy czy w weekend

Krystian89

Na prawdę zakałd który mimo wyrzeczeń w pracy Polecam!

Krystian89

JA wiem wygląda to jak skoczek miedzy pieniędzmi ... ale tutaj blisko domu stabilność, ja ja uż nie chce się błąkać po całym świecie. Kupa papieru i złomu (usunięte przez administratora) warta nie pieniądze Chce odpocząć robiąc to co najlepiej potrafię

Krystian89

Bo kiedyś z Szefów jeden zapytał na ile przeszedłem...

Krystian89

Kiedyś zapytałem Szefa po co przyjął mnie po raz kolejny, powiedział że nigdy nie rezygnuje z ludi i ich wkładu w pracę oraz w działalność zakładu. To dla mnie kosmos, myślałem że bogaci ludzi nigdy nie liczą się z ludźmi, traktują ich jak rzeczy. Tutaj jest inaczej!

Krystian89

tutaj praca od pn do pt weekend masz dla siebie to potężny atut by odpocząć złapać siły. Gdzie indziej 7 dni w tyg

Krystian89

każdy chce iść do domu na posiłek i czeka na niego kobieta. Wykończony czy nie doczołgać się do drzwi ze zmęczenia. Czasami praca jest lekka na żadnej ubojni czy bydła jagniąt czy drobiu jest bez obrzydzenia i fizyczna ale myśleć musisz i robić robotę najlepiej jak potrafisz. Bo bez Ciebie zakład klęknie i to co robisz nie będzie miało sensu

Krystian89

ale zrobić na czas swoją robotę

Krystian89

ja w każdej pracy wolę bawić się praca niż się nią męczyć

Krystian89

Jak komuś patrzysz na ręce nie potrafi skupić się na robocie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. - Kaniów

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 53 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Pstrągowa 8
    40-748 Kaniów
  • NIP: 9540005744 REGON: 271961399 KRS: 0000178131

Firma Produkcyjno-Handlowa Hybro Sp. z o.o.