Kaczorek Paweł Kaczorek

Magda

Zweryfikowany użytkownik

Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Świetna atmosfera w firmie. Bardzo ciężko taka znaleźć. Nie ma miejsca na sciemnianie. Praca dla ludzi którzy chcą pracować a swoją pracę wykonują odpowiednio. ???? Lubię atmosferę w Kaczorek Paweł Kaczorek za: Podejście Szefa kierowników i pracownikow. Nawet w dużym natłoku pracy zawsze próbują podnieść ci humor :-)

Opinia

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma najnowsze informacje o firmie Kaczorek Paweł Kaczorek w mieście Sosnowiec?

Magda
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia
@Administrator 14.03.2019 07:00

Oczywiście. Nowi pracownicy zawsze mile widziani. Im nas więcej tym weselej :-)

Zostaw opinię o Kaczorek Paweł Kaczorek - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaczorek Paweł Kaczorek

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.