Opinie o Topeex Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Topeex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Topeex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topeex Sp. z o.o. w Bytom

Adam Nowy wpis

@kusy a na praktykach płacą ?

kusy Nowy wpis

jeśli chodzi o praktyki to pewnie chętnie cię przyjmą

MELON Nowy wpis

TAK OBECNIE SPRAWE EGZEKUCJI OD KOMORNIKA PRZEJĄŁ ZUS KTÓRY TEZ ICH SCIGA WIEC JA SOBIE POCZEKAM JAK ICH ZNAJDĄ WISZĄ ZUSOWI 70TYS ZŁ czyli wiadomo ze niepłacili ubezpieczenia za wszystkich

Melon

Jakby sie nie ukrywali to moj komornik moglby smiało mi wyegzekwowac należnosci .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Topeex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Melon

Masz namiary na obecna siedzibe tej firmy?poniewaz mam wyrok sadowy na nich do egzekucji

KillBill

A psychopata tłumacz to pracuje tam jeszcze?. Odradzam wyjazd!!!! Dajcie sobie spokój

melon

moze wiecie gdzie te (usunięte przez administratora) się przeniosły bo musze wskazać adres komornikowi?

pilot
@melon

Najprawdopodobniej wyszukują przez agencję pracy i zatrudniają przez jakąś polską firmę. Jak się ktoś dowie przez jaką, to dojdziemy do tych złodziei !!!

chetny

to znaczy ze ci co tam jada dostają kontrakt francuski ?

jwp

I tu się mylisz śmigam na francuskim kontrakcie wszyscy co zostają go maja...nie mam pojęcia jak nazywa sie nowa firma ale raczej napewno znajduje się w polsce

MELON

niemogłeś dzieki temu syfowi dostać francuskiego kontraktu bo taką mają umowę z tym syfem,cały czas jakby ktoś wiedział pod jaką nazwą te (usunięte przez administratora) się ukrywają to prosze dajcie znać

jwp

A dropowa daje (usunięte przez administratora) francuzowi topex juz nie istnieje chyba że pod inną nazwą JESZCZE RAZ JEBAC MADAM DROPOWA

jwp

Dzięki topexowi dostałem francuski kontrakt a więc lamusy (usunięte przez administratora) i nieroby zadupiac w pl za 1200zl

yyyyuui

Jak będziesz wiedział to daj mi znać ja zlece komornikowi poszukiwania może on poblokuje im konta i znajdzie

yyyuui

witam czy może z was ktoś wie jak się teraz skontaktować z tą firmą ? bo stary adres nie aktualny a telefonu nikt nie odbiera a mi pita nie przysłali a musze sie rozliczyć proszę o jakies namiary

byly pracownik

stracilem 5 lat w tej firmie, znalazlem cos lepszego , szkoda ze nie szukalem wczesniej , teraz lepsza kasa lepsza praca , odradzam wam te firme

melon

A gdzie kazali ci sie zgłosic na rozmowe o prace?daj mi adres jak możesz

melon

czy wie ktoś gdzie ta śmierdząca firma się ukryła?po ucieczce z bytomia

andrzej

pracowałem tam 5 lat temu mieszkało się w budynku żandarmerii przerobionym na kwatery ogólnie syf ..ale to zalezy od ludzi którzy tam mieszkają... ale dało się przezyc...

dzik

Dlaczego usówacie prawde?bez wulgaryzmów co to wogóle za forum ?

MELON

NO WŁASNIE NIEWIEM BO STRONY NIEMA,POWIEM WAM JAK ZACHWILE ZLECE EGZEKUCJE U KOMORNIKA

Zostaw merytoryczną opinię o Topeex Sp. z o.o. - Bytom

Topeex Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 184 ocen.

Topeex Sp. z o.o.