counter
3 223 260 5 1
Krzysztof

Praca jako kierowca bardzo ciężka. Polegająca głównie na dźwigniu towaru. Na rozmowie o pracę obiecują 8 godzin dziennie. Realnie jest to 10 lub więcej. I uwaga: nadgodziny są niepłatne :)

Adam Nowy wpis
@Krzysztof

Zwykle od 8,5 do 9h roboty dziennie. Towar w kartonach zazwyczaj karton waży 10 kg. Na aucie nieco ponad tona towaru. Myślę że trochę przesadzasz.

Arkadiusz Nowy wpis
@Krzysztof

Przez to obecnie szukają kolejnego kierowcy do nabicia w butelkę..

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

hmm Nowy wpis

@Krzysztof ale to czemu jako kierowca musisz dzwigać coś? Nie są od tego magazynowi?

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nowy

Witam , jak warunki pracy na magazynie i jaki zarobki?

Marcin
@Nowy

Praca na magazynie znośna jeśli jesteś osobą szybko ucząca się i poznasz asortyment to poradzisz sobie. Jeżeli chodzi o zarobki to nie odpowiem bo nie pracuję już tam parę lat.

Marta
@Marcin

Fajnie, że mimo iż już nie pracujesz już od kilku lat w Ambi, zechciałeś podzielić się tymi informacjami. Na pewno pomogłeś @Nowy w podjęciu decyzji czy warto tam aplikować. A kiedy tam pracowałeś, jak podchodzono do zatrudniania kobiet na magazyn? Chętnie je przyjmowano?

Rado

Podwyżka w końcu jest, ale nie dla świeżaków!! Jak młoda parów po trzech miesiącach pracy chce dostać tyle samo co kierowca z doświadczeniem to niech szuka innej roboty. Jedyne z czym mogę się zgodzić to kwestia przeładowania. Trudno wyjeżdzając z firmy zmieścić się w wadze przy siedmuset kilogramach ładowności auta. Realnie mam na aucie z około trzysta do pięćset kilo więcej, i dopiero po odwiedzeniu kilku klientów waga się zgadza. Nigdy nie miałem z tego tytuł problemu czy mandatu. Pracuję prawie dwadzieścia lat w transporcie, i w jak na Polskie warunki te kilkaset kilogramów to nic wielkiego.

Wojtek

Czy ktos wie kiedy beda znowu rekrutowali handlowcow? Ostatnio mi sie nie udalo, chociaz bylem bardzo blisko. Chciałbym sprobowac jeszcze raz bo warunki 4000-5000 tysiecy z premią na reke byly znacznie lepsze niz to co teraz mam.

Szymon

Praca jako kierowca. Od godz 6 do....aż skończysz. Przeważnie do 16 tej. Kasa najnizsza krajowa plus premia . Razem 2500 zl i za nadgodziny nikt ci nie zapłaci . Wsztstko uczciwie przelewane na konto, umowa o pracę itd. Z premii oczywiście upierdalaja wg uznania . Samochody stare, zawsze przeładowane, kierowcy codziennie narazani sa na mandaty. Atmosfera nornalna, raczej fajny zaklad. Przełożeni tez do ugadania i bez wywyzszania. To nie ich wina ze wlasciciel każe przeladowywac samochody. Praca bez przyszlosci i bez możliwości podwyżki, nawet za nadgodziny nie płacą. Na przeczekanie dobra opcja bo wyplata na czas, praca od pon do pt. I sama robota do przeżycia.

Tak3Nie1
@Szymon

Mam wrażenie ze piszesz o innej firmie. Większość samochodów które jeżdzą to Renault Master z lat 2007-2012. Nie są to nowe auta, ale w Iglomenie jezdziłem 22 letnim Sprinterem więc chyba nie do końca wiesz co to stare auto. Średnio wychodziło mi osiem do dziewięciu godzin dziennie więc kończyłem zwykle przed 15. Może miałeś daleką trasę? albo nie jej nie ogarniałeś, bo inaczej sobie nie wyobrazam robić po dziesięć godzin codziennie

Jacek

Witam jak teraz wygląda praca jako kierowca weekend wolny? Jaka umowa? Z góry dziękuję za odpowiedź

Tak4Nie

@Jacek

Weekendy wolne, umowa na pełen etat. Wszystko płacone na pasku.

Tak3Nie

Julita
@Roman

Chciałabym jeszcze dopytać o kwestię umowy o pracę. Po jakim czasie jest ona podpisywana na czas nieokreślony? Kwestia stabilności zatrudnienia jest dla większości osób niezwykle ważna i użytkownicy forum będą Ci wdzięczni za taką informację. Będzie to dla nich ważna wskazówka.

@Julita

W moim przypadku było to po dwóch latach pracy.

Julita
@Roman

Dziękuję za informację. A czy przy podpisaniu umowy o pracę na czas nieokreślony istnieje możliwość otrzymania podwyżki? Napisz nam proszę, jak przedstawia się ta kwestia w Zakłady produkcji spożywczej Ambi. Użytkownicy forum, którzy chcą zasilić szeregi pracowników, chętnie dowiedzą się, czego mogą się spodziewać w tej kwestii.

hejomast
@Julita

na podwyżkę nie licz. Tu jest błedne koło tej firmy, wiekoszość firm docenia starych pracowników bo pracują więcej niż młodzi co się szkolą

@hejomast

W tym roku była podwyżka o 300 zł dla starych pracowników wiec nie wiem dlaczego kłamiesz

koniec horroru

Jak czytam niektóre wpisy to nie dowierzam. Jedynym plusem tej firmy to wypłata na czas - (usunięte przez administratora) Kierowcy są wykorzystywani do jazdy na przeładowanych samochodach, codziennie muszą łamać przepisy i prawo żeby móc pracować. Proszę o kontakt inne poszkodowane osoby

Tak3Nie1
ok
@koniec horroru

Widać na forum wypowiadają się osoby konkretne, które potrzebują kluczowych informacji, albo te które pokrzywdzone przez los zapełniają sobie wolny czas wypisując bzdety, czy pracownik to niewolnik? niech każdy zada sobie to pytanie w mojej ocenie "nie" więc o jakim niewolnictwie kolega pisze? i o jakim zmuszaniu do pracy? może po raz kolejny zostały zamieszczone wpisy pod złym linkiem do forum .Każdy jest kowalem swojego losu. A tego typu wpisy najbardziej śmieszą.

były pracownik

Powiem tak praca stabilna, wynagrodzenie zawsze na czas i wszystko na pasku, czas pracy różny zależy od dostaw oraz kierunku trasy, natomiast średnio miesięcznie pracowałem do 8.5h więc nie narzekałem. Jeśli szukacie stabilnej pracy a wynagrodzenie na poziomie 2500 Wam odpowiada śmiało polecam, jak poznasz produkt i punkty praca znośna.

Kierowcaa

Firma jak firma, auta trupy bo szefowi szkoda kasy no nowe, wyplata zawsze na czas, umowa normalna, ale ilosci towaru sa nieraz nieludzkie, auta przeladowywane, zero poszanowania dla dobrych pracownikow. Robota dobra na chwile.

Tak10Nie3

jan
@Kierowcaa

Dokładnie. zapomniałeś dodać ze te nieludzkie i ciezkie ilosci towaru trzeba czesto na własnych rekach wniesc na pierwsze pietro budynku Albo nosic na odległosci. natyrasz sie a wyplate potem zobaczysz 2100-2200. Szkoda zdrowia

Tak3Nie

Bartek
@jan

PRACA KIEROWCY DOSTAWCY POLEGA NA TYM ZE DOWOZISZ TOWAR A POTEM GO WNOSISZ DO KLIENTA A TAKICH CO BYLI NA PIERWSZYM PIĘTRZE MIAŁEM DOSŁOWNIE KILKU NIE WIEM JAKI NIELUDZKO CIĘŻKI TOWAR MUSIAŁES DŹWIGAĆ SKORO KARTON MROŻONKI WAZYŁ DZIESIĘĆ KILOGRAMÓW JAK PRACOWAŁEM

Tak4Nie1

@Kierowcaa

Auta graty? Ja jeżdżę nową Skodą, w zeszłym roku kupili kilka i jest fajna. Ale dostali je NAJLEPSI - jak pracujesz miesiąc i chcesz nowe auto to się przeliczyłeś.

Tak8Nie

Busiarz
@Pyter

Chyba jako przedstawiciel... Bo chodzi tutaj o kierowcow dostawcow. A nieludzkie ilosci to fakt ze auto wazy 2,5t a sam towar nie raz okolo 3t, wiec potem mandat Ty zaplacisz. Kolejna sprawa to bezpieczenstwo bo auta nie przyjma taka ilosc do komor, wiec towar nie jednokrotnie jest upychany w szoferki...

@Busiarz

Jak ty chcesz 3 tony mrożonki na chłodnie komorowa zapakować? Chyba na to Atego co je sprzedają ale to kat C. Umnie do jednej komory mieści się po ok 15 kartonów każdy po 10 kg. 150 kg x 8 komór = około 1200 kg, maks 1500kg. Na mastera jak po dach go zapanujesz to może z 1800 kg zmieścisz. Wtedy masz przeładowane o jakieś 500 kg. Ale do 3 ton towaru to byś musiał mieć przyczepę. No i może pochwal się jakim "gratem" jezdziles mesio sprinter czy może VW ? Kolejny bajkopisarz. Chociaż fakt jak ładowałes do szoferki znaczy że zamiast wrócić na doladunek wolales robić jeden kurs. Sa tacy co dopierdolo towaru pod sufit aby jechac. Bo wrócić się doładować to ujma na honorze. Typowy Janusz transportu.

Tak4Nie2

Szeregowiec
@Pyter

Szkoda że nie dodałeś że skody kupili ale handlowcą

@Szeregowiec

@Szeregowiec. A widziałeś Ty kiedy nową SKODĘ ciężarówkę? No wiadomo że SKODĄ jezdzi handlowiec. Z dostawczakow ostatnio kupili kilka sztuk MASTERÓW rocznik 2010 Jak sie nie załapałeś znaczy żeś sie nie starał :D Jak ktoś pisze że auta w AMBI to trupy to chyba nie robił w transporcie w Polsce.

Tak4Nie1

Busiarz
@Pyter

Chyba malo wiesz kolego. Kazde auto ma swoja max ładownośc ktora srednio wynosi 700kg. A kierowcy wywoza po minimum tonie. Jakby itd sprawdzalo kazde auto przy bramie firmy to nikt by nie wyjechał w trase. Rotacja firmy na poziomie promocji fileta w biedronce. Skoro idac tam z dostajesz 2500 do reki, jestes kontrolowany gps, placisz wielokrotnie za pomyłki magazynierow bo kierownicze zawsze ich stqn wie zgadza.

Tak4Nie

Pytlki
@Busiarz

Ale ty farmazona piszesz Busiarzu miły. Rotacja od kilku miesięcy w zasadzie zerowa, w Bielsku jak bywam z dostawą to też te same twarze cały czas widzę. GPS w transporcie to chyba normalne, nie wiem kajś ty się uchował. Jak płacisz za pomyłki to tylko za swoje, a nie cudze. Chyba że nie masz czasu sprawdzić towaruXD Ale jak nie sprawdzasz to potem płaciszXXXXXXXD Co do ITD nigdy nie dostałem mandatu za przeładowanie, większość chłopaków z "B" też nigdy. I pamietaj nie strasz nie strasz bo sie zesr.....

Henryk
@Kierowcaa

chyba pracowaliśmy w innych firmach w tym roku kupili już kilka fajnych samochodów dla mnie kilkuletnie reno to nie jest trup atmoswera była dobra i nikt mnie nie kantował tak jak w Ig*******

hejomast
@Pyter

wrócić się doładować jak masz trasę na Rybnik lub Częstochowę itd ? wiedząc że zaęło byc i drugie tyle czasu. A za nadgodziny nie płacą

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 249 dni.

Czy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi są szkolenia zewnętrzne?

Może nowy :)

Witam czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca na magazynie/mrozni, ile godzin się robi w miesiącu, jakie są zarobki ? Obecnie pracuje w Indyk śląsk jako magazynier ( w sumie prawie 3 lata) i pora zmień pracodawcę, pozdrawiam : )

Tak1Nie2
Michał
@Może nowy :)

Cześć, Mój znajomy obecnie pracuje w Ambi, praca jest na noc 20:00-04:00 5 dni w tygodniu, mroźnia to ok 30% czasu pracy. Generalnie zachwala sobie, jest zgrany zespół, jasne warunki współpracy. Obecnie prowadzą rekrutację może to Twoja szansa na zmianę ;)

Może nowy ; )
@Michał

A jak jest tutaj z godzinami ? Wychodzi koło 200h w miesiącu?

Marta
@Może nowy ; )

Hej, zatrudniłeś się w Ambi? Wiesz coś na temat warunków pracy i wynagrodzenia?

Cezary

Czy trudno dostać pracę w firmie? Jaka umowę proponują i czy coś z socjalu macie?

TakNie2
nick
@Cezary

prace dostac latwo, bo jest orgomna rotacja, przynajmniej wsrod kierowcow, ale przez magazyn tez przewinelo sie sporo osob. Umowa o prace, ale milej widziane jest samozatrudnienie. Z socjalu nie ma NIC - zadnych imprez, wczasow pod grusza itp. Jak kogos cisnie to mozna isc na chwile, zeby na spokojnie szukac czegos normalnego.

Tak5Nie1
nick
@Cezary

aha, jak chcesz isc na kierowce to uwazaj - jest mega cieplo, a jak rozmrozisz lody w transporcie to za nie zaplacisz. Samochody nie maja agregatow wiec jak otworzysz drzwi i bedziesz czegos szukac to przy tej temperaturze po 2h masz -8 na aucie i lody plyna a wraz z nimi twoje pieniadze

Tak7Nie1
Grzegorz
Nazwa działu: Handlowy

Chcę aplikować na stanowisko handlowca. Słyszałem że w firmie sporo się zmieniło w ciągu ostatnich lat, ktoś może napisać jak wygląda praca handlowca w Ambi?

Lumyk
@Grzegorz

Aplikuj bo firma bardzo szybko sie rozwija i inwestuje . Wysokie zarobki, nowe auta i szeroki asortyment sprzedaży . Jezeli masz chęci i motywację do pracy to będziesz zadowolony.

Tak4Nie3
Grzegorz
@Lumyk

A jaki jest profil sprzedaży i czym właściwie firma się zajmuje?

@Grzegorz

Obsługa gastronomii w produkty spożywcze : restauracje, stołówki, hotele itp W zasadzie wszystko co trafia na stół.

Janek

Kilka słów prawdy: 90% samochodów dostawczych w firmie to kat B z tego 1/3 wymieniona w ciągu ostatniego roku kierowca kat b zarabia ok 2500 na rękę magazyn nieco mniej przedstawiciel znacznie więcej od około dwóch lat widzę zmiany na lepsze skończyło się dziadowanie przynajmniej w kwestiach transportu

Tak3Nie2
Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

@Olek

Czasami szukają kierowców, ale chyba szybko znajdują bo po chwili ogłoszenie znika.

antek

Rambo, działaj tam, lody same się nie zmiksują ;-) pamiętajcie, w ambi się pracuje ale wie za co ;-)

Tak8Nie1

Roman

Jak pozwalasz żeby handlowcy wchodzili tobie na głowę to rzeczywiście robota może być ciężka. Ale twoim szefem nie jest handlowiec a oni nie muszą ciebie lubieć. No to jest to prawda że ranki są trudne i trzeba zapier****, gdzieś od 10-11 jest już luz. Na plus duży mają to że się unowocześnili i wymienili spora część floty. Te dwufunkcyjne Renault Master są bardzo przyjemne w prowadzeniu i wygodnie się z nich wyciąga towar. Jak już cała flotę wymienia to będzie super.

Henryk
@Roman

Odkąd kupili reno mastery to auta są stosunkowo nowe Praca jako kierowca umiarkowanie ciężka poczatek miesiąca to kupa roboty ale po dziesiątym już z górki idzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklady produkcji spozywczej Ambi - Bytom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zaklady produkcji spozywczej Ambi
3/5 Na podstawie 223 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Składowa 11