Opinie o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zaklady produkcji spozywczej Ambi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaklady produkcji spozywczej Ambi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Wojtek

Czy ktos wie kiedy beda znowu rekrutowali handlowcow? Ostatnio mi sie nie udalo, chociaz bylem bardzo blisko. Chciałbym sprobowac jeszcze raz bo warunki 4000-5000 tysiecy z premią na reke byly znacznie lepsze niz to co teraz mam.

Szymon

Praca jako kierowca. Od godz 6 do....aż skończysz. Przeważnie do 16 tej. Kasa najnizsza krajowa plus premia . Razem 2500 zl i za nadgodziny nikt ci nie zapłaci . Wsztstko uczciwie przelewane na konto, umowa o pracę itd. Z premii oczywiście upierdalaja wg uznania . Samochody stare, zawsze przeładowane, kierowcy codziennie narazani sa na mandaty. Atmosfera nornalna, raczej fajny zaklad. Przełożeni tez do ugadania i bez wywyzszania. To nie ich wina ze wlasciciel każe przeladowywac samochody. Praca bez przyszlosci i bez możliwości podwyżki, nawet za nadgodziny nie płacą. Na przeczekanie dobra opcja bo wyplata na czas, praca od pon do pt. I sama robota do przeżycia.

@Szymon

Mam wrażenie ze piszesz o innej firmie. Większość samochodów które jeżdzą to Renault Master z lat 2007-2012. Nie są to nowe auta, ale w Iglomenie jezdziłem 22 letnim Sprinterem więc chyba nie do końca wiesz co to stare auto. Średnio wychodziło mi osiem do dziewięciu godzin dziennie więc kończyłem zwykle przed 15. Może miałeś daleką trasę? albo nie jej nie ogarniałeś, bo inaczej sobie nie wyobrazam robić po dziesięć godzin codziennie

Jacek

Witam jak teraz wygląda praca jako kierowca weekend wolny? Jaka umowa? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Jacek

Weekendy wolne, umowa na pełen etat. Wszystko płacone na pasku.

@Roman

Chciałabym jeszcze dopytać o kwestię umowy o pracę. Po jakim czasie jest ona podpisywana na czas nieokreślony? Kwestia stabilności zatrudnienia jest dla większości osób niezwykle ważna i użytkownicy forum będą Ci wdzięczni za taką informację. Będzie to dla nich ważna wskazówka.

@Julita

W moim przypadku było to po dwóch latach pracy.

@Roman

Dziękuję za informację. A czy przy podpisaniu umowy o pracę na czas nieokreślony istnieje możliwość otrzymania podwyżki? Napisz nam proszę, jak przedstawia się ta kwestia w Zakłady produkcji spożywczej Ambi. Użytkownicy forum, którzy chcą zasilić szeregi pracowników, chętnie dowiedzą się, czego mogą się spodziewać w tej kwestii.

hejomast
@Julita

na podwyżkę nie licz. Tu jest błedne koło tej firmy, wiekoszość firm docenia starych pracowników bo pracują więcej niż młodzi co się szkolą

@hejomast

W tym roku była podwyżka o 300 zł dla starych pracowników wiec nie wiem dlaczego kłamiesz

koniec horroru

Jak czytam niektóre wpisy to nie dowierzam. Jedynym plusem tej firmy to wypłata na czas - (usunięte przez administratora) Kierowcy są wykorzystywani do jazdy na przeładowanych samochodach, codziennie muszą łamać przepisy i prawo żeby móc pracować. Proszę o kontakt inne poszkodowane osoby

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zaklady produkcji spozywczej Ambi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Powiem tak praca stabilna, wynagrodzenie zawsze na czas i wszystko na pasku, czas pracy różny zależy od dostaw oraz kierunku trasy, natomiast średnio miesięcznie pracowałem do 8.5h więc nie narzekałem. Jeśli szukacie stabilnej pracy a wynagrodzenie na poziomie 2500 Wam odpowiada śmiało polecam, jak poznasz produkt i punkty praca znośna.

Kierowcaa

Firma jak firma, auta trupy bo (usunięte przez administratora)szkoda kasy no nowe, wyplata zawsze na czas, umowa normalna, ale ilosci towaru sa nieraz nieludzkie, auta przeladowywane, zero poszanowania dla dobrych pracownikow. Robota dobra na chwile.

jan
@Kierowcaa

Dokładnie. zapomniałeś dodać ze te nieludzkie i ciezkie ilosci towaru trzeba czesto na własnych rekach wniesc na pierwsze pietro budynku Albo nosic na odległosci. natyrasz sie a wyplate potem zobaczysz 2100-2200. Szkoda zdrowia

Bartek
@jan

PRACA KIEROWCY DOSTAWCY POLEGA NA TYM ZE DOWOZISZ TOWAR A POTEM GO WNOSISZ DO KLIENTA A TAKICH CO BYLI NA PIERWSZYM PIĘTRZE MIAŁEM DOSŁOWNIE KILKU NIE WIEM JAKI NIELUDZKO CIĘŻKI TOWAR MUSIAŁES DŹWIGAĆ SKORO KARTON MROŻONKI WAZYŁ DZIESIĘĆ KILOGRAMÓW JAK PRACOWAŁEM

@Kierowcaa

Auta graty? Ja jeżdżę nową Skodą, w zeszłym roku kupili kilka i jest fajna. Ale dostali je NAJLEPSI - jak pracujesz miesiąc i chcesz nowe auto to się przeliczyłeś.

Busiarz
@Pyter

Chyba jako przedstawiciel... Bo chodzi tutaj o kierowcow dostawcow. A nieludzkie ilosci to fakt ze auto wazy 2,5t a sam towar nie raz okolo 3t, wiec potem mandat Ty zaplacisz. Kolejna sprawa to bezpieczenstwo bo auta nie przyjma taka ilosc do komor, wiec towar nie jednokrotnie jest upychany w szoferki...

@Busiarz

Jak ty chcesz 3 tony mrożonki na chłodnie komorowa zapakować? Chyba na to Atego co je sprzedają ale to kat C. Umnie do jednej komory mieści się po ok 15 kartonów każdy po 10 kg. 150 kg x 8 komór = około 1200 kg, maks 1500kg. Na mastera jak po dach go zapanujesz to może z 1800 kg zmieścisz. Wtedy masz przeładowane o jakieś 500 kg. Ale do 3 ton towaru to byś musiał mieć przyczepę. No i może pochwal się jakim "gratem" jezdziles mesio sprinter czy może VW ? Kolejny bajkopisarz. Chociaż fakt jak ładowałes do szoferki znaczy że zamiast wrócić na doladunek wolales robić jeden kurs. Sa tacy co (usunięte przez administratora)towaru pod sufit aby jechac. Bo wrócić się doładować to ujma na honorze. Typowy Janusz transportu.

Szeregowiec
@Pyter

Szkoda że nie dodałeś że skody kupili ale handlowcą

@Szeregowiec

@Szeregowiec. A widziałeś Ty kiedy nową SKODĘ ciężarówkę? No wiadomo że SKODĄ jezdzi handlowiec. Z dostawczakow ostatnio kupili kilka sztuk MASTERÓW rocznik 2010 Jak sie nie załapałeś znaczy żeś sie nie starał :D Jak ktoś pisze że auta w AMBI to trupy to chyba nie robił w transporcie w Polsce.

Busiarz
@Pyter

Chyba malo wiesz kolego. Kazde auto ma swoja max ładownośc ktora srednio wynosi 700kg. A kierowcy wywoza po minimum tonie. Jakby itd sprawdzalo kazde auto przy bramie firmy to nikt by nie wyjechał w trase. Rotacja firmy na poziomie promocji fileta w biedronce. Skoro idac tam z dostajesz 2500 do reki, jestes kontrolowany gps, placisz wielokrotnie za pomyłki magazynierow bo kierownicze zawsze ich stqn wie zgadza.

Pytlki
@Busiarz

(usunięte przez administratora) Rotacja od kilku miesięcy w zasadzie zerowa, w Bielsku jak bywam z dostawą to też te same twarze cały czas widzę. GPS w transporcie to chyba normalne, nie wiem kajś ty się uchował. Jak płacisz za pomyłki to tylko za swoje, a nie cudze. Chyba że nie masz czasu sprawdzić towaruXD Ale jak nie sprawdzasz to potem płaciszXXXXXXXD Co do ITD nigdy nie dostałem mandatu za przeładowanie, większość chłopaków z "B" też nigdy. (usunięte przez administratora)

Henryk
@Kierowcaa

chyba pracowaliśmy w innych firmach w tym roku kupili już kilka fajnych samochodów dla mnie kilkuletnie reno to nie jest trup atmoswera była dobra i nikt mnie nie kantował (usunięte przez administratora)

hejomast
@Pyter

wrócić się doładować jak masz trasę na Rybnik lub Częstochowę itd ? wiedząc że zaęło byc i drugie tyle czasu. A za nadgodziny nie płacą

Może nowy :)

Witam czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca na magazynie/mrozni, ile godzin się robi w miesiącu, jakie są zarobki ? Obecnie pracuje w Indyk śląsk jako magazynier ( w sumie prawie 3 lata) i pora zmień pracodawcę, pozdrawiam : )

@Może nowy :)

Cześć, Mój znajomy obecnie pracuje w Ambi, praca jest na noc 20:00-04:00 5 dni w tygodniu, mroźnia to ok 30% czasu pracy. Generalnie zachwala sobie, jest zgrany zespół, jasne warunki współpracy. Obecnie prowadzą rekrutację może to Twoja szansa na zmianę ;)

Może nowy ; )
@Michał

A jak jest tutaj z godzinami ? Wychodzi koło 200h w miesiącu?

@Może nowy ; )

Hej, zatrudniłeś się w Ambi? Wiesz coś na temat warunków pracy i wynagrodzenia?

Grzegorz

Chcę aplikować na stanowisko handlowca. Słyszałem że w firmie sporo się zmieniło w ciągu ostatnich lat, ktoś może napisać jak wygląda praca handlowca w Ambi?

Lumyk
@Grzegorz

Aplikuj bo firma bardzo szybko sie rozwija i inwestuje . Wysokie zarobki, nowe auta i szeroki asortyment sprzedaży . Jezeli masz chęci i motywację do pracy to będziesz zadowolony.

Grzegorz
@Lumyk

A jaki jest profil sprzedaży i czym właściwie firma się zajmuje?

@Grzegorz

Obsługa gastronomii w produkty spożywcze : restauracje, stołówki, hotele itp W zasadzie wszystko co trafia na stół.

Janek

Kilka słów prawdy: 90% samochodów dostawczych w firmie to kat B z tego 1/3 wymieniona w ciągu ostatniego roku kierowca kat b zarabia ok 2500 na rękę magazyn nieco mniej przedstawiciel znacznie więcej od około dwóch lat widzę zmiany na lepsze skończyło się dziadowanie przynajmniej w kwestiach transportu

Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

@Olek

Czasami szukają kierowców, ale chyba szybko znajdują bo po chwili ogłoszenie znika.

antek

Rambo, działaj tam, lody same się nie zmiksują ;-) pamiętajcie, w ambi się pracuje ale wie za co ;-)

Roman

Jak pozwalasz żeby handlowcy wchodzili tobie na głowę to rzeczywiście robota może być ciężka. Ale twoim szefem nie jest handlowiec a oni nie muszą ciebie lubieć. No to jest to prawda że ranki są trudne i trzeba zapier****, gdzieś od 10-11 jest już luz. Na plus duży mają to że się unowocześnili i wymienili spora część floty. Te dwufunkcyjne Renault Master są bardzo przyjemne w prowadzeniu i wygodnie się z nich wyciąga towar. Jak już cała flotę wymienia to będzie super.

Henryk
@Roman

Odkąd kupili reno mastery to auta są stosunkowo nowe Praca jako kierowca umiarkowanie ciężka poczatek miesiąca to kupa roboty ale po dziesiątym już z górki idzie

adrian

pozdro dla rambo!

@adrian

Rambo jest nie do zajechania !!!!

@adrian

Domyślam się, że jesteś pracownikiem Zaklady produkcji spożywczej Ambi. Jeżeli tak, to proszę Cię byś napisał jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy. Czy polecasz złożenie tam cv? Na forum komentarze powinny być merytoryczne i przedstawiać realia pracy w danym miejscu. Są one wtedy pomocne dla osób, które rozważają podjęcie tam pracy. Proszę również, byś unikał podawania pseudonimów i innych informacji dotyczących konkretnych pracowników, ponieważ jest to zabronione przez regulamin.

Handlowcy zarabiają gruby hajs, kumpel co tam pracuje co miesiąc wystawia im fakture na ponad 10 tysięcy złotych. Próbowałem się dostać ale nie dało rady - stwierdzili że szukają tylko doświadczonych handlowców. Znacznie prościej znaleźć pracę u ich konkurencji.

adrian
@Marek

to idź tam rób na chłodnie, też jest gruby hajs ;-) tutaj się pracuje ale wie za co-to odpowiedź na pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie zarobków ;-)

@adrian

Jako magazynier nigdzie w tym kraju nie zarobisz kokosów. Ale przynajmniej kilka osób co teraz są handlowcami w AMBI zaczynali jako kierowcy albo magazynierzy. Ścieżka awansu jest możliwa i całkiem realna, przetarta przez wielu.

Julita

@Pytlki dobrze, że dzielisz się na forum swoimi przemyśleniami odnośnie pracy, ale mam do Ciebie prośbę, byś nie używał w swoich kolejnych wpisach, słów uważanych powszechnie za niekulturalne. Takie wyrażenia nie wnoszą nic merytorycznego, a psują ogólny odbiór wypowiedzi.

Małpka

Czy ktoś byłby tak miły i napisał czym ta firma się zajmuje (dokładnie) w ogłoszeniach o zatrudnieniu jest tylko produkcja spożywcza, owoce, warzywa i lody....ani strony www ani żadnych konkretnych informacji w int. dla ludzi spoza Bytomia to czarna amba ...

Goryl
@Małpka

Produkcja lodów, sprzedaż produktów spożywczych dla restauracji, stołówek i sklepów. Obsługują teren śląska, podbeskidzia i małopolski. Dziwe że ich nie znasz.

Kubusia3:+/

Nina

@Małpka

Ja tez o nich nie slyszalem

Julita

@Robert a czy otrzymałeś na rozmowie kwalifikacyjnej informację o tym, jakie warunki zatrudnienia są oferowane na początek współpracy? Dla handlowca jest umowa o pracę, czy może B2B? W toku rekrutacji obywa się jedno spotkanie, czy składa się ona z większej ilości etapów?

Julita

Na portalu służącym do zamieszczania ofert pracy znalazłam informację, że Zaklady Produkcji Spożywczej Ambi rekrutują obecnie na dwa stanowiska: Specjalista ds. obsługi klienta oraz Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii (należy posiadać minimum 1 rok doświadczenia w branży gastronomicznej) Czy ktoś z Was zamierza składać swoje cv? Jeżeli tak i odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, przedstawcie proszę na forum swoje spostrzeżenia. Będzie to cenna wskazówka dla użytkowników poszukujących zatrudnienia.

Robert
@Julita

Rozmawiałem o stanowisku handlowca i trudno się tam dostać bo szukają ludzi z duzym doświadczeniem w gastronomii, a ja takiego nie posiadam. Mimo to zaprosili mnie na rozmowę, ale nie robię sobie nadziei. Warunki finansowe to jak dla mnie eldorado jeśli to prawda. Na początku minimum 3,5 na rękę a doświadczeni handlowcy od 5 do 9 tysięcy na rękę. Nie chciało mi się wierzyć, ale z tego co widzę po opiniach to prawda. Z tego co mówili to większości handlowców pracuje minimum kilka lat i rotacja jest mała

Julita

@Roman przede wszystkim, wszelkie komentarze na forum muszą być zgodne z prawem. Obowiązuje nas rozporządzenie RODO, które zabrania podawania danych osobowych. Jeśli chodzi o regulamin, to zakaz wynika z paragrafu 4 pkt. 3. W przypadku wątpliwości, zostawiam link do jego zapisów: https://www.gowork.pl/regulamin

Julita

@Były przypominam, że na forum nie wolno wymieniać pracowników firm z imienia, ani podawać innych informacji, które umożliwiają ich identyfikację. Jest to zabronione przez regulamin, a takie wpisy mogą być usunięte. @Roman dziękuję, że zamieściłeś swoją opinię, na temat tego jak wygląda praca w Zaklady produkcji spozywczej Ambi, niemniej jednak bardzo proszę, abyś w swoich kolejnych wpisach unikał używania wulgaryzmów.

@Julita

Gdzie w regulaminie jest coś na ten temat że nie można podawać imienia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklady produkcji spozywczej Ambi - Bytom

• Jak się pracuje w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklady produkcji spozywczej Ambi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaklady produkcji spozywczej Ambi
2.8/5 Na podstawie 424 ocen.
  • Składowa 11
    41-902 Bytom