Opinie o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zaklady produkcji spozywczej Ambi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaklady produkcji spozywczej Ambi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Karierowicz

Opłaca się zatrudnić teraz czy lepiej czekać do Nowego Roku na podwyżkę ?

Morał
@Karierowicz

Braki fakt Kierowcy , magazynierzy itd. Osoby naginają po 10h 12h do zadowolenia AMBI może mają trudną sytuacja ,, boją się zmiany AMBI wykorzystuje to maksymalnie

Ambi człowiek

Dokładnie tak jak Krzysztof napisał gdy jest się kierowcą za nadgodziny nie płacą. A estremalnie byłem w pracy 15 godzin (od 6 rano do 21).

Ana
@Ambi człowiek

Mogę prosić o wytłumaczenie tych godzin? Firma zaopatruje głównie restauracje, hotele, szkoły i przedszkola a tam dostawy z reguły odbywają się w godzinach porannych, dlatego dziwią mnie tak późne godziny pracy. Ściema czy się zgubiłeś ?

@Ana

Nie jest to sciema, jest to powod wysyłania nowych pracowników na nieznane im trasy ( szczególnie obszar bielski, zywiec wegierska Górka ok.110km od bazy), w sytuacji telefonu do przedstawiciela handlowego ten kieruje zawsze według własnego widzimy się, wiec jeździsz jak (usunięte przez administratora) według jego uznania, mijając przy tym inne punkty

@Patrid

Co do restauracji, wiele z nich jest otwarte od 12-13 ( cieszym, bielsko), gdy tam pracowałem nie raz pracownik wracał po 12-13h, przy zadowoleniu i żartowaniu z niego przez osoby z ,,rodzinki,,

Agata
@Patrid

a to normalnie ile godzin pracownik powinien pracować?

Zibi
@Ambi człowiek

Non-stop ogłoszenia mega praca ?

Alek
@Agata

Ile normalnie pracować powinna.Agata ?

Renata
@Zibi

To taka duża rotacja jest że ciągle kogoś szukają czy są nowe miejsca pracy?

Zibi
@Renata

Nowych miejsc niema rotacja jest latajom braki 20 w biurze chwali RODZINKA znajomi było pisane !

Olga

Może uznała, że nie ma co wchodzić w dyskusję po prostu, czemu na siłę ją podjudzasz?

Zgred

Polecam przeanaizoeac

Jarek
@Ambi człowiek

Nie ! Chłop daje pracę ,oni jeszcze pytają o kasę ?

@Patrid

Auto startowało z BIELSKA to było 160 km mniej ?

nie rozumiem pytania ?

Nie rozumiem pytania ?

@Patrid

Czego nie łapiesz filia BIELSKO ,auto startowało z (BIELSKA ) Żywiec ,Szczyrk ,Rajcza okolice czyli160 km mniej trasa Bytom Bielsko 80 kmBielsko Bytom 80 km czyli 160 km mniej .Bielsko Cieszyn 30 km itd.Auto startowało z Bielska i robiło całe BIELSKO a teraz z Bytomia pomyka 80 km do Bielska robi BIELSKO i pomyka 80 km do Bytomia czyli 160 km więcej

Alek
@Rozsondek

Aaaa to takie usprawnienie pracy ?

@Patrid

Bytom trzęsie portkami ,jak pracownicy odejdom .? Czym będzie zarzondzal ? GACIAMI ?

@Ambi człowiek

Dlatego ciągle ogłoszenie wisi na olx. Niestety najgorsze jest to, że podejście się nie zmieni i kolejni ludzie będą na tym cierpieć. Oby właściciel dostał za swoje kiedyś.

Obcy

Ludzie przeglondają historie pani MECENAS

Krecik
@Ana

Dostawy w hotelach i restauracjach są do późnych godzin wieczornych większość restauracji czynne jest od godzin popołudniowych więc proszę sie zorientować później pisać , i normalnym jest 12-15 h w tej branży

@Krecik

wątek i tak z ubiegłego roku, czy coś mogło się w jego zakresie zmienić? zastanawia mnie też tamta wątpliwość co do pojawiających się ogłoszeń. po takim czasie sprawa jest już co do tego jasna? czy rotacja jest na dany moment mniejsza? ciekawa po prostu jestem z czego mógłby wynikać stały dostęp do kandydatów

Czy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi zatrudniani są obcokrajowcy?

Antoś

Tam nikt nie chce pracować za minimum

@Antoś

oprócz wspomnianej stawki jakie standardy pracy są obecnie zapewniane na miejscu? odnośnie wzmianki o zatrudnianiu osób spoza Polski to jak mogą rozkładać się proporcje? wpływa to jakkolwiek na atmosferę? jaka jest ta obecna?

Ela

Witam, proszę o odpowiedź w sprawie pracy w biurze, słyszałam, że są skierowania z Urzędu Pracy. Czy ktoś korzystał z tego i jakie warunki ?Z góry dziękuję za informacje.

Olga

Czemu? przez urząd jest w zasadzie jakoś gorzej? ogólnie jakbym chciała bezpośrednio się dostać to też mogę czy tylko przez UP jest taka opcja? z czego to wynika?

@Olga

Proste ulgi podatkowe . Lepiej osoba z niepełnosprawnością, z U P firma zyskuje zero negocjacji odmówisz tracisz bezrobocie.Cala prawda.

Jadzia Halba
@Ela

Nic nie wiem o przyjeciach do biura, a moze som wakaty na produkcja do loduf? Abo do chlodni? Ale tam trza juz miec cieply mantel na sobie

Magda
@Olga

AMBI daje ogłoszenia codziennie brak chętnych kierowników pracowników

@Olga

Postaraj się zostać członkiem rodziny na pewno dobra kasa nawet bez. Kompetencji

Olga Majzel
@Olga

Jako potencjalny pracownik jesteś roszczeniowa . Minimum dostajesz mnustwo obowiązków i nie zadowolona? Coś nieprawdopodobnego.

AMBI KIELCE ocena 4,6 BIELSKO 4,5nieistnieje ,AMBI BYTOM ocena 2,7 próbuje przetrwać .Wina pracowników, może ktoś z rodziny jest niekompetentny ?

Olga Przecinak
@Olga

Można aplikować bezpośrednio ale brak chętnych UP skieruje poprawi statystyki

Taki sobie
@Olga

Wynagrodzenie Minimum to standard w AMBI !

@Nina

no i jak wobec tego struktura zatrudnienia tutaj obecnie może wyglądać? przytaczasz osoby z niepełnosprawnościami, jaka część faktycznie pracuje tutaj mając grupę? jakie warunki pracy mają zapewnione przy tym?

Olga

skoro na Twoje oko nieliczni, to mogłyby występować braki kadrowe? to jak przykładowy dzień z pracy może przy tym wyglądać? jak praca jest rozplanowana?

@Olga

Może ktoś normalny powinien udać się do zakładu pracy chronionej i czegoś się dowiedzieć.Braki kadrowe ciągle, może byłoby nabrać doświadczenia w innej firmie .Dzieci się wychowuje .IM się należy!!!!

@Nina

A te braki kadrowe to na których stanowiskach występują? Odnosicie się do magazynu? Co wobec tego dzieje się teraz w biurze? Jak praca w nim konkretnie wygląda? Z tego wątku ostatecznie nic na ten temat nie wynikało a ciekawa jestem

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zaklady produkcji spozywczej Ambi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Wacek Odwyk

Lody Ambi najlepsze w Polsce. Najbardziej lubiem roszki w czekolacie i truskafkowe na patyku

Elvis

Kierowca dostaje najniższą krajowa. Obiecują premie ale potem premii nie ma tzn pracujesz po 12 h i te nadgodziny rozliczają w ramach premii. Więc za nadgodziny nie masz nic

Alojz Sraczy
@Elvis

Jarka K Mateusza M niekoniecznie popieram !Minimum podnieśli !!!! AMBI nadal jechało poniżej MINIMUM

Lesio
@Elvis

Ta firma to nieporozumienie .!

@Elvis

W Bytomiu niema pracowników , z uprawnieniami?(usunięte przez administratora)Nie lubi płacić He? Na pewno fachowcy są nie za minimum..TAKA prawda wieczna łapanka . Nonstop braki kadrowe.Fachman się wypowie do pola wek nie będzie mądrzejszy od logistyka i szefa

@Elvis

Wsio to fakt poziom inteligencji kultury niski L K AMBI cwaniiactwa wysoki .NAPYKALO kartki pismidla la inne dziwne kierowca .

Antoś Drak a
@Elvis

Nie rozumiem Dobre warunki miła atmosfera Mega praca Atrakcyjne wynagrodzenie Minimum płaci gdzie jestes szał i zachwyt Chętnych brakuje od miesięcy.

@Elvis

Nieistotne jakie masie uprawnienia doświadczenie umiejętności nadanym stanowisku magazynier logistyk kierowca itd.Wytyczne szefa tak musi być i ma być system ładowania magazyn paleta do auta niskładu nieładu pełne auto przeładowane norma i maszkwit znajdź????kopiesz grzebiesz szukasz niema brak!

@Elvis

Szukasz pobierasz kasę przedstawicielowi niechce się dogadać pilne rano bo przedstawiciel. ZAPOMNIAł !!!! Intendentka zapomniała wszystko kierowca za MINIMUM

@Elvis

Wymagania podstawowe zawodowe niepełne . Robić za friko Minimum !!! INTELEGIETNIEJSI pracownicy od CWANIAKA gdy naiwnych nie będzie .Co Sam potrafi????

Pieronek
@Elvis

Ta firma niema rządnych skrupułów, dla siebie ILEsieda, Pracownicy minimum 10 12 h pracy omijać !!!!!!!!!¡!

Rozsondek

Pracownicy narzekają ale pozostajom ichwybur .Nowi nie czytają i też narzekają bosie wpakowali

Edward Gier o ek

Ludzie pomożecie Nie!!!! klaski BE ER A WU O OO.........BYTOM trzymajtasie bo bydzie gańba że dziatki ojce walczyli cobybylo normalnie .Jakto dziecku wnukowi wytłumaczysz że coo

Arek Syff

Rozmawiałem z Panem x początek AMBI gościu miał pomysł i dbał zaradny płacił udcziwie. SZANOWANY polatach Kasa napykala .Wielki ,,,,,Pan ,,,,,zrobił się panem ?poprostu pracownikom odbija za minimum ! Niechcą robić Dziady.

Kierowca

Ty sobie chyba jaja robisz.... Pracowałem tam w sezonie 2006/2007 i widze po opiniach że dalej się nic nie zmieniło..... Dalej [usunięte przez moderatora] pracowników oszukiwanie i zarobki kiepskie - cieszę się że nie pracuje już tam. Wiem że są ciężkie czasy ale warto coś lepszego poszukać tam nie ma przyszłości...... smutne to jest że dalej się utrzymują na rynku i ludzie do nich przychodzą ale nie mają też wyjścia może teraz po otwarciu granic niemiec i austrii bedzie lepiej :) Odradzam firme AMBI ! należy ją omijać szerokim łukiem! już nigdy nie zjadłem wiecej ich lodów taki mam uraz....

Maniek CHECA
@Kierowca

AMBI poniża pracowników do minimum . BRAWO .

NikolaNiechciej
@Maniek CHECA

Poniża AMBI pracowników Maksymalnie ,cobybylo gdyby niepodniesli minimalnej ?

Bercik Śmieszek
@Kierowca

Poprawili kasę z Minimum na Minimum można dasie?Przymus to musi hehe!

O OO o
@Maniek CHECA

Ciekawe co Olga dociekliwa powie konkretnie z czego to wynika?

Krzysztof

Praca jako kierowca bardzo ciężka. Polegająca głównie na dźwigniu towaru. Na rozmowie o pracę obiecują 8 godzin dziennie. Realnie jest to 10 lub więcej. I uwaga: nadgodziny są niepłatne :)

@Krzysztof

Zwykle od 8,5 do 9h roboty dziennie. Towar w kartonach zazwyczaj karton waży 10 kg. Na aucie nieco ponad tona towaru. Myślę że trochę przesadzasz.

Arkadiusz
@Krzysztof

Przez to obecnie szukają kolejnego kierowcy do nabicia w butelkę..

astek
@Adam

Karton ma 10 kg, ale w środku są 4 worki. Nie każdy klient bierze karton, o tym już nie napisałeś

Ojoj
@Adam

Braki kadrowe 1500 standard firma się rozwija propaganda

N
@astek

Bywa 5 uwaga 2 kg pomyślisz braki źle wydałeś płacisz Uwaga pomylił magazynier udowodnij masz brak udowodnij

Ciekawy
@Ojoj

Dzisiaj kolejne ogłoszenia . Poprawidz wynagrodzenie ,? Poprawić warunki pracy . BHP Co ? Może ktoś kompetentny się wypowie .

2022

Mega praca ? Oco biega !

Dave R
@Krzysztof

Pracowałem tam. 0 organizacji. Najgorsze jest to, że jak chciałem się zwolnić za porozumieniem stron, to się nie zgodził. Wypowiedzenia nie przyjął, dał mi porzucenie pracy i Mareczek napisał, że wybrałem 4 dni wolnego (chociaż to nieprawda). Przez miesiąc jak tam byłem, zwolniło się 6 osób. Ludzie na produkcji i magazynie w porządku, ale niestety są wykorzystywani. Ostrzegam wszystkich, dno dna.

@Dave R

Również pracowałem tam niedługi czas temu, zdarzało się, że magazyn zapomnial podstawic paletę lub ja opisać i trzeba było się wracac spory kawałek, ciągle braki w towarze z powodu magazynu to inna bajka ale zawsze wina kierowcy. Pomijaj juz fakt szefostwa,organizacji i szukaniu byle rysy na aucie by obciąć z wypłaty;) Nie polecam w żadnym stopniu, szkoda czasu naprawde

Masakra
@Krzysztof

Dlatego nie dajcie się wykorzystywać ludzie.. każdy z nas ma swoją godność jest wiele innych prac albo różne uprawnienia i lepiej tak, niż robić u Kogucika i nic z tego nie mieć prócz problemów ze zdrowiem.

Hej

Może się nadam firma sprzątająca .Porządki robimy od samej góry do dołu

Zainteresowsny
@Krzysztof

Płaci minimum pracuje 10 h 12h nadgodziny NIEPLATNE czyli pracuje poniżej. Minimum ?

@Masakra

3500 brutto 2700 netto ok?. 2700 to 15 z na h 176 h pracy ok? 5000 brutto 3600 netto ok? .Trzeba walnonc około 50 h nadliczbowych

Leser
@Krzysztof

Mega praca ! Ile płaci minimum?

@Belfer

176 h 22 dni robocze ok ?+około 50 h to 230h około .230 h: przez 22dni to 10 h 45 minut dziennie ok?czyli 10 h 45*15 zł to 156,75 dniówka *22 dni to 3448 netto na lape to musisz więcej pracować JEDENASCIE godzin dziennie ? NO BRAWO !!!!! I będzie 3600 netto na rękę

@Belfer

Ile płaci na godzinę 15 zł w AMBI .

Felek
@Belfer

Mega robota 5000 tysi brutto godziny cotam nieważne .Polecam .

Ltosia
@Dave R

Cześć. Na produkcji pracują też kobiety?. Na ile zmian?.

Ciekawa sprawa

Zyzio
@Belfer

Interesujące. Praca 10 h 11 h dziennie to normalne za takie pieniądze?

Polski ład hehe
@Patrid

Jak to W AMBI nagle ład ? Nagle pochwały ?

Benio
@Krzysztof

Mimo upływu lat firma działa na zasadach lat 90 dwudziestego wieku , Płaca minimalna terminowa fakt .2023 dwudziesty pierwszy wiek reklama płaca terminowa LASKA

Kato
@Krzysztof

Nic dziwnego, ze ogłoszenie o pracę dla kierowcy jest chyba co tydzień wystawiane na olx :D

Wiking
@Krzysztof

Obecnie auta nieprzeladowane braki kierowców magazynierów luzik Mega Robota minimum xxx h Kasa terminowa śmieszna minimalna ALE CHECA można

Łał
@Krzysztof

Przestali się wychwalać chwilowo płaci naczas i pracuje się zaco minimum?

Polski ład hehe
@Kato

Obecnie wymieniają załogę.Chociarz co wymienić ciongle nowi . Zarząd trwa !

Jakie jest wynagrodzenie w firmie? Dla magazyniera

Jan Brzytwa
@Kandydat

Ponoć w LIPCU bydzie podwyżka na 3600 brutto .Jarek z Mateuszem tak godali

Zbyszek Szpoczek

Tam Sam SZEF rano powinien trzeźwo myśleć od lat , nonstop braki i minimum żdziwiony braki braki a jest minimum i 12 h zajęć dla zdrowia ?

Euzebiusz Brzeczysztodkiewicz

Czy jest opcja dostawać tygodniufki do renki? Chodzi o zajecia komornicze

intendentka

Współpracujemy z firmą około roku, musze przyznać, że jesteśmy zadowoleni. Pan Tadeusz zawsze doradzi i poleci nowości produktów na rynku. Towar przywożony na czas, mili i uczynni kierowcy, konkurencyjne ceny, Pełen profesjonalizm. Polecam

@intendentka

Coś tu pachnie.Dostala bonus ?

@Ania

Bonus? a na jakiej zasadzie u was je tutaj przydzielają? za co i jakie mogą być maksymalne wysokości? Warto się starać?

@Olga

Dużo soczków bonus karton gratis 27 soczków. Np duże zamówienie 2,5 kg borowików poza fakturą itd LAPUWA?

Oleś Zakapior
@Olga

Nie oceniam ale widać, niema reguły jest Pani Intendentka nie weźmie wszystko dla dzieci

referent

Współpracuję z firmą kilka lat i jest to współpraca bardzo miła. Zamówienie zawsze przywożone na czas i posiadają szeroki asortyment. Pan Tadeusz zawsze doradzi oraz poleci jakiś towar. Jednym słowem Polecam!

@referent

Pomyłki braki nieterminowe dostawy ktoś coś pomylił, magazyn marketing.Standard chaos

@referent

Bywa klient ma kilka punktów oddalonych naście kilometrów i marketing wysyła Nie tam gdzie Trzeba jeszcze magazyn pomylił inie w ten dzień

Szczepan Kartoniorz

Dostana jakieś galoty do roboty jak przyjda czy jak to wyglondo? Idze se tam kielonka szczelic na przerwie? Ponoć majster by mie widzioł na chłodni na widłowym wózku abo na produkcji przy maszynie, co mom wybrać?

Ktos

Ty sobie chyba jaja robisz ... dobrze i na czas :) Praca na chłodni , w swoich ubraniach , - 20 stopni , syf , malo miejca ciagle trzeba bylo cos przewozic , a nocki jak duzo zamowien to po kilku godzinach non stop czlowiek nie potrafil slowa wymowic , na produkcji nie lepiej , tunel stary , tepo pracy wysokie , (usunięte przez administratora), z tego co wiem ekipa z przed 7 lat w calosci juz tam nie pracuje , totalny brak szacunku (usunięte przez administratora) do pracownikow ,.... wiec bez jaj , za charówke 190 h placil 1600 na reke... 7 lat temu... niewiele sie zmienilo.... porazka

@Ktos

Warto przeczytać wpisy dawniejsze polecam .

Przeczytasz wydaj ocenę

Misio
@Ktos

Minęły lata 3500 na rękę 2700 zł jaja !!!!

Misio
@Misio

Nadgodziny nieplatne szal

Zuzanna
@Nowy

nic sie nie zmienilo od tych wczesniejszych wpisow, serio zadnych zmian na lepsze? nie mowie tylko o niskiej kasie ...?

@Zuzanna

Nie wiem idę na wózek od dzisiaj...

Renata

Aż jestem ciekawa czym w firmie zajmują się synowie szefa?

@Zuzanna

Firma tkwi w latach 90 ubiegłego wieku ,minimalna ciesz się masz pracę .Realia się zmieniły niech się cieszy że tam jeszcze ktoś pracuje .

@Pech

Czytam uważnie .Kielce Bielsko padło tam się LUKASz pojawił .Teraz lament .

Agata
@Pech

Tylko minimalna? Oprócz niej nie można liczyć na jakieś profity, dodatki czy premie? Życie teraz drogie, więc tak z najniższą tylko to ciężko by było... :(

@Agata

Najlepiej jak sobie z domu weźmiesz potrzebne ..Jesteś roszczeniowa Łukasz nielubi

@Agata

Nawet nie myśl o wczasach pod gruszom .paczki na Mikołaja itd

@Agata

Brak jakichkolwiek benefitów, wczasów, pieniędzy za nadgodziny czy choćby paczek na święta, podobnie z Multisportem itd.

Rysio
@Agata

Poker zatrudnij się sprawdź .

Szofer
@Nowy

Pomyślisz towar płacisz .Kolizja płacisz nawet kilka tysi ,polecam !

2023

Ta firma tak działa 30 lat i wdodatku się przechwala .Bajzel,Bałagan

Benio

Nic sie niezmienilo .

Pracuś

I jak tam nieudacznicy, dalej tyranię za najniższą krajową i dawanie się poniżać ? XD Darek dalej haruje i marudzi jak to źle?

Bajtel
@Pracuś

Pracownicy lojalni ! Wodzowie 1990 rok taka mentalność! ZATRZYMALI się robił za friko będzie robił za friko

Obcy
@Pracuś

Ogłoszenia od lat miesięcy nonstop coraz mniej osób naiwnych .Mega praca atrakcyjne wynagrodzenie .Pytanie ile? Etaty wolne oferta pewnie marna.

Alojz Upierdliwy
@Pracuś

Co jest grane ? Szuka przedstswicięli kierowników.kierowcow, magazynierów nawet bez doświadczenia . .Firma tonie . Przysłowie GOSPODARZ se PANIE BOŻE SZEFUNIO JUŻ Nie Może?!!!!!!!!!

Koko Dżambo

Czy jest tam jako robota do ślusorza? Som nadgodziny co by 300 godzin w.miesiącu szło wyklepać?

Blew
@Koko Dżambo

300 h (usunięte przez administratora)minimum dostaniesz

Edwin Porzygoł

Som rekrutacje terozki na miksowanie lodów?

AMBI
@Edwin Porzygoł

Dział kadr zawsze do dyspozycji.

AMBI
@AMBI

Przyjmujemy ,niema chętnych

intendentka

Współpracuję z hurtownią kilka lat, muszę przyznać, że jest to współpraca bardzo miła i bez jakichkolwiek zgrzytów .Pan Maciek posiada bardzo szeroki asortyment produktów. Zawsze doradzi ,czy poleci nowości na rynku. Jeżeli w danej chwili czegoś nie ma oferuje zamiennik, który okazuje się strzałem w dziesiątkę. Towar zawsze przywożony na czas. Pan kierowca zawsze bardzo grzeczny, sympatyczny i co najważniejsze uczynny. Nie odmówi pomocy. Myślę że nasza współpraca będzie dalej owocna i potrwa jeszcze bardzo długo.

Lojzek
@intendentka

Firma M K AM BI ma wielkie mniemanie kłopoty i. Peszek naiwnych brak robili za friko

Aga

Nieprawdopodobne przedstawiciel zaproponował ziemniaki ?

Zosia
@intendentka

Lepiej byłoby zaproponować buraki .

Ada
@intendentka

Zaoferowane ziemniaki różnią się od innych?

Klijet

Intendentka oznajmiła Pan (usunięte przez administratora) i nie zostało usunięte.JA zapytałem i konstektwyparował

(usunięte przez administratora).

Proszę się ustosunkować. Odnośnie tej wypowiedzi Panie Macieju

Bolek

Godziny nieistotne szef zwala na logistyka ,logistyk szef tak nakazał ot bajka taka prawda

sp21 Katowice - Podlesie

Firma Ambi jest godna polecenia, współpracujemy od niedawna i już jesteśmy bardzo zadowoleni, zamówienie jest zawsze zgodne z potrzebami i jest dostarczane terminowo. Szeroki asortyment jest w czym wybierać. Ceny konkurencyjne. Pełny profesjonalizm.

Sonia
@sp21 Katowice - Podlesie

Gościu zluzoj braki pomyłki standard

Magda

Współpracuję z firmą Ambi już 5 lat. Polecam tę firmę ze względu na: - szybkie dostawy w umówionym terminie - profesjonalną obsługę - duży wybór produktów - dobrą, konkurencyjną cenę. Jednym słowem - POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklady produkcji spozywczej Ambi - Bytom

• Jak się pracuje w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklady produkcji spozywczej Ambi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaklady produkcji spozywczej Ambi
2.8/5 Na podstawie 424 ocen.
  • Składowa 11
    41-902 Bytom