Opinie o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zaklady produkcji spozywczej Ambi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaklady produkcji spozywczej Ambi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Patriv

Może ktoś opowie jak wygląda obecnie praca, czy po 6 miesiącach odkąd na szczęście odszedłem dalej taka kiła ? chętnie poczytam

kandydat_1978

Witam wszystkich, jest ogłoszenie na koordynatora magazynu, czy ktoś może podzielić się informacjami aby nie tracić czasu czy zarobki na poziomie 8-10 tyś netto są osiągalne?. Ile osób pracuje na magazynie?.

Uśmiech

Współpraca b.dobra.Zamówienia sprawnie i szybko realizowane.

Heniuś Kielonek

Kierowca-magazynier tako robota mie interesuje, szukają ludzi? Jo 57 lot emeryt górniczy z Sosnicy. Kaj to aplikować? A alkomatem sprawdzają przed szychtą?

Radek
@Heniuś Kielonek

Toje dobre po kielichu jeździ po kielichu pakuje

Heniuś Kielonek
@Radek

Słuchej no, co moga za to że jak się nie walna lufy przed szychtom to mi się rece telepiom? Lepij niech mi który godo czy bierą na hłodnia abo na magazyn do roboty? Kaj to dzwonić? Tu żech wyczytoł że jest jaki majster Paździoch, mo ktoś numer do niego?

Fachowiec

Dziękuja Ci chopie fest. Już mom nawet sznity z tustym do roboty gotowe. Jak tam wleca w tą robotę na magazynie to ino trzaski z palet ostatno. Roboty się nie boja bo żeh dupił przodki na grubie ino Ci godom od razu że mom sroga tasia na geld co byś za wczasu do banku podjehoł a nie ryczoł jak bajtel :)

Radek
@Fachowiec

O geld pytaj AMBI jo nimom z tym nic .AMBI okropnie się doi nie moja bajka szkoda czasu ale jak kto chce za friko porobić

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zaklady produkcji spozywczej Ambi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jadzia Majzel

Mam kilka pytań a zadam je tutaj bo pytałam na miejscu ale.nie było kierownika produkcji pana Pazdziora i nikt nic nie wiedział. Czy zatrudniają na produkcje rencistki po 60 tce? Czy firma zapewnia ciepły posiłek i grube fuzekle? Jakie jest tempo pakowania tych lodów? Czy są wycieczki integracyjne i paczki świąteczne?

Zibi
@Jadzia Majzel

Organizacja tam jest na wysokim poziomie nikt nicniewie .Jakie posiłki wycieczki ? COTSTY przeczytaj wpisy ! Tam nikt nicniemadogadania TYLKO LUKASZ synek P. K taka PROPAGANDA

Los
@Jadzia Majzel

Zajmij się wnukami .Skoro trudna sytuacja finansowa PORTierNie W. AM BI .wycieczki z wnukami .śmiech Ty na produkcję ??????

Erwin Pukel

Mocie numer do majstra? Bo chca pogodać czy som przyjecia na magazyn abo na hłodnia do roboty. Piniomdze płacom na czos?

Olga
@Erwin Pukel

A tu tylko jeden majster jest?

Zyga
@Erwin Pukel

Tak czytam Iza głowę się trzymam jest takie coś KADRY powinni być zorientowani

Nowy pracownik

Witam, zatrudnienie miało być na zmianę ranną- nic nie było pisane o zmianie nocnej. Po podpisaniu umowy nagle warunki się zmieniły- nie ładnie ze strony pracodawcy tak traktować i kłamać NOWYCH pracowników.

cichy
@Nowy pracownik

Kolego na jakie stanowisko cię wzięli?

@Nowy pracownik

Było przeanalizować wpisy jedna wielka lichwa

@Nowy pracownik

Piznij zabawkami dostaniesz dyscyplinarne 1 dzień nowemu pracodawcy niewspominaj albo wręcz przeciwnie doczytał kodeks pracy i cwaniaka uwolnić sond (usunięte przez administratora) !

@Nowy pracownik

Twoja opinia ? Nowy następny wykiwany Rada ?

Julita
@Nowy pracownik

Pisała było się zapoznać z opiniami !

Julita

@Misiek piszesz, że treść ogłoszenia nie była zgodna z tym, jak wyglądały warunki pracy. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Co konkretnie się nie zgadzało? Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia?

adam
@Julita

zatrudnij się to się dowiesz ;-) najlepiej na chłodni lub jako kierowca

O
@adam

Tak od lat!

O
@adam

Zwróć uwagę na datę

Maciek

Pracowałem jako kierowca w sezonie 2021 i żałuję że się zwolniłem.

T U AMBI !!!
@Maciek

Wracaj

Bercik

Pytanie do starej załogi, czy rambo dalej pracuje i miksuje dobrze te lody? A tak wogule to pozdro dla całej ekipy z chłodni czyli Zdziska, Jace, Kazka i Grzybka

Były Pracownik

Powiem szczerze jak to wygląda na stanowskiu Kierowca katB. Wynagrodzenie 2.500 zł do ręki xD Jedni mają proste trasy gdzie kończą 12-13 inni orają do 18 19 Pracownicy którzy robili tam po kilka lat też zarabiali po 2500 Jedno trzeba przyznać, pieniądze zawsze na czas, składki płacone. Brak realnych mozliwosci rozwoju i wpływania na swoje wynagrodzenie. W skrócie, średniej wielkości firma z nienajgorszą atmosferą ale zarobki jako kierowca są śmieszne lecz zawsze na czas. Weekendy wolne ale chyba czasami dzwonili. Nadgodziny do wybrania w wolnym.

taki tam
@Były Pracownik

moge potwierdzić w 90% kasa troszke lepsza ale jak na te robote i warunki w jakich sie pracje to 3800 powinna byc minimum sa ludzie co maja fajne trasy fajne auta i zarabiaja po 3900 do tego na kazdym kroku chca ci za cos uwalic z wypłaty i hit jak sie przekroczy normy spalania to ci odciagna z wyplaty ale jak zrobisz mniejsze to nic ci nie dodaja KPINA godzini sa do wybrania ale z wyprzedzeniem najpierw wybierasz potem odrabiasz Wynagrodzenie na czas jest ale to jest w wiekszosci firm jak by nie płacili na czas to juz woglwe by tam zostało 10/15 osob co innej roboty nie znajda bo sie do innej nie nadaja firma dobra zeby zrobic doswiadczenie max 1 rok

@taki tam

Te 3800 to netto ? Mam rozumieć .

Koles
@taki tam

No 3800 na rękę w normalnych godzinach pracy przyzwoicie . Gdzie haczyk ?

2022
@Były Pracownik

Firma sama się ośmiesza .wieczne braki .nonstop ogłoszenia mega praca ! Co

Renata
@2022

Ale jakie braki? Czemu Twoim zdaniem się ośmiesza? Skoro ciągle kogoś szukają to chyba coś jest nie tak z ich super ofertą?

T
@Renata

Renia cacy zakocham się wtobir ! Szczerość to prawda ,

2022
@2022

Będzie podwyżka firma zlom sprzedaje !!!!! Będzie kasa !

Eryk
@2022

Pytanie? 3500 to2700 do ręki netto liczę 5000brutto taka oferta 36000 do ręki netto za ile godzin licz?

German

Świetna współpraca z przedstawicielem a także sympatyczna i miła praca biurem telemarketingu . Dobre ceny i dostawy na czas. Polecam

@German

Manipulacja ! Pojechali konkret ile płacimy co oferujemy , wymagania przedstawili w ofercie

Klient
@German

Z marketingiem różnie bywa trudno się dogadać osoby niekompetentne nieznajonce asortymentu .

BaMBI

UWAŻAM ŻE PŁACOM ZA MAŁO BO 2500 NA RENKE JAKO KIERWOWCA KATEGORJI B ZA 9 GODZIN ORKI TO SMJECH NA SALI. NAJGORSZE SĄ TE CI*LE HANDLOWCE, POTRAFI TAKI GNUJ ZAROBIĆ PIENĆ ALBO SIEDEM TYSIENCY ZŁOTY W MIESIONC I SIE ŚMIJEJE W OCZY. PODSŁUCHAŁEM RAZ JAK ROZMAWJALI O TYM ILE KTORY ZARABIA TO MNIE SIE WŁOS ZJEŻYŁ. TO ROZUSZCZONA HOŁOTA JEST! POPRACUJE TAKI KILKA GODZIN PO ŚCIEMNIA W TEJ RESTAŁRACJI I RO NCZEK SOBIE NIE UBRUDZI. A TY ZAPJERNICZASZ ZA MARNY OHŁAP.

kwaretnik-deptuła
@BaMBI

Hopie idz nazot do szkoły alfabetu sie nauczyc a potem opisuj!!!!!

@BaMBI

Ceny rosną ? Przedstawiciel nabija marzę od nowych cen ? Automatycznie wzrastoa wynagrodzenie przedstawiciela magazynier ? Kierowca ? Inni pracownicy ? Szef nie dopłaca ! Po roku coś pracownikom poprawi ? Albo nie pandemia ! ???????????

Gustlik

Omijać tą firmę bo szkoda swojego czasu, brak jakiegokolwiek rozwoju,(usunięte przez administratora) nie znam osoby która odeszła z tej firmy i była by gorzej wynagradzana w innej, nowej pracy, przykro mi ale nie polecam.

POLCO
@Gustlik

Gustlik na jakim stanowisku pracowałeś ? W poniedziałek idę na rozmowę i to dla mnie ważne . dzięki

Micha

O kim mówisz? Na kogo uważać w tej firmie? Miesiąc tu robię i warto wiedzieć oco tu kaman

Były
@Gustlik

Cała prawda szkoda słów wnioski??

N

Nie żałuj wracaj będziesz nogaty

Nie żałuj wracaj

Kamil
@N

Powiesz jak tu to z zarobkami wygląda obecnie? Ile płacą na samym początku? Bo nie wiem czy warto CV wysyłać.

.N
@Kamil

Nie warto chyba że jesteś na mósikukasa marna minimalna

@Kamil

Ogólnie płaca. Marna minalna fakt 10 jest na koncie okrojona co się da nadgodziny nieplatne . Byłem zobaczył odszedłem .przeczytaj wpisy przyjd zobacz zostaniesz odejdziesz twoja sprawa To co propaganda ocen sam !

Astek

Firma godna polecenia! Zgrany zespół , stała ekipa i pieniądze zawsze na czas. Roboty nigdy nie brakuje a po wywózce widać że się mocno rozwija. Polecam !!!

Kamil
@Astek

Rozwija się czyli co, ciągle nowi ludzie wpadają czy macie nowe oddziały?

@Astek

Wieczne braki kierowców magazynieruw powodujom że roboty w pierony 2 robi za jednego firma robić jaja płacić nienienie hehehe ! Polecam pracę w biurze przytakuje szefowi i cacy

Kolejna propaganda !

Robik

W okresie pandemii nie było zwolnień. Mimo lockdown-u wypłata na koncie była zawsze do 10-tego każdego miesiąca. Rzetelny i uczciwy pracodawca . Polecam !

Dlaczego kłamiesz!

@Robik

Najpierw sprawdź w kadrach mogę podać nazwiska wsadzie bo rodo

@Robik

Wgodzinach pracy wypisujesz bzdury super Robota polecam !!!!!!!!!!!?

Seb

Ewka Ty sie za robotę wez.. A nie tylko ludzi (usunięte przez administratora) enada te szefostwo ambi..

Ewka Emerytka
@Seb

Nie czepiaj się Sebastian, robię już tyle lat - więc robię co chcę i nawet Pan K. mi nie podskoczy bo trzymam wszystkich za wiesz co... Pozdrawiam.

@Ewka Emerytka

Brawo !!!!??!!!!!

Radzio

Pracowałem na magazynie na dziennej/nocnej zmianie kilka lat temu. To, że ten zakład ma ocenę 3/5 jest wyłącznie zasługą kierownictwa, które jest przewrażliwione na tym punkcie i za każdym razem kiedy pojawia się negatywna ocena robi się draka (pozdrawiam panią Ewę :). Z tego co słyszałem to niewiele się zmieniło, czyli nadal (usunięte przez administratora) (chociaż strona www ładna). Ja za to pamiętam Ambi tak: Chłopcy na nockach wciągali (usunięte przez administratora) żeby wyrobić normę a potem wskakiwali na wózki i spadały palety (pozdrawiam Piotrka "Węgorza" i Rafałka "Szczurołapa"). To, że tam się nic wtedy nie stało to jest czysty przypadek, no dosłownie rosyjska ruletka ale zamiast rewolweru i naboi był ćpun na wózku widłowym. Co do spadającego towaru - jak upuścisz jajko to na bank ci potrącą z wypłaty. Potem były akcje, że 5l słonych śledzi było zbierancyh z ziemi i szybko ładowanych łopatą do nowego wiadra i zalewane wodą (za aprobatą kierownictwa, pozdrawiam Krzysztofie) tylko żeby nie być stratnym 30zł. Jedyne z czym mogę się zgodzić to, że pieniądzę się zgadzały. Szkoda tylko, że BHP już nie. Największym wyzwaniem dla kierownictwa na nockach było obliczanie kto po 14 godzinach pracy może przyjść na kolejne 12 tak żeby się minimalne przerwy między zmianami zgadzały. Moja najdłuższa nocka trwała 16 godzin tak w ogóle :) Ah, no i jeszcze to całe kolesiostwo. Kierwonik nocki rozdający zamówienia wedle jego widzimisie, jego nawciągane ziomki ogarniające swoje palety w 4 godziny i spadające zygzakiem do domu a reszta i nowi zostają do 9 rano i ładują auta - mistrzostwo. A co do aut, creme de la creme, słynna flota Ambi. Czyli jak z trzy i pół tonówki zrobić pięć :) Oczywiście kierowcy zatrzymywani przez policję i akcje z zamrażaniem rozmrożonego towaru to codzienność. Aż mi się łezka w oku kręci jak sobie tak wspominam. Jedyna rada dla nowych pracowników na magyzynie - jak coś upuścisz i nie chcesz żeby ci uwalili wypłatę to wywal to za płot (najlepsze miejsce to tam przy zaparkowanych ciężarówkach gdzie kamera nie widzi, tam gdzie w dzień jarają szlugi a w nocy blanty), to już sprawdzony sposób, nie ma dowodów nie ma winy, a i sumienie czystsze bo wiesz, że jakieś dziecko nie będzie jadło jogurtu z piaskiem w środku. Ah! Zapomniałbym! Królowa Ambi! Pani Ewa! Od zarania dziejów kierownicy wszelkich firm głowią się i troją jak zarządzać skutecznie pracownikami, jak podnosić morale... Okazuję się, że Ewcia wie, wystarczy wydrzeć na pracownika, który właśnie w -20 stopniach kilka godzin rozładowywał palety z mrożoną rybą z tira, bo ten stoi i oddycha przez 5 min zamiast zamiatać krzywy bruk na placu :) No nie ma bata, spróbuj nie pracować przez 10 sekund kiedy Ewcia jest w pobliżu - jest krzyk, groźby a potem płacz i wysłuchiwanie żalów pani Ewy o tragediach rodzinnych i o tym jakie ona to ma ciężkie żcyie, bo musi się użerać z takimi (usunięte przez administratora) jak ty. Koniec :)

taki tam
@Radzio

co do nocki to chyba się nic nie zmieniło ( nie pracuje na nocce ) ale błędów maja od groma ogólnie dramat towar wrzucany luzem na palety i streczowany (nie zawsze) a puste kartony leza i się marnuję ;] auta dalej przeładowane i codziennie są awarie mechanicy nie nadążają naprawiać z powodu podwyżek paliwa wszystkim kierowcą zniknęło po ok 200zł z wypłaty ;] oczywiście wszystko ukryte w premii dział marketingu to samo błędy i błędy tylko kawa cukier i mleko się zgadza na każdym kroku chcą ci za coś (usunięte przez administratora) z wypłaty

@taki tam

W biurze mega praca samitak piszom . Może ciagnijcie auta albo pchajcie koszt to. Minimalna krajowa ceny wody morzna łapać deszczuwke .parę wiader i ciągnący czy pchajoncy się poci to uzupełni i wio cała prawda o firmie . Znajdź normalnom robotę odszedłem praca dobra kasa dobra

Ojoj

Odpowiedz do odpowiedzi zarzonddzac trzeba odpowiedzialnie . Ojciec miał pomysł opinie bardzo dobry pracodawca . Synuś nauczony wszystko misie należy . Ojciec l Firma się supia Z tego co wiem miał 3 synów

grafolog

Te wszystkie pytania są retoryczne i udawane. Te wszystkie pozytywne opinie pisze jedna lub dwie osoby we współpracy. Wystarczy dokładnie przestudiować każdą pozytywną opinię. Stylistykę pisowni niektóre prawidłowości z tym związane i śmieszne próby ich zmian, nicki i inne. Ktoś kto ma wiedzę na ten temat jest w stanie to wychwycić. Nowe osoby wchodzące na tą stronę nie nabierzcie się. Wszystkie negatywy są naturalnie pisane w przeciwieństwie do pozytywów. To widać. Pozdrawiam grafolog.

znająca temat

A ty widziałeś te auta? Sądząc po komentarzu- to albo nigdy się z tą "flotą" nie zetknąłeś, albo jesteś przydupasem właściciela :)

@grafolog

Część 2022 wykorzystam tekst mam nadzieję że niepozwieszmnie o prawa autorskie

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklady produkcji spozywczej Ambi - Bytom

• Jak się pracuje w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklady produkcji spozywczej Ambi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaklady produkcji spozywczej Ambi
2.8/5 Na podstawie 424 ocen.
  • Składowa 11
    41-902 Bytom