Opinie o Topeex Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Topeex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Topeex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topeex Sp. z o.o. w Bytom

rrrrrrrrrrr

czy ta firma jeszcze istnieje ponoc w bytomiu juz jej niema

alealealeksandra
@rrrrrrrrrrr

Bo to firma kogucik

melon

po rocznej batali udało mi się wygrać w sądzie kwotę 500zł którą mi ukradli na podstawie lipnych dokumentów ze wsteczną datą dobre i to

melon

Pozniej wstawie i wam podesle link

tomasz
@melon

witam wlasnie dzis dostalem tel w sprawie wyjazdu do francji na produkcje i z babkom gadalem i wszstko super pieknie i czy ty kolego mugl bys mnie jakos uswiadomic jak to naprawde tam wszystko wygląda z góry dzieki.

melon

daj mi email mikołaj to ci wysle

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Topeex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
mikolaj

napisz mi email to wysle ci filmik z miejsca zamieszkania jak mieszkałem

melon

mikołaj bosciemnaja ana miejscu okazuje sie co innego

melon

mikolaj radze ci dobrze tam są picie awantury z użyciem noża i oszustwa na kasie i totalny [usunięte przez moderatora] z mieszkaniem w chlewie niepolecam jeszcze raz nikomu ja własnie toczę cały czas batalię o wypłatę za delegację w sądzie niepolecam tej firmy i radzę omijać ją szerokim łukiem jak tylko uda mi się uzyskać wyrok to napewno będę wnioskował o odebranie im certyfikatu rzetelnej firmy

bolek i lolek

Kolega "Dalej" napisal Ci co wyżywają się na forach nad Topeexem lub innymi firmami to nieroby i nieudacznicy, którzy w życiu uczciwe jeszcze nie pracowali. Wyżej napisalem czy gośćiu jest z biura czy jara ziolo... Ciekawi mnie ile "Dalej" przepracowal w Topex i czy ma dalej czy blizej do rozumu...

ciekawy

o ile wiem to kryminaliści i alkoholicy do pracy raczej się nie palą, szczególnie jak trzeba szybko pracować. A co w pracy pozwalają pić, bo z tego co wiem to patrzą na ręce i nie można w niczym się mylić.Nie rozumiem tylko jednego po co jadą tam ludzie którzy już kiedyś tam pracowali i znowu chcą pracować (i pracują) w tym samym miejscu skoro jest tam tak źle?

żal
@ciekawy

widać do tej pracy się palą :) a pić piją wież mi i cuda się tam dzieją mam zresztą to upamiętnione ;) ta praca polega na tym że chcesz pracować to dawaj kasę i pij a jak nie to cię z nożem pogonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

introwertyk

praca bardzo ciezka nie adekwatna do zarobków. Polacy niestety tam sami sobie szkodzą i wchodzą w droge , bójki po alkoholu i awantury . A Francuzi tylko sie z nas śmieją z tego powodu . Byly przypadki powaznych pobić , gdzie ludzie musieli wracac do kraju bądź długi okres lezeli w szpitalu . Co do pracy to robi sie za 5 euro /h , ale gdzie trafisz do jakiego dzialu to nie wiadomo , mozesz isc na ekspedycje rozładowywac mieso - praca ciezka , mozesz isc pakowac steki gdzie musisz byc bardzo szybki i nadazac za tasma , to samo na magazynie gdzie robisz i wieszasz kartony na haki - trzeba byc naprawde szybkim zeby sie wyrabiac - to niepowazne a niekiedy wrecz niemozliwe . Ogolnie mowiac kazdy dział jest bardzo ciezki , jesli mialbym cos doradzic to nie polecam wyjazdu z tej firmy . Co do internetu to ciezko z nim tam , mozesz isc do baru na rynku ale to kosztuje 2euro /h ...

patryki

to właściwie ile wychodzi na rękę po miesiącu pracy ? licząc że 168 h masz bardzo proszę o info i jak wygląda sprawa z internetem tam jest jakiś zasięg czy coś aby podpiąć się? lodówki jakieś są ? co dokładnie robisz jako pomocnik? jakie masz obowiązki i czy tyrać jak wół trzeba czy na spokojnie się pracuje ? z góry dzięki

nowy
@patryki

5 euro na godzine i podstawa która jest wliczona w te godziny np 5eu*168daje 840 w tym jest ta podstawa wienc rewelacji nie ma praca ćiężka wyzysk totalny brak szacunku do ludzi pracowałem tam około roku musiałem bo nie miałem wyjscia na szczescie wytrzymałem ale nigdy więcej warunki mieszkalne w skali 1do 5 daje 2 ogólna ocena jak ktoś morze niech poszuka czegos innego wyjazd na 2,3 mieśiące naprawde sie nie opłaca minimum 6 ale to tylko nieliczni wytrzymują A (usunięte przez administratora) to skonczony alkoholik i kawał H..poz dla tych którzy wytrzymali

adam

Niestety to prawda , pracowałem w tej firmie pol roku i mieszkałem w tym domku , chlew niesamowity , grzyby i ogolna ruina , nie wiem jak wytrzymałem tam aż pol roku ale jakoś dałem rade , ale nigdy więcej i nikomu nie polecam. Przedemna mieszkał chyba tam jakiś kibic Zagłębia Sosnowiec , bo pelno naklejek było klubowych hehe , to tak dla potwierdzenia jakby ktoś nie wierzył bo może też je widział.

melon

nie muszę pisać praciwnik potwierdził tylko moje słowa o (usunięte przez administratora) w topexie

widzę, że kilka osób interesuje się wyjazdem przez tą firmę do pracy we Francji, więc dobrze żebyście wiedzieli, że w Saint Genevieve sur Argence wynagrodzenie na start płacone jest tylko z liczby przepracowanych godzin razy 5 euro minus podstawa tj. 1181 zl z groszami i 20 euro za mieszkanie, żadnych dodatków delegacyjnych nie płacą, ponad to aktualnie wg. mnie w SG jest najgorzej, ponieważ poprzedni właściciel firmy "Poujol" sprzedał ją firmie "Arcadie" i jest ciężko z podwyżkami, wcześniej mniej więcej co 3 przepracowane miesiące można było liczyć na podwyżkę, a teraz praktycznie ich nie dają. Premii w Saint nie ma w ogóle i NIKT nigdy premii nie dostał, pracować trzeba tyle ile będziesz potrzebny (zdarzało się że pracowałem po 14 h z tylko jedna przerwą 30 min) lekarz? ktoś tutaj napisał, że jest... oczywiście jak w każdym miasteczku we Francji z tym, że nie mamy francuskiego ubezpieczenia, więc za leki i wizyty płacimy z własnej kieszeni, jest możliwość odzyskania tych pieniędzy na podstawie karty EKUZ z NFZ, ale nie zwracają 100 %. Warunki mieszkaniowe są mocno średnie, właściwie dobrze jest tylko na 2 mieszkaniach wynajmowanych przez merostwo (choć i w nich francuzi ZAPOMINALI grzać...) do dyspozycji pracowników jest jeszcze hotel na około 8 osób, ale dla Topeexu to nie problem, bo w okresie miedzy październikiem, a listopadem zeszłego roku mieszkało tam okolo 12-13 osob(w pokoju 12 m2 mieszkaly 3 osoby...). Domku nawet nie warto opisywać bo to ruina mimo, że po ostatnich kontrolach wzięli się trochę za niego tzn. zmienili dach, (usunięte przez administratora) ("prezez" topeexu z Paryża) nawet złożyła jednemu z pracowników ofertę za podjęcie się generalnego remontu górnego piętra tego domku (rury przeciekaja, grzyby, odpadajacy sufit i tynki itp.) za UWAGA 500 euro (z kwoty tej musi kupic materialy ;) ) Z grubsza to chyba wszystkie najważniejsze infromacje, jednak dotyczą one tylko i wyłącznie Saint Genevieve sur Argence.

MELON

NIE POLECAM(usunięte przez administratora) A JEŻELI CHCESZ PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE TO POPROSTU JEDŹ I POROZMAWIAMY PO TWOIM POWROCIE JAK WIDZISZ I POCZYTASZ KOMENTARZE STARSZE NA TYM FORUM TO NIEJEST TYLKO MOJE ZDANIE.A Pozytywne komentarze masz wystawiane przez biuro topeexu.

MELON

JEŻELI TOBIE ODPOWIADA PRACA W CHLEWIE O NAZWIE STE GENEVIEVE SUR AGENCE TO POWODZENIA.

ruby

mają lekarza, sam u niego byłech ino trzeba dać znać majstrowi abo topexowi i wtedy ci powiedzą na jako godzina, bo ta pani z francji tlumaczy

25.11 zachorowałem a 25.12 wyzdrowiałem lekarza na miejscu nie mają

OCZYWISCIE ZJECHAŁEM ZA SWOJE PIENIADZE

NIE ROZCHOROWAŁEM SIĘ I ZJECHAŁEM I DOSTARCZYŁEM ZWOLNIENIE

Zostaw merytoryczną opinię o Topeex Sp. z o.o. - Bytom

Topeex Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 184 ocen.

Topeex Sp. z o.o.