FREZAMET - BIS

Orzesze

Opinie o FREZAMET - BIS

jasiek

ale czy było słychać że mają jakieś problemy @tym ??

Rafał

Witam co prawda nie pracowałem w tej firmie ale wykonywałem prace budowlane i nie moge złego słowa powiedzieć o Panu Prezesie dobry człowiek i uczciwy . Pozdrawiam Pana Ludwika

aaa

w frezamecie bis lamane sa podstawowe prawa pracownicze pracujesz ale niewiesz za ile!na umowie masz napisane operator a wzeczywistosci robisz wszystko sam a i tak traktowany jestes jak debil niewolno sie odezwac i na wszystko bezwarunkowo sie zgadzac,zal mi ludzi ktorzy tam pracuja bo to ludzie inteligentni i mistrzowie w swoim fachu chodzi o automaty a daja sie wykorzystywac swiat niekonczy sie na zawadzie

fachmann 2

wydaje mi się że pensje mogłyby być wyższe ale w sumie da sie przezyć. A co do prezesa to każdy zawsze może z nim pogadać to fakt, ale to tylko jego zaleta.

Bardzo ok.

ż

Jeśli chodzi o zarobki w Frezamecie BIS to należa, tak mi sie wydaję do bardzo dobrych. Ale pracownikiem tez nie może byc byle kto bo to precyzyjna branża. A dobrzy fachowcy muszą dobrze zarabiać - ot i tyle

spiddaw

Solidna

Zostaw opinię o FREZAMET - BIS - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FREZAMET - BIS