Opinie o Euro-Locks w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Locks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-Locks o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Locks w Ruda Śląska

Mała Mi

Ludzie przez jakiś czas na 3/4 etatu bo pracy nie było takie tłumaczenia kierownictwa Ale biuro pracowało na cały etat No ale widocznie mieli natłok zamówień.Czesc osób się pozwalniala to umowy zmienili na pełny etat .Ale już teraz wiadomo jaki był sens szykuje się imprezka firmowa No ba maja co świętować szlachta z biura się musi zabawić kosztem.innych pracowników Premie obcinane za wszystko to na impreza się uzbiera Wstyd i żenada Człowiek się tam nie liczy jak jesteś potrzebny to przyjdz sobota nadgodziny A jak nie to siup i 3/4 Takie są realia tego zakladu Powodzenia życzę wszystkim

Montażystka

Czytam i nie wierzę w to co widzę!!! Osoby,które się tu wypowiadają pracowały na różnych działach-widzialy wiele,ale czy któraś z Was pomyślała co czuje ta "zła" brygadzistka,gdy poproszono Was do biura po wypowiedzenie?!Nie macie pojęcia jak to przeżywały!!! Brygad jest kilka,ludzi zatrudnia się dużo,ale firma ratuje się jak może,niestety osoby które pracowały krótko zostały zwolnione(bardzo mi przykro),zwolniono również osoby,które nie chciały pracować -ciagłe L4,zwolnienia, ciągłe UŻ -czego Ci ludzie oczekiwali? Ciepłej posadki do emerytury?!-ludzie to jest praca na PRODUKCJi,nie w knajpie,gdzie można wypić 6 kaw, posiedzieć na telefonie i wypalić pół paczki fajek!!! Trzeba zdawać sobie sprawę, że produkujemy i że nie jesteśmy tu dla towarzystwa!!!! Atmosfera w firmie jak w każdej,bo jesteśmy tylko ludźmi,mamy gorsze i lepsze dni:)Kierownictwo? Nie mam zastrzeżeń -Kierownik to wspaniały człowiek, empatyczny,nie ma osoby w całej firmie ,która nie mówi o nim z szacunkiem! Zawsze można z nim porozmawiać o swoich spostrzeżeniach i uwagach! Dyrektor-czlowiek wymagający,ale to dobrze bo dzięki niemu ta firma prosperuje od lat! Brygadziści bywają różni,ale nie biją i nie krzyczą!!!;) Płace? najniższa krajowa+ premie,można dorobić pracując w weekendy.Socjal? No cóż;) A dlaczego rotacja jest tak duża? Bo nie każdemu odpowiada praca na produkcji. Pracuję tu jakiś czas,głupio się czyta te opinie,bo wiem jak to wygląda od środka,10 negatywów sprawia ,że potencjalny pracownik zrezygnuje na starcie,a szkoda bo w EL nie jest aż tak źle.....

Wojtek
@Pracownik roku

Zgłaszała Tobie wcześniej któraś brygadzistka uwagi, co do pracy, żebyś wiedziała z czego się poprawić i dostać, jak i pozostałe osoby, umowę na rok? I jak takie rozmowy z pracownikiem są prowadzone, w jakim tonie oraz, czy na osobności?

Smutny pracownik

Bawi mnie to ze premie są ucinane, pieniędzy nie ma, gasza światło na hali i w szatni żeby zaoszczędzic a telewizory które nie są niezbędne i szło z nimi pracować bo tylko w prawdzie pokazują awarie kupują i rozwieszają nie wiadomo po co..pracownikowi nie zapłacą za przepracowana robotę. Za urlop niby 100% płatne a te same pieniądze jakbym była w robocie. Coraz gorzej się robi.

@Smutny pracownik

To ile na rękę wynosi minimum tej pensji? I czy jest w ogóle jakaś górna granica, której nikt, nigdy nie przekroczył? Czy ten system premiowania macie zapisany dokładnie w umowach?

Marcela
@Smutny pracownik

A za co są ucinane te premie, często tak robią? Te światła gaszone są na pracy, tam gdzie się pracuje? Czy przeszkadza to w wykonywaniu obowiązków?

@Marcela

Premie są ucinane za to że poszłam na swój należyty urlop.. pieniędzy powinno być więcej bo niby urlop 100% płatne ale chyba nie do końca skoro 100 tylko wynosi premia.. szkoda gadać światło co prawda nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków ale telewizor jest kupywany który był w prawdzie w ogóle niepotrzebny.

Maryśka
@Smutny pracownik

To ta premia jakaś frekwencyjna jest czy o co chodzi? A za wyniki w pracy nic nie ma? W ogóle ciekawi mnie jaka podstawa pensji jest na ten moment, zdradzisz?

@Maryśka

Jest ale jeśli nie było Cie większość w pracy to dostajesz najmniejsza premie..na dole masz dużo istotnych informacji, poczytaj

@Smutny pracownik

A jeżeli pracownika nie ma tylko jeden dzień w pracy, to dostanie 100% premii? Czy jest już ona obcinana? I jak ma się do tego wszystkiego L4? Można liczyć na chociaż częściową premię będąc na zwolnieniu lekarskim? Chcę tu złożyć CV, dlatego pytam.

Marta Nowy wpis

P.aK Nowy wpis

Się tak zastanawiam dlaczego Panie pracujące maja mieć liczony czas przerw co do minuty a pracowniki z warsztatu czy z galwanizerii mogą być na przerwie ponad 20min do 30min?

@P.aK

Zadawała Pani / Pan, to pytanie w firmie, na przykłada swojemu przełożonemu? Bo ciekawe, jak Wy tam sobie układacie tego typu sprawy, czy w ogóle rozmawiacie, o tym, co kogo trapi? No i gwoli jasności, ile tej przerwy macie?

P.aK Nowy wpis

Zadawałam została ta odp zlana.. szkoda gadać na ten temat, chcesz się czegoś dowiedzieć albo nie pytaj w ogóle bo zaraz inne nastawienie albo dowiesz się niektórych rzeczy tylko z innych dzialow

Mała Mi

Jadzia

Ktoś coś wie o pracy jako Asystent/ka w Dziale Jakości? Wiecie, że właśnie mają rekrutację? No i ja mam pytanie o to, czy praca w tej firmie dzieje się w języku angielskim czy polskim? Napisali, że praca jest w międzynarodowej organizacji. Więc na co dzień pracuje sie nie po polsku??

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Euro-Locks.

Czy w Euro-Locks zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Montażystka

@Montażystka

Zgadzam się, ze to praca na produkcji i nie można wymagać DUŻO, ale wielokrotnie były sytuacje, jak było dużo zleceń przyjmowali masę ludzi i to nie mówili, ze to zatrudnienie na okres tymczasowy, bo po prostu jest w firmie dużo pracy, a później dostajesz wypowiedzenie, bo pracy jest mniej, po prostu tak się nie robi, my szaraki tez mamy okres ciezki w życiu, ludzie musza się tez utrzymać z pierwszego do pierwszego, szanujmy siebie nawzajem. Brygadziści nie powinni faworyzować innych pracowników tylko dlatego, że są ich znajomymi i fajnymi osobami do pogadania i przy tym pozwalają im na więcej, tego to już z was nikt nie poruszy, oczywiście nie chce wrzucać tutaj każdego do worka, ale zdarzyły się płoty i sytuacje, ze ktoś wyglada inaczej i jest nagonka, ale taki czar pracy z kobietami. Jest to strona do wyrażania opinii i wszystko co zostało napisane przez obecnych/ byłych pracowników pokrywają się z innymi opiniami, dodatkowo ludzie piszą szczerze, ze dostali wypowiedzenia hurtowo i tez to pokrywa się z prawda, wiec o co wam chodzi? Nie pochwalam obrażania i wywlekania z imienia i nazwiska, bo to jest krzywdzące, a ja tu opieram całokształt zaobserwowany przez dłuższy czas. Nie powinniście Panie pochwalać takich zachowań, powinniście walczyć o to, żeby każdy czuł się komfortowo, bo do pracy nie chcemy przychodzić z karę, czy zestresowani. I jak ktoś chce to niech oczywiście idzie do tej formy, również tu są opinie pochwalające firmę, jak i również uwagi krytyczne do których każdy ma prawo. Pozdrawiam

Lol
@Montażystka

Nie jest tak źle? Szkoda czasu tylko na ta firmę. Nie opowiadaj jak jest wspaniałe bo nie jest. Dyrektor i kierownik pierwsza klasa z tym się zgodzę. Brygadzistki nie biją ale krzyczą;) i krzyczą o byle pierdołe. Obgadują zarówno jak i normalny pracownik, powiesz im cos co się dzieje w życiu prywatnym bo wypada bo jest brygadzistka a za moment wie to jej ulubiona szarańcza.. No to jak to jest? Popracuj w knajpie a lepsze są tam warunki niż tu i nie chodzi o to ze nic nie robisz bo czasem zajedziesz się gorzej niż na produkcji przez cały tydzień;)

P@

Zgadzam się z tym w 100%

P@

Zgadzam się w 100%

Pracownik2
@Montażystka

I właśnie takie osoby, które ciagle maja L4, siedza na telefonach pijac kawke i chodza co chwile na fajke zostały w tej firmie :) a osoby które sie starały i były ciagle w pracy zostały zwolnione.

Rora@
@Montażystka

Oooo widzę,że i rozsądni ludzie w tej firmie pracują.

Hahahhahhahahahahhahaha
@Rora@

Zostawię to juz bez komentarza

Wwwww
@Montażystka

Widać, że ktoś tu liczy na dodatkowa premie za bronienie brygadzistek :D

Hdhshsb
@Wwwww

(usunięte przez administratora) jak zawsze!Muszą teraz siedzieć cicho żeby je brygadzistki nie zwolniły????????????

Montażystka 2
@Montażystka

To jest ciekawe ze osoby spokrewnione z kierownictwem i mające plecy w firmie jakoś nie zostały zwolnione mimo l4 i UŻ i co lepsze z krótkim stażem ????

@Lol

Według @montarzyski jest tak wspaniale w tej firmie owszem zgodzę się ale tylko tym co są zaprzyjaźnione z brygadzistkami one mogą wszystko wiec nie powinny narzekać bo cała reszta nawet nie może o nic spytać bo jest odrazu poniżana i wyśmiana ze nic nie wie !!!!!

Hhhh
@Montażystka 2

Bo właśnie dlatego że mają szerokie plecy nie zostały i nie zostaną zwolnione choćby miały wc myć to ich nie rusza taka prawda,zastanawiam się tylko po co na zmianie w takim okresie dwie brygadzistki spokojnie jedna by wystarczyla ,bo nie dość że my nie mamy roboty to one chodza kręcą się i same nie mają co robić a płacą im za to a zwykłego pracownika to się zwalnia!Chora struktura firmy mam nadzieję że kierownictwo w końcu zrobi z tym porządek,daleko nie ma co szukać soboty były i po dwie przychodziły po co się pytam?na innych działach oczywiście są pojedynczo ale na innych po dwie chodziły bezsens totalny!I tak firma szuka oszczędności żeby lepiej zwolnić pracownika niż brygadzistę!

Zzz
@Hhhh

Otóż to!! Nie wspomnę żeby sobie podzielić sobie prace to chodzą ze sobą wszędzie jakby one 2 były w tym miejscu potrzebne. Jedna w 1 miejscu 2 w drugim i więcej roboty zrobione. najlepsze ich miejsce jest przy komputerze udając ze cos robią, rozumiem papierologia ale 7h???? Muszę jednak przyznać, że dział p. ANETY to są jedyne brygadzistki co pracują. Reszta??

Aaaa

Dokładnie,i to są osoby na stanowisku a zapytaj o coś to jakby astmy miały dostać i jeszcze się kłaniaj za kij wie za co!za uśmiech im nie płacą to za co w takim razie?!

@Zzz

Rzeczywiście zauważyć można, ze Pani Aneta i Pani Gosia nie siedzą prawie 7h na komputerze udając, ze coś tam robi, pracują razem z pracownikami, cały czas widać, ze nie siedzą w miejscu, a to ze maja swoich „ulubieńców” to rzecz naturalna, skoro mogą ufać komuś kto z nimi pracuje 10 lat, pamietam, ze jak ktos nowy przychodził i był pracowity zawsze mógł liczyć na pomoc i uprzejmość ze strony brygady, co do reszty brygad to komedia

H
@Montażystka

Kierownictwo ok brygadzistki Ania i Iza też ok pracowałam 10 lat i nie narzekam było ok teraz mam lepsza pracę ale to nie praca na produkcji i nie w Polsce ale EL wspominam dobrze

Paulina
@H

Byly ok ale pracować to nie pracują, lubią sobie siedziec za tą śmieszna lada swoją i obserwować i obgadywać wszystkich kto przechodzi, zalosne bliżej mają do ubikacji kolo szatni a musza przez całą hale przejść żeby każdy myslal ze ida na mlm i coś załatwiają

Pracownik roku
@Montażystka

Ale bzdury, co czuła brygadzistka? Na swoim doświadczeniu mogę tylko stwierdzić że zazdrość dlatego umowa została mi przedłużona na kolejne 3 miechy gdzie stare baby dostawały odcrazu na rok a argumentem tego było iż muszą mi się jeszcze przyjrzeć dlaczego? (usunięte przez administratora)

Wojtek
@Pracownik roku

Czy Euro-Locks zapewnia kartę multisportu?

Wanda

A w ogóle jakieś dodatki są? Nie musi być to Multisport. Szczerze to osobiście już wolę tą prywatną opiekę medyczną, bo siłownie to nie moja bajka. I co z premiami, dają jakieś?

C

Niee nie ma żadnych dodatkow, wystarczy poczytac nizej

Leonardo

Jak to jest ze stawka minimalna od 2023 r. Wynosi 22.80 zl a na umowie większość ludzi dostała 21 zl ? Czy jest to zgodne z prawem ?

@Leonardo

Wyrównują zawsze do minimalnej jak jest mniej godzin w miesiącu, są premie, dodatki i nadgodziny jak jest więcej pracy. Wypłata zawsze na czas.

Paulina

Często w ogóle zdarzają się nadgodziny u was? Jest jakiś szczególny okres kiedy pracy jest więcej czy od czego to zależy? Premii dużo można sobie wyrobić czy to tylko jakieś symboliczne kwoty?

Zoska
@Paulina

Zarobić to się raczej nie da, nadgodzin nie ma już bardzo długo Premie są ale to podciąga wypłatę do najniższej krajowej o ile premie dostaniesz bo jak trafisz na dział w którym brygadzistki mają się za rękę boska to na prawdę biada Ci.

Magdalena
@Zoska

Hej, zaciekawił mnie wpis o tych brygadzistkach i premiach. To kto decyduje, czy te premie są przyznawane i komu? Te brygadzistki, czy jednak ktoś wyżej od nich? Bo to tak wynika, jakby to one rozdzielały te kasę.

Magdalena
@Zoska

Hmmm nadgodzin nie ma z jakiegoś konkretnego powodu? Jak ktoś jest chętny to może się starać o to żeby jednak zostawać dłużej czy nie ma w ogóle opcji?

@Magdalena

Nie ma pracy bo nie ma na tyle zleceń.

Nie odzwonili do mnie po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko konstruktora. Trochę nieprofesjonalne podejście, także wielki minus.

Stefan
@Kandydat

Skoro brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Euro-Locks to będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy rekrutacja odbywała się w trybie zdalnym, czy bezpośrednio w siedzibie firmy? Wielu pracodawców teraz preferuje zdalny tryb rozmów kwalifikacyjnych i chciałbym ustalić, jak to wygląda.

@Stefan

Rozmowa odbywała się w siedzibie firmy, składała się z wielu etapów i trwała prawie 2h.

Mili
@Kandydat

Firma może ok zarobki najniższej krajowej. Ale niektóre brygadzistki fałszywe , jeśli będziesz tam pracować musisz brygadzistka wchodzić (usunięte przez administratora)jeśli im się nie spodobasz masz pewne że po trzech miesiącach już nie masz pracy chociaż dobrze robisz swoją pracę a im się nie spodobasz to znajdą ci na koniec umowy taką pracę że jak na pierwszy raz nie zrobisz normy i z uśmiechem na twarzy powiedzą że nie masz umowy przedłużonej . Brygadzisty ok ale brygadzistki fałszywe i myślą że są całym kierownictwem że mają władzę a tak naprawdę lizały (usunięte przez administratora) kierownictwu żeby być brygadzistkami

zdzich
@Kandydat

Nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku konstruktora. Zarobki to najniższa krajowa. Kierownik to wielki cham, który nie zna sie na kierowniu zespołem ludzi.

Alicja
@zdzich

Co przemawia za tym, że kierownik nie zna się na kierowaniu zespołem ludzi? O ile faktycznie tak jest.

Ann
@Alicja

widać przez okno że tylko siedzi na telefonie albo przegląda gupoty na komputerze

zdzichu
@Kandydat

2 godziny maglowania żeby zarobić troche więcej niż minimalna krajowa?

@zdzichu

Trochę więcej, znaczy ile? Zastanawiam się, czy bierzesz pod uwagę, że do tego mogą być jeszcze jakieś dodatki. Jakieś premie są, wiesz coś?

Ooolll

Apel do kierownictwa ZROBCIE PoŻĄDEK Z BRYGADZISTAMI NA NIEKTORYCY DZIAŁACH KOLESIOSTWO REKA REKE MYJE !!!!!

Była

Ta firma to jakaś totalna porażka. Szkoda czasu. Tam nie ma miejsca dla nowych pracowników, rządzą Ci którzy już dłużej pracują. Nawet nie próbuj być lepszym od nich bo Cię zjedzą, albo w coś wrobią. Nie warto się starać. Panuje okropne kolesiostwo, brygadziski i ich przyjaciółeczki. Brygadziski wymyślają jakieś swoje dziwne zasady zero profesjonalizmy z ich strony. Ciągle z telefonem w ręku i rozmowy z koleżaneczkami. Kierownictwo już dawno powinno zrobić z nimi porządek. Niestety mobbing też tam spotkacie. Nie polecam!

XY
@Była

Cała prawdę pracownicy co nie są zaprzyjaźnieni z brygadzistkami nawet nie mogą się zaśmiać bo zaraz maja oczy wbite w plecy to jest jakaś masakra co się dzieje w tej firmie .

@XY

Jeśli występują takie problemy i ludzie serio przez to czują się gorzej to nie możecie tego po prostu do kogoś wyżej zgłosić? Szkoda, żeby atmosfera taka panowała przecież bo do końca nie wiem czy kierownictwo o tym w końcu wie czy nie?

@Maria

Nie, bo brygadzistka ma władze kogo trzymie a kogo zwolnia i kierownik nic nie może skoro brygadzistka go przekabaci

Vvttg
@Była

Potwierdzam (usunięte przez administratora)był w pracy że strony koleżanek a brygadzistki nie potrafiły nic z tym zrobić,nie jedno krotnie zgłaszane to było ,brak profesjonalizmu z ich strony.

@Nn

Aha, no to ładnie... Tylko się jeszcze upewnię: nad kierownikiem nie ma już z kim na ten temat pogadać, żeby móc ewentualnie jakoś na to wpłynąć?

@Maria

Nie, to brygadzistka pracuje z ta osoba i w. Tej firmie to ona zdecyduje czy chce z nią pracowac.

Justyna
@Była

W jaki sposób Cię tam traktowali że tak to określasz? Zgłaszałaś to gdzieś, bo może warto?

@Nn

a jak nieco odbiegając od tematu to jak tu w firmie można brygadzistką się stać? stawiają raczej na osoby z zewnątrz czy można mieć potencjalną szansę na awans? jeśli tak to za jaką konkretnie pracę / staż?

@Maria

Albo przepracowanych dużo lat (pomimo ze dużo rzeczy się nie wie na podstawowym stanowisku) Albo znajomości bądź też rodzina :) Nie jest sprawiedliwe to niestety No ale takie życie co zrobić. Ktoś parę lat pracuje, stara się z każdym dniem wyrabiać normę, uczy się na bieżąco wszystkiego nie dorówna osobie która przepracowała dużo więcej ale udawała ze cos robi, usiedzieć na stanowisku nie potrafiła tylko chodziła na papieroska czy poklachac do innej znajomej a teraz robi zupełnie to samo tylko z zielonymi spodniami, udając ze wszystko wie najlepiej i zgasić zwykłego pracownika nawet kiedy się nie ma racji. PRZYKRA RZECZYWISTOŚC

Cv
@Maria

Brygadzistka????poprostu albo rodzinka cię wkręci albo dobrze podlizesz się kierownikowi wtedy jesteś na zielono,jak dwie brygadzistki????

Xyz

Wiadomo czy będą znowu zatrudniać na produkcję? Czy dalej są zwolnienia?

@Xyz

Nie będą zatrudniać, zresztą do tej firmy i tak nie warto

@Nn

Nie warto w tej firmie zycie i zdrowie marnowac .Szukać innej roboty

Alicja
@Lola

A czemu? Co jest nie tak? Atmosfera, wysokość wynagrodzenia? Dałbyś radę jakoś rozwinąć? Fajnie byłoby poznać konkrety ;)

Norma

Zostałam zwolniona z dnia na dzień. Rozumiem sytuację w firmie, lecz nie rozumiem zachowania do drugiego człowieka, tylko podły człowiek będzie kłamał w twarz do ostatniego momentu i robił nadzieję, że nie zostanie zwolniony(gadanie typu: nie wiem co dalej, kierownictwo nic a nic nie informuje) a wypowiedzenie już dawno wydrukowane. Chciałam tylko podkreślić i zwrócić się do naszego szanownego Pana Dyrektora. Wszystkie negatywne opinie tutaj jest to niestety w 100%prawda. Wszystkie żale wylane na tej stronie to strach powiedzenia prawdy w twarz Panu lub osobie, która zachowuje się w stosunku do mnie źle (brygadzisci) z obawa przed zwolnieniem. Polecam robić spotkania z każdym działem bez brygadzistów, żeby każdy mógł powiedzieć co komu przeszkadza a na pewno zieloni będą się bardziej pilnować ???? Jest Pan sercem Euro-locks więc żeby nie przestało bic radzę się zainteresować dobrem Pana pracowników.

Norma 2
@Norma

CAŁA PRAWDA O TEJ FIRMIE

@Norma

Sytuacja jest oki na imprezę maja .

Xyz
@Lola

Serio? większość jak nie wszyscy nowi zwolnieni bo kryzys w firmie, a imprezę dla swoich robią za gruby hajs?

Lola

Ludzie zwalniani z dnia na dzien firma tragedia jestes niewygodna dla zielonych gaci dostaniesz wypowiedzenie poprostu wazeliny nie saczylas . Zwalniani sa ludzie co chca pracowac a podlizusy dalej siedza????????zwalniaja bo niby normy nie wyrabiasz hia hia normy w kompie mozna zmienic bedzies za...lac na ZNAKOMICIW i tak bedziesz miala na POPRAW SIE .ciekawe.... Moze żeby nie wyplacic odprawy pracowniczej. ?? Jak najdalej od tego czegos ????????????????nara tyle w temacie szkoda dnia bo noc bymnie zastala

Od czego uzależniona jest premia w firmie Euro-Locks? Jakie są progi premiowe? Dodali 25 września na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu.

Ddssbjk

Premia uzależniona jest od kilku czynników a w szczególności od dobrego wejścia brygadziscie w ....,jesteś lizusem ,donosisz to stoisz wysoko z premia ale nie licz na kokosy tylko czekamy aż tą firmę zamkną to się co poniektórym brygadzista oczy otworzą ????a przyjęć nie ma od dawna ,jak są to tylko zwolnienia same...

@Ddssbjk

Czekamy, aż firmę zamkną? Ludzie, weźcie na wstrzymanie. Niektórym, konflikty przesłoniły racjonalne myślenie. Dla sporej ilości osób to bezpieczna przystań i stabilność. Mocno trzymam kciuki za szybkie zażegnanie kryzysu. Bywały już takie sytuacje a firma zawsze wychodziła obronną ręką. Niektórych brygadzistek fakt nie pozdrawiam ale znaczną większość owszem.

@Ddssbjk

A z jakiego powodu te zwolnienia? Za co tam można wylecieć? Ciekawa jestem, czy to stabilna praca czy niezbyt, stąd moje pytanie.

Reree
@Wanda

Brak komponentów aktualnie był powodem zwolnień tak oficjalnie ale jak teraz widzę to lecą osoby które były nie wygodne nawet brygadzistą,praca była stabilna ale już nie jest od dawien dawna.

Stabilna

Praca stabilna? A w czasie kryzysu pracownik zostawał na lodzie, bez pracy i z rachunkami, wyżej ustawionym osobnikom firmy to co najwyżej zaplanowane wakacje przesunęły sie o 2/3 miesiące

Montazystka
@Wanda

Z powodu kryzysu. Braku zlecen Nie przyjmują do pracy na ten moment nikogo..tylko zwalniaja

@Reree

Szkoda , że brygadziści nie lecą to oni są prawdziwą zakałą tej firmy. Przypadkowe osoby na stanowiskach zero profesjonalizmu.

Xxx

Kiedyś

Dokładnie tak jest, jeżeli żyjesz dobrze z brygadzista to jesteś ta najlepsza masz wszystkie przywileje. A niestety jak nie masz dobrych stosunków to czy robisz normy czy nie to i tak dla niego to nie ma najmniejszego znaczenia. Swoje ulubienice trzyma blisko a niestety które sie nie spodobają zwalnia ☺️

Xxxx
@Kiedyś

Skąd ja to znam ,do (usunięte przez administratora) nie umiałam wchodzić brygadzistom to mnie zwolniły ale niestety (usunięte przez administratora) lizusem trzeba się urodzić już i wchodzić brygadzista do ...ta firma to jedna wielka pomyłka i jeszcze imprezę zakładowa chcą robić (usunięte przez administratora) brak słów,niech się pobawi elita z biura ,jakościowcy nie wiadomo po co tam wogole są????????

Były
@Xxxx

Pracowałam tam długi czas i to samo mogę powiedzieć, mobbing na każdym kroku, jak nie pasujesz do ich grupy, brygadzisci faworyzują alkoholików, lizusów, czy osoby, które maja już wyrobione plecy. Widzę, ze nie tylko ja mam spojrzenie takie same jak inni na tym forum, nie polecam firmy, pracy na produkcji jest mnóstwo, ale ta firma to (usunięte przez administratora)

Napiszcie konkretnie o jaka brygadę chodzi i o jakich brygadzistow a nie wszystkich wrzucacie do jednego wora!!

LOL

Ty też wrzuciłaś wszystkie osoby zwolnione do jednego wora twierdzac, że nic nie robiły w pracy dlatego poleciały :)

@LOL

Akurat to nie ja pisałam ????pozdrawiam ????

Brhadzisci

Pracowałam 10 lat i było ok kierownictwo też ok a Ania i Iza zielone super praca też była dobra ja nie narzekam Teraz mam lepsza ale nie na produkcji i nie w Polsce Ale w EL było ok

Ona

Ludzi zwalniają bo nie na zamówien a ogłoszenie o przyjęcie do pracy nowe .... "kierownik utrzania ruchu" jak zwolnią tyle ludzi co planuja to ciekawe co ta osoba będzie utrzymywać? jaki ruch??

@Ona

Ale dosłownie tego samego dnia dochodzi do zwolnienia i publikacji ogłoszenia? Może szukają "wydajniejszych" osób czy coś?

Ona
@Maria

Ludzie są zwalniani cały czas co miesiąc kilka osób oczywiście ludzie z produkcji a ostatnio można było zauważyć nowa osobę w biurze np ...od jakoś 2 tyg może jest

Oooo

Pracy nie ma dalej zwalniasz się to jeszcze fochy jakieś po co przecież praca jest ale gdzie proszę mi powiedzieć i na ile?ludzie mają czekać aż ich zwolnicie sami a później pretensje bo ktoś powiedział jak jest naprawdę bo taka prawda jak mnie zwolnią to powiem już wszystko nie zależy mi wtedy na niczym,a kto ma pracę ten ma pracę w tej firmie rodzina na 1 miejscu jest i to też szczera prawda jest, dlatego uciekajcie jak najdalej stamtąd!A zieloni o pracę nie muszą się bać więc im to koło czegoś lata a my musimy niestety!

Tak
@Oooo

Nie ma co, lepiej poszukać pracy na rynku póki jeszcze jest, pracy na produkcjach jest dużo , niby umowa o prace a widać ze ludzie są wywalani jak się podoba , traktowanie ludzi śmieciowo

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Locks - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Euro-Locks?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Locks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Locks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro-Locks
3.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pawła 29
    41-708 Ruda Śląska