Euro-Locks

Ruda Śląska

Opinie o Euro-Locks

ononon

@Natalia Składałem CV , ale narazie cisza ...

Natalia

@Ononon zajrzyj na stronę internetową www.euro-locks.pl Widzę, że obecnie aktywna jest oferta na stanowisko Magazyniera. Czy praca w tym charakterze Cię interesuje? Sprawdziłam na stronie Euro-Locks również zakładkę Aktualności. Okazuje się, że w tym roku firma obchodziła swoje 20-lecie. Czy wydarzenie to w jakichś sposób świętowaliście? Co działo się tego dnia w firmie?

Ononon

Powie mi ktoś czy są jakiej przyjęcia ? Chodzi mi stanowisko fizyczne ;)

martin

Pracowałem na odlewni 3 miesiace ale to szczegół, praca jak praca trzeba swoje zrobic , sa premie miesieczne zalezne od jakosci pracy i ewentualnych sytuacji wynikajacych z niedopilnowania produkcji, od tego zalezy zaangazowanie pracowników , jest ok to sie staraja jak nie to cały miesiac wala w ci...a. Kierownikowi nie przegadasz bo człowiek pracujacy x lat w jednym miejscu staje sie alfa i omega ma jeden kierunek myslenia i wyłacznie swoja racje.

Xdtu

Jeszcze nie aplikowalem , ale zamierzam to zrobić

Natalia

@Xdtuzdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to bardzo pomocne będą informacje o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Ciężko dostać pracę w tej firmie? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Xdtu

Witam chciałem zapytać jak wygląda praca na magazynie ? Jaki również na odlewni bo ostatnio często pojawiają się oferty na te stanowiska z góry Dziękuję za informację; )

Natalia

@Ksjeszcze przez trochę ponad tydzień można aplikować na jedną z ofert pracy do firmy. Poszukiwani są kandydaci na stanowisko Odlewnik. Interesuje Cię praca w tym charakterze? Co możecie jako pracownicy firmy podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na to stanowisko?

Ks

Witam mam pytanie czy są jakieś przyjęcia do pracy?

A.
@Ks 28.06.2017 20:43
Witam mam pytanie czy są jakieś przyjęcia do pracy?

na bieżąco trzeba się orientować. W ostatnim okresie jest ich trochę.

dave

Dzień Dobry wszystkim. Szukam aktualnie pracy, mam duże doświadczenie w odlewnictwie i galwanizerni. Czytam w komentarzach, że jest odlewnia - proszę o potwierdzenie... Czy jest też galwanizernia? Wiele firm zleca wykonywanie powłok cynku czy niklu na zewnątrz... Pozdrawiam i dziękuję z góry za informacje.

poszukuję pracy

Witam, są jakieś przyjęcia do pracy ?

aaa
@poszukuję pracy 03.02.2017 13:45
Witam, są jakieś przyjęcia do pracy ?

Taak są przyjęcia

Grzechuclover93

Praca Piękna pierwsza jaka mi się podoba robie od drugiego niestety szkoda że z wypowiedzeniem za głupie dwa dni których musiałem być obowiązkowo a nie w pracy musze zakończyć w lutym prace

marynarz

erf, nie wiem czy wiesz, ale to stanoiwisko było dostępne jakieś ... 2 lata temu. Od bardzo długiego czasu nikogo nie potrzebowali do firmy. Podobno oferta pojawi się wtedy gdy ktoś z nich zrezygnuje..

on

I jak zarobki na takim stanowisku? Podejrzewam że jako inżynier utrzymania ruchu zarobki większe niż wyciągana na produkcji średnia krajowa? Wysyłałem na to stanowisko CV i nawet dzwonili do mnie, ale w między czasie znalazłem coś innego, i nie wiem czy mam żałować czy nie?

ona

A jak z zarobkami? poza tym po okresie próbnym 3 miesięcznym pracownik zostaje czy jest odsiew?.

ona

Warto pracowac w tej firmie? zwalniaja i przyjmuja nowych czy jak to tam jest?

dammm

Znajomy pracuje tam i z tego co mi wiadomo mezczyzni nie pracuja stricte na produkcji. Glownie magazyn, obsluga specjalistycznych maszyn badz hala odlewnicza. Pieniadze to wiadomo ale kto sie stara to ma, soboty, nadgodziny i przedewszystkim stalą prace z roznymi dodatkami.

Obsidio93
@dammm 12.05.2015 22:47

No i Pięknie dzisiaj rozmowa 12.00-14.00 Oby się udało z resztą blisko zamieszkanie 1 przystanek dalej :D

mrozu

Zarobię z 1500 zł.na miesiąc na produkcji zamków/?

Wer

Witam, pracuję tam już dobre parę lat :) źle nie ma ale i też bez rewelacji. Wysokie wymagania, normy ilościowe i jakościowe. Praca bardzo monotonna i przy drobnych elementach ( zależy od działu). O płacach powyżej 2000 zł netto można zapomnieć. Socjalne to tylko na książki dla dzieci i bony na święta. Pozdrawiam

rachi

No tak euro-locks wytwarza zamki, to raczej jasne, w końcu locks po angielsku oznacza właśnie zamek. Czy Ty jemioł pracujesz dla nich? bo to co napisałeś wygląda jak jakaś notka z broszury reklamacyjnej. Co z warunkami pracy w tej firmie? Czy ktoś może potwierdzić ta średnią krajową? Skoro sa dwie zmiany od 6 do 22, to pracujecie po 8 godzin, tak?

iwa

Słyszałam,że ciężko się tam dostać do pracy(praca 2 zmianowa od 6 do 22) i,że lekko można wyciągnąć średnią krajową :-)

x

Przyjmowali- jednak warunki finansowe bardzo słabe, a duże wymgania, polecam szukać gdzie indziej.

?

Hej orientujecie sie może kiedy będą jakieś przyjęcia? A tak wogóle jakie tam są zarobki?

?

WITAM WIE KTOŚ MOŻE CZY SĄ TERAZ JAKIEŚ PRZYJĘCIA ?

?

Moje Drogie i Życzliwe koleżanki! Moje życie to moja prywatna sprawa!

Aśka

Witam są teraz jakieś przyjęcia ?

Kamil

Hej Wiecie może czy mają być teraz jakieś przyjęcia ?

Witam chciałam się dowiedzieć jak wygląda procesz rekrutacji w firmie Euro-Lock ?

Zostaw opinię o Euro-Locks - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Locks