S.M WASZYNGTONA

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o S.M WASZYNGTONA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.M WASZYNGTONA

MIESZKANIEC

Tragedia, budynki wewnątrz -slamsy . Styl zarządzania - ubiegły wiek. Poziom zarządzania - zastraszanie-brak kompetencji. Prezes - porażka.

chron

obeznany, jeżeli są tak fatalne warunki to podpowiedz mi proszę - po co tam pracujesz? Jeżeli pracodawca zauważyłby ubytek pracowników to powinien zmienić front. To jest logiczne i wydaje mi się właściwym podejściem.

Obeznany

Od 20111 to już chyba 5 cz 6 administrator. Praca tylko dla ludzi, którzy potrafią na kolanach do p.prezes. Gnębi wszystkich po kolei. Stres na co dzień. Chyba, że ktoś będzie miał wielkie samozaparcie i totalny brak kasy - płacą co do dnia. Ale to koniec dobrych wieści. Prezes to uosobienie zła, choć na pierwszy rzut fajna baba. Nie ma skrupułów. Nie karze merytorycznie, nieważne jak pracujesz - masz się podporządkować. Miała kilka procesów od pracowników - wszystkie przegrała. Następny proces w trakcie. Nie idźcie tam pracować, szkoda czasu i nerwów. Wierzę, że skończy się panowanie tej pani, a za prześladowania pracowników zostanie odsunięta na zawsze od stanowisk kierowniczych. To co napisałam to niestety PRAWDA.

Wera

Nie polecam tam pracy naprawdę nikomu lepiej już pracować w biedronce. Tam pracują ludzie zdeterminowani albo przejściowo dopóki nie znajdą sobie czegoś lepszego. Ja tak zrobiłam i nie żałuje pracowałam tam i jak zobaczyłam co tam się dzieje postanowiłam szukać innej pracy i udało się. Z obecnej pracy jestem bardzo zadowolona.

Krycha

Prawda!!! Ludzie się boją Pani Prezes ,która tam rządzi wiecznie. Nikt jej nie zwala ze stołka bo odpala Radzie Nadzorczej kasę.

Kryyygier

Niekompetentna pani prezes, która traktuje pracowników jak parobków a firmę jak swój prywatny folwark. Niszczy ludzi, poniża, wrzeszczy, nie dopuszcza do głosu - mobbing. Ludzie siedzą cicho bo większość to osoby ok. 50 lat i boją się że stracą pracy. Niszczenie i gnębienie ludzi to główne zajęcie p.prezes. Rada nadzorcza wybrana w w fałszowanych wyborach przez podstawionych ludzi ze ściągawkami na kogo mają głosować. Remonty wykonywane przez firmy, które płacą (odpalają dole)za wygrany przetarg, tym samym koszty remontów mocno powyżej średniej.Oczywiście nie do kasy spółdzielni, tylko p. prezes. Prywatne spotkania tylko dla wybrańców - jajeczko, wigilia itp. Prywata pełną gębą. Praca jest do wytrzymania tylko w dni kiedy p. prezes ma wolne. Aż trudno uwierzyć, ale tak jest. W XXI wieku. A spółdzielni czas się zatrzymał. Nie polecam, wprost przestrzegam przed pracą w tej firmie. Ja muszę to jakoś wytrzymać - wiadomo za kilka lat emerytura. P. Krygier to zła kobieta jest, a niszczenie ludzi sprawia jej przyjemność!

Krycha

Dziadostwo.Pensje niskie,straszny mobing brak nawet apteczki pierwszej pomocy, atmosfera nie najlepsza.

Zostaw opinię o S.M WASZYNGTONA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.M WASZYNGTONA