Opinie o Euro-Locks w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Locks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-Locks o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Locks w Ruda Śląska

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku inżyniera-konstruktora i w jaki jest przedział wynagrodzenia? Pozdrawiam,

Chemik

Ile zarabia laborant w Galwanizerni?

Jak jest z awansem w Euro-Locks?

Lord

Awans? Raczej znikomy..są osoby które pracują przez kilka dobrych lat i tylko trochę im wzrosło wynagrodzenia, ale są osoby którzy mają taką sama stawkę z jaką zaczynali.. Są bardzo małe szanse na awans

jak lizesz (usunięte przez administratora) i uprzejmie donosisz do kierownika to i owszem moze zostaniesz max brygadzistą ...... a wiem co mowie

Gregor

Czy są w ogóle szanse na dostanie pracy w firmie? Atmosfera nie jest sprzyjająca ale może??

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Euro-Locks.
Seledyn

Witam, Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku montażysta?

Konrad

Firma jest warta żeby tu się znaleźć, dobry pracodawca więc wystarczy dołożyć dobrą pracę, polecam.

Rafal

Jak narazie nie ma przyjęc,jedynie szukaja chemika na oddział galwaniczny

Hmm
@Rafal

Są nowe 4 ogłoszenia o prace na (usunięte przez administratora)

Hmm

Praca jak na produkcji, trzeba robić normy, ale do zrobienia dla tych,którzy pracują rękoma a nie gadają, jak się postarasz masz premię jak wszędzie, A atmosfera?- jak potrafisz pracować z ludzmi to się dogadasz. Mnie się tu podoba i nie mam zamiaru zmieniać pracy.

Rafal

Jakos umowe przedlużyli po okresie próbnym i nie narzekam

Buziaczek98

Co za śmieszna firma jestem po okresie próbnym i nie została mi przedłużona umowa! Dlaczego ? Ha ! Poprzez nastawienie się do pracy rozmawiając z innymi ! Śmiechu warte Brygadzisci tacy śmieszni że szkoda słów o nich ! Jedna Brygadzista nie przyjmuje kobiet gdy są ładniejsze od niej ;D drugi brygadzista nie przyjmuje jeżeli nie polubi:D co to za śmieszny cyrk tam jest ? Niedługo będzie trzeba się pytać czy można oddychać:D co tu jeszcze pisać? Jak wszystko jest opisane w poprzednich opiniach i to dosłownie! (usunięte przez administratora) nic więcej! Takie normy chodź by kokosy się zarabialo;D nikt nie uwierzy dopóki się nie przekona ! Sama to doświadczyłam i nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą!

Franciszek
@Buziaczek98

Szkoda, że nie udało Ci się zostać na stałe po zakończeniu okresu próbnego. Skoro pracodawca argumentował taką decyzję tym, że Twoje nastawienie do pracy było nieodpowiednie, to zastanawia mnie, czy w trakcie trwania okresu próbnego była zwracana Ci uwaga, abyś bardziej przykładała się do obowiązków, a mniej rozmawiała z innymi pracownikami? Odpowiedz, proszę, czy pracodawca zwracał na to uwagę.

Jednazwielu

Rozmowa o pracę ma się nijak do pracy. Brygadziści mimo zasad panujących w całej firmie, tworzą swoje chore zasady. Panie pracujące na produkcji są tak fałszywe, że człowiek z samego słuchania ich obelg i komentarzy przestaje mieć ochotę tam przychodzić. Maszyny, które już dawno straciły ważność przeglądu, nadal go nie posiadają i posiadać raczej nie będą.. a każda nieudana praca na takiej maszynie, zwalana jest wina na pracownika, mimo iż to maszyna się zawiesza, przestaje działać i trzeba wzywać pomoc do rozwiązania problemu. Firma tak pięknie się ogłasza, a w rzeczywistości to niewarto tam pracować za takie pieniądze.

Franciszek
@Jednazwielu

Czy według Ciebie ustalenia na rozmowie rekrutacyjnej były inne, niż to co zaoferowano Ci kiedy podjęłaś zatrudnienie? Powinnaś skonsultować to z przełożonym. Zła atmosfera, o której piszesz nie wpływa zbyt motywująco na pracownika. Należałoby ją poprawić. Czasem wspólne szkolenia lub wyjazd integracyjny pozwala zgrać się całemu pracującemu zespołowi. Napisz jakiego rodzaju dodatki do wynagrodzenia oferuje firma Euro-Locks? Dobra pensja to czynnik, który także bardzo motywuje do pracy.

Montazystka

Super praca zarabiam kokosy:) spokojna rodzinna atmosfera poatoligii nie wiedziałam ale tu była nie dostała umowy i wylewa żale na forum :)

montażystka

Przepracowałam tu okres próbny i dziś śmiało mogę napisać że dziękuję Bogu że już tam nie pracuję . Najniższa krajowa a wymagania i normy jakby co najmniej pracowało się za 3 tysiące netto , jednak nie to jest najgorsze w tej pracy . Najgorsza jest atmosfera i ludzie którzy obrobią ci tyłek za wszystko nawet za to że przyjdziesz ubrana dwa dni w tym samym dosłownie. Są tam grupki które niby trzymają się razem a jak tylko jednej nie ma to właśnie ją sobie do buzi biorą i tyłek obrabiają taka firma . Brygadziści u których ja byłam to jakaś masakra . (usunięte przez administratora) Jeśli ja mogę ocenić tą firme to daje jej naprawdę 2 na 10 nic więcej . Za takie pieniądze nie warto jest masa innych firm gdzie zarobi się więcej za podobną pracę . Duża rotacja pracowników , przez mój czas pracy masa ludzi się przewineło więc jak ktoś szuka stałej pracy to tutaj jej nie znajdzie.

Kolo
@montażystka

Masz racje tam tak jest firma (usunięte przez administratora)omijać jak największym lukiem

x

Co chwilę pojawiają sie ogłoszenia na pracuj.pl , śmieszna rozmowa kwalifikacyjna w ogłoszeniu zero dokładnych szczegółów o pracy gdy piszesz zapytanie po przesłaniu cv w sprawie zarobku to każą przyjechać na rozmowę gdzie usłyszycie najniższa krajowa z tego co wiem przyjęcia są co tydzień nawet można to zaobserwować ile razy pojawia się ogłoszenie a dzieje się dla tego że ludzi nie chce się uczyć a jak nie chce się uczyć to sprawa jasna powinno ludzi zatrudniać się z doświadczeniem ślusarskim za takie śmieszne pieniądze na produkcji są ludzie co wysyłają cefałki co tydzień na ogłoszenie tygodniowo wcześniejsze nikt nie oddzwania a za tydzień znów pojawia się nowe śmieszne ale prawdziwe dużo do myślenia raczej nogę przekroczą świeżo upieczone pracowniki po szkole .

Henry

Z zasady pracownik powinien wykonywać polecenia zwierzchników ale chyba nie wszyscy tak uważają!

Byłem na rozmowie, w zeszłym tygodniu. Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny. Poszukują wyrobnika nie pracownika, region w postaci połowy polski, jak na dzisiejsze czasy, to ciężka sprawa, jeśli posiadasz rodzinę za pieniądze które nie są za duże... przy pracy Szczecin, Poznań, Łódź, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Olsztyn, Białystok, Suwałki. Za 4 albo mniej netto, bez premii.

Henryk31

Przyjmuja do was na odlewnie ?

ononon

@Natalia Składałem CV , ale narazie cisza ...

Natalia

@Ononon zajrzyj na stronę internetową www.euro-locks.pl Widzę, że obecnie aktywna jest oferta na stanowisko Magazyniera. Czy praca w tym charakterze Cię interesuje? Sprawdziłam na stronie Euro-Locks również zakładkę Aktualności. Okazuje się, że w tym roku firma obchodziła swoje 20-lecie. Czy wydarzenie to w jakichś sposób świętowaliście? Co działo się tego dnia w firmie?

Ononon

Powie mi ktoś czy są jakiej przyjęcia ? Chodzi mi stanowisko fizyczne ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Locks - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Euro-Locks?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Locks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Locks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro-Locks
3.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pawła 29
    41-708 Ruda Śląska