Opinie o Euro-Locks w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro-Locks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-Locks o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Locks w Ruda Śląska

martin

Pracowałem na odlewni 3 miesiace ale to szczegół, praca jak praca trzeba swoje zrobic , sa premie miesieczne zalezne od jakosci pracy i ewentualnych sytuacji wynikajacych z niedopilnowania produkcji, od tego zalezy zaangazowanie pracowników , jest ok to sie staraja jak nie to cały miesiac wala w ci...a. Kierownikowi nie przegadasz bo człowiek pracujacy x lat w jednym miejscu staje sie alfa i omega ma jeden kierunek myslenia i wyłacznie swoja racje.

Xdtu

Jeszcze nie aplikowalem , ale zamierzam to zrobić

Natalia

@Xdtuzdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to bardzo pomocne będą informacje o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Ciężko dostać pracę w tej firmie? Czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Xdtu

Witam chciałem zapytać jak wygląda praca na magazynie ? Jaki również na odlewni bo ostatnio często pojawiają się oferty na te stanowiska z góry Dziękuję za informację; )

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Euro-Locks.
Natalia

@Ksjeszcze przez trochę ponad tydzień można aplikować na jedną z ofert pracy do firmy. Poszukiwani są kandydaci na stanowisko Odlewnik. Interesuje Cię praca w tym charakterze? Co możecie jako pracownicy firmy podpowiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na to stanowisko?

Ks

Witam mam pytanie czy są jakieś przyjęcia do pracy?

A.
@Ks

na bieżąco trzeba się orientować. W ostatnim okresie jest ich trochę.

dave

Dzień Dobry wszystkim. Szukam aktualnie pracy, mam duże doświadczenie w odlewnictwie i galwanizerni. Czytam w komentarzach, że jest odlewnia - proszę o potwierdzenie... Czy jest też galwanizernia? Wiele firm zleca wykonywanie powłok cynku czy niklu na zewnątrz... Pozdrawiam i dziękuję z góry za informacje.

poszukuję pracy

Witam, są jakieś przyjęcia do pracy ?

aaa
@poszukuję pracy

Taak są przyjęcia

Grzechuclover93

Praca Piękna pierwsza jaka mi się podoba robie od drugiego niestety szkoda że z wypowiedzeniem za głupie dwa dni których musiałem być obowiązkowo a nie w pracy musze zakończyć w lutym prace

marynarz

erf, nie wiem czy wiesz, ale to stanoiwisko było dostępne jakieś ... 2 lata temu. Od bardzo długiego czasu nikogo nie potrzebowali do firmy. Podobno oferta pojawi się wtedy gdy ktoś z nich zrezygnuje..

on

I jak zarobki na takim stanowisku? Podejrzewam że jako inżynier utrzymania ruchu zarobki większe niż wyciągana na produkcji średnia krajowa? Wysyłałem na to stanowisko CV i nawet dzwonili do mnie, ale w między czasie znalazłem coś innego, i nie wiem czy mam żałować czy nie?

ona

A jak z zarobkami? poza tym po okresie próbnym 3 miesięcznym pracownik zostaje czy jest odsiew?.

ona

Warto pracowac w tej firmie? zwalniaja i przyjmuja nowych czy jak to tam jest?

dammm

Znajomy pracuje tam i z tego co mi wiadomo mezczyzni nie pracuja stricte na produkcji. Glownie magazyn, obsluga specjalistycznych maszyn badz hala odlewnicza. Pieniadze to wiadomo ale kto sie stara to ma, soboty, nadgodziny i przedewszystkim stalą prace z roznymi dodatkami.

Obsidio93
@dammm

No i Pięknie dzisiaj rozmowa 12.00-14.00 Oby się udało z resztą blisko zamieszkanie 1 przystanek dalej :D

mrozu

Zarobię z 1500 zł.na miesiąc na produkcji zamków/?

Wer

Witam, pracuję tam już dobre parę lat :) źle nie ma ale i też bez rewelacji. Wysokie wymagania, normy ilościowe i jakościowe. Praca bardzo monotonna i przy drobnych elementach ( zależy od działu). O płacach powyżej 2000 zł netto można zapomnieć. Socjalne to tylko na książki dla dzieci i bony na święta. Pozdrawiam

rachi

No tak euro-locks wytwarza zamki, to raczej jasne, w końcu locks po angielsku oznacza właśnie zamek. Czy Ty jemioł pracujesz dla nich? bo to co napisałeś wygląda jak jakaś notka z broszury reklamacyjnej. Co z warunkami pracy w tej firmie? Czy ktoś może potwierdzić ta średnią krajową? Skoro sa dwie zmiany od 6 do 22, to pracujecie po 8 godzin, tak?

iwa

Słyszałam,że ciężko się tam dostać do pracy(praca 2 zmianowa od 6 do 22) i,że lekko można wyciągnąć średnią krajową :-)

x

Przyjmowali- jednak warunki finansowe bardzo słabe, a duże wymgania, polecam szukać gdzie indziej.

?

Hej orientujecie sie może kiedy będą jakieś przyjęcia? A tak wogóle jakie tam są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Locks - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Euro-Locks?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Locks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Locks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro-Locks
3.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pawła 29
    41-708 Ruda Śląska