Opinie o Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. w Mikołów

Czwarty z ich troje

Firma to typowy (usunięte przez administratora). Kiepskie wynagrodzenie... niespełnione obietnice i bałagan.Od produkcji przez magazyn. Jak ktoś lubi mieć spokojna pracę to zdecydowanie odradzam. Niby nowa hala zimą max 12 stopni latem wszystko zamknięte (zakaz otwierania rolet oraz okien) od maja temperatua na hali nie schodzi poniżej 35 stopni.... do tego halas i zapylenie powyżej norm.

eli Nowy wpis

pracowalam w tej firmie i totalnie nie polecam tego miejscca. chłopacy na maszynach maja na akord, ale tylko brygadzista - reszta pracuje na niego. dno. Wygląda to tak że brygadzista cie pogania bo ma z tego pieniadze, a ty masz zasuwac i sie nie odzywac bo cie podkabluje u kierownikow. Kierownicy to kolejny temat bo wiekszosc z nich to osoby z przypadku ktore nie maja pojecia o zarzadzaniu ludzmi. Sa zwyklami chlopakami po zawodowkach, którzy udają ekspertów od wszystkiego. Ciezka robota bez perspektywy awansu i rozwoju.

Czym w Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracownik Nowy wpis

Barbórka,trzynastka,czternastka i 800 plus. A tak serio to ja pracuję w tej firmie 7 lat i mogę powiedzieć że dodatki są jak zdenerwujesz kierownika to da Ci dodatkową robotę.

Pele Nowy wpis

Pojawiło się oferta pracy na stanowisko Przedstawicela Handlowego. Ktoś wie jak wygląda praca na tym stanowisku w firmie?

Czwarty z ich troje

Aplikowałeś do firmy Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Karolek

Nie polecam tego miejsca. Ciężka i monotonna praca za minimalne wynagrodzeenie. Kierownicy (na każdym dziale) są w mojej opinii są tam z przypadku bo nie potrafia zarzadzac ludzmi i zdarzaja sie im chamskie odzywki - szczególnie taki jeden, który jest w siebie zakochany i kieruja sie tylko swoim dobrem. Nie ma czegos takiego jak "wczasy pod grusza" czy nawet premie na swieta. Szef ze swoimi pupilkami zamykaja sie przed wigilia w biurach, a w tym czasie pracownicy normalnie pracuja. To pokazuje jakie jest jego podejscie do szarych pracownikow, którzy "maja robic i sie nie odzywac". Na hali w gorące dni nie ma wentylatorów i można zemdleć, zresztą takie sytuacje miały miejsce. Jeśli nie musicie to nie składajcie tam cv

Jak długo trwa proces awansu w Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.?

Mistez Patelni

W tej firmie takie coś nie istnieje

Poszukuję pracy na stanowisku Operator. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Operator. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Praca raczej ciężka. Zarobki słabe jak na konkurencyje firmy w okolicy, brak benefitow , jakaś tam premia na święta.

Ilona

Czemu praca ciężka? Co należy do tych ciężki czynności? ;/

@Ilona

Tektura nie jest lekka. :) Tu trzeba sprawnie fizycznych ludzi

Iza

Nabijasz się czy ty tak na poważnie że tektura nie jest lekka? Nie ma tam w ogóle kobiet czy jednak mimo tej ogromnej wagi tektury są przyjmowane do pracy? :D

@Iza

Nie nabijam się...Kobiety u nas pracują. Kleją ręcznie pudla (w większości małe ale zdarzają się wielkogabarytowe pudla) lub pomagają w obsłudze przy maszynach(pakowanie w paczki, ukladanie na palety) .

Mikołaj

A powiedziałbyś jakie są mniej więcej zarobki? Wiem że ktoś wcześniej wspominał że słabe ale przydałyby mi się konkretne kwoty. Bo może nie jest tak źle. Podasz widełki?

Xxx
@Mikołaj

Koło 3 tys netto.

Człowiek

Szczera opinia byłego pracownika - KORZYSTAJCIE BO ZAPEWNE ZARAZ ZNIKNIE :) Rekrutacja odbywa się na zasadzie oddania CV w firmie. Jak będziesz miał szczęście to zadzwonią. Jak potrzebują na gwałt człowieka, to ogłoszenie jest umieszczane na UP Mikołów, lub OLX. Płaca na początku jest bardzo słaba. Wszystko zależy od tego gdzie trafisz i od "widzi misie" szefa. Dodatków, zachęt, bonów, premii o tym w tej firmie możesz zapomnieć. Nagrodą w tej firmie jest to, że pozwolą ci przyjść w sobotę i nadgonić godziny (100% więcej). Wiadomo, z wzrostem stażu pracy, płaca też idzie go góry, ale kokosów nie zarobicie, chyba ze nawalicie godzin. Stawka godzinowa (coś na konto, reszta na czarno pod stołem). Ogólnie praca na produkcji jest fizyczna, nie należy do lekkich. Na magazynie mają łatwiej, ale za to bardziej nerwowo (klienci, załadunki, rozładunki, produkcja). Z tego co widziałem, bo moja przygoda z tą firma nie była za długa Weba zatrudnia też kierowców na solówki, ale szczegółów ich pracy nie znam. Na firmie ogólnie panuje "chaos, bałagan, jakoś to będzie, uda się, razem damy rady". Klienci Weby zapewne wiedzą o co chodzi. A coś od siebie. Firme oceniam neutralnie. Duże podziały. Jedni mogą więcej, drudzy mniej (fajki, tel). Jedni siedzą przed komputerem na (usunięte przez administratora) i nazywają siebie kierownikiem magazynu, a drudzy musza pracować 8 godzin fizycznie i maja tylko jedna przerwę 20 minutową. Szef obojętny, słaby kontakt z pracownikiem. Żale można wylać raz w miesiącu podczas wypłaty. Szczera opinia, byłego pracownika. Pozdrawiam.

@Człowiek

Idealnie opisane. Firma nie należy do najlepszych ale też nie jest zła. Zawsze będzie coś. Kasa pod stołem itd wszystko się zgadza. Praca raczej ciężka w zależności na jaką maszynę trafisz. Pozdrawiam

@pracownik

Cześć! Ostatnie wpisy pochodzą z tamtego roku, dlatego chciałbym uaktualnić trochę informację. Pierwsze i zasadnicze pytanie. Czy firma ta zatrudnia na podstawie pełnej umowy o pracę?

@Człowiek

Większość rzeczy się zgadza,jednak ja ocenilbym firmę bardziej negatywnie,wielu ludzi tam uważa się za najmądrzejszych na świecie, warunki złe,socjalu nie ma, jak ktoś ma nerwy ze stali to może spróbować,reszcie odradzam. 2/10

Dagmara

Jestem ciekawy co do atmosfery w tym miejscu. Jest miło, czy raczej pracownicy maja ciężko się dogadać z szefostwem? Komentarze poniżej są niepokojące.

@Dagmara

Atmosfera na produkcji jest dobra. Firma własnie nadrabia ludźmi, którzy tam pracują. Wiadomo wszyscy razem w błocie, to chociaż niech wesoło będzie. Było parę osób dziwnych, ale zdecydowana większość była w porządku. (Ludzie którzy tam pracują poprawiali nastrój, ale szefostwo tego nie dostrzegało i nie doceniało). Z pracownikami rozmawiają kierownicy. Takie rzeczy jak urlop, prędzej wyjść to nie było problemu. A szefostwo raz w miesiącu podczas wypłaty. Co do pracy Pań, to głównie jest to klejenie ręczne pudeł, tych większych lub nietypowych co maszyna nie ogarnie. Nie robiłem tego, ale oceniam to na dość ciężka prace.

Pedro

W internecie firma ma dobrą opinię, zastanawiam się dlaczego narzekacie zamiast docenić

@Pedro

Dobre opinie to chyba sobie sami napisali :P

Czym Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Człowiek

Niczym nie zachęca, żadnych dodatków, bonów, kompletnie nic. Jedynie puste obietnice szefa podczas rozmowy, a życie potem weryfikuje.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Warto szukać szczęścia w firmie?

@Zenek

Pisałeś swój post już jakiś czas temu. Czy zdecydowałeś się aplikować i pracujesz w firmie? Na stronie http://weba-opakowania.pl/ jest sporo ciekawych informacji o firmie, natomiast nie ma żadnych aktualnych ofert pracy. Mógłbyś więc napisać coś więcej na temat rekrutacji i warunków pracy u tego pracodawcy. Przyszli kandydaci na pewno będą zadowoleni z nowych informacji.

Ciekawy

Jak wyglądają zarobki w tej firmie?

dalton

Witam. Szukam jakiś informacji na temat tej firmy. Na czym polega praca na stanowisku operatora maszyn kartonowych oraz na magazynie. Ktoś pracował, ktoś pracuje?

Jogi
@dalton

Praca ta polega wkladaniu arkuszy tektury różnej wielkości na podajnik maszyny albo odbieranie gotowych pudełek i układaniu na palecie. Później wiadomo uczysz się ustawiać maszynę itp. Magazyn to natomiast zaspokojenie potrzeb produkcji materiał palety itp. Rozładunek i załadunek ciężarówek.

Zostaw merytoryczną opinię o Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.?

Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Rybnicka 108
    43-190 Mikołów

Weba Opakowania Kartonowe Sp. z o.o.