Fundacja VCC

Lublin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Fundacja VCC
0 0 6 1

Opinie o Fundacja VCC

Zuzanna

@Krzysiek, twierdzisz, że szkolenia w Fundacja VCC są w porządku. Jest to również ważny czynnik składający się na współpracę z pracodawcą. Czy mimo wszystko mógłbyś wypowiedzieć się w kwestii pozostałych warunków zatrudnienia? Np. formy zatrudnienia, godzinowego wymiaru pracy i ewentualnego systemu premiowego?

Zuzanna

Jakie warunki należy spełniać, aby być wziętym pod uwagę przez Fundacja VCC w kwestii ewentualnego zatrudnienia? Czy na ten temat mogłyby się wypowiedzieć osoby, które pracują w tym miejscu aktualnie? Jakie warunki zatrudnienia ten pracodawca oferuje swoim pracownikom? Czy mogą oni korzystać z benefitów i szkoleń?

Zostaw opinię o Fundacja VCC - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja VCC