SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego

Lublin

Opinie o SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego

wieloletni pracownik

Ja mam znajomości w Radzie Nadzorczej i Zarządzie więc jest mi tu dobrze :-)

Estetyk

Graficy. Technicznie zrobione świetnie, ale mi się nie bardzo podobają te zdjęcia ludzi (albo co gorsza dzieci) szczerzących zęby.

Goplana

A kto im robi takie ładne grafiki?

Mikołaj

Pan od "kuźwa" już dawno powinien zostać wysłany na konsultacje psychiatryczne

wesołych świąt

Firma utraciła wszelkie ludzkie odruchy przyjmując najgorsze cechy korporacyjne. Przy tym brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Ludzie odchodzą sami bądź szukają dróg ucieczki. Klienci też z rozrzewnieniem wspominają dawną atmosferę. Firma dryfuje, trudna sytuacja w branży nie usprawiedliwia zachowań ignoranckich a czasem wręcz prostackich. Nie polecam

relevant

Odpowiedź na zagadkę z 12 września o 23:00 z facebookowej strony SKOK-u: "Łańcut. Zamek Lubomirskich."

Patriota

Są osoby, których zachowanie jest niepoważne, jak na przykład pan, który ciągle powtarza "k*źwa". Powszechnie wiadomo o ich manierach, ale nikt ich nie upomni.

PrawieSzef

Tak jest wszędzie, ale kogo masz na myśli?

admin20

nie ktorzy sa na nie odpowiednich stanowiskach

Zobacz, komu odpowiedziałem.

szach mat dla Ciebie

faktycznie, załatwiłeś mnie. Czuje się zawstydzona. Szach mat dla Ciebie, spryciarzu

relevant

Następnym razem podawaj kwotę brutto (albo obie), wtedy może nie będzie takich nieporozumień. Poza tym, dobrze byłoby używać polskich liter w wypowiedziach. Z treści wynika, że raczej nie korzystasz z komputera za granicą. Ktoś mógłby bowiem mieć podejście podobne do Twojego i równie dosadnie skrytykować Twoje umiejętności pisania.

ochłoń

Kawał z Ciebie spryciarza, fajnie że przyglądasz się papierom przed podpisem. Bardzo nieładnie nazywać kogoś oszustem grając anonimowym loginem w internecie..

irrelevant

W centrali SKOK'u Chmielewskiego mialem zaczac prace jako programista jakies 3 tygodnie temu. Mialem uzgodniona stawke i obowiazki, ale pani z HR stwierdzila, ze to problematyczne, zeby mnie zatrudnic jeszcze w tym miesiacu. Czekalem wiec na poczatek miesiaca tylko po to, zeby dowiedziec sie pod koniec dnia, ze obiecana stawka magicznie zamienila sie z kwoty netto na kwote brutto. Pani z HR z uporem maniaka probowala wmowic mi, ze takie byly uzgodnienia, nie przekonala jej nawet jej wlasna notatka, ktora sporzadzila na moim CV, na ktorej widniala kwota NETTO. Stracony czas, nerwy, nie polecam nikomu! Ciekawe jak ukladalaby sie wspolpraca gdybym z tymi oszustami podpisal umowe... Na szczescie dobrze sie jej przyjrzalem przed podpisaniem.

alek

potwierdzam:):):

ja też polecam!!!!! pozdrawiam

Zostaw opinię o SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego