Opinie o SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego w Lublin

Magda

To nie zatrudniają ludzi z zewnątrz ? Mówicie ze sama rodzina

Dawid

@karolina co masz na myśli? Zatrudniają tylko rodzine ?

Serio najlepiej być rodziną kogoś z pracowników żeby się dobrze pracowało? Myślałam, że te czasy już minęły...

Lewy i niesprawiedliwy
@Karolina

Nie minęły. Nowy pracownik od razu się dowiaduje, kto należy do rodziny kogoś z zarządu. SKOK Chmielewskiego to taki komunizm w miniaturze. Wszyscy narzekają na istniejący system, ale jednocześnie wspierają ten system (zwłaszcza jak mogą go wykorzystać przeciw innym pracownikom).

Dominika

Od kilku miesięcy nie pojawiły się nowe komentarze dotyczące pracy w lubelskim SKOK-u. Czym to jest spowodowane? Może jednak znajdą się osoby chętne opisać swój stosunek do tego pracodawcy? Gorąco zachęcam!

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych - Kasjer w firmie SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
celownik

ze skokiem mam bardzo złe doświadczenie chociaz nie należałam do kasy odradzam wszystkim .Mialam bardzo duży problem z odebraniem pieniedzy po zmarłej mamie[wypłata pieniędzy ](usunięte przez administratora)ze nie działa program wypłacający po zmarłych pieniędzy a dodajmy ze było to 12 grudnie czyli przed swiętami .Przypadek?8 sycznia dowiedzieliśmy się z ich biura głownego że system działał i w tym samym dniu wypłacili pieniądze bo ile można kłamać w taki perfidny sposób.Dodam że moja znajoma tez miała problem z wypłata pieniędzy po mamie w tym przypadku nie zgadzała się suma.Omijajcie te miejsca z daleka od finansów są normalne banki.

Hanna

@zygi Myślę, że trzeba być po prostu zaangażowanym pracownikiem i byłoby tych oskarżeń.

zygi

trzymajcie sie z daleka - jesli nie jestes znajomym lub rodzina królika to przekonasz sie co oznacza byc traktowanym jak śmieć.

Dominika

@Patriota Administrator nie jest pracownikiem firmy SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego, dlatego nie zna zapewne odpowiedzi na Twoje pytanie. Pytanie jest skierowane do pracowników SKOK. Czy jesteś może jednym z nich? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie?

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Patriota

"Czy podobnie jest w SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego?" Chodzi o to, czy często dostrzegają wpływ?

Czy ta cisza jest dobrym znakiem dla szukających pracy?

wieloletni pracownik

Ja mam znajomości w Radzie Nadzorczej i Zarządzie więc jest mi tu dobrze :-)

Estetyk

Graficy. Technicznie zrobione świetnie, ale mi się nie bardzo podobają te zdjęcia ludzi (albo co gorsza dzieci) szczerzących zęby.

Goplana

A kto im robi takie ładne grafiki?

wesołych świąt

Firma utraciła wszelkie ludzkie odruchy przyjmując najgorsze cechy korporacyjne. Przy tym brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Ludzie odchodzą sami bądź szukają dróg ucieczki. Klienci też z rozrzewnieniem wspominają dawną atmosferę. Firma dryfuje, trudna sytuacja w branży nie usprawiedliwia zachowań ignoranckich a czasem wręcz prostackich. Nie polecam

relevant

Odpowiedź na zagadkę z 12 września o 23:00 z facebookowej strony SKOK-u: "Łańcut. Zamek Lubomirskich."

Patriota

Są osoby, których zachowanie jest niepoważne, jak na przykład pan, który ciągle powtarza "k*źwa". Powszechnie wiadomo o ich manierach, ale nikt ich nie upomni.

PrawieSzef

Tak jest wszędzie, ale kogo masz na myśli?

admin20

nie ktorzy sa na nie odpowiednich stanowiskach

relevant

Zobacz, komu odpowiedziałem.

szach mat dla Ciebie

faktycznie, załatwiłeś mnie. Czuje się zawstydzona. Szach mat dla Ciebie, spryciarzu

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego - Lublin

• Jak się pracuje w SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego?

Zobacz opinie na temat firmy SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Z. Chmielewskiego