NeoBANK

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NeoBANK

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w NeoBANK?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Awans dostają koleżanki kierowniczki

jazz Nowy wpis

dla mnie zdecydowany pozytyw neoBANKu to ekipa. uwazam, ze pracownicy są bardzo ok. pewnie w kazdym departamencie jest trochę inaczej. jednak ci, z którymi mam kontakt są bardzo w porządku. podzielam opinie Waldemara.

Marta Nowy wpis
@jazz

A co wpływa na tak dobrą atmosferę? Pracodawca organizuje wam jakies integracje albo coś w tym stylu?

Waldemar

Nie podzielam tych opinii pracuje tu z moją żoną Gosią dłuższy czas i jest to bardzo rodzinna firma i nie wiem skąd te złe opinię

@Waldemar

Też tak uważam.

Mariusz

Jako długoletni pracownik zaskakujące jest jak zmieniła się atmosfera pracy po przejęciu

Helena
@Mariusz

Tzn., jak ją oceniasz?

Mariusz
@Helena

niestety zła bardzo duza rotacja

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NeoBANK? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Informatyk ds. Wsparcia Technicznego Użytkownika? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Askier
Kandydat

Bardzo dużo ofert pracy jest do Neobanku? Z czego to wynika?

Czy urlop w NeoBANK jest płatny 100%?

Sara

rzadko pisze tego typu opinie. Jednak mam odmienne zdanie od Vincentego. wybacz mi to. Pracowalam w tym departamencie ekipa byla zgrana. Atmosfera miła. oczywiście trzeba pracowac (czasami ostro). Mam porównanie z 2 innymi bankami na podobnych stanoiskach (jeden przed neo) drugi po. teraz żaluje ze nie zostalam . Skusiłam sie na niby lepsze warunki. Jesli pijawia się wakaty to moze sprobuje wrocic. Nie spalilam mostów utrzymuje kontakt z kilkoma osobami, rzadziej z dyrektorem, ale czasem tez mamy kontakt. neo wspominam z umiarkowanym - ale sentymentem. Moja praca byla dobrze oceniana. Lubilam ja wykonywać . Czasami popełnia sie decyzyjny blad, moje odejscie z neo takim bylo.

Marek

Ogólnie uważam, że jest ok. Pracowałem tam 5 lat. Niestety - ze względu na sytuację rodzinną - byłem zmuszony do zmiany miejsca zamieszkania. Widzę, że każdy ocenia wg trochę innych kryteriów. Wszędzie są jakieś wady, są też zalety. Nigdzie nie jest idealnie. Jednak ogólnie neobank oceniam in plus. Na pewno poznałem tam fajne osoby. Miałem życzliwą i wyrozumiałą przełożoną. Absolutnie nie mogę narzekać. Najlepiej przekonać się samemu. ale rozumiem, że każdy ce zdobyć jakieś informacje. Teraz ma i moją :) aplikujcie.

&&&&&&&&&

Nieadekwatna wypłata do zakresu obowiązkow, w oddziałach nie ma co liczyc na premie, w zależności na jaki oddział trafisz atmosfera jest dobra lub tragiczna, (usunięte przez administratora)

Andrzej
@&&&&&&&&&

Szkoda, że nie ma premii, bo to jednak daje większą motywacje do pracy. Co do zarobków to napisałbyś ile można wyciągnąć? Nowo przyjęte osoby mają więcej niż najniższa krajowa, bo to na start faktycznie niewiele.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NeoBANK?

hanna

Napiszcie konkretnie jakie zarobki w centrali ?????

@hanna

Ostatnio jakoś niewiele osób się tu wypowiada, ale miejmy nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś, kto opowie Ci o zarobkach w NeoBANK. Przeczytałam, iż firma tam docenia doświadczenie i chęć długofalowego współtworzenia ich organizacji. W zamian oferują możliwość podwyższania kwalifikacji, zdobycia nowej wiedzy, sprawdzenia się w realizacji ambitnych projektów. Może zatem te informacje na razie Ci wystarczą i zechcesz wysłać tam swoje CV?

@hanna

Pracowałam w Neo 2 lata, zarobki moim zdaniem w porządku, potrafią docenić podwyżkami czy jednorazowymi premiami. Dbają o dobrych pracowników, nie jesteś tylko kolejnym numerkiem.

Monika
@Były pracownik

To super, że firma w taki sposób motywuje i docenia swoich pracowników :) Jakiego wynagrodzenia można się tutaj spodziewać wliczając w to premie? Jak często w firmie zdarzają się wspomniane premie oraz podwyżki? :)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w NeoBANK?

Zuza

A jak bardzo zmieniła się praca od momentu wybuchu pandemii?

Czy NeoBANK praktykuje "luźne piątki"?

Baton
@Pytanie

Nie

Paweł

Tak dobrze, że nie ma osoby chętnej do podzielenia się informacjami o pracy?

Dok

Niestety nie polecam, bardzo dziwne pytania na rozmowie, która odbyła się 15 minut po planowanym czasie spotkania. Zero konkretnych informacji na temat zarobków pytanie tylko ile nas interesuje, potem wynikająca informacja o II etapie rozmowy. Bardzo dziwne doświadczenie

@Dok

Dok, czy mogłabyś bardziej szczegółowo opisać proces rozmowy rekrutacyjnej do firmy NeoBANK? Wspominasz coś o dziwnych pytaniach jakie były Tobie zadawane. Zechcesz proszę podać pare przykładów takich pytań? Czego konkretnie dotyczyły?

ja

uwazam, ze nie warto czerpac opinii z tego typu portali, bo wypowiadaja sie tu tylko ci, ktorzy chca sie wyzalic, albo dokopac bylemu szefowi. przeciez jesli dostaniesz w firmie wysoka premie, to nie pobiegniesz ochoczo do komutera, zeby wychwalac szefa, czy firme, ze jest najlepsza na swiecie. takie witryny sluza jedynie do otarcia lez, osob ktore nie potrafia nic konstruktywnego z siebie wykrzesac. szukajac pracy najlepiej zrobic wywiad "terenowy" wsrod znajomych. ...that's all.

Robert Z
@ja

Ja osobiście chwalę Bank i uważam ze jest profesjonalnie zarządzany !

Buba
@ja

W każdej opinii jest ziarenko prawdy

Pedro
@Robert Z

Jest co najwyżej słabo zarządzany, warto sprawdzić wyniki

@Pedro

Czy jesteś powiązany z tym pracodawcą? Jeśli pracujesz w NeoBank, chętnie dowiemy się, dlaczego negatywnie oceniasz sposób zarządzania. Może dostrzegasz również pozytywy zatrudnienia w firmie? Napisz proszę, czy pracownicy mogą skorzystać z jakichś wewnętrznych szkoleń i podnosić swoje kompetencje.

Aneta

https://www.neobank.pl/portal/kariera_oferty_pracy Pod tym linkiem można znaleźć nowe oferty pracy. Czy ktoś z Was pracował jako Inspektor do spraw transakcji bankowych? Jakie umiejętności są przydatne na tym stanowisku? @Cirmus, ile czasu minęło od rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie najlepiej oceniasz kompetencje osoby, z którą rozmawiałeś? Ale może to tylko takie Twoje wrażenie, a w rzeczywistości jest inaczej?

Cirmus

Zero odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej. Pan na rozmowie pyta o metody zabezpieczenia wierzytelności a zna tylko jedną - hipotekę! Nie polecam.

Aneta

@Norbi, czy jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem? Masz już doświadczenie w tej branży? Obecnie nie mogę znaleźć żadnych informacji o aktualnych ofertach, ale warto śledzić stronę internetową pracodawcy, by być na bieżąco. Jeśli zdecydowałeś się na przesłanie aplikacji, lub też już pracujesz w firmie, daj znać! Twoje doświadczenia mogą się przydać innym.

Zostaw merytoryczną opinię o NeoBANK - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w NeoBANK?

Zobacz opinie na temat firmy NeoBANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NeoBANK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!