NeoBANK

counter
1 1100 159 5 1

Opinie o NeoBANK

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie NeoBANK?

Zuza Nowy wpis

A jak bardzo zmieniła się praca od momentu wybuchu pandemii?

Pytanie Nowy wpis

Czy NeoBANK praktykuje "luźne piątki"?

Tak1Nie
Baton Nowy wpis
@Pytanie

Nie

Paweł

Tak dobrze, że nie ma osoby chętnej do podzielenia się informacjami o pracy?

hanna

Napiszcie konkretnie jakie zarobki w centrali ?????

@hanna

Ostatnio jakoś niewiele osób się tu wypowiada, ale miejmy nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś, kto opowie Ci o zarobkach w NeoBANK. Przeczytałam, iż firma tam docenia doświadczenie i chęć długofalowego współtworzenia ich organizacji. W zamian oferują możliwość podwyższania kwalifikacji, zdobycia nowej wiedzy, sprawdzenia się w realizacji ambitnych projektów. Może zatem te informacje na razie Ci wystarczą i zechcesz wysłać tam swoje CV?

@hanna

Pracowałam w Neo 2 lata, zarobki moim zdaniem w porządku, potrafią docenić podwyżkami czy jednorazowymi premiami. Dbają o dobrych pracowników, nie jesteś tylko kolejnym numerkiem.

Dok

Niestety nie polecam, bardzo dziwne pytania na rozmowie, która odbyła się 15 minut po planowanym czasie spotkania. Zero konkretnych informacji na temat zarobków pytanie tylko ile nas interesuje, potem wynikająca informacja o II etapie rozmowy. Bardzo dziwne doświadczenie

Tak2Nie
@Dok

Dok, czy mogłabyś bardziej szczegółowo opisać proces rozmowy rekrutacyjnej do firmy NeoBANK? Wspominasz coś o dziwnych pytaniach jakie były Tobie zadawane. Zechcesz proszę podać pare przykładów takich pytań? Czego konkretnie dotyczyły?

ja

uwazam, ze nie warto czerpac opinii z tego typu portali, bo wypowiadaja sie tu tylko ci, ktorzy chca sie wyzalic, albo dokopac bylemu szefowi. przeciez jesli dostaniesz w firmie wysoka premie, to nie pobiegniesz ochoczo do komutera, zeby wychwalac szefa, czy firme, ze jest najlepsza na swiecie. takie witryny sluza jedynie do otarcia lez, osob ktore nie potrafia nic konstruktywnego z siebie wykrzesac. szukajac pracy najlepiej zrobic wywiad "terenowy" wsrod znajomych. ...that's all.

Robert Z
@ja

Ja osobiście chwalę Bank i uważam ze jest profesjonalnie zarządzany !

Tak1Nie1

Buba
@ja

W każdej opinii jest ziarenko prawdy

Tak1Nie

Pedro
@Robert Z

Jest co najwyżej słabo zarządzany, warto sprawdzić wyniki

@Pedro

Czy jesteś powiązany z tym pracodawcą? Jeśli pracujesz w NeoBank, chętnie dowiemy się, dlaczego negatywnie oceniasz sposób zarządzania. Może dostrzegasz również pozytywy zatrudnienia w firmie? Napisz proszę, czy pracownicy mogą skorzystać z jakichś wewnętrznych szkoleń i podnosić swoje kompetencje.

Aneta

https://www.neobank.pl/portal/kariera_oferty_pracy Pod tym linkiem można znaleźć nowe oferty pracy. Czy ktoś z Was pracował jako Inspektor do spraw transakcji bankowych? Jakie umiejętności są przydatne na tym stanowisku? @Cirmus, ile czasu minęło od rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie najlepiej oceniasz kompetencje osoby, z którą rozmawiałeś? Ale może to tylko takie Twoje wrażenie, a w rzeczywistości jest inaczej?

Cirmus

Zero odzewu po rozmowie kwalifikacyjnej. Pan na rozmowie pyta o metody zabezpieczenia wierzytelności a zna tylko jedną - hipotekę! Nie polecam.

Aneta

@Norbi, czy jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem? Masz już doświadczenie w tej branży? Obecnie nie mogę znaleźć żadnych informacji o aktualnych ofertach, ale warto śledzić stronę internetową pracodawcy, by być na bieżąco. Jeśli zdecydowałeś się na przesłanie aplikacji, lub też już pracujesz w firmie, daj znać! Twoje doświadczenia mogą się przydać innym.

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Szukam pracy i dopytuję.

Waldi

Jeśli nawet tak jest to wiedza zostaje w głowie a w razie zmiany pracy nikt nie zażąda odpracowania za szkolenia!!

TakNie

W jaki sposób NEOBANK dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Administrator

wcale nie dba ....nie ma żadnych szkoleń ani sciezki awansów dostaniesz tylko zadanie kształć sie sama i za swoje pieniadze wiem bo pracowałam tam

Tak5Nie
Gutek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników.

Tak3Nie

Zainteresowana

Co aktualnie dzieje się , czy bank prowadzi może rekrutacje?

ja
@Zainteresowana

sprawdź na www.neobank.pl, zakładka "Kariera" w stopce strony. Widzę tam ogłoszenia, ale to się oczywiście zmienia z dnia na dzień.

realistka

Zgadzam się z przedmówcą w pełni. Piszesz krótko i pełną prawdę. Tutaj trudno znaleźć rzetelne informacje. Trzeba zaciągać języka w terenie. ale jak ktoś nie jest zbyt sprytny, a jest leniwy, to sobie poczyta takich opinii maruderów i zawsze będzie miał skrzywioną opinie. Jeszcze nie widziałem tu profilu firmy, po którym by nie pojechali. To o czymś świadczy.

Bomba

Słusznie ktoś zauważył, skoro nie odpowiada praca w NEOBANK-u to jest tyle innych możliwości, że aż dziwne że tu pracujecie?

@Bomba

Droga Bombo - to nie jest kwestia innych możliwości tylko oszustwa. Przed zatrudnieniem neo podaje fałszywe i kłamliwe informacje o np. premiach hahaha...żenada. A później okazuje się, że pracownik to zło konieczne. Niektórzy nie chcą zmieniać pracy co 2 miesiące. Tak się nie robi - nie oszukuje się potencjalnych pracowników - bo to kończy się właśnie dużą ilością ofert pracy i ciągłą rekrutacją - co widać po ogłoszeniach na portalach pracy.

Tak5Nie
pracowity_edek
@Bomba

Malkontenci, zabierzcie się za robotę. Skoro przy tak niskim bezrobociu (np. w Poznaniu poniżej 2%) nie możecie sobie znaleźć wymarzonej pracy, ani w żadnym Banku, ani nigdzie indziej, to chyba nie chciałbym mieć tak nieudolnych pracowników.

jabolo

pracuję tu od niedawna i juz szukam czegoś innego, nie ma socjalu, gruszek, nawet opieki medycznej z prawdziwego zdarzenia, nie ma co liczyc na podwyżki. nieporozumienie

Tak15Nie
@jabolo

Zgadza się - praca w tej pseudo organizacji to faktycznie nieporozumienie.

Natalia

Do pracy w banku nie każdy się nadaje. Jeśli nawet uda się niektórym przejść rekrutację to życie szybko zweryfikuje ich umiejętności. Widziałam aktualną listę ofert pracy i zastanawiam się dlaczego tak dużo osób potrzebują

Tak6Nie

@Natalia

Kochana, tak duża liczba ofert pracy wynika z bardzo prostej przyczyny, a mianowicie z tego, że ludzie po prostu odchodzą z tej pseudo organizacji. Być może nie odpowiada im kwestia wynagrodzenia i premii (o ile takowe w ogóle są wypłacane), a być może ludzie się zawiedli na tej pseudo organizacji bankowej. Nie każdemu pasuje praca w organizacji, gdzie pracownicy są traktowani jak fekalia i najgorsze ścierwo.

anonymous

bardzo podoba mi się opinia roberta z poznania. hehe ...bez pracy nie ma kołaczy, a banki doskonale tą zasadę egzekwują. neobank i cala reszta ta zasade ma jak amen w pacierzu.

Robert Z
@anonymous