NeoBANK

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NeoBANK

Bartosz

Mam zamiar aplikować ale po przeczytaniu pełnej goryczy wypowiedzi mam poważne rozterki i obawy czy dobrze zrobię?

interlokutor hodora

hodor - zgadzam się z Tobą absolutnie. przecież na takich forach wypisują się najczęściej ci, którzy chcą się "wyżołądkować". Rzadko się zdarza, że ktoś zadowolony ze swojej pracy pisze peany i hymny o swoim pracodawcy. ...i dlatego 90% procent wpisów na takich forach to żale nt. pracodawców.

ja

hej, a coz to za litania malkontentow w czasach najnizszego bezrobocia w historii. komu nie pasuje praca w tej czy innej firmie (np. w neobanku), to przeciez - hulaj dusza. jak czytam te zbolale opinie, to widze slabeuszy, ktorzy malo potrafia. gdzie sa zaradni pracownicy.

hodor
@ja

no właśnie - do pracy... w neobanku czy nie w neobanku. :)

Baśka

Czyżby tak dobrze się pracowało , że nikomu n ie chce się pisać na forum? A może wakacje odciągnęły was od kompa?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NeoBANK? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Informatyk ds. Wsparcia Technicznego Użytkownika? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Oldman

Jako były pracownik mogę powiedzieć że odradzam pracę w Neobank. Managerowie niekompeteni aż boli!!!!!:-) na rozmowie kłamstwa sprzedają! @@ zero socjalnego ani opieki medycznej,karty Multi,wczasy pod gruszą Nic! Na rozmowie dyrektorka personalnego powiedziała że pracuje nad tym ale coś jej idzie bo przez 2 lata nic nie umiała załatwić z Zarządem.zreszta nic nie potrafi załatwić -masakra! Obiecywali ,że po próbnym będzie podwyżka wynagrodzenia hahaha zapomnij człowieku po ocenie na 90% nie dostałem złotówki a pensja co tu mówic głodowa . ....dyrektorka powiedziała, że mam się cieszyć że wogóle mam pracę..co za tekst! Co do wcześniejszych opini o Marcie Łukomskiej to się zgadzam bo to jedyny kompetentny pracownik personalnego ale z tego co wiem odchodzi z NeoBank i dobrze!!! :-)

Bańka

Czy dowiem się na tym forum coś o pracy w Szwajcarii? Bardzo chciałbym wyjechać,nie wiem jaki język trzeba znać i w na jakim poziomie? Jakie mieszknia dają ludziom?

Bart93

Zostalem zaproszony w zeszlym tygodniu na spotkanie przeczytałem opinie i modlilem się żeby moim rekruterem była Pani którą umawiala mnie na spotkanie bo w necie i na goworku ma bardzo dobre opinie i na moje szczęście tak było! Chodzi o Panią Martę Łukomską. Super spotkanie,konkret, żadne durne pytania krótko zwięźle i na temat. Jeśli Pani to czyta to ja bardzo dziękuję za super spotkanie!!:-) Pozdrawiam

Aneta

@xyza co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju oferowanych przez firmę?

xyz

Pracuje już kilka lat na centrali, praca specyficzna. Polecam jedynie ludziom młodym, na początku kariery, którzy chcą zacząć coś nowego i potrzebują się poduczyć. Wynagrodzenie dość niskie na każdym etapie kariery, trzeba wywalczyć na start odpowiednią stawkę bo potem no cóż... praktycznie nic więcej się nie dostanie. Ludzie ok, choć jest spychologia miedzy departamentami. Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych, jedynie na boże narodzenie jakaś niewielka premia (średnio ok. 400 zł). Pracy dużo, często po godzinach, za co nic nie ma a jedynie przy dobrych układach z przełożonym do odbioru nadgodziny w późniejszym, spokojniejszym czasie (rzadko się zdarza). Wizja awansów nikła, łatwo o jakąś reprymendę a trudno o pochwałę za dobrze wykonaną prace. Zespół raczej ludzi młodych 25-40 lat.

Aneta

@Niki91 rozumiem, że odbierasz proces rekrutacji jako bardzo profesjonalny. Może masz jakieś rady dla osób, które dopiero się wybierają na rozmowę. Jakie padały podczas niego pytania? Jak warto się przygotować?

Niki91

Aplikowakam do Banku na stanowisko młodszego inspektora zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną , która serio długo utkwi mi w pamięci w pozytywnym sensie oczywiście. :-) Rozmowę prowadziła kierowniczka ktorej imienia nie pamietam i p.Marta z Hr która okazała się profesjonalnym rekruterem który widząc moje zdenerwowanie (to było moje pierwsze w zyciu spotkanie rekrutacyjne:-) profesjonalnie z uśmiechem na twarzy poprowadzila spotkanie. Niestety nie udało mi się otrzymać pracy, dostalam po 2 tyg. informacje zwrotną ale będę próbować otrzymać tam pracę przy następnej okazji.

Aneta

Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa? Na jaki aspekt patrzą Państwo przede wszystkim podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie są największe osiągnięcia firmy? Na te i więcej pytań odpowiedział przedstawiciel firmy NEOBANK w wywiadzie udzielonym dla naszego portalu. Dostępny jest on w pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,159149,wywiad-slawomir-przywarty Czy wywiad pomógł Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania odnośnie pracy w firmie?

Bodo

Neobank to fajna firma ale nie ma nigdzie nowych ofert pracy.

stary pracownik2

Praca w tym banku nie jest nigdy stabilna i jeśli masz stale zobowiązania to lepiej się z nim nie wiązać. Co innego gdy jesteś na początku kariery i bez zobowiązań, wtedy to może być dla Ciebie duża szansa. Minusem jednak w takim przypadku jest za to na pewno - z pewnymi wyjątkami - brak profesjonalnej kadry zarządzającej (niskiego i średniego szczebla) i stosunkowo mała ilość doświadczonych specjalistów, od których mógłbyś się czegoś nauczyć. Gdy na rozmowie kwalifikacyjnej poznasz swojego potencjalnego szefa, sprawdź co wcześniej robił. Z drugiej strony, jeśli jesteś zdolny możesz dzięki temu szybko awansować, co będzie świetnie wyglądało w CV, chociaż pracując w neoBANKU możesz tego awansu nawet żałować. Weź też pod uwagę, że standardy w neoBANKU w pewnych kwestiach odbiegają od tzw. banków komercyjnych i gdy będziesz starał się o pracę w takich bankach, to nie zawsze praca w banku spółdzielczym będzie atutem.

Bańka

Może te pytania nie były "durne" a miały swój sens. Poziom weryfikacji ludzi idzie w górę szczególnie jeśli firma potrzebuje ludzi mających odpowiedni poziom wiedzy oraz kultury osobistej. Zawsze mając odpowiednio wyselekcjonowanych pracowników jest szansa na sukces.

anna

zainteresowana' aplikuj teraz maj a wiele ogłoszen :)

zainteresowana

Anna - dzięki za odpowiedź. czy wiesz może coś o procesie rekrutacji i możliwym wynagrodzeniu? Pozdrawiam.

zainteresowana

Hej, pojawiło się nowe ogłoszenie, że szukają w neobanku młodszego prawnika. Z tego co pamiętam, to zeszłym roku też było takie ogłoszenie, ale wtedy nie zdecydowałam się aplikować. Moglibyście powiedzieć jak wygląda rekrutacja na to stanowisko i jakiego wynagrodzenia można oczekiwać? Chcę przejść do bankowości z dużej firmy ubezpieczeniowej i zastanawiam się czy ma to sens... z góry dzięki za pomoc :)

Marcinek

Witam, Proszę o informację czy warto startować na stanowisko GŁÓWNY SPECJALISTA W DEPARTAMENCIE INWESTYCJI I ZABEZPIECZEŃ. Z treści ogłoszenia wydaje się ciekawa praca ale czy rzeczywiście ? Proszę o info jak się pracuje na tym stanowisku, w tym dziale. Jak przełożeni i czy jest możliwość awansu.

alibaba
@Marcinek

umowa na czas określony. a po terminie albo inna umowa na czas określony albo wylot. Jeśli będą 3 umowy na czas określony to dostaniesz umowę w jednej z podległych "spółek".

peter_wawaxoxo

wiesz cos wiecej na temat tej pracy - doradca ds. sprzedazy kredytow inwestycyjnych? jakie proponuja podstawy? jakie premie? jakie narzędzia? będę wdzięczny za wszelkie rzetelne informacje :) pozdrawiam@!!

Zostaw merytoryczną opinię o NeoBANK - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w NeoBANK?

Zobacz opinie na temat firmy NeoBANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NeoBANK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie NeoBANK?

Liczba opinii klientów firmy NeoBANK, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NeoBANK?

Kandydaci do pracy w NeoBANK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NeoBANK
Przejdź do nowych opinii