Opinie o IPF Digital w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IPF Digital. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie IPF Digital o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPF Digital w Warszawa

Cruiser

Dno i wodorosty. Chaos, słabe pensje, benefity zerowe. Najgorsze jednak w tej firmie są HR, które z niewiadomych przyczyn, nadal w tym samym składzie, mimo, że wszyscy na nie narzekają… Zdecydowanie nie polecam, firma czasy świetności ma już dawno za sobą

@Mogę być Ambasadorem :D

Czyżby tym razem frustracje ze strony HR?;) Owocowe dni to ten wspaniały benefit? Chyba nigdy nie pracowałeś w dobrej firmie. Konkrety wypisane wyzej, czytaj ze zrozumieniem.

Miło by było

Szanowni Pracownicy, Z radością ogłaszamy, że w 2024 roku wszyscy zasłużyliście na znaczące podwyżki. Jednak, zgodnie z naszą nową, innowacyjną polityką, te podwyżki będą dostępne wyłącznie w Marzeniowalucie™, naszej firmowej walucie wirtualnej. Marzeniowaluta™ ma nieograniczoną wartość w świecie marzeń i fantazji, pozwalając Wam kupować nieograniczone ilości wirtualnych dóbr i usług w naszym ekskluzywnym sklepie snów. Zachęcamy do gromadzenia Marzeniowaluty™ poprzez ciężką pracę, entuzjazm i wyjątkową wydajność. Pamiętajcie, że im więcej marzycie, tym więcej zarabiacie! Serdecznie dziękujemy za Wasze nieustające zaangażowanie i lojalność. Czekamy na kolejny rok pełen wyzwań, ale pamiętajcie: w świecie marzeń wszystko jest możliwe! Z wyrazami szacunku, Zarząd P.S. A dla tych, którzy wciąż wierzą w realne podwyżki – może w przyszłym roku! Keep dreaming!

VV

Pracuję w IPF od kilku miesięcy - nie jest to dużo ale wystarczająco by wyrobić sobie opinię. Cieszę się, że podejmując decyzję o przyjściu do IPF nie kierowałem się negatywnymi opiniami na tym forum. Każdy zespół tu funkcjonuje nieco inaczej i ja trafiłem akurat do... świetnego. Ludzie są otwarci, komunikatywni, normalni. Firma na pewno ma swoje słabsze działy, jak każda, ale jak dla mnie nie ma wstydu. Nie wiem zbyt dokładnie jak jest w innych zespołach - natomiast to naprawdę może być bardzo fajne miejsce pracy, przynajmniej takie jest dla mnie.

W tej firmie panują następujące zasady: 1. Brak wsparcia/Brak możliwości na rozwój/Szklane sufity - kompletny brak możliwości rozwoju, wręcz celowe działanie aby daną osobę zatrzymać na stanowisku - pomimo, że zgłasza chęć rozwoju... 2. Mikrozarządzanie/Niesprawiedliwe traktowanie - zmuszanie do pracy w biurze jeśli pracownik jest na UoP - pomimo, że jest to bezcelowe, gdyż inne osoby na B2B w tym biurze się nie pojawiają....oczywiście "podwyżka" jest w takiej wysokości, że zamyka możliwość odpowiedniej zmiany... 3. Toksyczna kultura organizacyjna - zdarzają się sytuacje (usunięte przez administratora), niektórzy managerowie nie mają czasu aby omówić rózne "zdarzenia" - lub nie chcą ich widzieć... inni np. po promocji na team leada zmieniają się w kierunku: mogę wszystko, co niestety prowadzi do zachowań z zakresu (usunięte przez administratora) - oczywiście wspomniany już w innych komentarzach "cudowny HR" jest tak zajęty wasnymi szkoleniami, więc równiez nie ma możliwości na odpowiednią komunikację... Dobrze, że te sytuacje już sa dla mnie przeszłością...

Joanna Izdebska Nowy wpis

Jako Prezes Zarządu IPF Digital w Polsce, nie mogę przejść obojętnie wobec zarzutów i pomówień stawianych naszej firmie. Chciałabym jasno podkreślić, że w IPF Digital priorytetowo traktujemy kwestie etyki oraz przyświecających nam wartości (odpowiedzialność, bezpośredniość i poszanowanie dla innych), które stanowią fundament naszej kultury organizacyjnej. W naszej firmie istnieje dedykowany program Whistleblowing, który został uruchomiony kilka lat temu. Program ten umożliwia Pracownikom w sposób anonimowy zgłaszanie wszelkich obaw dotyczących pracy a także sytuacji, które mogą naruszać nasze wartości i zasady. Każde zgłoszenie jest analizowane i weryfikowane, aby zapewnić odpowiednie środowisko pracy, w którym każdy Pracownik może czuć się bezpiecznie i jest traktowany z szacunkiem. Jesteśmy wdzięczni za każdą informację zwrotną, która może pomóc nam w ulepszaniu naszej kultury organizacyjnej, jednak stanowczo nie zgadzam się na anonimowe pomówienia, które naruszają wizerunek naszej firmy. Zachęcam każdego Pracownika do zgłaszania nieprawidłowości bezpośrednio do mnie lub do swojego przełożonego albo zespołu HR. Zawsze jest też możliwość anonimowego zgłaszania poprzez dedykowany program Whistleblowing. Link: https://report.whistleb.com/en/ipf

Paula Nowy wpis

Kandydat na Tax Managera musi mieć dość spore doświadczenie z tego co widzę po ogłoszeniu. W jakiej formie prowadzona jest w tym przypadku rozmowa rekrutacyjna? Interesuje się zatrudnieniem, jak długo trwa sam proces?

CRM Expert ma teraz ofertę z oznaczeniem, że potrzebny jest ktoś na już. nie wiecie czasem czemu tak nagle szukają kogoś do projektu? to rotacja? chce mieć pewności, bo liczę na prace w przyjaznym środowisku. W tym przypadku mimo trybu zdalnego jak można dogadać się z zespołem?

Ale za to są imprezy firmowe? : ) a jaka mieliście zorganizowana w ostatnim czasie? Pracownicy maja wpływ na ich organizacje czy raczej Pracodawca wszystko organizuje? Czy są to także kilkudniowe wyjazdy? Ciekawi mnie tez czy teraz w kolejnym roku dodano jakiś następny benefit?

Analityk Biznesowy

1. Telefon od agencji rekrutacyjnej 2. Test + rozmowa w biurze 3. Odpowiedź

Pytania o BPMN, UML, zbieranie wynagan itp Ogólnie cały proces bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze (zarówno po stronie "kontraktorni" jak i IPF").

Miło by było

Ja to tylko teraz się zastanawiam się czy można tak robić w komentarzach ze nawet dla żartu podpisujesz się jako zarząd…? Czy to oznacza, że w tym roku podwyżek już nie będzie? to jak się pracuje na stanowisku Automation Support Application Specialist? Teraz podają w ofercie widełki od 9 do 12 tys i zastanawiam się czy to stale kwoty? Zawsze takie wychodziły?

Ostatnio cos tu się zaczęli skupiać na benefitach z tego co widzę, co natomiast z wynagrodzeniem? Na takim portalu wystawionych jest aktualnie 5 ofert i 2 z nich maja wskazane widełki płacowe. Z jakich przyczyn? możecie określić zarobki dla Salesforce Tech Leada? I czy był ktoś teraz może na rozmowie oraz zdałby z niej relacje?

Gdzie można zyskać taki dostęp do tego typu plotek? :D piszesz, że ostatni… to już nie pracuje jednak? Mnie to by interesował sposób w jaki można tyle konkretnie zgarnąć. bo w takim razie tak średnio ile wchodzi dla przeciętnej osoby?

Jagna

A to nie jest może zależne właśnie od działu czy cos? z tego co widzę zostali to już podkreślone na samym początku, że widoczne jest to w tym określonym dziale? tylko w zasadzie o który mogło chodzić? Czy ktoś się domyśla w którym z nich warunki będą w miarę ok?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w IPF Digital? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 1 grudnia kilka ogłoszeń.

flo

Pracuję od pół roku w firmie i nigdy wcześniej nie miałam tak dobrych warunków pracy i dobrej atmosfery. W moim dziale dosłownie nie można się do niczego przyczepić. Benefity super - lunch raz w tygodniu, owoce, imprezy firmowe, letnie aktywności, spacery po Warszawie z przewodnikiem, pakiet zdrowotny i szkolenia - naprawdę czuję się przez firmę zaopiekowana. Wszyscy są do siebie pozytywnie nastawieni, nie spotkałam sie z żadnym przejawem protekcjonalności bądź zniecierpliwienia gdy czegoś nie rozumiałam albo nie dawałam sobie rady - firma przykłada dużą uwagę do rozwijania miękkich umiejętności. Ogólnie bardzo polecam

AAA

Sądząc po ofercie stanowiska CRM Data Analyst, to jednak jest więcej benefitów, niż owoce w pracy. Zwłaszcza, gdy ktoś ma dzieci, ale cóż, bezdzietny może cieszyć się posiłkami i biletami do kina. Czy absolutnie zaprzeczacie istnieniu tego rodzaju bonusów w firmie, tak, jak to było w dotychczasowej dyskusji?

Aktualny prcownik
@AAA

Benefity są, czy to standard / powyżej / poniżej rynkowego, to każdy może ocenić sobie sam. Aktualnie: opieka medyczna, 1 x tyd lunch, 2 x tyd owoce, okres wakacyjny to organizowane integracje ogólnofirmowe, dofinansowania (w zależności od zarobków) do karty Multisport, biletów do teatru itp. Poza tym dofinansowania: grusza, wyprawka, okulary. Budżet na szkolenia. Nie narzekam, choć gdzieś może być tego więcej.

Monia
@Aktualny prcownik

Odniósłby się ktoś do tych szkoleń nieco szerzej? Jakie są zasady? Jaki budżet, co ile się odnawia i czy jest wybrany zakres merytoryczny, w którym można się poruszać? Czy Pracodawca sam sugeruje na które można się udać?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w IPF Digital?

Mogę być Ambasadorem :D
@Cruiser

Hahahaha, dobre! Jak zwykle hejt pierwsza klasa, konkretów brak, ale frustrację trzeba wylać. Akurat ja na pensję nie narzekałem a pracowałem 4 lata, benefity zawsze były standardowe a owocowe dni dużo wcześniej niż w innych firmach w ogóle pomyśleli. Czy ktoś jeszcze czyta takie opinie, które nie mają żandych argumentów? GoWork - głosicie na LI, że jesteście etyczni, robicie webinary o molestowaniu i innych koszmarach pracowników a nie weryfikujecie żadnych opinii na waszym "superfajnym" portalu. Co ciekawe, po takich opiniach kierownicy i HRy dostają od was propozycje płatnej moderacji konta - słyszałem ze dwa razy takie rozmowy u nas biurze, o proponowaniu opcji o usuwaniu niewygodnych postów.. Nigdy nie pisałem tu żadnych opinii, ale to jaki szlam akceptujecie do publikacji, nawet go nie weryfując, to naprawdę słabe. Powodzenia, w końcu jakiś prawnik znajdzie drogę, żeby was ogarnąc.

@Mogę być Ambasadorem :D

VV

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo IPF Digital rekrutuje na stanowisko Scrum Master. Może ktoś planuje aplikować?

Musialobymnie pogrzac

Chyba musialoby mnie pogrzac by chciec byc tam sh… masterem

Weronika
@Musialobymnie pogrzac

jeszcze nie jestem chyba w temacie. możesz wyjaśnić krótko dlaczego? co się dzieje podczas pracy na tym stanowisku i skąd o tym wiesz?

RM_do_zmiany
@Weronika

Udają scrum-a I biegają i markują pracę a właściwie jej brak

Przemysław
@RM_do_zmiany

Jak to markują? Nikt nie rozlicza ludzi z pracy że mogą udawać robotę? Przecież zwykle wyniki się liczą. Tu nie?

Zenek
@Przemysław

Ja to bym chciał się dowiedziec jak mierzyc prace Scrum Mastera? Poprzez ilosc spotkan do ktorych dolaczyl? Czy umiejetnosc flipowania? Bo nas developerow to mierza po efektach pracy… ktora przypisuja SMowi.

Magdalena
@Zenek

No ale pewnie muszą też jakoś raportować wyniki, a udział w spotkaniach to też przecież praca. Mówisz, że przypisują wasze efekty pracy scrum masterom, to ciekawi mnie czy wróciły do waszej firmy premie? Rzuciło mi się w oczy, że niby wam je zabrali rok temu.

Kaszanka
@Magdalena

Premie były tylko dla kilkunastu osób in a UoP. Tutaj premia jest i będzie teraz raz na 3 lata. Najgorsze jak ktoś chce się na nią zapinać w tej firmie… nie warto. Reszta pracuje na B2B i naturalnie nie ma premii.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie IPF Digital jako System Analyst. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Xyz

Złóż CV i zobacz czy cię zatrudnią. Jak zatrudnią to wróć i opisz swoje wrażenia

Była pracowniczka

Idealne miejsce na zapoznanie się czym jest wykorzystywanie pracownika do jego granic. Oczekiwania są większe niż moce przerobowe zespołów (komentarz dotyczy wszystkich zespołów). Brak replacementów sprawia że prace po kimś kto odejdzie (z Twojego zespołu) masz przypisaną do siebie. Nikogo nie interesuje, że możesz na czymś się nie znać. Nie polecam, nie zachęcam. Bardzo toksyczne środowisko. Praca męcząca bo rola opisana w ogłoszeniu odbiega momentami bardzo od obowiązków. Mimo że firma globalna to szkoda że podejście Areczkowe i Januszowe. Powinnam wkleić tu mema który by oddał cały charakter tej firmy ale szkoda czasu.

Małgorzata
@Była pracowniczka

Czyli jak ktoś odchodzi to tak naprawdę ma się 2 razy wiecej obowiązków? Może chociaz jakas podwyżka jest z tej okazji?

Witam, czemu dużo osób narzeka na HR i czemu dużo osób uważa, że scrum masterzy sa nic nie warci w tej firmie? Slyszalem to od paru osob i tutaj czytalem, czy ktos zwiezle moze napisać o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o IPF Digital - Warszawa

• Jak się pracuje w IPF Digital?

Zobacz opinie na temat firmy IPF Digital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPF Digital?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IPF Digital?

Kandydaci do pracy w IPF Digital napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IPF Digital