hapipozyczki.pl

Opinie o hapipozyczki.pl

U

Super atmosfera, zgrany zespol nastawiony na wspolprace. Swietne systemy motywacyjne, na call center premie od sprzedazy. W dobrym miesiacu od podstawy mozna jeszcze 1,5-2 wyciagnac premii. Konkursy na nagrody rzeczowe i wyjazdy. Bardzo fajnie jesli ktos jest pracowity i zaangazowany.

Aneta

@E. wspominasz, że w firmie panuje mobbing. Według Kodeksu Pracy "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce w firmie? Masz na myśli konkretne sytuacje?

E.

Mobbing, dręczenie, nękanie i zastraszanie pracowników, ciągła kontrola, nagrody dla zatrudnionych po znajomości czyli kolesiostwo, awanse bez podwyżek.. nie polecam!

także

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera? Pozdrawiam

Czas skończyć z plotkami w internecie na temat hapipozyczki.pl. Dodaj szczery komentarz i powiedz wszystkim jak naprawdę jest w tej firmie. Twoja opinia może wiele zmienić.

Zostaw opinię o hapipozyczki.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hapipozyczki.pl