Starałem się o pracę w tej firmie. Dostałem papiery. Wypełniłem je i zaniosłem do kierowniczki do spraw zatrudniania. Umówiliśmy się że od wtorku zaczynam na noce. Ponad to wiedząc że mam komorników była tak miła że powiedziała, że tak zrobi, że komornicy nic mi pensji nie zabiorą . Poszedłem tam pełen nadziei że zacznę pracę a okazało się co następuje: od progu jakieś świry zaczęły mnie wyzywać, śmiać się i mówić żebym stamtąd wypierdalał , rzucali się skrzynkami, i powiedzieli że oni nic nie wiedzą na temat że miałem przyjść do pracy, i że mam rano przyjść i pogadać z kierowniczką do spraw zatrudniania. Tak zrobiłem. Poszedłem rano pogadać z kierowniczką do spraw zatrudniania, powiedziałem jaka była sytuacja w nocy a ona zareagowała następująco: powiedziała że szkoda że mnie nie ubili tymi skrzynkami i nie chce mieć ze mną już nic wspólnego. Jak to pozory mogą milić. Ogólnie jeżeli nie chcecie się użerać się ze świrami to serdecznie nie polecam tej firmy.