Opinie o Takto Finanse Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Takto Finanse Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Takto Finanse Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takto Finanse Sp. z o.o. w Wrocław

Lola Nowy wpis

Dzień dobry, czy w tym roku były już może prowadzone nabory? albo może są planowane? Nowszych opinii nie widzę a po prostu moją uwagę zwróciła dawniejsza oferta pracy dla analityka danych. Posiadam doświadczenie i zastanawiam się jak w tym przypadku by m się pracowało. Jakie mogą teraz wychodzić zarobki w tym przypadku?

KontrolaNF Nowy wpis

Ostrzeżenie KNF Szanowni Państwo proszę zastanowić się nad wzięciem pożyczki w TakToFinanse. Firma jest nierzetelna i działa na szkodę rynku finansowego. Umowa zawiera zapisy niezgodne z prawem. Dodatkowo nadpłacone środki nie są chętnie zwracane. Na każdym kroku firma ULTIMO wyłudza pieniądze wbrew zapisom umowy. np. wpłaty dokonać można do 20.06.2023 ale gdy wpłacisz do końca wskazanego dnia to firma nalicza Ci odsetki i straszy windykacją twierdząc że rata musi być zaksięgowana do końca dnia terminu wpłaty. Pamiętajcie! Jeżeli tetmin spłaty raty upływa przykładowo 20.06.2023 to masz prawo dokonać wpłaty do końca tego dnia i nikt nie ma prawa naliczać wam odsetek bo się nie zaksięgowało coś. Znajcie swoje prawa. TakToFinanse została zgłoszona do UOKiK.

0000000 Nowy wpis
@KontrolaNF

To prawda. W okresie pandemii( zakłady pracy zamknięte) byli bardzo niewyrozumiali.

Fajnie, że tu i rekrutacja, i praca jest zdalna. Ok. A czy jest opcja pracy asynchronicznej? Ja tu pisze o posadzie Młodszy Programista Java. Można o dowolnej porze pracować, czy trzeba wpisywać się w jakiś grafik godzin pracy? Na posadzie juniorskiej obowiązują chociaż elastyczne godziny?

Iwona

czesć, ma ktoś jakieś bieżące opinie z pracy? pisali kiedyś o troszkę niesprawiedliwym traktowaniu i ciekawa jestem czy do dziś jeszcze się to przejawia? widziałam na stronie ogłoszenia i dla speca od sprzedaży online oferowana jest hybryda. Jakie zasady? jaki sprzęt dają i ile dni biuro ile dom?

Sara
@Iwona

Można prosić link?

@Sara

Oj spóźniłam się wybacz. Na stronie firmy, tutaj linków wrzucać z tego co wiem nie można. Aplikowałaś może? Obecny przebieg rozmowy by mnie ciekawił. Ktoś był niedawno i zda relację?

Bylypracownik
@Iwona

Ta firma już nie istnieje, w lutym się zamkneli

@Bylypracownik

Tak dosłownie całkiem? Jeśli tak by było to jaki powód tak właściwie? i to takie stałe zamknięcie czy może jakieś zawieszenie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Takto Finanse Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Dawid

Czy jest jakiś powód, że zupełnie nie korzystacie z możliwości zamieszczenia tu opinii o pracy?

@Dawid

(usunięte przez administratora) Przełożeni mają swoich pupili, którzy dostają największe premię i przychylają oko jak coś im braknie do procedury awansowej. Ciągle tylko gadanie jaka to super przyszłościowa praca na CC, inne stanowiska pozajmowane przez kolegę/koleżankę kierownictwa. Niektórzy pracują jak za karę, straszą że się zwolnią, ale nie mają do tego jaj, więc atmosfera słaba. Jak są niewygodne opinie, to szybko znikają. Tak robią na 100%na Facebooku ;-) atmosfera przesycona jadem, dziewczyny wielkie koleżanki, a za plecami swoje.

Wiktoria

Rozumiem, że nie odpowiada Ci między innymi atmosfera pracy w Takto. A na jakich zasadach przyznawana jest premia w tym miejscu?

Aktualny pracownik
@Wiktoria

Nie wiem skąd biorą się takie opinie. Jest równo uprawnienie. Nie ma kolesiostwa o którym tu ktoś piszę. Nie przypominam sobie aby ktoś się sam zwolnił z własnej woli. Atmosfera jest jak w domu. Nikt nie stoi nad Tobą z batem. Wystarczy być punktualnym i wykonywać swoją pracę rzetelnie ( ale chyba po to chodzi sie do pracy? ) Premie są jasno opisane - każdy pracownik ma takie same możliwości. Na początku każdego miesiąca każdy dostaje cel - każdy z Nas cel ma taki sam.

Wiktoria
@Aktualny pracownik

Wiesz, opinie mogą być różne. Czyli rozumiem, że polecasz pracę w Takto. A możesz powiedzieć, na czym konkretnie polega?

Nieznaszmnie
@Aktualny pracownik

Były osoby, co się zwolniły z własnej woli. Bo ta firma to wyzysk, jesteś blisko z kimś z kadry to masz lepiej płacone przy premii, lepsze kontakty i przymykanie oka na spóźnienia i klonowanie czyiś już w połowie uzupełnionych wniosków. Co to za wprowadzanie w błąd..

Jak oceniacie prace firmy kiedy panuje wirus?

Zawisza Czarny

Kadra zarządzająca w większości o mentalności PRLowskich betonów partyjnych. Nie masz co liczyć na docenienie lojalności, innowacyjności i rozbicie chorej oraz szkodzącej zyskowności firmy oligarchii w postaci królowej matki i jej niewykształconego i snującego mrzonki synalka. Na porządku dziennym promuje się obgadywanie za plecami, szczucie i donosy.

nie polecam

Nie doceniają starych pracowników . Pracujesz kilka lat a później i tak cię zwolnią .

Jerzy
@nie polecam

Jak długo pracowałeś w Takto Finanse i czym konkretnie się tu zajmowałeś? Możesz też powiedzieć coś na temat wysokości pensji, byłeś z niej zadowolony pracując w tym miejscu? Czekam na to co mi powiesz.

Nie polecam
@Jerzy

Dość długo, żeby się źle wypowiadać na ich temat.

Radek

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na pracę, czy firma prowadzi rekrutacje i jak przebiega?

Bati
@Radek

Człowieku odpuść sobie, robisz za troje A później Cię zwolnią. Robiłem na każdym dziale sprzedaży A i tak mnie zwolnili.

Joanna

Firma dramat, na początku wszystko było ok ale jak odeszła liderka to przejął nas kiero lider T.... człowiek nic nie wie zawsze gdzieś znikał z naszą koleżanką którą była zwykłym doradcą. Lidy były ale tylko dla osób które lizaly t....lek i były miłe. Nie polecam tego pracodawcy. Takto ogarnij się i usuń tego złego człowieka z tak ważnej funkcji!

Zostaw merytoryczną opinię o Takto Finanse Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Takto Finanse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Takto Finanse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Takto Finanse Sp. z o.o.
  • Braniborska 58-68