Opinie o BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Ochrony Środowiska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bank Ochrony Środowiska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Ochrony Środowiska S.A. w Warszawa

baner wywiady
Beata
Kandydat

Polecam pracę w BOŚ wyłącznie osobom, które chcą być (usunięte przez administratora) i traktowane jak mięso armatnie. Im wyżej w strukturze tym gorzej. Najgorzej w centrali. Pięknie to wygląda tylko w social mediach. istny cud. Tymczasem pracownicy Kadr kłamią już przy pierwszym kontakcie. Obiecują, zachęcają, a później nie informują o niczym. Zdarza się, że po kilku miesiącach dzwonią ponownie, udają że nic się nie stało i proponują zatrudnienie. Wynagrodzenia poniżej rynkowych. nie wiem, czy jest bank który płaci mniej. nie ma pieniedzy dla pracowników ale dyrektorów przybywa regularnie. Wiekszosc to znajomi. Ogloszenia, które pojawiają się w internecie to stołki, których nikt ze znajomych nie chce bo zazwyczaj wiązą się z odpowiedzialnością lub słabymi warunkami. Ciągle zmiany struktury, kombinacje, brak pomysłów na cokolwiek. Ostatecznie odmówiłem zatrudnieniu w tym banku ze względu na żenująco niskie zarobki. Kwoty usłyszałem na własne uszy i po oczekiwanych kompetencjach nadal jestem w szoku, reszte opowiedzieli mi ludzie, ktorych spotkałem w pracy w innych w bankach. Uciekali z BOŚ w popłochu. Gratulowali mi mądrej decyzji, że nie dałem się wciągnąc w ten cyrk.

aaa
Kandydat
 Pytanie
@Beata

Najważniejsze pytanie brzmi ile proponują? Najniższa krajowa?

Mooooa
Kandydat
 Pytanie

Dziwi fakt ciągle powracających tych samych ogłoszeń na portalach pracowniczych (praca w centrali). Bank aż tak się rozwija czy to raczej pracownicy uciekają szybciej niż zaczęli ?

Kandydat
Kandydat
@Mooooa

Tak bank jest źle zarządzany i pracownicy maja dość

Agata

Widzę że klienci chwalą obsługę. Czy firma wynagradza pracowników za ich profesjonalizm? :D Można liczyć za jakąś premię za wyniki? :)

stach
Pracownik
@Agata

to nie Klienci chwalą obsługę tylko firma pr wynajęta przez Bank :-) za te generyczne wpisy z pewnością może liczyć na premię. Boś i premie to wykluczające się pojęcia. Chyba, że mówimy o premiach dla Zarządu.

Michał Nowy wpis
Klient

Bardzo ciekawa oferta kredytowa i bardzo dobrze działająca aplikacja. Polecam!

level
Były pracownik

Zdecydowanie odradzam pracę w tym Banku w Warszawie. Jedno wielkie kolesiostwo wśród kadry zarządzającej. Częste zmiany na stanowiskach Dyrektorów kumpli Członków Zarządu. W Centrali w Warszawie bardzo duża rotacja. Nie ma komu wdrażać nowych pracowników, brak mentorów , a stawia się im wymagania,ogólna demotywacja, irytacja, zdenerwowanie, zaskoczenie, jeden wielki bełkot organizacyjny. Inaczej przedstawia się pracę w tym Banku na rozmowie kwalifikacyjnej, a w rzeczywistości: zaskoczenie, zawód. Częste odejścia pracowników nakręcają poczucie braku bezpieczeństwa, stabilności pracy wśród innych; tych może nie do końca zdecydowanych na to czy pozostać może jeszcze czy też złożyć wypowiedzenie. Brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony przełożonych co do przyczyn tego stanu : zwalniają się sami no cóż... będą kolejni nowi i tak to wygląda. DRAMAT!.

Aa1
Kandydat
 Pytanie
@level

Jaką pensje można wyciągnąć na dzien dobry bo to jakaś tajemnicą jest owiane?

Emilia Nowy wpis
@level

A zarobki? Na jakim są poziomie? Jakieś benefity pozapłacowe można dostać? Skoro zarządzanie piszesz, że słabe, to może chociaż płacą jest dobra i to wynagradza?

Romuald Nowy wpis
Klient

W porównaniu z innymi bankami BOŚ gwarantuje bardzo dobre warunki kredytu. Polecam!

Kinga Nowy wpis
Klient

Korzystne oprocentowania kredytu hipotecznego oraz miła i rzetelna obsługa klienta na wysokim poziomie. Polecam.

logo firmy Recepcjonistka do biura w Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kinga
Klient

Szybka decyzja. Niskie oprocentowanie. Doskonałe warunki. Polecam

Askier
Kandydat

Uważajcie na oferty pracy w tym banku bo pracownicy HR jak i kierownicy komórek walą sciemę na maxa na rozmowie jak macie doświadczenie. Sukcesywnie powtarzane oferty na te same stanowiska bo szukają studentów którym placą grosze, nie przedłużają umowy i tak na okrągło..

Emilia
@Askier

Dlaczego tych umów nie przedłużają? Jaki podają powód? Czyli rotacja jest duża? Możesz dać znać jak to wpływa na atmosferę w zespole?

Askier
Kandydat
@Emilia

Pracownik HR powinien na to odpowiedzieć odnośnie praktyki zatrudniania i czasu trwania umów oraz rotacji w banku. Proszę zobaczyć oferty pracy w BOŚ kilka miesięcy temu i teraz. To ciągle te same stanowiska. Proszę się przejść do placówki Boś. Tam nie ma kto obsłużyć klienta, zresztą jak ograniczyli obsługę kasową. Ale to tyczy się tylko najgorzej płatnych miejsc pracy typu doradca czy analityk.. Nie znajdzie Pani ofert pracy na stanowiska kierownicze w szczególności w Centrali.

Edward
@Askier

A ten bank nie inwestuje w taką dopiero co przyjętą osobę na stanowisku doradcy? Wiesz coś o szkoleniach i wysokości wynagrodzenia na tym i podobnych stanowiskach?

Witek
Pracownik

Intuicyjna i prosta aplikacja mobilna Bośbank24 polecam!

1
aaa
Klient
@Witek

Niestety ale nie jest.

aaa
Klient

(usunięte przez administratora). Nie polecam. Bank raczej się zwija na poziomie Oddziałów i to widać. Obsługa kasowa w wybranych godzinach bo nie ma kto pracować a oficjalnie bosmy jako bank eko i nowocześni... Infolinia średnio obsługuje i odsyła do Oddziału. Słabe produkty i jeszcze gorsza sieć placówek..

wiki
Klient

Boś Bank to przede wszystkim dobra obsługa ciekawe oferty dla nowych i stałych klientów szczerze Polecam.

1
Ewa
Klient

Polecam Bankowość elektroniczną jak i aplikację mobilną Boś Banku jest prosta i intuicyjna w obsłudze, można załatwić wiele spraw bez wychodzenia z domu i dodam również że infolinia działa naprawdę bez żadnego problemu .

Nina
Klient

Mili i kompetentni konsultanci na infolinii w Boś Banku Polecam.

1
Mirek
Klient

BOŚ Bank jest w porządku. Infolinia działa bardzo dobrze, bankowość elektroniczna również. Polecam ten bank.

1
Mooooa
Kandydat
 Pytanie

Dziwi fakt ciągle powracających tych samych ogłoszeń na portalach pracowniczych (praca w centrali). Bank aż tak się rozwija czy to raczej pracownicy uciekają szybciej niż zaczęli ?

Kandydat
Kandydat
@Mooooa

Tak bank jest źle zarządzany i pracownicy maja dość

Nick
Były pracownik
@Kandydat

Nie ma co się dziwić. Siódmy rok zarządzania przez nierozgarniętych pociotków z jedynie słusznej partii robi swoje. Nie pracuje już tam jakiś czas, ale widzę że nic się nie zmieniło, no chyba że na gorsze. Ale za moich czasów co chwilę zmiany, nowe modele biznesowe, niedopracowane, nieprzemyślane, które za chwilę i tak paliły się na panewce. No nic się nie zmienia, chyba tylko pracownicy co chwilę.

RZ
Pracownik
@Nick

Potwierdzam pracowałam ponad 10 lat i żal mi, że tak został zniszczony fajny Bank. Pracowników z doświadczeniem i zaangażowaniem usuwano a w to miejsce wchodzili poplecznicy i " znajomi królika"

Marcin
@Nick

Może chociaż zarobki są w miarę dobre? Warto tu iść chociażby dla pensji?

xxx
Pracownik
@Mooooa

Pracownicy uciekają szczególnie w Centrali Banku w Warszawie. MASAKRA

Kinga
Klient

Dobra jakość usług na wysokim poziomie oraz korzystne oprocentowanie kredytów.

1
Rysiek
Klient

Polecam EKOkredyt na zakup i montaż pomp ciepła w Boś Banku.

1
Igor
Klient

Prosta łatwa w obsłudze aplikacja mobilna BośBsnk24 polecam!

1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
 Pytanie

Jak prezentują się warunki w BOŚ Bank (Bank Ochrony Środowiska S.A.)? Czy jest np. stołówka pracownicza albo szatnia? Czy pracodawca organizuje dojazd do pracy dla osoby, która pracuje na stanowisku specjalista ds. jakości?

Iza
Klient

Korzystne warunki kredytu oraz bardzo pomocna i fachowa obsługa klienta.

1
denis
Były pracownik

Jeden z najgorszych pracodawców w jakim dane mi było pracować. Instytucja polityczna aktualnie PIS-owska , częste zmiany kadry zarządzającej powiązane ze zmianami w Zarządzie. Duża fluktuacja wśród pracowników ostatnio się nasiliła. Zdecydowanie odradzam. Brak poczucia stabilności pracy.

aaa
Kandydat
 Pytanie
@denis

A coś więcej? Plany nie do wyrobienia? Z czego jest fluktuacja? Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na stanowisku doradcy? Mało tu konkretnych informacji poza spamem jak jest to świetny bank.

Dorota

Przeglądałam ogłoszenia o pracę w banku i jest sporo różnych stanowisk, firma szuka doradców w wielu miastach. Z tego co widzę, nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w bankowości. Jak zatem przygotowuje się do pracy nowego kandydata, jest jakieś szkolenie wdrożeniowe? Jeśli tak, jak przebiega i ile trwa? Oczywiście ciekawi mnie też wysokość zarobków, co wchodzi w skład wynagrodzenia i na jaką pensję można liczyć?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Ochrony Środowiska S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Bank Ochrony Środowiska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 15 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Ochrony Środowiska S.A.?

  Kandydaci do pracy w Bank Ochrony Środowiska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Ochrony Środowiska S.A.
1.4/5 Na podstawie 154 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Bank Ochrony Środowiska S.A.
Przejdź do nowych opinii