Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych

Tarnów

Opinie o Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych

KS

Jeśli chodzi o pracę w Operatorze Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM to można ją polecić świeżym absolwentom lub bezrobotnym. Jeśli ktoś pracuje gdzie indziej to ewentualną zmianę proponuję dokładnie przemyśleć. Firma mimo niezasłużonej opinii stabilnego pracodawcy lubi nie przedłużać umów, niezależnie jak bardzo podczas rekrutacji zależy jej na pracowniku i jednocześnie nie proponuje nic w zamian. Jeśli chodzi o benefity typu nagrody, premie, barbórki to są one przyznawane dopiero po przepracowaniu pełnego poprzedniego roku kalendarzowego; czyli w przypadku nowych pracowników po ok. 1,5-2 latach pracy. Co do zarobków to nowy dyspozytor w centrali w pionie krajowej dyspozycji gazu może liczyć na ok. 4000-4500 PLN (brutto). Powyższe opinie tyczą się osób przychodzących do firmy z zewnątrz i w żaden sposób dotychczas z nią niezwiązanych. Istnieje liczna grupa pracowników, która ma rodzinę wewnątrz firmy (nierzadko po kilka osób) i oni mogą liczyć według plotek firmowych na warunki dwu-trzykrotnie lepsze niż opisane.

Biały
@KS 18.05.2017 11:34

Taka stawka w Warszawie i to jeszcze na tak odpowiedzialnym stanowisku jest po prostu żenująca. Najlepsze jest to, że pracownicy dyspozycji w oddziałach mają jeszcze niższą podstawę. Nowi koledzy którzy zostali przyjęci w połowie roku mają stawki ok. 3 tyś brutto. Obecnie na kasie w lidlu podstawa to 3200 brutto.

kandydat

byłem na rozmowie rekrutacyjnej na młodszego specjalistę w oddziale w Gdańsku ponad miesiąc temu, informowali, że ZAWSZE informują kandydatów, których zapraszają na rozmowę rekru. o negatywym wyniku. Do tej pory żadnego odzewu. Ktoś z was jeszcze był pod koniec września na rozmowie?

Fifi
@kandydat 27.10.2017 16:33

Otrzymał Pan odpowiedź?

Alicja

@Aniołco możesz powiedzieć o warunkach pracy w Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych? Czy są jakieś benefity? @mareknie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin nim pozostawisz jakikolwiek komentarz.

tyy

dobre dobre ;) poczucie humoru jest w narodzie ;)

Anioł

MAREK, chyba byłeś na rozmowie w Tarnowie na rozmowie, uwierz mi dostały się osoby które na pewno nie mają żadnych ZNAJOMOŚĆI, WIEM ŻE BOLI. Jesteś dobrym automatykiem jeszcze będzie nabór wal jak w mór i nie poddawaj się. pozdrawiam

awawawaw

proszę admina o zmianę nazwy firmy!!! NIE przemysłowych a PRZESYŁOWYCH !!! źródło: http://www.gaz-system.pl/o-firmie/informacje-podstawowe/

Alicja

@Maximus skoro tyle pracujesz, to co możesz powiedzieć na temat firmy Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych? @qweqwasxcv czy nie próbowałeś się sam kontaktować w sprawie testu? Czy może do tego czasu już skontaktowali się z Tobą w jakiś sposób?

qweqwasxcv

Miałem "zaszczyt" być na teście pisemnym w Tarnowie. To jest jakiś żart. Pomimo napisania całego testu żadnego odzewu. Jawne przyznawanie się, że ojciec pracuje i się wstawi. Nikt już nawet się z tym nie kryje.. A i jeszcze zaproszenie na test drogą e-mailową - pewnie sporo osób z tego względu nie przyszło. Pozdrawiam

Gość

Ostatnio pojawiły się obszerniejsze opinie. Jakie są wady/zalety pracy w GS w W-ie.

coop

Z punktu widzenia osoby, która współpracowała z parcownikami Gaz-System oraz samym Gaz Systemuem, można jasno powiedzieć, że jednak nie panują tam zbyt przyjazne warunki pracy dla ludzi. Kierownictwo ma bardzo złe zdanie o radzie technicznej firmy, mimo że to doświadczeni ludzie. Zarobki bardzo niskie w stosunku do oczekiwań i doświadczenia. Znam kilka osób które dostało się tam właśnie po znajomosci i wiem co te osoby potrafią i jakie zarobki mają (tzw. specjaliści za których gdzie indziej trzeba było robić robotę, bo sobie nie radzili).Na start dostawali dużo więcej niż pracownicy z dużym doświadczeniem, albo ci w radzie technicznej. No ale tak to wygląda jak się zatrudnia kogoś po znjamości. Normalna praktyka w tej firmie (znajamości).

Alicja

@Tirex, jesteś jeszcze pracownikiem Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych?

Tirex

Praca zaraz po studiach na najniższym stanowisku 3200 brutto plus dodatki. Licząc z nimi, w ciągu roku wychodzi ok. 2600 na rękę. W firmie są 2 kategorie pracowników, Ci którzy mają plecy to zarabiają bardzo dużo. Druga kategoria - ludzie bez znajomości, co zarabiają gówniane pieniądze. Kolega z pokoju obok pracuje 20 lat i ma stawkę 3900 brutto, szału nie ma. Na pewno plusem jest bardzo mało stresująca praca, pieniądze na czas, bogaty pakiet socjalny (który jest powoli zabierany) i super ludzie, którzy są mili, sympatyczni, a przede wszystkim bardzo pomocni. Ogromnym minusem brak jasnej ścieżki kariery, praktycznie bez znajomości nie ma co liczyć na jakiś rozwój zawodowy, papierologia i cholerna NUDA. Szczerze to firma jest mocno przereklamowana, nie rozumiem ludzi, którzy tak pozytywnie wypowiadają się o niej. Gaz-System to dobra firma dla osób, którzy lubią pierdzieć w stołek i leżeć brzuchem do góry.

Maximus
@Tirex 08.12.2016 22:35

Synku jesteś głupi jak but. Co Ty możesz wiedzieć o tej firmie? Jak przepracujesz jak ja 51 lat to pogadamy jak polak z polakiem.

kris

No właśnie dostałem info że, miały być jakieś oferty pracy na stronie. A tu nic.

edf

hmm no to trochę dziwne jest..chociaż ja przynam szczerze ze sledze tutaj ta strone itnerowa i wlasnie od dłuższego czasu nie widziałem żeby tutaj były jakies oferty pracy i czytam te wasze wpsiy i się zasntiawm dlaczego tak to jest z ta rekrtuacja..

ciekawski

Niestety dlaczego anulowano cały proces rekrutacji nie wiadomo...

Pik

Ja dostalem się bez znajomości. Firma jest super. Trochę dużo procedur ale mozna się przyzwyczaic. Super stabilne zatrudnienie. Wynagrodzenie bardzo dobre i na czas. Ludzie jak ludzie. Niektorzy sie lubia innie sie nie lubia. Jak wszedzie. Ocena ogolne 5-/5. W sumie nie wiem za co ten minus daje. Chyba tylko na wszelki wypadej

nmbnbnnm
@Pik 11.09.2016 17:39

gdzie ogłoszenia o prace są

@Pik 11.09.2016 17:39

To kiedy tą prace dostałeś? Bo niestety ogłosili konkursy a później Zarząd anulował całą rekrutacje. Czyli podejście do człowieka fatalne....

kjb,mb,k

gdzie obecnie publikuja oferty pracy?

riki

wynagrodzenia zenujace chyba ze jest sie po znajomosci - wtedy sprawa wyglada inaczej. Zero mozliwosci rozwoju. Ogolnie jedyny plus to stabilnosc zatrudnienia.

@riki 04.08.2016 20:37

...100% opis GS

X11

Mylisz sie bardzo niskie zarobki i napięta atmosfera.. Cieżko nazwać profesjonalizmem jais który tu panuje. Jedyny plus to kasa na czas

Robert

Tylko kogo trzeba znać aby dostać się do takiej firmy?

Dave

Nie chodzi o to czy dużo czy mało.Chodzi mi o to że przy stawce 3tyś.brutto można na rękę dostać np.3,200zł a nie netto ok.2,200.Fajnie gdyby wypowiedział się ktoś kto pracuje na podobnym stanowisku i powiedział ile ma co miesiąc na koncie.

Dave

3 tyś.Brutto o niczym nie świadczy.Ja przy stawce 2,200 zł brutto na ręke dostaję 2,300 z premiami.Ile zarabia na ręke pracownik szeregowy w gaz system?

to lipa jak 3 tyś brutto

Robalu

Jak gazy masz w normie to przy sprzyjających wiatrach kierownictwa możesz zarobić ok. 3 tys. brutto z wszystkimi dodatkami.

ciekawski

Witam, czy ktoś w końcu napiszę ile zarabia się w tej firmie! O najniższej wiem z raportu, ale co dalej.....

Sir Francis Drake

Słychać, że dobra u was praca, dobrze płacą za puszczanie gazów... Ja po trzech piwach i rumie mógłbym tam u was prawdziwą karierę zrobić i zostać dyrektorem, buchnąłbym sobie potem parę baniek i do końca życia wyspy kanaryjskie...

kumulacja

W raporcie rocznym nie wspominają o tym, że do tej firmy przyjmują tylko z rodziny, toteż nie ma się co podniecać tymi wynagrodzeniami.

to poczytaj sobie raport roczny firmy, srednia płaca pracowników najniższego szczebla w zeszłym roku 211 % minimalnej pensji w 2014 roku.

z archiwum X

Jak powiedziała jedna pani minister za stawkę poniżej 6 tys. na miesiąc pracują tylko idioci. To ile w tym Gaz-systemie zarabiacie?

asdew

a jak aplikować do TJE chcę to trzeba do oddziału głównego czy prosto do TJE ???

regulamin rekrutacji

Nicky pociągniesz dobrze rurkę kierownikowi będziesz w rodzinie...

po 2 rozmowach

Nicky jak jesteś z rodziny kogoś tam pracuje to masz bez niczego tą robotę

Nicky
@po 2 rozmowach 11.02.2015 16:41
Nicky jak jesteś z rodziny kogoś tam pracuje to masz bez niczego tą robotę

Dzieki, rozumiem ze jesli nie mam koligacji rodzinnych to staranie sie o prace jest bezcelowe?

statystyk

Jaką kierowaliście się motywacją aby podjęć pracę w takiej firmie? Rozumiem panie lubią ciągnąć rurki ale co jeszcze sprawiło, że pojęliście pracę akurat w takiej firmie?

Nicky

zamierzam zlozyc cv do Jaroslawia, ktos wie jakie sa tam szanse na przyjecie i jak nazywa sie dyrektor?

Love

Prawdopodobnie istnienie związków zawodowych nie byłoby potrzebne gdyby nie fakt, że pracodawcy bardzo często lubią naginać wypłaty czy inne rzeczy na swoją korzyść. Mam nadzieję, że takie sytuacje nie zdarzają się w Gaz-System, bo planuję tam podjąć pracę. Możecie powiedzieć czego należałoby się spodziewać - wynagrodzenie i rozmowa rekrutacyjna? Dzięki.

Chów wsobny

Po co wam związki zawodowe jak wszyscy jesteście jedną rodziną?

Fakt, ludzie są ze sobą jakoś powiązani ale to ma swoje dobre strony, między innymi większe zaangażowanie żeby nie narobić wstydu. Awanse również są realne, wiadomo, że w Centralach Oddziałów jest łatwiej niż w przypadku TJE, kasa w porządku, oczywiście niektórym się w d*pach poprzewracało od nadmiaru, w końcu to jest cecha charakterystyczna ludzi daj palec, on będzie chciał rękę. Stabilność i ZZ są jednym z wielu synonimów tej spółki.

specjalista

traumatyczne warunki-cofasz się w rozwoju, bez szans na awans...a spróbuj mieć inne zdanie i się nim podzielić z aktualnym zarządzającym PI, powodzenia….. firma płaci przyzwoicie, może nie są to warunki turbo rynkowe, ale jest ok, ogromnym plusem była atmosfera – zaufanie… to „było” dobre miejsce pracy, a przynajmniej w IT z naciskiem „było”…, jeśli p.o. dyr. pozostanie, to już będzie równia pochyła… zbyt często rozmowy schodzą na temat ofert, co raz częściej jest grane(usunięte przez administratora) również w innych oddziałach…za tej kadencji nie polecam… no chyba, że się ma plecy… do innych działów lub po za spółkę, dużo cennych ludzi już odeszło… powodzenia dla wszystkich, którzy jeszcze walczą razem ze mną... :) PS. piszę z innego oddziału...

Teodor Alluel

nie każdy w tych czasach ma dziedzica...

trytry

Jednak czasem przyjmują osoby bez koligacji.

Jóżef Bąk

Ale co chcesz polecić używanie gazu? Sam napisałeś, że ta firma to organizacja rodzinna, członkowie rodziny wiedzą jak tam jest i gdzie jest ich miejsce, a ktoś z poza rodziny i tak nie będzie nigdy zaproszony.

trytry

Widzę, że praktycznie brak ocen nt Gaz-System. W sumie nie dziwi mnie to bo tu i tak sami znajomi i rodziny pracują, więc tzw. zwykły człowiek się nawet nie interesuje. Ja pracuję na jednym z obiektów od paru lat - też naturalnie dostałem się po znajomości :) Jeśli mimo wszystko ktoś jest zainteresowany pracą w GS to poniżej zgrubny rys firmy w kilku hasłach: 1. trudno się dostać, jeszcze trudniej wylecieć 2. średnio miesięcznie + premie = całkiem niezły PIT 3. funkcjonuje zasada pleców i zasług 4. "nie" dla młodych i/lub zdrowo ambitnych (chyba, że spełniona: patrz pkt.3) 5. monotonia, papiery, procedury Generalnie jednak mogę polecić osobom, które nie oczekują wielkich wyzwań a szukają stabilnej, nie najgorzej płatnej pracy. Ambitnym odradzam szczerze.

janusz z Gaz-Systemu Gdańsk i Hestii

janusz z Gaz-Systemu Gdańsk i Hestii - 2012-06-23 15:44:22 Weronika, o co Ci chodzi. Piszesz, że pracujesz w Operatorze Gazociągów "Przemysłowych" - LOL. Praca fajna, ale polecam dla ludzi inteligentnych. Sorry za przekręcenie imienia. Post do Wiktorii. Ps. Do służb HR : Kogo państwo zatrudniają, że pracownicy nie potrafią nawet poprawnie napisać nazwy firmy?

janusz z Gaz-Systemu Gdańsk i Hestii

Zostaw opinię o Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaz-System S.A. Operator Gazociągów Przemysłowych