Szmizjerka Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Szmizjerka Sp. z o.o.
2 186 386 5 1

Opinie o Szmizjerka Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kinga

Szkoda, że pracownicy nic nie piszą o pracy w firmie. Za to byli pracownicy mają używanie!!!

Pracownica
@Kinga

I tu się mylisz kochana.

W
@Kinga

Może się boją? Uciekaj ie z tej firmy jak najdalej. Psychika zniszczona, nie szanowanie pracownika, ciągle zwodzenie za nos, że będzie premia. Dużo by wymieniać.

Marcin
@W

Z jakiego powodu premie jednak nie były wypłacane? Warto podzielić się swoimi wrażeniami, też jestem ciekaw co mogą mieć do powiedzenia pracownicy Szmizjerka Sp. z o.o., takie wpisy są cenne dla potencjalnych kandydatów więc szczery, rozbudowany opis miejsca pracy zawsze jest na wagę złota.

Xxx

Nie polecam. Zapierdziel na wymianach straszny. Obiecanki o premiach. Z daleka od tej firmy. Wszyscy się zwalniają.

Wszechwiedzacy

Szmizjerka Grójec. Istniała przez 7 lat. W sobotę post zapraszający klientów na nowy towar po długim weekendzie. Na wymianie dziewczyny zdejmują towar, jest on wyniesiony. Dopiero wtedy dowiadują się, że nie ma dla nich dostawy, sklep zostaje zamknięty a one zostają bez pracy. Tak się zwalnia ludzi. Brawo Szmizjerka.

Tak36Nie1
@Wszechwiedzacy

Ta firma nie szanuje pracowników Co ich obchodzi że niedługo święta i ludzie zostają bez pracy Karma kiedyś wróci

Wkurzony
@Wszechwiedzacy

W końcu dziewczyny miały umowy śmieciowe, można je więc jak śmieci potraktować. Pani (usunięte przez administratora) się nie podpisała.... Pokazała jak się traktuje ludzi w tej firmie.

Tak22Nie

@Wszechwiedzacy

Grójec... Tak, ciekawe miejsce, wiele tu Szmizjerka narozrabiała.Spalona na rynku pracy, wszyscy wiedzą jakim jest pracodawcą, nikt tu do pracy nie chce przyjść. Nawet wśród klientów głośno o tym jak tu się ludzi traktuje... Jeszcze chwilowo Zaza ma kilka zdesperowanych osób do pracy. Na jak dlugo?

Ajaja

To samo w Lublinie.

Tosia
@Wszechwiedzacy

To samo dzieje się w Sochaczewie

beata
@Ja

Przy takim traktowaniu pracowników przez regionalną panią B. niedługo.

@beata

Tam wszystkie są na B ????

Nata
@Ja

Pewnie, że zdesperowanych, bo gdzie indziej będą chcieli zatrudniać osoby z wykształceniem gimnazjalnym, do tego zaocznym:-D. Trzeba nieźle się nawchodzić po palcu regionalnej, by móc pracować.

Koleżanka N
@Nata

I nieźle donosić na koleżanki, z którymi się długo pracowało. W końcu trzeba kogoś wystawić jak mają być zwolnienia, byle się tylko nikt nie do patrzył, jak to się samemu leży na ladzie pół dnia, zamiast pracować.

zemdlona
@Koleżanka N

nie no bez przesady,czasem się podnosi z lady...jak regionalna przyjeżdża...wtedy jest słodka jak cukiereczek,aż sie mdło robi,co za wstrętny podlizuch.Wstrętne.

H.
@Mati

A co ich obchodzą święta, pilnują tylko tego żeby im było dobrze. A Ty zaharuj się na śmierć. To nawet dobrego słowa od nich nie usłyszysz, wszystko źle utargi słabe jak wepchnac te stare porwane łachy które latają od sklepu do sklepu.

@Ja

Coraz mniej ich,coraz mniej...Dziwię się ,że jeszcze ktoś chce tam pracować.

@ja

Coś dużo Szmizjerek zamykają

@Kadia

A gdzie zamknęli oprócz Grojca?

Sis
@Ja

Za chwile zamkną w sochaczewie bo jedna wielka lipa tam

Abcd

To samo w Olkuszu

@Abcd

W Grójcu zamknęli szmizjerkę i wyrzucili pracowników z dnia na dzień. W to miejsce otworzyli Ósemkę, którą zamknęli po 2 tygodniach i znów wyrzucili kolejne osoby. Teraz będą otwierać w tym miejscu nowy sklep. Oni naprawdę się łudzą,ze ludzie nie wiedzą, czyje to sklepy i przyjdą tu do pracy i na zakupy. Cały Grójec ma ubaw. Co lepsze w nowym sklepie proponują 2100 miesięcznie, gdzie w Zazie obok dziewczyny zarabiają 1800.Szczyt... ????????????????

@Wszechwiedzący

Ale to może inny pracodawca?

TakNie2

@Kadia

Grójec to małe miasto, nic tu się nie ukryje, wszyscy wiedzą gdzie, kto i od kogo wynajmuje lokal:-D

Tak17Nie
@Wszechwiedzący

To życzę powodzenia w poszukiwaniu pracowników. Nikt tam nie pójdzie do pracy, chyba, że za 3000 i dodatkowe profity.

Patrzycie za wąsko
@Wszechwiedzący

Grójec to małe I do tego głupieee miasto. Brawo wy ! Szkoda że nikt nie pomyśli w bardziej racjonalny sposób...A może to właściciel lokalu zdecydował o końcu współpracy? Moze ta ósemka otworzyła wredna konkurencja? Szkoda mi Was strasznie, że tak macie płytkie myślenie:( dla pewności- zaza zarządza szmizjerka. I jest to jedyny sklep w Grójcu, tego pracodawcy.

@Patrzycie za wąsko

Gratuluję szacunku do ludzi. Nie mieliście go dla pracowników, nie macie do mieszkańców miasta. Wredna konkurencja? Oj, jacy wy biedni... Wystarczyłoby z szacunkiem traktować ludzi, dbać o dobrych pracowników i dziś nie mielibyście kłopotu. Ludzie to nie bydło, w tych czasach są świadomi swoich praw, godne warunki pracy i płacy przekładają się na efektywność pracownika. Z korzyścią dla obu stron. Niczego się nie nauczyliscie, nadal obrazacie wszystkich...

Było minęło
@Patrzycie za wąsko

Zarządza? Chyba tylko dostarcza te sxmaty zwane towarem. Odkąd odeszła stara załoga pracownice zajmują się tylko plotami, całe dnie leżą na ladzie, śmichy chichy, a o pomoc nie można się doprosić. Gdzie się podziały te miłe panie, które zawsze potrafiły doradzić, uśmiechnąć się i życzliwością i cierpliwością obsłużyć klientów. Gdzie kierowniczka, która potrafiła znaleźć w tonie szmat perełki godne zakupu, potrafiła zapanować nad lenistwem personelu???

Tak23Nie

Ssss
@Było minęło

Za takie pieniądze co dostaja te biedne dziewczyny to jeszcze one mają skakać nad klientami? Nie wystarczy że obsługują ich przy kasie? Dla każdego doradzić dla każdego pomoc. One nie są robotami, mają prawo być zmęczone, towar pewnie sam się wykłada w dzień przed dostawa, widzicie co piszecie?

H.
@Było minęło

Ciekawe, kiedy to padnie?

S.
@Ssss

9 godzin na kasie jest męczące, nie wie tego ten, co w sklepie nie pracował. A kljęt nie dziecko rzeby ubrań sobie nie znalazł.

Tak8Nie1

Tadam
@S.

Ciekawe kiedy teras wpadnie Pan M i pan D i sterroryzuje pracownice

@S.

Bardziej męczące jest zapoznanie się ze słownikiem ortograficznym:-D

@Kadia

Za kretynów nas uważacie?

Zdziwiony
@Ssss

Oj biedulki. Wiecznie zmęczone, codziennie. Tylko czy aby nie za to wam płacą? Za pomoc klientom? Bo chyba nie za ciągłe stanie i plotowanie. Jak się nie lubi klientów to pora zmienić pracę.

Tak10Nie2

@Zdziwiony

Aż nie wierzę że ktoś mógł napisać taki komentarz. Co prawda nie pracuję w owej firmie ,ale również jestem kasjerka i doskonale rozumiem te biedne dziewczyny, skoro klient nie szanuje sprzedawcy to niby czemu drogi zdziwiony panie przez małe p to niby czemu kasjerki mają w specjalny sposób szanować klienta?! Nie pozdrawiam i życzę odrobine pokory i zrozumienia.

Tak5Nie5

Zdziwiony
@Rozbawiona

Nie twierdzę, że praca kasjerka jest łatwa, ale jeśli 5 kasjerek stoi przy jednej kasie, obsługują 10 klientów na całą zmianę, to proszę mi nie mówić, że są tak strasznie zmęczone...

Abcd
@Wszechwiedzący

Olkusz Na wymianie dziewczyny dowiadują się, że nie ma dla nich dostawy, i do 5 dni maja wszystko wysprzedac. sklep zostaje zamkniety.

paulina
@Kadia

Jestem klientką od wielu lat, jakość towaru spadła - pomysł z wycena gadżetów nowych- mi nie przypadł do gustu cena za kg też za wysoka - od roku nic nie kupiłam (a towar niby co tydzień "nowy" a bardzej wymieniany - ale mieszany - i pojawia się na innym sklepie ). Atmosfera w warszawskich sklepach też daje do myślenia ...

TakNie1
Kaspa
Nazwa działu: Handlowy

Okropny pracodawca, pracowałam rok i był to "najciemniejszy" rok w mojej historii zatrudnienia. Najniższa krajowa, zero premii. Raz nawet udało się wyrobić plan miesięczny, ale nie dostałyśmy nic, ponieważ szefostwo stwierdziło, że raz nam się udało i wymagamy, a na premie trzeba dłużej zapracować ???? Z urlopami też ciężko, któreś soboty miałam wesele ( u nas był wtedy nowy towar, więc sklep otwarty długo do wieczora), musialam przyjść do pracy, ale łaskawie pozwolono mi wyjść o 15. Tajemniczy kliencie w ciucholandzie? W czym im doradzać przy takim towarze? Chyba pomiędzy bluzka z plama a ta z dziura. :) Nadgodziny? Nie ma czegoś takiego, nikt ci za to nie zapłaci, nawet jak ze zmianą towaru schodzi się do 22. Według szefostwa spakowanie calego asortymentu i rozpakowanie nowego we dwie osoby powinno zająć maksymalnie dwie godziny. :) Wiecie tu naprawdę nie chodzi o to, że każdy ma zarabiać od razu 3 tysiące, ale uważam, że najniższa krajowa za taki wyzysk pracownika to po prostu śmieszna kwota. Momentami naprawdę jest ciężko, szczególnie przy zmianie towaru, kiedy trzeba się mocno naszarpac z ciężkimi workami. Podsumowując, ja aplikacje odradzam, praktycznie wszędzie można zarobić już więcej niż najniższa i na pewno w zdecydowanie lepszej atmosferze.

Amam
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy na magazynie.jak w (usunięte przez administratora) tragedia.mowili że 12zl będzie na rękę a wyszło 10...pracowałam 2 dni i wiecej tam nie pójdę

Tak3Nie4
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w szmizjerce prawie 3 lata. Wszystko szło dobrze póki kierowniczka regionalna nie odeszła. Była to odpowiednia osoba na tym stanowisku którą wszystko trzymała w tzw.kupie Kontrolę nad sklepami starał przejąć Pan M któremu w ogóle to nie wychodziło. Zwalniać ludzi jednego po drugim obiecywał niestowrzone rzeczy. Większość sklepów była zostawiona na pastwę losu. Od nikogo nie można było się niczego dowiedzieć. Towar był coraz gorszy. Niektóre sklepy z dnia na dzień zostały zamknięte ludzie zostali bez pracy. Proponuję tym najwyżej niech sami zaczną sortować ubrania, robić wymiany na sklepach za śmieszne wynagrodzenie. Premie po jakimś czasie to była jedna wielka ściema. Nie polecam nikomu takiej pracy w nerwach i stresie za takie pieniądze. Szczególnie że towar coraz częściej przychodził w okropnym stanie.

Tak28Nie
@Warszawa

Teraz ta firma to porażka Regionalni bez kompetencji Robiący wszystko pod dyktando szefa ????

Warrrszaffka
@Renia

To są jeszcze jacyś regionalni ? Ta funkcją już chyba nie istnieje w tej firmie.. nie masz chyba na myśli tych nic nie wnoszących osób z firmy,które przyjeżdżają na sklepy, ragionalnymi to oni nie są na pewno. Bo ani wiedzy, ani władzy jakiejkolwiek nie mają.. o wszystko muszą spytać "Szefa",bo zero decyzyjności.. oni po prostu są,ale po co..!? ????

@Warrrszaffka

Są żeby robić wrażenie ????Poprostu są pośrednika i między sklepem i firmą a to im nie bardzo wychodzi

@Warszawa

Tak zawsze obiecuje i mydli oczy i śmieje się z naiwnych

Qwerty

Praca na magazynie to jakaś porażka. Uciekłam stamtąd jak najszybciej. Przerwa 30 min przez 8 godzin. Socjalny to jeden wielki chlew tak jak warunki pracy. Za najniższą stawkę są inne prace nie uwlaczające tak człowieka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć magazyn.

JJ

Pracowałam tam w 2012 roku, na czarno, niezły zapieprz ale co(usunięte przez administratora) :) fajne czasy fajna integracja. Narobiłam się jak głupia za śmieszne pieniądze ale dobrze wspominam. Te wymiany towaru, (usunięte przez administratora) i lepsze ubrania dla nas. A no i oczywiście odzież z metkami (niby lepsza) to mistyfikacja, wszystko przychodzi w jednym worze i dziewczyny same wybierają więc kwestia gustu. Lubię atmosferę w Szmizjerka Sp. z o.o. za: LUDZIE

lucy

Byłam w Szmizjerce na zakupach i jestem bardzo zniesmaczona.Jest sezon zimowy, więc wiadomo ciuchy są grubsze, bo i swetry i kurtki.Wybrałam sobie kilka ciuchów , i przy ladzie Pani mi powiedziała, że nie ma dużych reklamówek, gdyż nie dojechały.Nie, no to są jakieś jaja!!! Inna mi poradziła, że mam wziąć na rękę, co to, ja tragarz jestem? Dała mi taką małą, że może dwa t- shirty by się zmieściły.Niestety zostawiłam część ciuchów.Poświęciłam swój czas, wkurzyłam się tylko.Widać sklepowi nie zależy na sprzedaży i na klientach.

@lucy

Moim zdaniem nie jest to wina pracownic. One nie produkują tych torebek, one są tylko sprzedawcami.

Alice
@lucy

A kogo to wina ze reklamówki nie dojechały ? Ekspedientka nie ma na to wpływu a ze poprosiła aby „wziąć na rękę” to nic złego ... to co powinna sama zanieść ci zakupy do auta lub domu ? :) to tylko wina firmy ze dostawianych rzeczy nie potrafi zapewniać i to firma traci na tym a nie te biedne dziewczyny które tam pracują za najniższa krajowa

@lucy

Zachowuje się Pani jak jakaś paniusia i to bardzo roszczeniowa aż dziwne ze chodzi Pani do takiego sklepu

Szczera

Praca byłaby fajna gdyby nie Pani Kierowniczka regionalna. Uważam, że stanowisko Kierownika do czegoś zobowiązuje a szczególnie do kultury wobec swoich pracowników. JAK można mówić o kulturze takiej osoby kiedy zwalnia się pracownika przez smsa. Kiedy się śmieje z pracownika przy klientach, robi się z niego głupiego. Nie mówiąc już o słownictwie używanym przez Panią Kierownik. Bardzo młoda osoba a zero szacunku... CHCIAŁABYM TYLKO , ŻEBY KTOŚ TĄ PANIĄ POTRAKTOWAŁ TAK SAMO JAK TRAKTOWAŁA ONA SWOICH PRACOWNIKÓW. Chciałbym wspominać miło tą pracę ze względu na dziewczyny, z którymi pracowałam.

Alicja
@Szczera

Czyżby pani Klaudia?

@Alicja

Jej już nie ma od kilku miesięcy Więc pewnie kolejna ????

Gabrysia
@Szczera

Zwalnianie przez smsa to żart , mnie również przez smsa zatrudnili ???? przychodząc do pracy pierwszego dnia - dziewczyny na sklepie nawet nie zostały poinformowane ze przyjdzie nowy pracownik . To się w głowie nie miesci jaka to polityka firmy. Na szczęście ta prace traktowałam jako coś przejściowego wiec zbytnio nie przejmowałam się tym wgabrysiaszystkim. Już tam nie pracuje - zwolniłam się wysyłając maila ???? dzwoniła do mnie ale nie odebrałam - załatwiłam ja jej własna bronią ( 3 tygodnie wcześniej tak zrobiła dziewczynie która pracowała ze mną )

PodWrazenien
@Gabrysia

Ale spryciula z Ciebie ????

Negocjator

Panie i Panowie, przełożeni oraz podwładni.Może ktoś w końcu zrozumie te wszystkie komentarze, to wołanie w stronę pracodawcy o lepszy byt nie tylko firmy ale także zwykłego, szarego pracownika ???Jedyną receptą na jakiś dalszy i w miarę normalny rozwój firmy jest zrozumienie podstawowych potrzeb pracownika, takich jak godny zarobek adekwatny do wykonywanych obowiązków oraz odpoczynek-adekwatny do wykonanej pracy.Szmizjerce proponuję przedsięwziąć następujące kroki...zlikwidować sklepy które nie przynoszą żadnego zysku lub minimalny, ograniczyć dostawy oraz wymianę towarów na sklepach w weekendy oraz przesunąć godziny wymian na godziny przyjazne wszystkim pracownikom tj przedpołudniowe lub południowe. Gwarantuję że wtedy nikt nie będzie tak marudził, narzekał i podnosił lamentu. Przy okazji znajdą się nowi ludzie, chętni do pracy w Państwa firmie. To będzie z pożytkiem dla wszystkich, włącznie z kierowcami oraz dziewczynami pracującymi na sklepach.

Wszechwiedzacy
@Negocjator

Trafne uwagi. Dodałbym jeszcze zatrudnienie na stanowiskach kierowniczych osób z umiejętnościami zarządzania zasobami ludzkimi. Przestarzałe są metody zarządzania przez zastraszanie. Nowoczesne firmy są przyjazne pracownikowi i wiele na tym zyskują. Zwłaszcza finansowo. Niestety pod tym kątem Szmizjerka tkwi w średniowieczu. Z niewolnika nie ma pracownika. A (usunięte przez administratora) nie służy firmie.

Tak20Nie

Nick
@Negocjator

Nie mam zwyczaju wtrącać się w te głupie komentarze zdesperowanych osób, ale błagam...bycie takim "głuipo - mądrym" jest po prostu żenujące. Myślisz, że właściciel/e firmy to przeczytają i wezmą to sobie do serca? Skoro stworzyli ta firmę od podstaw to chyba mają największe doświadczenie i wiedzę. Jakbyś był taki mądry to byś nie miał czasu czytać tych komentarzy i się do nich odnosić, tylko zająłbyś się swoim biznesem lub co najmniej pracą.

Zażenowana
@Nick

Najgorsza jest sytuacja kiedy jajko na siłę próbuje być mądrzejszym od kury. Nie wiem kogo masz na myśli pisząc jakieś frazesy, slogany lub puste słowa w stylu "bycie głupio-mądrym" lub "komentarze zdesperowanych osób". Może masz na myśli pracowników Szmizjerki, dziewczyny które po kilka a nawet kilkanaście godzin stoją na nogach, również w weekendy za marną podstawę ? Może masz na myśli dziewczyny, które robią na sklepie wymianę towaru do nocy, również w każdą sobotę ? A może masz w końcu na myśli kierowców, którzy na własnych plecach i po schodach targają pełne wory ubrań, również weekendami aby zadowolić szefostwo i kierownictwo ??? Gratuluję zmysłu oraz orientacji. Żeby cokolwiek pisać na ten temat, to trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę z danego tematu, popartą merytoryczną argumentacją nabytą np podczas pracy w danej firmie. W takim razie proszę się powstrzymać od głupich komentarzy i poczytać to, o czym pisze większość użytkowników tego forum. Dziękuję za uwagę.

pracownica

Pytanie do obecnych pracowników sklepów, których regionalnym jest Pan K. Jakim jest kierownikiem,? Porządny człowiek czy taki jak inni regionalni Szmizjerek?

Nxa
@pracownica

Wydaje się być porządny,wszystko się okaże

Onaaaaa.
@pracownica

Pan K. Najlepszy kierownik. Lepszego nie ma. Oby pracował jak najdłużej!

Marek

Karol czy Krzysztof?

@Marek

Krzysztof

Aaa
@pracownica

Brednie opowiadasz, woda i premia jest.

Roman
@Aaa

Tak? Ciekawy jestem w którym sklepie?

Onanana.
@Marek

Oczywiście,ze Pan Karol. Najlepszy kierownik.

@Onanana.

To prawda, wymagający, ale bardzo spokojny, uczciwy i ludzki.

Potwierdzam.

Szmizjerkowelove
@Zniesmaczona

(usunięte przez administratora) pewnie. Nie polecam.

@anonymous

I jego spokój się skończył...Taki sam jak wszyscy regionalni, nikt tak nie potrafi kulturalnie zmieszać z błotem jak on. Zdecydowanie nie polecam pracodawcy.

@Szmizjerkowelove

Inny
@.

Na którym sklepie?

Młody

Witam, czy orientuje się ktoś może jak wygląda praca kierowcy w tej firmie ??? Słyszałem że można całkiem dobrze zarobić robiąc dostawy na sklepy, w weekend spokojnie odpocząć i atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Będę wdzięczny za każdą informację.

Ktoś
@Młody

W weekendy też są wymiany, więc o odpoczynku zapomnij.

Kierowca
@Młody

Jest ok. Polecam!

@Kierowca

Nie, panie kierownik, nie jest ok, jest tragicznie. Jest się gościem w domu, praca piątek, Świątek i niedziela. Dzwigasz kilka ton na plecach po schodach, w domu jesteś w nocy.... I od rana znów to samo, za marne grosze. To jest wasze ok???????

Sprawiedliwy

Ha ha ha....nie można powstrzymać się od śmiechu czytając te niektóre komentarze.Napiszę to prostymi słowami,Szmizjerka nie ma wolnych weekendów, kierowcy pracują w każdą sobotę po kilka a nawet kilkanaście godzin.Nie są płacone za to żadne dodatkowe pieniądze 50 lub 100. Ktoś napisał że jest ok...jeżeli jest ok to niech zrzuci kierowniczą marynarkę i jedzie na wymianę towaru na 3 sklepy, ciągnąc za sobą ogon w postaci przyczepy i kończąc pracę w środku nocy.Ludzie, nie fantazjujcie i nie wprowadzajcie innych w błąd.

Nie warto
@Sprawiedliwy

I wolny jeden, max dwa dni w miesiącu. Ich zakłamanie aż pali w oczy.

Wkurzony
@Sprawiedliwy

Wymiana w niedzielę handlowe zaczyna się na sklepie po 15. Do domu wracasz w nocy i w poniedziałek do pracy. O jakich wolnych weekend ach mówicie? Ocknijcie się!!!

Pracownij

Radze z daleka od tej firmy !!!!

poiuyt

Szmizjerka w Olecku-warmińsko-mazurskie-kiepski towar ,arogancka kierowniczka sklepu,nieprzyjemna obsługa. Moje sugestie dla Szmizjerka Sp. z o.o.: Popoprawić dostawy-dać lepszy towar, obniżyć ceny ubrań z wyceny-macie takie prawie jak w sklepach,wymienić sklepowe na przyjaźniejsze klientom. Jak będą opryskliwe stracicie klientów.

@poiuyt

Witamy, serdecznie dziękujemy za Pańskie uwagi. Pozdrawiamy :)

@poiuyt

Co do obsługi to fakt, mam nadzieję że firma coś zrobi z tym fantem, bo (usunięte przez administratora) tam panujące sięgnęło zenitu

Sara
@poiuyt

Co za brednie? W końcu jest tam ekipa która w jakiś sposób trzyma ten cały sklep w kupie. Jestem stałą klientką Szmizjerki w Olecku i w końcu jakoś da się tam robić zakupy nie to co kiedyś jak był chaos. To wy (usunięte przez administratora) robicie antyreklamę dla tego sklepu ja i tak jestem pełna podziwu, że co poniektóre z was po łbie nie dostały jakąś torbą. Co wy tam wyprawiacie to woła o pomstę do nieba. Roszczeniowe, (usunięte przez administratora)

Uważna
@Sara

Po tonie wypowiedzi mniemam, że to pani kierownik zabrała głos.... Pora nauczyć się kultury osobistej i pokornie przyjąć krytykę.

Oj
@Sara

Arogancja kierowniczka sięgnęła zenitu... Wstyd

Kaja
@Oj

Zamiast pisać zgryźliwe komentarze, zróbcie coś pożytecznego np. Zapalcie znicz u bliskiej osoby. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@poiuyt

Sklepowe? Dlaczego oczekujecie szacunku , gdy Sami nie potraficie go okazać? Wystarczy napisać ekspedientki. Pozdrawiam

@ja.to.wiem

A od kiedy to słowo "sklepowe" jest obraźliwe?

@poiuyt

Chyba ktoś wysłuchał uwag z forum bo zauważyłam spore zmiany na plus na sklepie. Jest o wiele ładniejszy towar I ekspedientki bardzo przyjazne. Polecam to miejsce!

Ciekawe na jak długo.

@Ja

Myślę, że kierownik regionalny już o to zadba. Kompetentna osoba, na pewno sobie poradzi.

beata
@Anonymus

a kto jest waszym regionalnym?

@Anonymus

A jest tam ktoś kompetentny? haha

@Mati

Miałam na myśli obecnego kierownika...Moim zdaniem jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :) A co do innych nie wiem, bo nie znam...

Mati

Może sam kierownik tak się ładnie opisał ????????????

Nostradamus

Widzę że komuś bardzo zależało na tym, żeby mój poprzedni wpis dotyczący firmy został usunięty przez administratora.No cóż, jak to mawiają ??? Prawda w oczy kole ??? Zabolało bardzo, tak...wiem. Miało zaboleć i niech boli. Ten kto zdążył przeczytać wyciągnie wnioski, reszta pozna bolesną prawdę z własnej autopsji.Moja opinia była zgodna z regulaminem, merytoryczna...ale niewygodna dla Szmizjerki. Podziękował.

@Nostradamus

To nie pierwszy znikając6 bez powodu komentarz.... Żałosne. Ale nic to, screeny zrobione :-)

hehe

Jeśli mogę wiedzieć..... po co Wam screeny komentarzy? :D :D :D

@hehe

Nie możesz :-)

ja.to.wiem

Na samym starcie zastanawia mnie to jakim cudem jest tu tak ogromna wiedza na temat tego co się dzieje w Szmizjerce? Wszystkie negatywne opinie z tego co widzę nie są dodawane przez bywalców tego miejsca A raczej byłych pracowników. Wiecie co? Dla mnie to dość żałosna sprawa, ktoś kto już tam nie pracuje nie powinien w żaden sposób się angażować w wyzwiska padające w stronę Szmizjerki. Powiecie mi teraz pewnie coś w stylu ze „chcecie uprzedzić „innych jak tam jest złe i nie dobrze, ale serio? To jest zniżanie się do poziomu dna, sami równacie się z chodnikiem. Pamiętajcie również , ze zasady się zmieniają a atmosferę tworzy zespół nie pojedyncza jednostka. Nabierzcie odrobine kultury dla innych a na pewno zostanie Wam zwrócona z szacunkiem. Jestem osoba totalnie , neutralna i czytając to aż robi mi się Was żal , wiecie dlaczego? Bo wyglada to jak takie totalnie zdesperowane forum ludzi bez jakich kolwiek uczuć , byleby tylko obrazić to miejsce. Tak na koniec dodam, ze mnie to nie zraziło i wiem , ze innych tez nie skoro są osoby chętne i są to osoby z ambicjami (bo nie ma ludzi bez ambicji niektórzy po prostu nie zdają sobie sprawy ze chcą i potrafią, i tez uważam ze nie powinniście oceniać kogoś nie znając go ) a wręcz przeciwnie dajecie mi motywacje by udowodnić innym , ze nie warto jest gadać głupoty na tematy o których nie ma się pojęcia, bo nawet jeśli faktycznie pracowaliście tam i było tak złe to dlaczego nie umieliscie powiedzieć swojemu pracodawcy tego w twarz ale na forum umiecie? Spójrzcie na siebie. Pozdrawiam serdecznie, czekam teraz na super negatywna opinie która zapewne padnie w moja strone. :)

@ja.to.wiem

Zgodzę się, że atmosferę buduje zespół, ale nawet najlepszy zespół może rozbić niekompetentny kierownik regionalny. I nie zauważyłam na tym forum żadnych wyzwisk.Ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, po to zostało stworzone to forum. I o jakim szacunku dla pracownika mówisz? Nie w tej firmie. Co do ilości chętnych do pracy też bym polemizowała....

@ja.to.wiem

Bardzo trafny komentarz! Większość negatywnych komentarzy raczej pochodzi od jednej może dwóch osób, którym się nie powiodło. Ważne aby nie sugerować się takimi ludźmi I robić swoje.

Anonimka

Witam czy wie ktoś, z jakiego powodu ZAZA z Warce została zamknięta?

Ona
@Anonimka

Pewnie nikt tam nie chciał pracować. Nie dziwi mnie to.

@Ona

To tak jak w Zazie w Grójcu, wszystkie się zwolniły, a sklep wkrótce zostanie zamknięty. Cieszmy się z pracowników, tak szybko odchodza:-)

Tak20Nie

@anonymous

Mam nadzieję, bo obecna obsługa woła o pomstę do nieba! Jak można lekceważyć klientów i nie reagować na ich prośby o doradzenie? Dla pani (usunięte przez administratora)ważniejsze jest przymierzanie swoich zakupów i przeliczanie co, kiedy i kto jej je kupi.

@Ja

czemu zostało usunięte imię pani A,też kogoś obraża?

Zośka
@Ja

Niby jest monitoring a nikt nie widzi że wybiera sobie ciuchy w tygodniu a mąż jej je kupuje pod koniec tygodnia.... Żeby było taniej. Przekręt o tyle

Klientka
@Anonimka

Racja . Tez widziałam sytuacje jak pani zamiast zająć się klientami przymierzala ubrania po czym sprawdza Ła na wadze za ile jej mąż kupi w najtańszym dniu. Bardzo niesmaczne zachowanie

Zadowolona
@Ja

I tak dobrze, że teraz chociaż można sobie u pani ciuchy odłożyć na kilka dni, kiedyś nie było można. Zawsze to kilka złotych oszczędzone.

Elka

Jak jest w Zazie w Grójcu?Chciałam złożyć cv. ale zależy mi na w miarę spokojnej pracy. Podobno zmieniła się kierowniczka sklepu?

Ciekawa

Następna się zwolniła?

@Elka

Teraz tam chyba rządzi ta mała blondynka, więc nieciekawie.

@Ola

Nie ma szczczecie ona jest tylko na zastepstwie bo główny kierownik na zwolnieniu lekarskim

Czyli atmosfera ok?

Jak najbardziej ok.

Tak17Nie

@Ja

No chyba jednak nie, skoro kierowniczka złożyła wypowiedzenie!

Następna??????

@anonymous

Teraz sami nowi pracownicy, reszta odeszła. Ciekawe na jak długo.

@anonymous

No, to się A. doczekała upragnionego stołka kierownika... Pewnie jej tak zatruła życie, aż się kobitka zwolniła... Mówiłam kiedyś że tylko konfidentka zostanie...

@anonymous

No to po dobrej atmosferze. Dobrze ze juz tam nie pracuję.

@anonymous

Ha ha śmieszna jesteś ja nie wiesz jaka jest przyczyna to się nie wypowjadaj

Prawda w oczy kole?

@anonymous

Jak się broni A. Prawda w oczy kole.

@anonymous

A. się zawsze poczuwała zabardzo. Ciekawe kto będzie chciał z nią pracować

Gośka
@anonymous

Nie mam w zwyczaju komentować głupich wpisów, ale tym razem muszę. Zajmijcie się swoimi sprawami, a nie plotkami. Sama podjęłam decyzję o złożeniu wypowiedzenia i to moja sprawa jaka była tego przyczyna . Opluwanie anonimowo ludzi jest poniżej krytyki i świadczy o braku odwagi cywilnej. Pozdrawiam.

Święte słowa

Zbulwersowana
@anonymous

Pani M. się zwolniła???? Jedyna kompetentna osoba?? To firma już sięgnęła dna jeśli pozwoliła odejść takiej osobie. Gdybyście mieli więcej takich kierowników nie mielibyście takich tragicznych opinii o firmie. Tu przyjmuje się ludzi bez jakichkolwiek umiejętności, a pozwala odejść pracowitym, zaangażowanym.... Żal.

Tak24Nie

Majka
@Zbulwersowana

Popieram.

Zniesmaczona

Nie wiem kto prowadzi ta stronę ale jest coś nie tak ... pracowałam w szmizjerce przez 3 miesiące i nigdy więcej . Chciałam dać ocenę 1 gwiazdkę ale nie mogłam , robiłam to parokrotnie i zawsze jakiś niby błąd a gdy wcisnęłam 4 oczywiście głos został oddany . Jedna wielka ściema z tym głosowaniem !!! Nigdy więcej szmizjerki !!!

@Zniesmaczona

Dzień dobry, zgłosiliśmy błąd do opiekuna naszej strony. Mamy nadzieję, że sytuacja się więcej nie powtórzy. Pozdrawiamy :)

Szuka pracy

A ja tak czytam to wszystko i się dziwie ze firma ma 3 gwiazdki na 6 jak złych opinii jest 3/4 forum jak nie więcej . Strasznie to myli osób które chcą tam aplikować bo myślą ze firma jako taka a po głębszej analizie ( przeczytaniu wszystkich wpisów ze strony ) niestety okazuje się coś innego

Tak26Nie

Kadia

Zgadzam się w 100%Obecnie jest tyle miejsc pracy ze praca w Szmizjerce to ostateczności.

ja

monitoring mówisz? a zgody pracowników na monitoring są?

ja

Chyba był pan kierownikiem,skoro tak dobrze poinformowany...I to zapewne dobrym,skoro już nie pracującym. Ta firma trzyma dłużej na stanowiskach kierowniczych tylko niedouczonych mobbingujących poganiaczy.Dobrzy pracownicy uciekają ze szmizjerki,a tacy szybko znajdą sobie dobrą prace. Pozdrawiam .

Ja

A jak ma ta walka wyglądać?

Marcin

@Nostradamus, rozumiem Twoją opinię, ale jeśli chodzi o monitoring w firmie jest on pewnie zainstalowany ze względów bezpieczeństwa. Właściwie w obecnych czasach każda firma tak się zabezpiecza. Czy zgłaszałeś pracodawcy wysoką temperaturę podczas pracy na magazynie? Spokojna rozmowa mogłaby poprawić warunki na korzystniejsze. Napisz jakiego rodzaju umowy obowiązują nowych pracowników i czy można liczyć na bonusy do wynagrodzenia. Osoby zainteresowane pracą same zdecydują, czy chcą do niej aplikować.

Przemysław

W Sochaczewie były wcześniej miłe Panie , pracowały tam dłuższy czas a teraz co tam się dzieje to nie wiem ale co miesiąc a nawet tydzień jest ktoś nowy . Strasznie to zniechęca klientów , dodatkowo towar od dobrych 3/4 miesięcy to czysty żart - chyba rzucają na sklep 3 lub 4 sort . Ciuchy niemodne a to co trochę lepsze poplamione lub z dziurami . Niestety coraz zadziej tam zaglądam chodź byłem stałym bywalcem

Obiektywnie

Bardzo przykro jest czytać niektóre posty.. Pracowałam w Szmizjerce ponad 4 lata przez cały okres studiów i nie mogę powiedzieć nic negatywnego. Podstawa jak w większości sklepów (dodatkowo jest premia), możliwość tańszych zakupów, paczki świąteczne też były ze dwa razy. Jednak przede wszystkim doceniam fakt, że jest to jedna z nielicznych tak dużych POLSKICH sieci sklepów, gdzie nie masz z góry narzuconych sztywnych zasad. W Szmizjerce możesz mieć wpływ na bardzo wiele rzeczy - niejednokrotnie nasze pomysły były wdrażane w życie. Osoby, które piszą o braku ambicji sprzedawców tu pracujących odsyłam do innych typowych galerianych sieciówek, w których musisz być jak robot, bo masz z góry narzucone wszystkie zasady począwszy od wystroju sklepu, promocje, a sztuczne pożegnaniem z klientem. Zawód sprzedawcy jest jednym z najstarszych zawodów świata i będzie istniał jeszcze bardzo długo. Pytanie czy chcemy być sprzedawcami robotami czy chcemy żyć tą pracą i móc być jej częścią... I żeby nie było, że ja nie mam ambicji...skończyłam studia i przyszedł czas, że idę w kierunku swoich zainteresowań. Pozdrawiam.

@Obiektywnie

Mogłabyś wytłumaczyć jak się mają wg ciebie tańsze zakupy? Przecież można je robić tylko w najwyższej cenie... Któryś z kierowników podszywa się pod zadowolonych pracowników... Żenada...

@Obiektywnie

Nie ma zasad? A te śmieszne 6 kroków do sukcesu???

@Obiektywnie

Dziękujemy za miłe słowa i życzymy powodzenia w realizacji dalszych planów!

Bogusia
@Obiektywnie

Nie ma sztywnych zasad , a 6 kroków ? Sprawdzanie naszej pracy podsycając tajemniczego klienta ? Paczki na swieta ? Puffff chyba mowa o innej firmie bo pracując tam przez 3 lata nigdy nic nie dostałam na swieta oprócz życzeń wysłanych SMS przez miłe panie z biura ( kierownik niestety aż tak miły nie był) ubrania nigdy nie można kupić z rabatem -zawsze przy kierowniku i za najwyższa kwotę . Widać ze ktoś podstawiony pisze takie brednie

@Obiektywnie

To chyba była pani kierowniczka regionalną skoro miała pani dodatkowe profity. Nikt że zwykłych pracowników nigdy nie miał paczek na święta,a premia... Nie zqrtujmy, przestańcie oszukiwać ludzi.