Samera Firma Odzieżowa

Rumia

Opinie o Samera Firma Odzieżowa

anonymous

Mam kilka sukienek tej firmy, oglądam ich wyroby. Są bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane. Bardzo dobre materiały. Pracownicy są przyzwyczajeni do dużej dokładności, precyzji przy szyciu. Wyroby cieszą oczy i długo służą. Pozdrawiam Klientka

mala

pracuje i nie wiem czy sie cieszyc czy nie:)szefowa nie rozmawia z pracownikami.jakby cien!szkoda!pozostalosci byłej szefowej produkcji!warto sie zastanowic!!!!pozdrawiam

gosc

pracowalam w tej firmie i nic dobrego nie moge powiedziec.zwolniono mnie bo nie moglam i nie chcialam wykonac poza godz pracy.na zawolanie!za glupia reklamowke firmowa lub prucie ubran!szefowa zestresowana- nie wiadomo kto jest szefem a kto szefowa!a szkoda bo fajni ludzie!szwaczki najwyzszego poziomu!pozdrawiam

gosc

czytalam opnie poprzednio i nie wiem jak sie odniesc!pracodawca zabronil?(usunięte przez administratora)

kudlata

pracodawca masakra!!!(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Samera Firma Odzieżowa - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samera Firma Odzieżowa