Opinie o Joanna Chachulska Firma Odzieżowa Samera w Rumia

counter
3 2 19 5 1
Mariusz Nowy wpis

Naprawdę nie ma wypłat w firmie ?

Pracownik Nowy wpis

Nie ma wypłat. Pani Joanna sprzedała firmę zaraz po świętach 27.12.2020. Nikt nie otrzymał wypłaty ! Szykowany jest pozew zbiorowy, jesteśmy po konsultacji z prawnikiem. Pani zatrudniała na czarno krawcowe do szycia masek. Nieuczciwa pracodawczyni... Oby udało się odzyskać pieniądze.

Karol Nowy wpis

Nadal nie dostaliście wypłaty? Jak to wyglada ?

Pracownik Nowy wpis
@Karol

Witam, z tego co mi wiadomo nikt nie otrzymał jeszcze pieniędzy. Ja na pewno ani grosza jeszcze od niej nie zobaczyłam.

Witam, chciałabym opisać prawdę jak wygląda praca u P. J a dokładnie jak wyglądała. Ludzie którzy tam pracowali nie dostali do dnia dzisiejszego wypłaty za parę miesiecy. (usunięte przez administratora) wszystkich, zostawiła ludzi bez pieniędzy. I nie zamierza ich wypłacić.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Martyna

Bardzo dobre opinie o firmie spowodowały, że konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów?

Marianna
Klient

Dlaczego ladnie uszyta sukienka ma tylko 5 milimetrwą listwę . To wyglada na taniochę a sukienka kosztuje 259.zł

Daria

@była pracownica a dlaczego zrezygnowałaś ?

Była pracownica
 Rekomendacja

Pracowałam w Samera, a wcześniej Summer Time 17 lat, teraz przeszłam na emeryturę. Do dziś mam kontakt w szefową, która zawsze pomagała mi i mojej rodzinie. Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Duża wyrozumiałość w sytuacjach losowych. Pozdrawiam serdecznie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 582 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Joanna Chachulska Firma Odzieżowa Samera?

była pracownica

Płacą najniższą krajową w czterech ratach z co najmniej tygodniowym opóżnieniem. Przestarzałe maszyny ,deski do prasowania bez wyciągów pary.Budynek nie ocieplony ze starymi drewnianymi oknami ,szyby wypadają podczas zamykania okna, dach przecieka, śmierdzi wilgocią na strychu.

anonymous

Pracodawcy uciekają przed swoimi zobowiązaniami.Wobec pracowników stosują mobing.Brakuje im odwagi żeby odebrać telefon od wielu dłużników

Claudynka

Pracowałam bardzo długo prawie 10 lat w tej firmie wcześniej Summer Time bywało różnie ,wyścig szczurów przez niektóre krawcowe.Szef wtedy był w miarę w porządku nie wiem jak teraz szefowa Joanna ???.z tego co słyszę od dziewczyn to nie ma dobrego kontaktu z pracownikami.Ogólnie nie polecam tej firmy ze względu na niektóre krawcowe które wydłubały by oczy nożyczkami aby tylko zarobić.Mimo tego ze nie mam już nic do czynienia z tą firmą to jestem na bieżąco co sie dzieje w murach Samera.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Samera Firma Odzieżowa? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

anonymous

Mam kilka sukienek tej firmy, oglądam ich wyroby. Są bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane. Bardzo dobre materiały. Pracownicy są przyzwyczajeni do dużej dokładności, precyzji przy szyciu. Wyroby cieszą oczy i długo służą. Pozdrawiam Klientka

mala

pracuje i nie wiem czy sie cieszyc czy nie:)szefowa nie rozmawia z pracownikami.jakby cien!szkoda!pozostalosci byłej szefowej produkcji!warto sie zastanowic!!!!pozdrawiam

gosc

pracowalam w tej firmie i nic dobrego nie moge powiedziec.zwolniono mnie bo nie moglam i nie chcialam wykonac poza godz pracy.na zawolanie!za glupia reklamowke firmowa lub prucie ubran!szefowa zestresowana- nie wiadomo kto jest szefem a kto szefowa!a szkoda bo fajni ludzie!szwaczki najwyzszego poziomu!pozdrawiam

gosc

czytalam opnie poprzednio i nie wiem jak sie odniesc!pracodawca zabronil?(usunięte przez administratora)

kudlata

pracodawca masakra!!!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Chachulska Firma Odzieżowa Samera - Rumia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad