Opinie o Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej w Baranowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej w Baranowo

MR Nowy wpis

Mialem przyjemnosc poznac Wlasciciela, Pana Andrzeja, Jego Zone, Pania Jole, Rodzine, Caly Zespol - Zaloge, tworzacy JASS. Pracowalem w JASS. Pani Jola byla i jest bardzo kreatywna, Projektantka, ktora rozumie i potrafi Najlepiej ubrac Inna Kobiete. Zespol, ktory tworzyli niegdys Wspaniali Ludzie, z ktorymi Przyjazn byla dla mnie Zaszczytem. Piekne Dziewczyny ( w sercu mym miejsce caly czas zajmuje ) - Panie, z ktorymi przebywanie bylo dla mnie niebywala Satysfakcja, Ukoronowaniem Wysmienitej Atmosfery Wspolpracownikow ( w zadnej innej Firmie, z ktora wspolpracowalem takiej nie spotkalem ). Panowie - Koledzy, ktorych mi dzisiaj brakuje, byli dla mnie.... - Wyjatkowi Goscie.... Wlasciciel, Pan Andrzej Siwka byl i zapewne jest bardzo dobrym Buisnesmenem, Szefem, przede wszystkim jednak Czlowiekiem z wielkim sercem, otwartym na problemy swoich Wspolpracownikow. Jego decyzje okazywaly sie trafne i pozytywnie dzialajace na dzialalnosc Firmy, ktorej Wszyscy Pracownicy sa Wspoltworzacymi Produkty o naprawde Najwyzszej Jakosci. Jestem dumny, ze moglem uczestniczyc w tej Tworczosci. Dziekuje Wszystkim i przepraszam ( zaluje ) Wszystkich. Polecam Firme JASS, kazdemu Kandydatowi, Klientowi, ktorzy sie wahaja, w temacie nawiazania Wspolpracy. Pzdr.

dominika Nowy wpis

@Hanna a to były jakieś masowe zwolnienia?

Hanna Nowy wpis

Mądre słowa! Pracowałam tu 21lat...potem dostałam wypowiedzenie.

Alicja Nowy wpis

@Anna Czy na pewno nie da napisać się nic pozytywnego na temat pracy w firmie Jass? Może jednak coś się znajdzie. Na przykład atmosfera wewnątrz panująca tworzona przez innych współpracowników? Ponadto, czy pracodawca zapewnił Ci szkolenie przed tym? Bo skoro wymaga tak dużo, jak twierdzisz, to zakładam że takie szkolenie było, tak? @Adam Co takiego było Ci obiecywane przez firmę Jass, a co faktycznie się okazało? Podaj proszę więcej szczegółów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracy nie polecam. Pracowałem tam ok roku. Właściciel na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje złote góry a jak się później okazuje nic z tych obietnic nie jest prawdą... niestety ..... Panie tam pracujące nie tolerują nowych osób i wymyślają wszystko byle się pozbyć, a szef tego niestety nie sprawdza.

Ogólnie nie polecam. Od nowych pracowników wymagają od razu takiej szybkości jak od osoby pracującej tam 15 lat. .... Ciągle tylko poganiają, ze stresu nie można się skupić na pracy. Przyjmują i bardzo łatwo zwalniają pracowników. Zamknięte środowisko osób tam pracujących.

tomek

Jeszcze 15 lat temu w firmie było dobrze teraz właściciel postawił na duże oszczędności zwalniając wielu dobrych fachowców a zostawił tych co pracują za marne grosze liczą się tylko pieniądze oczywiście tylko dla własciciela

Zostaw merytoryczną opinię o Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej - Baranowo

• Jak się pracuje w Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej
  • Wypoczynkowa 1