Opinie o Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej w Baranowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej o rekrutacji.


Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej w Baranowo

baner wywiady
dominika Nowy wpis

@Hanna a to były jakieś masowe zwolnienia?

Hanna Nowy wpis

Mądre słowa! Pracowałam tu 21lat...potem dostałam wypowiedzenie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Alicja Nowy wpis

@Anna Czy na pewno nie da napisać się nic pozytywnego na temat pracy w firmie Jass? Może jednak coś się znajdzie. Na przykład atmosfera wewnątrz panująca tworzona przez innych współpracowników? Ponadto, czy pracodawca zapewnił Ci szkolenie przed tym? Bo skoro wymaga tak dużo, jak twierdzisz, to zakładam że takie szkolenie było, tak? @Adam Co takiego było Ci obiecywane przez firmę Jass, a co faktycznie się okazało? Podaj proszę więcej szczegółów.

Adam Nowy wpis

Pracy nie polecam. Pracowałem tam ok roku. Właściciel na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje złote góry a jak się później okazuje nic z tych obietnic nie jest prawdą... niestety ..... Panie tam pracujące nie tolerują nowych osób i wymyślają wszystko byle się pozbyć, a szef tego niestety nie sprawdza.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Anna

Ogólnie nie polecam. Od nowych pracowników wymagają od razu takiej szybkości jak od osoby pracującej tam 15 lat. .... Ciągle tylko poganiają, ze stresu nie można się skupić na pracy. Przyjmują i bardzo łatwo zwalniają pracowników. Zamknięte środowisko osób tam pracujących.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tomek

Jeszcze 15 lat temu w firmie było dobrze teraz właściciel postawił na duże oszczędności zwalniając wielu dobrych fachowców a zostawił tych co pracują za marne grosze liczą się tylko pieniądze oczywiście tylko dla własciciela

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej - Baranowo

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wypoczynkowa 1
    62-081 Baranowo
  • NIP: 7810001331 REGON: 008482085
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Jass Zakład Odzieżowy Siwka Andrzej
Przejdź do nowych opinii