Jass Zakład Odzieżowy Andrzej Siwka

Baranowo

Opinie o Jass Zakład Odzieżowy Andrzej Siwka

Adam

Pracy nie polecam. Pracowałem tam ok roku. Właściciel na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje złote góry a jak się później okazuje nic z tych obietnic nie jest prawdą... niestety ..... Panie tam pracujące nie tolerują nowych osób i wymyślają wszystko byle się pozbyć, a szef tego niestety nie sprawdza.

Anna

Ogólnie nie polecam. Od nowych pracowników wymagają od razu takiej szybkości jak od osoby pracującej tam 15 lat. .... Ciągle tylko poganiają, ze stresu nie można się skupić na pracy. Przyjmują i bardzo łatwo zwalniają pracowników. Zamknięte środowisko osób tam pracujących.

tomek

Jeszcze 15 lat temu w firmie było dobrze teraz właściciel postawił na duże oszczędności zwalniając wielu dobrych fachowców a zostawił tych co pracują za marne grosze liczą się tylko pieniądze oczywiście tylko dla własciciela

Zostaw opinię o Jass Zakład Odzieżowy Andrzej Siwka - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jass Zakład Odzieżowy Andrzej Siwka