Opinie o Szmizjerka Sp. z o.o. w Warszawa

„Szmizjerka” to sieć sklepów z odzieżą używaną oraz innymi artykułami używanymi. W naszej ofercie regularnie pojawiają się również artykuły nowe. Pierwsze sklepy sieci powstały w 2008 roku. Aktualnie na obszarze centralnej, północno-wschodniej i południowej Polski funkcjonuje ponad 60 sklepów.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szmizjerka Sp. z o.o. w Warszawa

Danuta

Jak wygląda praca w Szmizjerka? Domyślam się, że głównie skupia się na sprzedaży i układaniu towaru oraz staniu za kasą. Jednak zastanawiam się jakie są inne obowiązki. Czy trzeba np. gdzieś jeździć po towar? Pytam ponieważ chciałabym ustalić czy wymagane jest prawo jazdy lub jest to atutem.

@Danuta

Pani Danuto, to zależy o jakim stanowisku Pani myśli :) Dostawami towaru zajmuje się oddzielna firma. Kierowcy tam zatrudnieni dostarczają towar już specjalnie przygotowany, więc osoby pracujące w sklepie nie mają takich obowiązków. Prawo jazdy może być dodatkowym atutem przy stanowisku, np.: Kierownika Regionalnego. Pozdrawiamy serdecznie :)

Joanna

Jedna z dziewczyn z Placu Tysiaclecia sprzedaje po zawyżonej cenie ciuchy ze Szmizjerki na jednym z portali internetowych. Używa do tego maila swojego chlopaak

@Joanna

Plac Tysiąclecia?? A tam jest jakaś Szmizjerka?

Nie dopisalam. Siedlce

Jest. Siedlce

@Joanna

Ale co w tym złego, że klienci wyszukują rzeczy w Szmizjerce a później sprzedają drożej na portalach internetowych?

@Kinga

Z pewnością chodziło o pracownika ;)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Szmizjerka Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Kinga

Tak, ale to chyba nie ma większego znaczenia. Po 2-3 miesiącach pracy i tak zazwyczaj każdy dostaje umowę o pracę, więc uczciwie

Cienkibolek

Pracownikom zmiejszono wymiar pracy i wyplaty bez zadnych aneksow do umow, w czasie pandemi nie dostarczano srodkow czystosci ogolnie ciezka sprawa w tej firmie pani z kadr bardzo nie przyjemne jesli ktos sie chce dowiedzieć o swoje sprawy a nr do pana Marka nikt nie chce dac

Sprzedawca

1.Telefon z zaproszeniem na spotkanie 2.Rozmowa rekrutacyjna. 3. Feadbeack (ok2tyg) - przyjecie do pracy

Co skłodniło cie do aplikowania na dane stanowisko? Ile chcesz zarabiać? Czy jestem dyspozycyjna?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracownica

Witam pracuje w szmizjerce już 3lata nie narzekam czasami jest ciężko ale to praktycznie w każdej pracy są gorsze dni... Nie zgadzam się z tym że My jako pracownicy jesteśmy niemili bo uwierzcie klienci też są bardzo opryskiwli i chamscy a Ja nie dam sobie wejść na głowę też jestem Człowiekiem!!!!! pozdrawiam

Sprawiedliwy

(usunięte przez administratora)Firma pomimo kłopotów związanych z epidemią koronawirusa już wywiązała się ze swoich zobowiązań . Szefostwo zachowało się jak trzeba. Różne czasy i sytuacje bywają. Czasami trzeba cierpliwie poczekać. Brawo firma. Jesteście super.

Ana
@Sprawiedliwy

Ciekawe kto taki komentarz napisał... bo napewno nie pracownik na sklepie ????

Cikawa

Jakieś konkrety?

N.

Witam, czy firma może określić się kiedy pracownicy dostaną resztę swoich wypłat bo żyć za 800 zł to chyba w tych czasach nie jest możliwe ???? Zaraz koniec miesiąca i cisza...

Qwerty

Praca na magazynie to jakaś porażka. Uciekłam stamtąd jak najszybciej. Przerwa 30 min przez 8 godzin. Socjalny to jeden wielki chlew tak jak warunki pracy. Za najniższą stawkę są inne prace nie uwlaczające tak człowieka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć magazyn.

kiki
@Qwerty

A ile Ty chcesz przerwy przez 8 h? Z tego co mi wiadomo przez 8 h należny się 15 min przerwy.

Nick Fury

Nie wiem skąd się biorą pozytywne komentarze dotyczące tej firmy. Chyba ludzie się nudzą i wypisują takie (usunięte przez administratora) Prawda jest zupełnie inna. Jedna i jedyna. Ludzie nie zostali jeszcze rozliczeni za miesiąc luty a jest ostatni dzień marca. Luty był bardzo dobrym miesiącem dla firmy, interes się kręcił i rozwijał. Tym bardziej dziwi ich skąpstwo oraz brak empatii. Ciekawe czy szefostwo oraz kierownictwo poskąpiło sobie pieniędzy tzn wypłat ??? Jeden człowiek decyduje o wszystkim. Waży losy ludzi oraz ich rodzin. Wielki wizjoner...dziękujemy za wyrozumiałość. Śpieszcie się szanować ludzi...tak szybko odchodzą.

Kamila
@Nick Fury

Dziś dostałam wypłatę 800zl dzwoniłam do inspekcji Pracy i nie mają takiego prawa tak jak zrobili dziś odrazu składam wniosek do inspekcji Pracy pozdrawiam

Natalia
@Kamila

Witam Też otrzymałam wyplate za miesiąc marzec w kwocie 800 zł, zostałam powiadomiona że chwilowo na wypłaty nie ma i będzie część o świętach. Czekanie na swoje pieniądze i myślenie czy wpłyną jak tak to kiedy... Wyznaczenie pracownikowi 800 zł na święta nie myśląc że ktoś ma zobowiązania, mieszkanie do opłaty i nie myślą że osoba która wynajmuje ma zobowiązanie i nikt nie będzie czekać na pieniądze. Kupa śmiechu, czas chyba się w końcu pożegnać z taką firmą...

Kamikl

Witam sprawa jeszcze dziś bd zgłoszona do inspekcji Pracy za brak wypłacenia całego wynagrodzenia przez szmizjerka proszę przekazać to szefostwu pozdrawiam kamila

Czy pracownicy mają zabezpieczenia dla siebie w związku z wirusem? Bo chyba otwarte te sklepy nadal?

Artur

Mamy epidemię, a śmieszne sklepy z odzieżą używaną są otwarte. Kolejki i brak jakiegokolwiek zabezpieczenia dla sprzedających. Brak rękawiczek, płynów dezynfekujacych dla mądrych, którzy przychodzą i nadal potrzebują "nowych" ubrań. Zgłoszone do sanepidu, oby jal najszybciej Was odpowiednio ukarano za narażanie ludzi i ich rodzin przez zwykłą pazerność.

Robol

Dziwne i niepokojące czasy nastały. Ciężko pracujący pracownicy, podpora firmy, nie zostali jeszcze rozliczeni za miesiąc luty. Wypłaty blokuje jeden człowiek, Pan i Władca z podwarszawskiej wiochy. Wyrocznia dla ludzi oraz ich rodzin. Trochę rozsądku oraz empatii. W końcu zostaniecie sami a ludzie odejdą.

Niedawna Pracownica

Tak (usunięte przez administratora)pracodawcy ze świecą szukać. Na jedną osobę zrzuca obowiązki innych pracowników którzy odchodzą, obiecując za to wynagrodzenie „jak się Pani sprawdzi”. I zapraszając do powrotu do tej rozmowy za miesiąc. Po czym gdy człowiek haruje za dwóch, myśląc ze walczy o podwyżkę, dostaje po miesiącu wypowiedzenie :) I to z uśmiechem na ustach, oraz komentarzem że „przecież sama pani się zgodziła :) „ No tak... Uczciwością i pracowitością w tej firmie można się dorobić jedynie garba ;) Przestrzegam wszystkich uczciwych ludzi, którzy od innych również wymagają uczciwości.

ika.108@wp.pl

Witam, czy można prosić o kontakt w sprawie współpracy.

@ika.108@wp.pl

Dzień dobry! :) Prosimy o kontakt przez naszą stronę internetową www.szmizjerka.pl lub naszego FB - https://www.facebook.com/sklepyszmizjerka/ . Pozdrawiamy :)

Sosna

W sklepie sieci Szmizjerka w Węgorzewie obsługującą Pani o imieniu Edyta jest nie miła , opryskliwa odnosi się do klientów tonem jak zło konieczne. Jakiekolwiek pytanie zadane nigdy nie otrzymałam odpowiedzi i dzisiaj byłam świadkiem że nie tylko mnie tak traktuje. Odwiedzam ten sklep od początku istnienia , ale jeszcze tak nie miłej osoby nigdy nie zatrudniono. Raczej przestanę odwiedzać ten sklep. Z poważaniem Bożena

@Sosna

Widocznie już nikt nie chce tam pracować więc biorą kogo popadnie

Jaka umowa obowiązuje w Szmizjerka Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Asia

Zlecenie wg ilości godzin ok 11 na godzinę netto

@Asia

Witamy! Na okresie próbnym obowiązuje umowa zlecenie. Trwa ona zazwyczaj od 1 tygodnia do 3 miesięcy. Pamiętajcie, że czas okresu próbnego, stawka i umowa to również Wasza decyzja. Nasi Kierownicy (Kierownik Sklepu lub Kierownik Regionalny) udzielą Wam wszystkich informacji o które poprosicie :)

Emka

Ja na umowie zlecenie pracowałam tylko miesiąc. Dostałam umowę o pracę na 3 miesiące a Pozniej na rok. Bardzo miło wspominam prace w Szmizjerce pomimo tego ze czesto bywalo ciężko ale jak ktos chce pracować to da radę. Niestety sklep zostal zamknięty. Pozdrawian Szmizjerke;)

Ewka
@Szmizjerka Sp. z o.o.

Przecież nie można zawierać umów zlecenie na okres próbny. Czemu nie zawieracie umów o prace na okres próbny? Jakaś dziwna ta polityka.

Kinga

Szkoda, że pracownicy nic nie piszą o pracy w firmie. Za to byli pracownicy mają używanie!!!

Pracownica
@Kinga

I tu się mylisz kochana.

Z jakiego powodu premie jednak nie były wypłacane? Warto podzielić się swoimi wrażeniami, też jestem ciekaw co mogą mieć do powiedzenia pracownicy Szmizjerka Sp. z o.o., takie wpisy są cenne dla potencjalnych kandydatów więc szczery, rozbudowany opis miejsca pracy zawsze jest na wagę złota.

Kamila

Bardzo Cię dziękuję za te wyjaśnienia - takich informacji właśnie potrzebowałam. Interesuje mnie jeszcze to, czy pracując w Szmizjerce na cały etat można liczyć na podstawowy socjal. Wiesz coś o tym?

Iza
@Kamila

Kiedy brakuje pracowników obiecują gruszki na wierzbie,w praktyce dostajesz minimalną krajową bez premii, bez jakichkolwiek dodatkowych świadczeń.

Bartosz
@Iza

Dzięki za informacje związane z poziomem wynagrodzenia w firmie Szmizjerka. Mogłabyś napisać coś o atmosferze, która tam panuje? Mam nadzieję, że pod tym względem można polecić tego pracodawcę. Dobra atmosfera sprawia, że czasami można przeboleć nawet niższe wynagrodzenie.

Iza
@Bartosz

Jeśli przeczytasz wcześniejsze opinie, dowiesz się wszystkiego.warto prześledzić wątek od początku,tak wciąż wygląda pełen opis sytuacji. Nic się nie zmieniło. Serdecznie odradzam pracodawcę.

Mariusz
@Iza

Ja mam pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi (lub po prostu nie zauważyłem). Czy firma zatrudnia również osoby, które nie mają udokumentowanego doświadczenia zawodowego?

Xxx

Nie polecam. Zapierdziel na wymianach straszny. Obiecanki o premiach. Z daleka od tej firmy. Wszyscy się zwalniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Szmizjerka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Szmizjerka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szmizjerka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szmizjerka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 20 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Szmizjerka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Szmizjerka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Szmizjerka Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 242 ocen.

Szmizjerka Sp. z o.o.