Levi Strauss

Płock

Opinie o Levi Strauss

Natalia

@Xxx rozumiem, że nie odpowiadała Ci praca u tego pracodawcy. Mógłbyś jednak rozwinąć niektóre poruszane przez Ciebie kwestie? Wspominasz o tym, że jako pracownik czułeś się wyzyskiwany. Co przez to rozumiesz? Możesz powiedzieć co było tego powodem? Piszesz też o zwiększaniu norm. Jednak często to następuje w firmach. Co sprawia, że podajesz to jako jeden z powodów dla którego firmy nie polecasz?

Xxx

Nie polecam tam pracować Ludzie są wredni sami dla innych współpracowników ,zwiększają normy,atmosfera ogólnie zła ,wyzysk pracownika,jak jesteś niepotrzebny to zwalniają mają cię gdzieś zarobki niewielkie co do wykonywanej pracy ,brygadzistki na szwalni niemiłe

Natalia

@niezależna wątek jest jednak miejscem na wymianę opinii o firmie jako pracodawcy, nie na temat pracowników i ich życia prywatnego. Rozumiem, że takie dyskusje tutaj Tobie również nie odpowiadają. Czy w takim razie mogłabyś powiedzieć coś więcej o Levi Strauss jako pracodawcy? Jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Właśnie takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją, tym bardziej, że na początku miesiąca pojawiły się nowe oferty pracy.

Natalia

@Rafałinteresuje Cię konkretnie praca w Płocku? Obecnie są aktywne oferty pracy, jednak jest to oferta pracy jako sprzedawca w Warszawie.

Rafał

Witam. Czy są może teraz jakieś rekrutacje? Jak należy składać chęci do pracy? Osobiście? , mailowo?

morphine

serio się tak tam bawia na prawo i lewo ? dziewczynki z biura tez ?

Gogi

Ludzie podobno zaczynają buntowac sie na system 4-brygadowy, wielu doswiadczonych pracowników mysli nad zmiana pracy, w sumie nie ma co sie dziwic skoro pracuje sie w weekendy za 1 zl podwyżki... Ciężkie czasy nastały..

Bamboleo

Słaby w tym roku piknik... Mogli sie bardziej postarac ale nie ma co sie dziwic, zawsze na ludziach oszczędzali...

Escobar

Siemka.A jakie wrażenia po firmowym Pikniku ...?

Anonim

Co zrobić ,gdy koleżanka Z R. rozpowiada o innych kolegach totalne bzdury a sama bierze ślub z chłopakiem co ją bj.............., tak się nie da spokojnie pracować ,w tym zakładzie moralność ,koleżeństwo nie jstnieią .

Don juan

Czy Gosia to ładna dziewczyna?

KOLEGA

NIEMA CO NARZEKAC ,PRACA OK. ZAROBKI WMNIARE A WRAZIE CZEGO FUNDACJA RED TAB WSPOMOZE.POZDRO. DLA MEJ UKOHANEJ ZE SZWALNI GOSI PANEWSKIEJ.

anna

witam chciałam spytać co z urlopem na ferie zimowe bo podobno mamy mieć przymusowy czy to prawda proszę o odpowiedz jeżeli coś wiecie

hihi

Na pewno taki trade marketing manager ma szansę, żeby znaleźć zatrudnienie, ale zastanawiam się jednak czy wypłata jest u nich terminowa, wiecie? Dzięki

Niunia

A jak tam po 25-cio leciu fabryki Levis w Płocku ?Jak pracownicy zadowoleni ?

ciekawy

Ten mądry inaczej dzakas ze scrappingu jeszcze pracuje?

Miki

Kiedy piknik dla pracowników w płockim Lewisie? Słyszałem,że to jakaś rocznica firmy ? Tak ?

Shpp

Hej !:-) Jak to jest z praca w levi jakos sprzedawca ? Macie jakieś zniżki praciwnicze , pracownicze outfity ...? Jak z płaca ?

GO-GO

A jak tam z podwyżkami na Levi ? Jak co roku robole do 2 % , a "góra"od 3% do 5 %

Dawne czasy

Ponawiam... A jak tam Grzesiu (sewing mechanic obibokus) Nadal nic nie robi kase bierze i lata za swą panią po szwalni....

były

tam wszyscy biegaja za paniami i panie za panami. Taki juz klimat, ze mysla tym co miedzy nogami

Dawne czasy

Ja

Od 28.01.2016 r w sieciach sklepów BIEDRONKA będą w sprzedaży spodnie firmy LEVI'S w cenie 179,99 zł Ciekawe kiedy będą u pani Wiesi w zieleniaku osiedlowym......

Wiola

Czy ktoś wie czy fabryka mebli Lewis przyjmuje się do pracy i gdzie można złożyć cv?

Arsen

Ja znam OlE z Gostynina . A w jakim sensie "niezła jest"?

magda

Jest sklep Levis-Mustang w Galerii Mazowia.Dla pracowników 20% zniżki

PK

A czy w Płocku można w dalszym ciągu kupić levisy w sklepie przy fabryce drugim gatunku?

huragan

hehehe

Qba

Quo Vadis Lewisie ?

bezrobotna

Czy przyjmują do pracy do Levisa?

Viki

I znów niepewność,że pracy mamy do końca roku,a potem ....???

niedosLy

Co kto.z kim. Pani b.j zwana jablkiem chyba wszystkich na wyższych stanowiskach zaliczyła który jej chcieli. Agencja

Ze szwalni czy z B2 ?

pr

Ja znam! a co?zrestza chyba wszyscy ja znaja hihihi szczegolnie faceci

a zna ktoś beate z kontroli?

abc

Mówią o likwidacji a dostaliśmy podwyżkę(skromną ale jednak)i BONUS(czyli tzw 13-nastkę.)

Tadek

Firma, która ma taką historię nie może nikomu zostać obojętna. Levi jako producent przede wszystkim nieprzeciętnej jakości spodni jeansowych i ubrań powinien w wielu wypadkach być stawiany jako przykład biznesu, który bazuje na trwałości produktów. Wiele oczywiście można mówić o tym jak obecne zarządy działają w firmie, ale to są rzeczy, które powinny współgrać z polityką firmy, a co za tym idzie, powinno być możliwie jak najlepiej.

ls

chodzi jesionowską

pracownica

Jedna (usunięte przez administratora)pracuje w laboratorium a druga (usunięte przez administratora).pracuje na produkcji.

ls

wiecie kim w levisie jest marzena j.

pracownik levisa

levisa nie zamykają!!! ALE............zwolnic mają jeszcze ok 50 osób od kwietnia znów maja przyjmowac bo są zamówienia. tyle powiedziała nam nasza brygadzistka

Kasia K.

No i jak z tą firmą?Zamykają w marcu czy nie?Słyszałam,że mają przyjmować ludzi na wiosnę?Prawda?

głupia

co ty pitolisz pracuje w levisie 11 lat i nigdy nie slyszalem o takim przypadku! jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. I tak ten zaklad dlugo nie pociagnie, to jego ostatnie oddechy... od nowego roku sporo zmian np hypo z 3 zmian przechodzi na 2. Szkoda im na dodatek nocny! a nie sa to az takie duze pieniadze wiec skoro zaklad szuka nawet takich dziadowskich oszczednosci tzn ze nie jest dobrze! Pozdr dla pana z wąsem...

jabdababa

Nie polecam. Robią to samo, co w innych markach, czyli wykorzystują ludzi (najczęściej studenttów) przez kilka dni nie ma umowy a potem dziękują telefonicznie za współpracę czyli praca na kilka dni za darmo i ogólnie strata czasu

Doświadczony

Słyszałem,że w ciagu 3 lat mają calkowicie zamknąć fabrykę,co roku zmniejszać zwartą kadrę pracowników,zeby nie było zwolnień masowych...W Plocku każdy zakład większy wykończą ,bo to Płock !!

To oczywiste, że negatywne opinie piszą tylko Ci, którzy nie dostali się do pracy w Levis, albo się nie sprawdzili. Mnóstwo ludzi pracuje tam całymi latami i jakoś nie odchodzą - a przecież nikt ich na siłę nie trzyma. Firma jest wymagająca - o zgrozo ! trzeba pracować, a nie obijać się ( palić co chwila, rozmawiać przez telefon itp... ). Pracuję dwadzieścia lat ( na produkcji ) i ani razu firma nie opóxniła się z wypłatą, uczciwie płacą za nadgodziny, daja posiłki pracownikom, dodatki socjalne. Jest fundacja, która finansowo wspiera pracowników w trudnej sytuacji, sa dopłaty szkolne dla dzieci pracowników, stypendia, doplaty do ogrzewania ( w okresie zimowym ) itd.. Ci co tak marudzą moga iść do innych firm - popracują na czarno, bez uczciwego zarobku i innych dodatków to docenią co stracili i zozumieją co to jest wyzysk.

Ina

Odpowiedź na: [pracownik - 2014-10-31 11:47:21]: Przestań pisać bzdury Wiele moich koleżanek które pracują na szwalni i szyją na maszynach jest po studiach,ale nie mają tzw."pleców" i będą nadal szwaczkami. Więc się nie napinaj,a jak masz coś napisać ,to najpierw pomyśl(to nie boli)

Pracownica

A ja powiem tylko tyle, pracuję rok czasu wiadomo, że ciężko ale nigdzie nie płacą za siedzenie, ludzie nie narzekajcie na pracę bo tak źle to nie jest, docenicie może tą pracę właśnie na szwalni gdy rzeczywiście firmę zamkną. A co do pracowników na wyższych stanowiskach oni też mają odgórnie przekazane co mają mówić i co robić. Co do śmiania się brygadzistek z pracownic pierwsze słyszę wiadomo każdy ma lepszy i gorszy dzień,lecz moja brygadzistka jest OK i wcale nikt się jej nie podlizuje;) Ma koleżanki jak każdy inny i co Z tego..... Nie słuchajcie plotek, że zamkną zakład są zwolnienia bo nie ma zamówień wiadomo, ale to nie pierwsza taka sytuacja w levisie z tego co słyszałam. Kryzysy są w każdej firmie. Pozdrawiam ;)

Zostaw opinię o Levi Strauss - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levi Strauss