Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

PROFESOR

Czy Firma jest przystosowana dla osób na wózku inwalidzkim?

Dlaczego Levis szuka cały czas pracownika krojowni? już chyba od ponad roku co miesiąc dają ogłoszenie

@Zainteresowany

Bo levis na każdej sekcji ma braki w ludziach

Tomtom
@Zainteresowany

Bo ludzie uciekaja. Ile można pracować prawie za najniższą krajową? Każdy mężczyzna powinien zarobić tyle żeby móc utrzymać swoją rodzinę. A tu słyszy się tylko że,, nie mamy na podwyżki przykro mi i tak nie zarabiacie tak mało". Oczekują wobec pracowników pełnego zaangażowania ale ale najlepiej (usunięte przez administratora) bo wtedy będziemy konkurencyjni. Szkoda tylko że to wszystko odbija się tylko i wyłącznie na pracownikach na najniższym szczeblu.. jakoś po dyrektorach kierownikach i brygadzistach nie widać tych cięć... Każdy nowy samochód nowe mieszkania nowe domy..

Zaniedowolony
@Tomtom

Wszystko się zgadza Ludzie nie wywalajcie tu swoich frustracji tylko bezpośrednio trzeba do Andrzeja iść i powiedzieć co kogo boli ale oczywiście trzęsiecie (usunięte przez administratora)że tej żenującej pracy was pozbawi .A najlepsza jest ta ankieta w której ponad 70%pracownikom podoba się wynagrodzenie nawet tam boicie się przyznać co was boli Żenada Żenada!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

@Zaniedowolony

Chodzenie do Andrzeja czy Jarka nic nie da. Nie ma pieniędzy na podwyżki i nie wiadomo czy w przyszłym roku będą, bo fabryka jest na minusie i to dużym. Dla dyrekcji najlepszą opcją byłoby zamknięcie szwalni i branie spodni z Turcji

Tomtom
@Zaniedowolony

A ty myślisz że Andrzej nie wie że ty mało zarabiasz? Bardzo dobrze wie.. ale on i tak z tym nic nie zrobi a nawet nie może zrobić bo dobrze wie że najlepiej oszczędzać na pracownikach produkcji. Przecież sobie ani swoim naganiaczom ,,brygadzistom" nie ujemnie z wypłaty. Im wszystkim musi się hajs zgadzać.

Torgo
@Zainteresowany

Pewnie dlatego że to jest prosta łatwa i przyjemna praca bez stresu nerwów za godne pieniądze :)

Woj-Tech
@Tomtom

Czy o tegorocznych podwyzach płac coś już wiadomo ?. Czy związki zawodowe prowadzą jakiś rozmowy ?. Czy związki są w stanie w jakiś sposób poinformować pracowników ?.. Dyrektor na ping , związki chyba mogą napisać i wydrukować 100 ulotek z informacją ?.

@Woj-Tech

1%, na więcej nie ma co liczyć

@Jam jest on

Jeden procent podwyżki? Poważnie mówisz? Przecież to bardzo mało. Nie można wynegocjować większej kasy? Firma nie przynosi zysków czy co?

@Adam

Po rozmowach z kierownikiem, kadrową i dyrektorem, jedyne co można się dowiedzieć, to to, że nie ma kasy i jej nie będzie. Oczywiście to kłamstwo, bo na nadgodziny od września dla scrapingu jest. Szwalnia też pieniądze dostaje. Kłamią w oczy i tyle

w poszukiwaniu szczęścia

hej wszystkim czy ktoś jeszcze czyta tu komentarze poszukuje osób które obecnie pracują w levisie a konkretniej chodzi mi o osoby ze zmiany które 11 stycznia miały zmianę od godziny 14 jeżeli znalazłby się ktoś chętny pomóc to proszę o kontakt na e maila johncornell@wp.pl :)

@w poszukiwaniu szczęścia

Czemu szukasz pracujących tam osób? Coś się stało i chcesz mieć świadków czy chodzi o coś innego? Napiszesz?

Taki Pan

Widząc tu wpisy mam wrażenie, że pracują tu same przegrywy:) Chciałem zaczerpnąć jakiejkolwiek wiedzy, a tu same osobiste rozterki

Izabela
@Taki Pan

Ja to samo... chciałam poczytać konkrety o pracodawcy albo o warunkach, a tymczasem same prywatne gorzkie żale i pomyje.

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Łukasz

Jak wygląda praca na magazynie i jakie zarobki ?

????

Po co dodawać tu opinie ??? Skoro opinie które nikogo nie obrażają a mówią prawdę a są nie wygodne się usuwa???? Widać kierownik Andrzej i tu ma wejścia HA HA HA .

Luz Maria

Wszyscy powinniśmy nosić pasiaki.niestety ale taka jest prawda.zero podwyżek!zero premii! zero perspektyw na przyszłość! Jedynie co idzie w górę to normy

Zolennk PIS-u

Ja nikomu pracy nie żałuję , ale chłopy i baby z wiosek blokują wszelkie ruchy o wywalczenie podwyżek pensji . Handel w pracy idzie na całego to gdzie bedzie im lepiej jeszcze jest nadzieja że drogie paliwo ich powstrzyma . Powinno być prawo że ten co ma hektary powinien chodzić w pracy oznaczony literą H na plecach .

Nie pracownik Levisa
@Zolennk PIS-u

uderzyleś się w łeb sam czy ktoś Ci pomógł ?

Nowa ja

Witam wszystkich pracujących w Levis, mam pytanie co do zarobków, czy tylko najniższa krajowa wchodzi w rachubę ? Czy można zarobić więcej ? Czy jakieś premie, wczasy pod gruszą lub bony świąteczne są tam wypłacane?

@Nowa ja

Najniższa. Podwyżek nie przewidują, bo nie mają pieniędzy. Oczywiście dla siebie to inna sprawa

Ida
@Nowa ja

Najlepiej jakbyś robiła za darmo. Oczywiście będą Ci obiecywać ,,naprawdę dobre zarobki" ale prawda jest taka że ty będziesz pracowała na wypłaty kierownictwa i dyrekcji. Bo oni sami muszą sobie samochód zmienić czy kupić kolejne mieszkanie albo dyrektor za to pojedzie sobie nurkować w Egipcie.

Nnnnnn
@Nowa ja

Firma na zewnątrz przedstawia się jako wspaniały pracodawca. Niestety dla tutaj zatrudnionych już tak wspaniale nie jest. Zarobki nie na obecne czasy. Brak jakichkolwiek dodatków. Groszowe socjalne i brak perspektyw na lepszą przyszłość. Praca ciężka za niskie wynagrodzenie. Gdzieś trzeba pracować więc narazie jeszcze się pracuje ale może uda się zmienić na pracę za godne wynagrodzenie.

@Nowa ja

Można więcej. Ja pracuję na szwalni mam średnio 3000 do ręki. Za wczasy pod grusza dostajemy zawsze parę groszy. Również w grudniu oraz w lutym. Nie wiem jak jest poza szwalnią.

Wiedźma

Ile procent normy robisz?

Bella

Co Ty opowiadasz takie bzdury, skąd Ty wzięłaś te 3 tys.

To ja
@Bella

Wzięła kwitek z przed dwudziestu lat

Weronika

Ludzie co wy tam robicie. Pracowałam tam i wiem,że wyzysk totalny. Pracy na rynku sporo, uciekajcie,przestańcie dorabia tych co na górze. Za te pieniądze niech sami pracują.

Jak jest z pakietem medycznym w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)? Można dołączyć rodzinę?

Mozna

Pluto

Masz racje, dla dyrektora najważniejsze bhp i malowanie lini....Raz go widziałem jak pracuje tyle lat. Nie wyjdzie do nas bo my to przecież szare ludki z korporacji. Atmosfera się pogarsza, widać to wszędzie. A chłopakom co odeszli gratuluję odwagi..

Sadzyk

Gdzie ona znajdzie takich pracowników. Byli ogarnięci i sami organizowali wszystko, miała spokoj i chyba wcale tam nie chodziła. Pracuję obok to widzę co się dzieje. Teraz lata jak poparzona. Pani kierownik wiecej szacunku dla ludzi! Kiedyś karta sie odwróci. Został jej tylko ten podlizuch z b2. Wszyscy go lubią. Wiadomo o kim mowa. Zachowują sie jak by to była ich prywatna własność. Albo jesteś potulny albo Cię nie ma. Żenada......Pozdrawiam wszystkich co mieli odwagę odejść.

Ciekawy
@Pluto

A do czego potrzebny ci dyrektor? Masz swoje obowiązki a on swoje. Serio musi wychodzić do was żebyście się lepiej poczuli?

CHWD-lgbt
@Pluto

Przestańcie płakać i narzekać jak wam źle to wolna droga.....

pracownica

kiedyś było lepiej teraz obgadywanie szykonawanie szczególnie przez pracownice pomocnicze na b2 brak jakiego kolwiek szacunku dla pracownic z levi Strauss myślą ze są nie zastąpione

Geko

Niestety levis sie totalnie skonczył. Na szwalni pustki bo albo panie sie zwalniaja albo ciagle L4. Skoro sam kierownik Młynarczyk przyznaje ze jest swiadomy ze to firma ktora placi bardzo mało no to o czym my tu rozmawiamy. Coraz blizej najnizszej krajowej a czesci akordowych zaklad doplaca zeby najnizsza krajowa mieli bo norm nie sa juz w stanie wyrobić. Wszedzie braki w personelu, na ogloszenia marny odzew albo ludzie przychodza na trzy dni i sie wiecej nie pojawiają.Pracy teraz na rynku jest sporo wiec radze sqoje kroki skierowac gdzie indziej. Kadra zniszczyla porzadny zaklad. Szkoda.

Lipa
@Geko

Levis to był fajny w latach 90-tych. Teraz te stare hale co mają grubo ppnad 60 lat.... wszedzie cieknie jak popada , wszystko stare. Gdzie inwestycje? Czy to normalne? Tylko patrzeć jak się zacznie wszystko walić. Ale kadra ma nową łazienkę no i remont biur zrobiony. Dlaczego stołówka jeszcze nie działa? Gastronomie wszędzie już dawno otwarte. Mają na co zwalić- COVID i załatwione. Coraz gorzej.

Szwalnia
@Geko

Chodzą słuchy o jednej zmianie. W tej sytuacji kiedy połowa szwalni od dawna pusta to pewnie z ekonomicznego punktu widzenia jakieś rozwiązanie. Ciekawe dlaczego telewizory są włączone w nocy.

Nnnnnn
@Szwalnia

Słychać też że to juz koniec levisa.a kto tu przyjdzie pracować?za takie pieniądze nikt.

Radek

Mam taki mały problemik. Otóż jeden z pracownikow ma niedaleko szafkę i strasznie śmierdzi. Chciałbym mu jakoś zwrócić uwagę, ale nie chcę go urazić. Poradźcie jak mam to załatwić, bo inaczej zejdę w tej robocie!

@Radek

Napisz mu kartkę i przyklej na szafce

Maro
@Radek

Czyscioszek....Pachnis sie odezwał.... Weź sobie przestaw szafkę w inne miejsce-to takie proste......

Geno
@Radek

Może gumofilce zostawia w szafce bo ma samochód z WPL?

Władysław
@Geno

Ty już ten lepszy co nikt się z operatorów go nie ima :) a główkę ma tylko na ilośc bab :) a gdzie jakość :)

@Radek

Ja natomiast idąc przez szwalnie stałe jestem podniecony . Poradzicie koledzy co zrobić ?

Niesmak
@Tomek

Przeczytaj książkę kolegi z completacji. Jak z tobą wszystko ok będzie po problemie.

Igla
@Niesmak

Może lubisz zapach ryby , Może przenieś się do obierania krewetek

Jóśó Skópą
@Radek

Kolego walnij wielikajom kupe do pojemnika i postaw kole jego szafki i jak zapyta szo tak waniajet to powiedz koledze - sprawdź swoją szafkę i wybrniesz z sytuacji

Belmondo

Co tu się nic nie dzieje na tym forum ?Tak wam dobrze w tym (usunięte przez administratora)

Ciekawi mnie czy po tej umowie Zaklad jest zalany. Nasz wspaniały dyrektor zamiast w pierwszej kolejności naprawić dach, który już przy małym deszczu przecieka, aby chronić maszyny i ludzi to kupuje monitory na lasery, maluję pasy itp.. Gdzie logika????Ale co tam BHP najważniejsze.

Jak wygląda praca na krojowni i ile się zarabia?

Najniższa krajowa dla osób zatrudnionych na umowę o pracę w 2021 roku to 2800 zł brutto. Minimalna stawka godzinowa jest więc równa 18,30 zł brutto za godzinę. Niech mi ktoś wyjaśni, czemu u nas stawka to 16,34. Ale w razie jakbys nie dorobiła do ustawowych 2800 zł to pracodawca ci dopłaci czyt. wyrówna .

Meches
@Karolina

Jak bedxienybsue bali i miejsca pracybti będziemy zarabiać jak sznacuarze tylko zjednoczenievsue ludzi pozwoli na wywalczenie leoszejbplacy .

@Meches

Napisz to jeszcze raz, ale po polsku

Meches
@44

Napisałem że tylko jak pracownicy przestaną się bać o pracę i zjednoczą siły to będziemy mogli wywalczyć lepsze stawki ( wcześniejszy komentarz pisałem pod wpływem emocji )

Dziki
@Meches

Ten chyba też piszesz pod wpływem emocji , kto tu zjednoczy siły ?! Jeden drugiemu nóż w plecy wpierdoli a Ty tu będziesz o zjednoczeniu sił nawijał.

Fores
@Meches

Podobno Mechesi mają dobre stawki???

Obecny
@Karolina

Wielkie brawa dziewczyn że szwalni odmawiają pracy w sobotę za 100% . Niech płacą jak w Europie to i w soboty będziemy przychodzić i pracować dla dobra levisa . Zarobki ja z trzeciego świata a marka światowej klasy . Wstyd panie dyrektorze wielkim wstyd .

@Obecny

Już dawno powinny odmawiać, czas najwyższy pomyśleć o tym że za marne pieniądze przychodzicie w te soboty i dorabiacie nie siebie,tylko tych co na górze i tych co nami żądzą na dole łącznie z brygadzistksmi,które na koniec roku dostają 7% bonusa a my 1%. Dla dyrekcji to właśnie oni ciężko pracują, bolą ich kręgosłupy,ręce,kolana,łokcie, nadgarstki i palce od przeglądania internetu w pracy. Czas najwyższy zadbać o Siebie dziewczyny,o zdrowie -pieniadze nam zdrowia nie wrócą.Szacunku od nich nie czekajcie,my strefa bydła które musi pracować za psie pieniądze.

Czesia

Oczywiście jakie to nowe wartości wyrabiasz normę a nawet ponad normę i fabryka nie daje premi miesięcznej za dobrą pracę . W nosie mam ich nadgodziny i kłanianie się w pas za 2000 nie będę z siebie robiła (usunięte przez administratora) .

Szwalnia
@Obecny

Dziwię się że niektórzy dopiero teraz to zobaczyli. Są osoby które jakby tylko była taka możliwość to w każdą sobotę by przychodzili i tylko kasa, kasa, kasa. Ludzie ogarnijcie się wreszcie. W tygodniu nie ma co robić, chodzi sie i szuka pracy, podboera z innych operacji a Oni chcą zeby w soboty przychodzić. Za co? Za te marne grosze?

Ktos
@Karolina

Dobre pytanie... Gdyby stawał bazowa była 18 zł to w akordzie byśmy zarabiali wiecej.... To jest jakas kpina... To niech też dopłacają to co nam zabierają a nie tylko do najniższej krajowej... Prosimy coś z tym zrobić...

To ja
@Czesia

I co dalej tam pracujesz

Nn

Gdzie wypłaty

mario
@Nn

Dyrektor przeznaczył wypłaty na farbę do malowania linii i pasów

@Nn

W tym miesiącu pracowaliśmy za free

JA
@Nn

Jeżeli dział księgowości nie naliczył wypłat która według rozpiski powinna być 04 .To znaczy nie wykonał swojej pracy więc w tym miesiącu powinni oni być bez wypłat. My robimy na wszystkich a wszyscy mają nas głęboko w ..... Cały LEVIS.

Posprzątacz
@Nn

To po jakiego wałka jest ta wywieszka z terminami przelewów. Nie róbcie z ludzi znaczy z podludzi idiotów

Nikt
@Posprzątacz

Nie robić nadziei. Powinno być że jest 8mego i tyle!!!

@Nikt

A ja pytam co na to związki zawodowe. Zdaję mi się że nie było informacji że się nie wyrobią. Bo u koleżanki na ślubie księgowość się bawiła

Było minęło

A ty co zrobiłeś żeby było lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)