Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Robotek

Firma idzie na (usunięte przez administratora). Firma cały czas bazuje na starych pracownikach, młodzi odchodzą, nie chcą pracować. Za tak ciężką pracę - zero podwyżek, zero szacunku, człowieka mają za nic. Maszyny są w w bardzo złym stanie, to jak ma iść dobrze cała produkcja... ? Nie wspomnę o tym, że mechniaków brakuje. Niektórzy nie widzą co się dzieje ? Czy udają, że nie widzą ? Gdzie są związki zawodowe, istnieją one jeszcze u nas ? Związki powinny "iść" za pracownikiem i walczyć o lepszy byt w firmie, a nie brać pieniążki za NIC.

Nnnnnn
@Robotek

Sytuacja jest kiepska.zarobki bardzo niskie.ale moze pracownicy zaczną sie domagać wyzszych pensji bo za takie wynagrodzenie za ciezka prace nie oplaca sie tu pracowac.

Jak długo trwa proces awansu w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

W tej fabryce nie ma awansów

Mała Mi

Czy przelew z wypłatą był przed świętami?

Odradzam klikania w ten link, chyba, że ktoś lubi wirusy i kiedy wykorzystuje się jego sprzęt do kopania kryptowaluty

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Serwisant rowerowy
Anzzzej

Dyrektor (usunięte przez administratora) Połasił się na ochłap 100 dolarowy dla pracowników i zabrał dla siebie 20%. Brawo Ty!

@Anzzzej

Nie 20 a 43%

@Anzzzej

Jakby tego było mało to brygadziści dostali po 7% bonusa a my 1% . Brawo

Levis

A kierownicy 10%. Kto ma władzę ten ma lżej. A my levisowkie mróweczki za najnizsza krajową będziemy pracować, bo ona idzie do góry a nasze pensje jakby stały w miejscu.

św.. Antoni
@Levis

Jest jeden prosty sposób na ignorancję dyrekcji i kierownictwa . 1 ) Wyrabiamy tylko normę . 2) ) Żadnych nadgodzin chodźmy nam przyszło chleb ze smakiem jeść . Po pół roku zaraz zaczną inaczej traktować pracowników produkcji .

@św.. Antoni

Co wy gadacie związki zawodowe dbają nas (o swoje pupy ) .

Leser

Proponuję wszystkim wypisać się ze związków zawodowych i skończyć ta farsę .

@Leser

A to ktoś jeszcze do związków należy?

Nitka

Kto zmarł z b2?

Anka

Co robi Marzena szkoleniowa jak nowe pracownice nic nie umieją tylko prosza stare pracownice o pomoc jak szyc .przeciez tego powinna nauczyc ich szkoleniowa.bo ma placone

Pracownicy
@Anka

Masz racje przeciez można zapłacić pracownicy z zespołu ktora nauczy nową wykonywania poprawnie danej operacji .

Xx
@Anka

Ja pamiętam nauki Marzen???? wymagała Ale sama nauczyć nie potrafiła Tylko krytykowała Jak dobrze że ucieklam stamtad???? Jednym słowem to co tam się dzieje to porażka

Pracownica levis

Jestem ciekawa jakim ty jesteś pracownikiem, i pewnie bym sie zdziwila.

kasia
@Pracownica levis

pilnuj siebie i nie bądz taka ciekawska ;)

Muna
@Anka

Jakby nie umiała uczyć to nie byłaby szkoleniowa. Ma swoje zadania w tym zakładzie i je wykonuje. A wy zazdrościcie i tyle..

Vvv
@Muna

Tak ma swoje zadania pierdziec w stołek i donosic

Ida
@Vvv

Dobra ma prace tak jak jej zięć.

ka

który to?

Dalida

Który to? Robi u nas?

wala

to ten łysy z pralni?

Nela
@Dalida

W transporcie na pralni przepycha wózki nie raz u nas przez szwalnie.

Mika
@Nela

Popycha nie tylko wizki.......na szwalni .

Becia
@Mika

To ten karakan co zaliczył p. R. ??

Mika
@Becia

Zalicza NE ..

ryba
@Mika

to nie ten "świeżo upieczony tatuś" ??? jeszcze mu NE nie przeszła?

Inga
@Anka

Marzena to dobra koleżanką i z duży doświadczeniem zawodowym .Odczeocie się od Marzeny za swoje tylko sie weźcie .

Kacper

@wp nie rozumiem, co w tym zlego?

Szwalnia

Cześć. Na jakiej sekcji pracowała Renata która zmarła wczoraj na parkingu? Czy to z b2?

Dumny z lsp
@Szwalnia

Już wkrótce będzie więcej takich sytuacji .

Anka

Na b 2

Ooooo

Tak na b2

San Francisko

Jest to zaklad tzw"Przystanek" czyli robic przez chwile i szukac w miedzyczasie czegos innego.Poprzez podniesienie minimalnej krajowej nowi pracownicy praktycznie zrownuja sie pensjami z tymi ktorzy pracuja ponad 10 lat i wiecej.Do tego wczesniej wspomniane obowiazkowe soboty za darmo zeby zarobic na premie dla kierownikow.Na cale szczesie wszystko powoli ale konsekwentnie zbliza sie do upadku, w koncu do tego zatrudnili nowego "dyrektora".

JeszczePracownik
@San Francisko

Zgadza się uciekać stąd. Wiosna przyjdzie każdy kto mądry tak zrobi

"mlody"kierownik
@San Francisko

Proszę poinformować niedorozwiniętego umysłowo kierownika z rekrutacji pewnie magazynu jak i produkcji ze ma bardzo żadną wiedzę na temat uprawnień UDT ... Które są aktualne a które nie ... IDŻ sie leczyć chłopaku bo na glowę już za póżno...żal mi Cię gosciu.. Nie zatrudniłbym Cię twoją wiedzą nawet do sprzątania ulic.

Maro
@"mlody"kierownik

Co się dziwisz jak KIEROWNIKIEM magazynu od x lat jest CHRABIA (ma pod sobą chyba 4 pracowników) i zaje...ste plecy.

Madeleine
@Maro

Hrabia. Kup słownik ortograficzny dla początkujących????

Karol

Gdzie są aneksy do umowy dla pracowników o podwyższenie minimalnego wynagrodzenia. Już wam do (usunięte przez administratora) się dobiera inspekcja pracy a te słowa dyrektora że nie będzie to się pomyli już nie długo przestanie pajacować.

Drewniak

Wiadomo coś o wolnym przed świętami?

@Drewniak

Nie ma żadnego wolnego

Pracuś
@Drewniak

Wolna środa 23 go. Ale trzeba odpracować 5 i 12 w sobotę.

Rodo
@Pracuś

Kto to wymyślil? Gratuluje głupiego pomyslu... Życzę dalszych sukcesów.. Moze wymyślisz zeby jeszcze w niedzielę przyjść.... Co za ludzie, brak słów

Pracuś
@Rodo

Na tablicy wisi ogłoszenie.

Ok

Czy wiadomo coś o przestoju przed świętami?

@Ok

Jakim przestoju? Nic takiego nie będzie. Roboty jest bardzo dużo

Ok
@44

To chyba malo wiesz

@Ok

Cały czas jakieś plotki. Nic takiego nie będzie. Do świąt został miesiąc i już by było wiadomo coś o przestoju. Dla "góry" za mało robimy, więc nie ma mowy o żadnym przestoju.

hmm

@Ciekawy a to kierownik ma tu więcej do powiedzenia niż szef?

Wiadomo kto rządzi fabryka napewno nie dyrektor tylko jeden kierownik

Ciekawy
@Marek

Który niby???

50 zakażeń dziennie - zamykamy fabrykę, 90% sklepów levisa jest zamkniętych, pracujecie po 4 dni. 18 tysięcy zachorowań i nic. Dyrektorowi skończył się papier na listy?

@44

Do czego Ty teraz pijesz, jak byś nie zauważył wtedy stanęło wszystko, nie tylko u nas.... Więc jaki Ty list chcesz czytać, potrzebujesz wyjaśnień? Upewnienia się? Tak panuje jakaś tam pandemia, tak jest dużo zachowań, ale na dzień dzisiejszy jak widać nie ma potrzeby zamykania się, ważne żebyście wszyscy stosowali się do zaleceń

Wariat

Panie dyrektorze co się dzieje z Panem?? Ani nie widac ani nie słychać, żadnego listu nie ma... Gdzie się Pan ukrywa... Wszystko w porządku???

Co sądzicie o ostatnich wydarzaniach w fabryce, mam tu na myśli między innymi złożenie wypowiedzenia przez kierwnicto developmentu, z plotek podobno kierownik Andrzej M, Marcin K też chcą (zastanawiają się nad rezygnacją)?? Okręt tonie??? Czy może skończył się czas układów, układzików, sytuacja zrobiła się niewygodna, skończyło się czerpanie korzyści....???

Gosc

A może zapytać tych co sie zwolnili o co chodzi tak z pierwszych ust.

Stary

Powiem tak człowiek zmieniłby pracę , ale się zasiedział i boi się nowego . Ten cholerny strach przed bezrobociem z 90-tych lat paraliżuje . Myślę że do pracy rąk nie zabraknie ale za jakie pieniądze ?

Wojtek

A niech idą w diabły będą inni może bardziej obiektywni . Zresztą jak im się nie podoba to tak jak nam mówili za bramą czekają nowi chętni do pracy .

@Wojtek

Myślicie ,że jak przyjdą inni na ich stanowisko ,to będzie lepiej? Obyście się nie rozczarowali .Zanim zdobędą taką wiedzę ,jak mają obecni ,to minie dużo czasu .Być może będzie go za mało ,żeby uratować przed zatonięciem ten "statek".

@Gosc

Chcesz to zapytaj, już teraz mogę Ci powiedzieć że odpowiedzi nie uzyskasz, a nawet jeśli to mijalaby się z prawdą...

Obserwator

A czy Pani Lidia ze szwalni się w końcu weźmie za pracę?... Ta brygadzistka nic nie robi, nawet nici nie przyniesie... Jedyne co umie to siedzieć na stołówce po 1h pracy i gadać a jak juz wyjdzie to idzie i zbiera ploty od innych ludzi, szczególnie ma swoje "źródła informacji" a potem "pupilki" mają lzej w pracy bo donoszą jej...

@Obserwator

Myślę że trochę przesadzasz. Chodzę na stołówkę na przerwę i wcale tak długo nie siedzi. Rozumiem że jesteś z jej sekcji i czujesz się nie doceniona ale najlepszym sposobem żeby psychika ci nie padła to robić swoje i nie oglądać się na innych. Tu wszyscy sieją ploty....... A jak nie dajesz rady to szukaj innej roboty bo tu się nic nie zmieni. Niestety.

Merlin
@Obserwator

Gorsza to już tylko może być Zofia już na tą babę patrzeć nie mogę . Jeszcze się trzyma a już pewnie ma wiek emerytalny ale kasa aż się trzęsie ..

Ela
@Merlin

Już w tamtym roku w wakacje powinna odejść na emeryturę. Ale gdybyś zarabiała tak jak ona to dobry i miesiąc i dwa....

Henko

Czy "władze" mają zamiar powiadomić "roboli", o przypadkach covida w fabryce, czy trzeba siedzieć cicho, żeby sanepid się tym nie zainteresował?

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)