Misiorowski Mobile Dariusz Misiorowski

Opinie o Misiorowski Mobile Dariusz Misiorowski

OSZUST, KŁAMCA,NIESOLIDNY ,KRĘTACZ,INTRYGANT, NAJGORSZY PRZEDSIĘBIORCA W POLSCE. NARESZCIE BANKRUT. KTO MA PODOBNE ZDANIE?

Wer

to jeśli zdarza się szefowi zapomnieć o składkach ZUS, to może tak należałoby to zgłosić odpowiednim instytucjom?

Mrugający

Czasami zdarza się firmie Misiorowski Mobile zapomnieć o odprowadzeniu składek do ZUS. Stawki są rewelacyjne, jeśli mamy na myśli standardy z początku lat dziewiędziesiątych ubiegłego wieku. Ponadto ciągłe donosicielstwo, któremu sprzyja właściciel, wyszukiwanie ciągle oszczędności, co przekłada się na jakość świadczonych usług nie wpływają pozytywnie na atmosferę w pracy. Polecam każdemu kto ceni sobie kontakt z osobami niepełnosprawnymi, szukającym dobrej pracy z adekwatnymi do wymagań płacami-nie polecam.

Zostaw opinię o Misiorowski Mobile Dariusz Misiorowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Misiorowski Mobile Dariusz Misiorowski