Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Merlin

Jak myślicie czy na Boże Narodzenie.dostaniemy jakieś pieniądze i w jakiej kwocie ?

@Merlin

Robole może nie dostaną ale na szwalni istnieje zwyczaj że przygłupy składają się w kopertę dla brygadzistek na imieniny. Może w grudniu też się złożą i chociaż brygadzistki dostaną jakąś kase

Madeleine

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)mogą w ten sposób robić sobie chody u brygadzistek. I potem ich nie ganiają tak jak tych, co się nie dołożyły...

Ona

Co sadzicie teraz o pracy w levisie ?

@Ona

Jest cudownie. Fajni ludzie. Przyjazna atmosfera. Nikt nikogo nie obgaduje. Dyrektor zainteresowany naszą pomyślnością codziennie odwiedza nas na szwalni. Żyć nie umierać. Brygadzistki pomocne jak zawsze. Zarabiamy coraz większe pieniądze. Jednym słowem: nigdzie nie będzie lepiej????????????

Jaka atmosfera jest między działami w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Gosc

Normalna a jaka ma byc?

Janusz

Kiedy te tłumoki zrozumieją że same na siebie bat kręcą . Zapraszam te wariatki na inne działy fabryki tam pracują normalni ludzie .Pealnia już pracuje w piątki można ......Bedzie lament i szloch jak po urlopie szwalnia będzie pracować trzy dni skoro plan tygodnia wyrabia w trzy dni . Pani Aniu od norm pora ruszyć ze stoperem na szwalmie i poprwić czasy tłukom .

@Janusz

Na szwalni z pracą kiepsko. Normy nie są robione chyba że myślisz o postojowym. Jak nie wiesz co się dzieje nie komentuj. Zajmij się sobą. Tylko gadki na temat innych. Jeśli uważasz że na szwalni jest tak cudownie i łatwo zrobić normę zapaszamy

Bx

Ty się pytasz o atmosferę między działami. Może lepiej zapytaj o atmosferę na działach. (usunięte przez administratora)

Nelli

Jak ktoś obrotny to nawet się integruje z koleżankami .Można śmiało napisać że atmosfera super .

@Bx

I znow zaczynają pracować pupilki z firmy zewnętrznej ????byly u nas na b1 nie dały rady to poszly na b2

Pawel

Witam czy w trudnej sytuacji są przyjęcia do pracy i jakie są godziny pracy

Ddd

Zalezy gdzie praca jest 3 zmianowa ale niestety nie ma przyjęć

Maciek
@Pawel

Od 1 Września zaczynam pracę w fabryce co oznacza pakiet socjalny w levi.s ?. O co chodzi na co można liczyć ?

Ok
@Maciek

A na jaki dział?

Mola
@Maciek

A to są przyjecia do levisa bo jak pytałam znajomej to mowili ze nie ma przyjęć bo jest tarcza to kto mowu prawdę

@Mola

Pisane było wcześniej że są na magazyn i do transportu na szwalni, praca dla mężczyzn,

Mola

A na b2 są przyjęcia czy w obecnej sytuacji narazie nie

@Mola

Nic mi nie wiadomo w tej kwestii, proszę sprawdzać na olx, tam się zawsze ogłaszają jak szukają pracowników

@Pawel

Są wystarczy wejść na olx i śledzić ogłoszenia, praca w zależności od działu 6-14/14-22/22-6

@Ddd

Po co wprowadzasz w błąd, przyjęcia są

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

Abel

Gdzie podzialy sie nasze pieniadze z funduszu pracowniczego? Czy ktos moglby wypowiedziec sie na ten temat? Pikniku nie bylo i raczej juz nie bedzie wiec jak na cos te pieniadze zostaly przeznaczone. Moze na malowanie linni i naklejki na całym zakladzie? Chyba ze pan kierownik dzialu technicznego roztrwonił te pieniadze na kolejne swoje nie przemyslane inwestycje..

B.K.
@Abel

Poszły na wypady do Egiptu

Igla
@Abel

Wszystko się znajdzie tylko nowy dyro musi rozbić ta stara skamielinę .Musi odejść stara ekipa kierownictwa i zaczniemy nowe życie w standardach europejskich a nie jak teraz model Chiński .

Witam zastanawiam się nad otwarciem sklepu z markową odzieżą z kim się kontaktować najlepiej w levi's odnośnie współpracy handlowej.

Heniek

Kiedy dyrektor przywróci kuchnie i obiady w fabryce ?. Chcę podkreślić że w kodeksie pracy levisa jak dobrze pamiętam gwarantuje pracownikom . Posiłki można wydawać w pojemnikach więc o zakarzenia h niema żadnej mowy .

Heniek

Dyrektor rozmawia z wybranymi z robolen się nie spotka .

Mam pytanie a czy są przyjęcia do firmy? Czy raczej w obecnej sytuacji (koronawirus) jest to mało prawdopodobne?

Bina
@Ania

Nikłe szanse bo umów nie przdluzają a poniedziałki wolne do końca roku

@Bina

Pytanie kto jest za delegalizacja NSZZ Solidarność w fabryce .? Łapka w górę lub w dół i pomysł jak to zrobić . Czy są związki czy bez związków dyrektor i tak podejmuje decyzję bez konsultacji z załogą i związkami . Więc pora skończyć ta błazenadę i zabawę ze związkami .

Fores
@Tomek

Wystarczy że znaczna część załogi się wypisze i po związku ????

Heh
@Bina

Poniedziałki na B2 i piątki u reszty wolne są do września, a nie do końca roku. Po co siać plotki?

@Ania

Są na magazyn i do prac transporowych na terenie fabryki

@Tomek

Co masz teraz konkretnie na myśli? Ostatnio prócz wchodzenia jedną bramką niczego nie wprowadził

Mel
@Heh

Czy są przyjecia do pracy na b2 np na nitku czy klejenie

Dominika
@Mel

Okazuje się że od października mniejsza produkcja i zmniejszona załoga Szwalnia Skraping Hypo i Devolopment . Sytuacja jest zła sami widzicie .

@Dominika

Jak już piszesz takie rzeczy, to słucham skąd masz takie informacje, plotek jest pełno masz wiarygodne źródło, czy powtarzasz coś co usłyszałaś od koleżanki, która usłyszała to od innej, tamta jeszcze innej a ta co wyszła od niej taka informacja tylko snuła domysły, bo gdzieś też coś usłyszała

Ok
@Dominika

Na to wygląda że tak bedzie... Ludzie zaczynaj się zwalniać.. a jeśli zwolni się jeszcze kilka osób na scrapingu hypo rękawicy to kierownicy beda musieli robić sami... Taka jest prawda... A ludzie w obecnej chwili zarabiaja nawet 1600zl... Czy to jest normalne droga załogo rządząca?????????

@Ok

Rotacja jak w każdym zakładzie, jest Ci źle to odchodzisz, wkurzają mnie Ci co stoją jęczą a nic z tym nie robią,

Zenek

A może zaczniemy się szanować i nie będziemy wpychać się w kolejkę. Jak tak bardzo się spieszy, to wyjdźcie wczesniej i czekajcie do 14 przy "śluzie", a nie "mogę się wepchnąć" i ten głupi uśmieszek...

Alwaro
@Zenek

No to mamy osobę zarażoną w fabryce koronowirusem ...teraz pensje spadną do minimum ...

Wiedźma
@Alwaro

Jakieś konkrety?

Xyz
@Alwaro

Nikt nie jest zarażony. Głupie pisanie, żeby siać plotki

Dżin bez toniku

Już tłumaczę wszystkim, którzy nie rozumieją obecnej sytuacji w fabryce. Nasza firma wyciągnęła wnioski z katastrofy smoleńskiej i żeby nie pozwolić na to aby nasza zakładowa szlachta nie umarła z głodu ( dość już wielkich Polaków odeszło) wprowadziła system rotacyjny pracy. Dzięki temu wielcy ludzie naszej fabryki zachowali wcześniejszy system pracy i na chleb im nie zabraknie. A reszta? Jakoś przeżyje. Cóż znaczy stu pachołków przy jednym uratowanym szlachcicu? Na to pytanie niech sobie odpowie każdy z was sam????

Żenada

Za 3 tysiące?? Chyba na tydzień ????????????

Misio
@Dżin bez toniku

Zabrali ludziom a sobie zostawili? To jakiś nowy model zażądania. Zazwyczaj szefowie obniżają sobie pensje.......dziwne

Wazelina
@Misio

Czasami aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęczając nasi kierownicy w fabryce ..Wszystkiego przypilnują i jeszcze inni wtykają im szpilki . To pisałem ja wazelina Łubu dubu niech żyją ....

Daro
@Wazelina

Nie chodzi o to kto co robi bo każdy ma swoją odpowiedzialność. Chodzi o to że produkcja mniejsza a nie wszyscy mają zmniejszone wynagrodzenie. Nie dowiesz się kto jak pracuje bo to tajemnica.

@Dżin bez toniku

Pora się zwijać już nic ciekawego tu Mnie nie spotka - pieniądze to nie wszystko . Pracować trzeba jak przed pandemia a pieniądze sporo mniejsze . Wniosek jest taki że ,,levi.s to wielka rodzina to bzdura .

@Wazelina

Trzeba wyrazić wdzięczność dla pana dyrektora i osób które umożliwiły dofinansowanie wypoczynku jeszcze przed urlopem .. Dziękuję i myślę że wiele osób się przyłączy do podziękowań dyrektorowi.

Gosia

Nie zauwazyliscie ze dyrekcji przez małe d chodzi o to, by Ci co pracuja poczuli wdziecznosc, ze moga pracowac czy harowac dla tak znakomitego zakładu i przelożonych i jak koń wyscigowy zadowalac sie w stajni swoją wiązka siana.

Leser
@Gosia

Kierownictwo po 16 godzinie powinno bardziej pilnować pracowników ..Tylko akordiwi zasowaja jak mróweczki . Reszta godzinowi i pseldo liderzy jak robactwo po fabryce pełza i terenie zero nadzoru ..

@Leser

No to się uśmiałam, akordowi zasuwają jak mróweczki hahahahahahahahaha żart roku, nikt Cię nie pobije

Zosia
@Gosia

Ciekawe-kogo 80 procent nie będzie dotyczyło? Przecież-jak wszyscy-to wszyscy! Jeżeli o to chodzi: wszyscy powinni być traktowani tak samo....

Szanowny

Najlepszą robotę w tej pseudofabryce robią panie z kontroli szczególnie po 17 i na nocnej zmianie. Chyba że coś się zmieniło ale wątpię.

Gawiedz

Hajpo To leserstwa jakich mało

Lord
@Gawiedz

Ta zgadza się. Psiknie taki parę gaci Potem łazi na palarnie i z kąta w kąt się szfęda

Gawiedź

Zapraszam wszystkich chętnych do Mnie na pole jest co robić . A i obora potr,wbije trochę kosmetyki . 7 zł na godzinę i obiad kto chętny zapraszam .

Daro
@Gawiedź

No i co? Wymiekles? Napisz adres to przyjadę....chcę sobie dorobić....

Rudy

Z tym kryzysem to chyba sciema... Spodnie ida normalnie... Nakazują robic na krojowni i wykańczalni robote ta sama w 4 dni a powino być robione w 5 dni... Kto tu kogo (usunięte przez administratora) A kierownicy na dodatek zmieniają samochody... Gdzie tu sens i logika... Gdzie ten kryzys....???????

@Rudy

(usunięte przez administratora) Odkrył Amerykę, jasne jest to że chcą wyciągnąć pieniądze od państwa, teraz zależy od ludzi czy będą na tyle inteligentni i nie zaczną im robić tego co obecnie robiło się w 5 a zrobią w 4

@Rudy

Tak, z tym kryzysem to prawda. Jeśli ma się trochę wiedzy i pojęcia to powinno się wiedzieć, że nie mamy zlecanej produkcji, a tygodniowo oddajemy trochę ponad połowę tego co poprzednio. Przykre jest jednak to, że niektórzy bardzo odczują zmniejszenie pensji, bo nawet minimalnej krajowej nie będą mieć, a inni... Czytaj np. Kierownicy i Dyrektor i kadry, niektórzy z biura będą brać całą kasę. Niestety nie maja honoru. Ci co mają lepsze plecy, żal.. Ale nie ma sprawiedliwość na świecie.!!!

Fores

Czy sytuacja w Levisie naprawdę jest aż tak katastroficzna???

@Fores

Nie, ludzie jak zawsze lubią wyolbrzymiać, zakład robi to co zrobił by każdy mający firmę w obecnej sytuacji, sięgnął po wsparcie które mu się należy od państwa, a że warunkiem jaki trzeba spełnić jest to że przez 3 miesiące musi być skrócony czas pracy a co za tym idzie wypłata, to to już jest katastrofa i że firma ma się źle

NN

Większości z was Levis życie uratował więc nie wyzywajcie innych. Bo żeby nie ta firma nie mieli byście co do garnka włożyć. Żal mi was.

Pełowiec
@NN

Mylisz pojęcia praca a służalczość . Przypomnij sobie ilu ludzi się pozbyto tylko dla tego że nie klękali . Czytaj ze zrozumieniem tu chodzi o ,, Kolaborację''

Nnnnnn
@NN

Gdyby nie levis to bylaby zapewne inna firma.

Wojtek
@NN

Proszę wymień jedną osobę która odeszła z levisa i i umarła z głodu ? NN uważam że jestes trochę nie w temacie . Ale możliwe że Ty dzięki levisowi masz co jeść i i do gara włożyć .

Pełowiec

Mam to w nosie czy to padnie czy nie padnie za 1700 na rękę to wszędzie robotę znajdę .. Niech się martwią wszystkie czopki w fabryce he he no już drugi raz takiej Ameryki nie będą mieli .

Gisciu

Pracownicy beda odchodzili tylko gospodarka ruszy. Teraz trzeba jakos przetrwac te kilka miesiecy. Potem bay, bay. A kto za takie pieniadze bedzie chcial pracowac. Mam nadzieje ze rynek niedlugo sie otworzy i wroci normalnosc takze ludzie podziekuja levisowi za prace.

@Gisciu

Chyba nazbyt optymistyczne informacje... Gospodarka ruszy?? Kryzys jest i będzie się pogłębiał, niestety... Trzymaj kciuki, żeby Levis przetrwał.

Jony

Widze że nic się nie zmieniło tylko nagadywanie jeden na drugiego ludzie nikt tam was nie trzyma ogarnijcie sie przepracowałem w levi 13 lat jak się zwalniałem to nawet dziękuję nie usłyszałem zero szacunku mały fiut ma na was (usunięte przez administratora) dla niego jesteście tylko numerkami i murzynami do roboty nie bójcie się odejść to jest chora fabryka człowiek (usunięte przez administratora) a zero wdzięczności pozdro dla scrapingu nie dajcie się????????

Kunta Kinte

Piątki wolne to o nadgodzinach możemy zapomnieć ? . Ale lipa będą teraz te nasze pensje . No ale liczy się że ludzi nie będą zwalniać dziękujemy panu dyrektorowi .

zenada
@Kunta Kinte

Pan "DErektor" to głównie sprawdza czy kurze powycierane ;-) perfekcyjna Pani Domu z niego a produkcja to mu w... niestety

Żenada

Jak to kto?? Ci równiejsi, biuro i managery..

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)