Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Kunta Kinte

Piątki wolne to o nadgodzinach możemy zapomnieć ? . Ale lipa będą teraz te nasze pensje . No ale liczy się że ludzi nie będą zwalniać dziękujemy panu dyrektorowi .

zenada
@Kunta Kinte

Pan "DErektor" to głównie sprawdza czy kurze powycierane ;-) perfekcyjna Pani Domu z niego a produkcja to mu w... niestety

Żenada

Jak to kto?? Ci równiejsi, biuro i managery..

Gosc

3 mce mniejsze pensje.pitem kolejne 3 mce a nastepnie grupowe zwolnienia z odprawa za ostatnie mce.oby ten scenariusz. Sie nie sprawdzil.

Dumny Levisiak
@Gosc

kto ci takich bzdur nagadal ? levis bedzie pracowal do konca swiata nawet jak tu bedzie wojna i czolgi beda jezdzic. (usunięte przez administratora)

Gawiedż

Wolne się przyda w polu będzie można pacować szkoda że tylko do Sierpnia . Wrzesień zostają na polu ziemiaki ,buraki kukurydza .

Burak
@Gawiedż

Przydadzą się te piątki......w polu sie po robi....a w gospodarstwie jest co robić.....

Igla

Wiadomo kiedy piknik i czy w ogóle będzie w tym roku . Skoro fabryka nie finansuje obiadów do naszego przychodu i pewnie piknik też odwołany mam pytanie . Co z pieniędzmi za obiady i z pikniku 2020 ?

Kulka
@Igla

Tylko wam pikniki w głowie i bony turystyczne za robotę a nie myślicie o zabawach a inni nie mogą znaleść pracy bo jest bezrobocie przez koronawirusa☹

Kulka

Nikt nie jest z wiochy i nic mnie nie kosztuje bo jestem z Płocka nie ze wsi

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Winiety dla podmiejskich

Od zarania dziejow w tej firmie podmiejscy podwyższali normy i zaganiali przelozonym o wszystkim, a potem jeszcze tym samym samochodem wracaja do siebie na wioche.Myslicie ze kto tam zostal brygadzistaka i brygadzista ? najwieksi donosiciele

Pracownica

(usunięte przez administratora) o szopenie. Jak się kiedyś zarabiało po 4 bądź 5 tysięcy to było dobrze. Teraz pensja o połowę to źle. Jak zle do won. Nie narzekać. Nikt tu was nie trzyma.????

Boski
@Pracownica

Kobieto skąd w tobie tyle agresji i jadu ? Opanuj się sztachnij foremona .

Merlin

Myślę że lepsze wyjscie z kryzysu jest : pozwolenie pracownikom odejść zapłacić odprawę . Taka tarcza jest do niczego panie Jaroslawie .

Karo
@Merlin

Ciekawe,czy jakby zakład wyplacal odprawę-dużo ludzi chciałoby odejść....

@Karo

Myślę że 30% jest zdecydowanie odejść . Takie rozwiązania były już stosowana za poprzedniego dyrektora . Teraz pan dyrektor może zrobić ten sam ruch .

@Merlin

Wypowiadajcie się każdy w swoim imieniu a nie za wszystkich. Dla kobiet jest to dobre rozwiązanie. Gdzie znajdą teraz pracę? Odprawa szybko zniknie a potem co? Zęby w ścianę?

@Merlin

Tak jasne 30%jest zdecydowane, wszyscy w koło narzekają, a pracują po kilkanaście lat, ostatnio rynek był otwarty dla pracowników, można było korzystać, nie podoba Ci się sposób rozwiązania problemu, to zmień pracę sam a nie tylko na odprawę liczysz, ja w obecnych czasach nie mam ochoty szukać pracy, a jeśli faktycznie jest tyłu chętnych to idźcie i się zgłoście może pójdzie wam na rękę i da te odprawy a na pokładzie zostaną Ci którym zależy na tej właśnie pracy, natomiast za czasów starego owszem była taka możliwość z tym że odprawę dostali nieliczni, część nadal była ważnym ogniwem i zostali z niczym, tak wykręcił ich stary dyro

Merlin

Dzięki takim desperatom nigdy w fabryce związki zawodowe nie mogły działać . Strach przed utrata pracy doprowadził że w pampersach pracujecie przy maszynach .Dla wyniku ponad normę jesteście wstanie oczy wydrapać ..Brawo pani norma cisnąć ile się da z tych Tłumoków

@Merlin

Ja w pampersie nie siedzę robię tyle ile chcę i jeszcze posiedzę, więc nie do mnie takie pożal się Boże teksty, mi taka praca odpowiada więc tu siedzę a Ty narzekasz i robisz to samo, kto ma większy strach przy (usunięte przez administratora)

Pracownica levis

Jeśli cie interesują takie wiadomosci zapytaj swoich przełożonych, bo pracownicy nie mają takiej wiedzy.

Lala

Bądź spokojny żadnych poważnych zmian urlop w lipcu więc luzik .Postoje to już inna sprawa ale do urlopu będą sporadyczne dzień lub dwa to góra . Od lipca można będzie składać wnioski o dofinansowanie do wypoczynku . Po urlopie praca nawet w soboty produkcja tygodniowa to 70 tys.. Więc spokojnie nie stresować się i bez nerw .

@Lala

Luzik, sporadyczne postoje, 70 tys. tygodniowo, po urlopie praca w soboty. Co za Ułańska fantazja Lalo

Franciszka
@Lala

Ludzie stracili zatrudnienie przez covid 19 a wy myslicie o dofinansowaniu do urlopu.za robotę się wescie a nie urlopy i kada wam w głowie

Igła

Hey wiadomo coś kiedy kiermasz ?

Dziunia, Lala, Pedro, Zgredek, nieważne jak się jeszcze nazwiesz, jesteś tą samą osobą, twój numer IP się nie zmienia. Monotematyka przez Ciebie poruszana nie ma nic wspólnego z zakładem pracy oraz warunkach w nim panujących. Ktoś kto prowadzi konwersacje sam ze sobą, zadaje pytania a później sam sobie na nie odpowiada, byle by temat się kręcił, zapewne jest skrajnym desperatem. Używanie beznadziejnie obraźliwych epitetów na temat tej samej osoby /osób tylko dlatego aby kogoś postawić w negatywnym świetle świadczy jedynie o fatalnym stanie umysłu autora. Brednie jakie wypisujesz, tak naprawdę nikogo absolutnie nie interesują. Jest to strona dla inteligentnych ludzi, gdzie poruszane są poważne tematy, więc nie masz tu czego szukać. Tak przy okazji, nasza firma jest podzielona na sekcje oraz działy a nie wydziały.

aa
@.

Polecam dokladnie sprawdzić te IP bo one wcale nie są takie same i nie wymaga to zbyt duzej wiedzy zeby sprawdzić. Pewne tematy są w tej firmie oczywiste, nie doszukujcie sie tu spisków na poziomie pięciolatka. Strona dla inteligentnych ludzi?ale kogoś zabolało.. 5:37 czyżby za mało pracy ???

Ten poniżających wpis powinien zostać niezwłocznie usunięty przez administratora, to nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi.

Franciszka

To jest poprostu brak pracy tak wychodzi po 2 godz siedzenia na du....jak nie ma pracy i pisanie głupot

Zgredek

EN która to jaki wydział ? A drugi inicjał chyba nie kompletny samo B ?

Lala

Jak tam z waszymi typami na Panów?

dziunia

Raputin najlepszy wynik w wychaczaniu panienek poprostu kazak.

von.
@dziunia

Który to???

qte
@dziunia

to ktore wychaczył ten kozaczek i co to za alvaro?

Igła

Wreszcie zostaną oddane dni za przepracowane soboty .Bardzo rozsądnie znana B 15 Mają zmiana A 22 Maj super że to na drugich zmianach ..

Zaniepokojona

Po ostatnim zebraniu z dyrektorem raczej kiepsko z produkcją, w dłuższej perspektywie brana też pod uwagę redukcja załogi, ktoś wie coś więcej?

Beloc
@Zaniepokojona

Podobno cały czerwiec wolny ma być. 2 tygodnie przestoju i przeniesiony urlop z lipca. Zobaczymy jak będzie. Może gospodarka ruszy

Stary
@Beloc

Oby się twoje prognozy spełniły z tą gospodarka . Bo jak zaczną zwalalnac to będzie szok dla kobiet będą najbardziej poszkodowane . Rynek pracy dla kobiet jest skromny .. Niech już ten kryzys się kończy .

BELOC

Może być BOSTOLEC....

głos rozsądku
@Zaniepokojona

Oczywiście, że jest źle i to chyba każdy powinien wiedzieć. Nie ma planów, nie ma zleconej produkcji, a dodatkowo część załogi zachowuje się tak jakby byli ??? oszukiwani. Reakcje na próby ratowania kosztów pracy i płacy poprzez wykorzystywanie urlopów i co ... foch u pracowników... bo im się urlopy zabiera ;-( Naprawdę dziwię się temu, ale cóż każdy ma prawo do swojego zdania. Mam nadzieję, że przetrwamy choć jestem przekonana, że tak jak cały świat poniesiemy pewne konsekwencje nadmuchanej pandemii... Życzę wszystkim zdrowia i pogody ducha i trochę więcej rozsądku ;-)

Posprzątacz

Nie obgadujcie innych bo kij ma dwa końce. Karma wraca Remember!!!!!!

Obserwator

Na podstawie poziomu intelektualnego ostatnich wypowiedzi, można wnioskować iż dołączyła osoba załatwiająca swoje potrzeby fizjologiczne w nietypowych miejscach fabryki. Na terenie zakładu są wyznaczone do tego specjalne pomieszczenia, zazwyczaj z umieszczonym na drzwiach napisem TOALETA , pozostała cześć fabryki oraz internet nie służą do tego typu czynności.

madlad

Czy obecnie szukają kogoś do pracy?

Niko
@madlad

Cały czas kogoś szukają

Big DildoJa

Ja jestem na dodatek bardzo mądry :-)

obca

Pytanie zadałaś ???? nudzi Ci się chyba

Emeryt

Dziwne 80% psioczy na zakład pracy . Teraz gdy zaczynają się kłopoty związane z kryzysem wszyscy zaczynają kochać LEVI.S .Widać że nie którym pracownikom brakuje własnej osobowości . Pozdrawiam i życzę miłej pracy

Korek
@Emeryt

Jak ci sie nie pidoba praca w levisie to sobie zmień inni utracili zatrudnienie przez korona wirus i teraz mają ciężko znaleźć pracę

@Emeryt

To nie jest wcale dziwne i na pewno nikt nie zaczyna kochac LEVI S tylko po prostu kazdy obawia sie stracic prace nawet gdy jej nienawidzi bo za co wyzywi rodzine . Wiekszosc załogi to sa kobiety po 40 i starsze które juz raczej nie maja wyjscia bo kazdy woli zatrudnic młode a jezeli zauwazyłeś to prawie wszystkie młode dziewczyny które były ostatnio zatrudnione w Levis-e to po tygodniu a najdalej po miesiącu z tamtąd UCIEKŁY.Tam mają dobrze tylko te które trzymają paluszek w du......... brygadzistką.

Asia Asiula
@pracownik

Masz rację że ciężko znaleźć pracę nawet podziękowano pracownikom pomocniczym a teraz mamy ciężko znaleźć pracę przez pandemię

Pracownica

Witam. Jak myślicie czy uda nam się przetrwać? Czy skończy się tylko na postojowym czy nas zlikwidują? Macie jakieś info?

MarkoPolo
@Pracownica

A coś słychać o postojowym? Są jakieś zamówienia, czy kończymy te wcześniejsze?

Igla
@Pracownica

Zastanów się czy przez tyle lat istnienia fabryki ,ktoś z kierownictwa udzielił szczerej informacji o sytuacyj w fabryce Od kiedy pamiętam zawsze były plotki domysły i mniemanie co nas czeka zawszeekcewazenie pracowników .

Pinto

Niezły zaczepny tekst, ale nic z tego

@Pinto

A ja aż się boję czy aby ta Pani faktycznie tak nie myśli...

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 8 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)