Profix Narzędzia z charakterem

Łomna

Opinie o Profix Narzędzia z charakterem

bordus

Miałem okazję poznać synka byłego Pana prezesa. Młode, mierne, w główce się poprzewracało,(siedział 7 lat w UK) gdyby nie tatuś siedziałby na kasie w biedronce, ledwo studia skończył rok powtarzał, inni pracowali a on szukal wycieczek turystycznych gdzie tu pojechać za 6 tysi. Latał często do prezesa i donosił co w biurze słychać.

Ogólnie praca jako handlowiec w tej firmie jest i dobra i niedobra. Dobra, bo masz pracę, a i jakieś tam pieniądze w sezonie powyżej średniej możesz zarobić. Narzędzia na pewno nie należą do profesjonalnych, ale dla kowalskiego z 2giego piętra styknie. Firma niby duża, poważna, poukładana - a tak na prawdę to lekki [usunięte przez administratora] i momentami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wydaje się być. Oczywiście jeśli ktoś tyra jak wół i ma w miarę rynek ( w miarę tutaj mam na myśli z bogatymi klientami) to da się żyć. Ale najpierw trzeba przygotować się do założenia działalności, do tego, że będziecie płacić z 2500 pln za dzierżawę samochodu - o czym powie pan dyrektor wam dopiero później, poza tym najlepiej w domu zróbcie sobie magazyn na reklamacje - bo jest ich bardzo dużo i trzeba pakować i wysyłać do warszawki, a nie zawsze jest na to czas. Niby płacą za paliwo, ale jakoś tego nie odczułem. No i najlepsze jest to, że przez pierwsze trzy miesiące zapomnij, że zarobisz jakieś pieniądze - bo kasę dostajesz dopiero po wpływach (czyli jeśli klienci zapłacą za towar ty z prowizji dostajesz pieniądze - nie ma podstawy!!!) Plusem dla początkujących w Profixie jest pożyczka od firmy, która trzeba później rzecz jasna spłacać. Czyli dostaniesz z 10 000 na konto, żeby mieć na opłatę samochodu, laptopa, telefonu, paliwo, no i jakieś życie, no i musisz tyrać, żeby na to wszystko zarobić :) Niby normalne, ale życia specjalnioe tam nie masz - jesli chcesz zarabiac zaczynasz prace o 7:00 zazwyczaj, a konczysz 20:00 czasami bywa nieco dłużej, lub niewiele krócej średnia praca 12 godzin. Są owszem kolesie co liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i maja za to dobry rynek i ulgi, ale szkoda sie zaglebiac, bo nerwy tylko psujesz. Nie polecam terenu warminsko-mazurskie, świętokrzyskie, lubuskie, zachodniopomorskie (tam mają chłopaki p[usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o Profix Narzędzia z charakterem - Łomna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profix Narzędzia z charakterem