NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O.

Goszcz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O.
2 5 6 1

Opinie o NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O.

Antek

Na rozmowie pracodawca wali prosto z mostu co go interesuje - wynik i kasa. Podstawowe wynagrodzenie jest śmieszne, zarobek uzależniony od wyniku, a sprzedaż tego towaru nie idzie tak samo dobrze przez caly rok. Praca raczej dla poczatkujacych mlodych ludzi, dla zdobycia doswiadczenia, jak ktos ma rodzinę, kredyt, to lepiej sobie odpuścić

Administrator

Jakim pracodawcą jest NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Piotr

Zalety - płatność na czas, wady - wynagrodzenie uzależnione od obrotu.

Michał

Szkoda czasu na sprzedaż chińskiego szajsu. Omijać szerokim łukiem.

hi

Praca jak praca. Poszanowania dla pracowików nikt tam nie ma. Dla Prezesa liczą się cyfry. Mało płacą nie wszystko na papier. Nie polecam.

admin

Napisz jak wspominasz pracę w NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O. i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O. - Goszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NANOTECH DIAMOND POLAND SP. Z O.O.