Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Smiechu Warte

Prawilnie przypominam ze wraz z koronoswirusem upada tzw. "rynek pracownika" i zapowiada sie na potezne bezrobocie.Dlatego jezeli teraz narzekacie i nic nie zrobiliscie kiedy byl na to czas, to teraz bedziecie pracowac nawet w niedziele za darmo i jescze bedziecie ich calowac po raczkach ze macie prace.Do tego doprowadzily dezinformacje i globalna panika.

Jula Julka
@Smiechu Warte

Nie popadajmy w panikę pracujmy i nie dajmy się zwarjować pomyslcie tez o tych co sa zatrudnieni na umowę zlecenie djcie im pracować bo to dla nuch tez ciezki czas bo nie wiedza co będzie ich czekać bo za chwilę kończą sie umowy a chca pracowac jak najdluzej nawet na umowę zlecenie to jest prosba do pana Andrzeja Młynarczyka i nie tylko dajcie im dłuższe zatrudnienie bo rak brakuje do pracy a na okres letni ciezko bedzie znalesc pracę wiem cos o tym.Takze nie zaslaniajmy się koronawirusem tylko godziwie pracujmy i dajmy tez szansę pracownikom pomocniczym zatrudnionych przez inną firmę.

@Smiechu Warte

Tu nie chodzi o globalną panikę, dezinformację, czy to, że nikt nie chce pracować. Tu chodzi o zdrowie i życie nie tylko pracowników, ale i ich rodzin. Wystarczy jedna zarażona osoba i w krótkim czasie większą część fabryki będzie chora. Włosi mieli podobne podejście "nie dajmy się zwariować" i teraz wyszło.

Llll
@Maly

Jest taka osoba ktorej syn wrocil z zagranicy i nid piddali się kwarantannie z ona przychodzi do pracy tez jedt to zagrozenie dlaczego nie poibfirmowala o tym nikogo gdzie sanepid przecież ona zagraza zyciu innym

@Llll

Jeśli o tym wiesz, to poinformuj. W tym przypadku, to Twój obowiązek

Llll
@Maly

Poprostu nie chcę wyjsc na podpierdalacza ta osoba sama powinna zgłosić i poddać się kwarantannie

@Llll

Czyli jesteś świadomy/a tego, że będziesz po części odpowiadać za to, że ktoś się zarazi, bo nie chcesz wyjść na (usunięte przez administratora) kiedy chodzi o ludzkie zdrowie, a nawet życie. Postawa godna naśladowania...

@Llll

A jak mógł się nie poddać kearantannie skoro jest obowiązkowa dla wszystkich wracających z zagranicy?

kill Bill

Widzę że komentarze najwięcej komentarzy jest od osób ( przebywających metodycznie na L4 . Najwięcej mają do napisania osoby które czekają na szybki koniec pracy i aby do przodu . Praca w soboty wypada dzięki koleżankom które udają że chcą pracować to lenie śmierdzące . W wojsku takich szkodników byśmy ustawili do pionu .

Jest
@kill Bill

Chcesz pracować w sobotę bierz Andrzeja i Beate z B2 i jazda możesz nawet w niedzielę pracować jak ci pasuje oni lubią takich co są na każde ich zawołanie teraz troszkę się zdzwili że nawet na ich nędzne nadgodziny nie ma chętnych może w końcu się obudzą.

Mmcj
@Jest

Stale nazekacie na pracę to sobie zmieńcie a dajcie pracować tym co zalezy na pracy i chcą pracować a wy sie czepiacie beaty i andrzeja

Jest
@Mmcj

Nie chodzi o pracę tylko podejście do ludzi i ich szanowanie a u tej dwójki tego brak po za tym nie każdy żyje levisem są rzeczy ważne i ważniejsze.

Nowa
@Jest

Traktowanie ludzi przez wszystkie brygadzistki i wyżej

Kunta Kinte

Ciekawe czy firma zabierze 10 kwietnia ( wielki piątek ) w kalendarzu jest urlop .. Ciekaw jestem bo już raz nas oszukano z 14 Luty i cicho sza . Jeszcze dwa tygodnie i święto i zaraz dwa tygodnie i weekend majowy .

hehe
@Kunta Kinte

W tym tygodniu i nastepnym sobota zobowiazana

xyz

Z racji wprowadzenia w Polsce stanu epidemii jakie zabezpieczenia pracowników zostały wystosowane przez dyrekcje zakładu? Czy dyrektor podejmuje jakieś działania poza dostarczaniem pracownikom papierowych informacji, których nie może dostarczyć osobiście bo boi się o swoje zdrowie. Czy panie z działu kadr należą do „lepszego sortu ludzi” i one maja prawo zadbać o swoje zdrowie a pracownicy zakładu są pozostawieni sami sobie bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Brak podstawowych środków dezynfekcji, brak odpowiednich odległości między pracownikami. Mam nadzieje, że ktoś za to odpowie i w końcu posypią się głowy. Ja sprawę zgłaszam dalej. Zdrowia dla wszystkich pracowników, FIZYCZNYCH

@xyz

Jestem dokładnie tego samego zdania

@xyz

Po 3 tygodniach dostaliśmy maski na twarz i na stołówce pooddzielali krzesełka. Na szwalni w tym brudzie kierowniczka stwierdziła że jest małe zagrożenie w trakcie produkcji.

Tom

Maseczki na twarz??? To znaczy ze wszyscy w levis chorzy na koronawirus?? Maski stosuje sie dla osob zakazonych. Muszy byc wykonane z odpowiedniego materialu! Inne moga stworzyc zagrozenie dla zdrowia. Czy Prezydent Plocka wie co sie dzieje w tym zakladzie???

Kto dostał maski?

@xyz

Panie z kadr mogą pracować zdalnie i z tego kożystają. Ja nie mogę bo chyba nikt z nas nie wyobraża sobie wykonywać naszej pracy w domu. To oczywiste. Płyn do dezynfekcji jest. A jeśli chodzi o odległości między nami to są dostateczne. Z jednej prostej przyczyny. Jest nas coraz mniej ze względu na absencję. I prędzej nas zamkną bo nie ma chętnych do pracy niż z powodu koronawirusa. Dopiero wtedy będzie płacz.....

Krysia
@xyz

Dział kadr to inny świat. A przecież one są dla ludzi. Dodzwonic się łatwiej na marsa niż do tych pań! Żenada

Nll

Kto ma maski to ma nie wszyscy mają nie wiadomo dlaczego jak dostaliście maski to i b2tez powinno dostac

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Olga

Ludzie co wam się ciągle nic nie podoba. Jak wam się pracować nie chce to szukać innej pracy,po co tu jeszcze pracujecie i zamęt robicie. Jak jest pracy za dużo to źle,ale jak pracy nie ma to wtedy walka o wszystko. Nawet małe paczki są cacy żeby tylko normę zrobić. Za dobrze macie I sami nie wiecie czego chcecie.

Igla
@Olga

Zosia to Ty ?

@Igla

Myślisz że zabawna jesteś?

Nowa

Nie ma takiej tragedji nie prxesadzajcie

Ufo

Każdy narzeka i narzeka. Skoro jest tak źle to po co większość pracuje tam po 20 lat. NIK nigdy tam nic nie powie, każdy tylko kiwa głową i stroi miny. Na wszystko się godzicie, wszystko akceptujecie bo żadna się tam nikomu nie postawi. Mówicie o zagrożeniu o epidemii o strach a sobota dla chętnych przecież i ktoś pracuje. Może gdyby było zgranie w zespole byłoby inaczej

Ale nie ma gdzie tego zglosic.pozostal prezydent miasta lub dalej premier.Inspekcja odpowiada ze to w gesti pracodawcy. Oni tylko zajmuja sie juz tymi co chorują lub sa na kwarantannie. Zaklad ma wytyczne z Ispekcji i ma je stosowac.moze sami sie zastosujmy do tych zalecen.jesli dyrekcja nie potrafi to my im pokażmy.

@Gość

Jak zaloga ma sie zastosowac do wytycznych inspekcji?? To na pracodawcy spoczywa ten OBOWIAZEK bezwzglednie!

KKK

Załoga,która odrzuciła normalne związki zawodowe,przyklaskiwała kiedy dyrekcja zakładała tzw Zdroworozsądkowe związki zawodowe i na koniec zgodziła się ,aby ich reprezentował tzw. sejmik,więc teraz co się dziwicie ,że nikt o Was nie dba.Sami zgotowaliście sobie ten los.

@KKK

Miało być brawo, zgadzam się, popieram.

Marcela

Złe że żadna instytucja tym się nie zajmie. Dlatego Pracodawca ma tutaj przewagę i nie liczy się zdrowie pracowników - oczywiscie tych na produkcji. Strach funkcjonowac normalnie w sytuacji zagrozenia.

Melek

Bardzo dziwi zachowanie Dyrektora. Jak można narażać ludzi na niebezpieczenstwo.Brak stosowania się do nakazów Głównego Inspektora Sanitarnego. Ludzie w innych zakładach mają tak ustawiane zmiany by się nie mijali.By na zmianie było mniej osób. Tutaj nic się nie robi. Jak tak można.Świadomie trzymać ludzi w tak dużej grupie.Szaleństwo.

Pracownica levis

Mam pytanie jakie srodki ostrożności są przestrzegane w zakladzie, czy są wkoncu gdzieś jakies płyny dezynfekujace, jakies maseczki czy rekawiczki dla pracowników?

@Pracownica levis

A do kogo to pytanie? Macie swojego pracodawcę to pytajcie a nie żale turaj wylewscie.nik Wam nie pomoże. Sami musicie o to zadbać internet nie pomoże i tunie sxukajcie pomocy bo trwa to juz 3 tydzien i co??? A ni nic????

@Gosc

To pytanie do pracowników fabryki levis. Troszke inteligiencji do poruszenia i widzę ze się gubisz, skoro pisze pracownica levisa to pisze do was moich kolegów i koleżanek z pracy z zapytaniem.

Gosc

Trzeba zglosic do rzadu: brak maseczek, pomiaru temperatury, dezynfekcji maszyn, odizolowania zmian itp.

Boski

W kraju jest wprowadzony stan zagrożenia epidemiologicznego . Pracownicy przebierają się w zatłoczonych szatniach i mamy kontakt z przeciwna zmiana na szwalni i B2 . Hale sa pełne zaduchu i bakterii prosimy o wietrzenie hali miedzy zmianami . Panie dyrektorze niech pan przestanie udawać że pan dba o nasze bezpieczeństwo Biuro i siebie potrafi pan odizolować

@Boski

Jestem tego samego zdania, rozumiem wszystko nie chcą zamykać zakładu bo finanse, ale chociaż w małym stopniu niech zadbają o ludzi, niech każdy ma swobodny dostęp do płynów antybakteryjnych ( a nie tylko mydło w toaletach), niech każdy ma możliwość zdezynfekować swoje miejsce pracy po kolezance z drugiej zmiany. To chodzi o zdrowie nasze, naszych rodzin i koleżanek i kolegów z pracy.

@Boski

Ha ha. Odległość trzeba zachować ale jak podbieramy spodnie, szwaczka od szwaczki bo nie ma całych paczek to wtedy odległość jest nie ważna. Aby robota się kreciła.

Zaniepokojona

Dziewczyny czy nie obawiacie się że nie otrzymamy wypłat po zamknięciu fabryki w przyszłym roku?

seria
@Zaniepokojona

Też o tym słyszałam. Gdy epidemia się skończy uciekam z tonącego okrętu do Wawy.

Starydziad
@Zaniepokojona

Tak jasne. Zamykają fabrykę, a mimo to przeprowadzają remonty, kupują nowe maszyny i lądują mnóstwo kasy. Nic nie zamkną, nie piszcie głupot

Klient
@Zaniepokojona

Po zamknieciu zakladu pracy to raczej juz nie ma kto placic.

Klient

A jaki to problem sprzedac lub wywieźć majatek tzn maszyny i towar.tylko ludzie pozostaną a to juz ich problem

Za darmo to nie.pewnie za pol darmo.

A nie pracujemy?wiekszosc odczuje tę zarazę.najgorzej ze znow bedziemy pomiotlem. A zapowiadalo sie lepiej....

Gosc

Tu chodzi o bezpieczenstwo Wasze nasze i naszych rodzin. tu nie chodzi o to ze ktos nie chce pracowac bo mu się nie chce. Teraz bardzo wazna jest praca ale zdrowie jest najwazniejsze.Trzeba spojrzec na czloweka.Inne rzeczy da sie odbudowac jak zaraza minie.Najwazniejsze to zdrowie !!!!!

@Gosc

Najwazniejsze zdrowie!! Wszystkim życzę dużo zdrowia, i nie dajmy sie temu wirusowi.

Marko
@Gosc

Zdrowie? Bezpieczeństwo? Tu liczy się produkcja. Za duże straty finansowe, żeby zamykać fabrykę. Człowiek się nie liczy

Galo

Słuchajcie a czy w obecnej sytuacji nie moglibyście (oczywiście z zachowaniem środków ostrożności) przeżucić się na szycie maseczek których wszędzie potrzeba na gwałt???

@Galo

Bardzo dobry pomysl, dyrektor moglby rozwazyc taka możliwość.

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)