Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Niteczka

J. P z Suszarek. Od dawna się w tobie kocham. Jak cię dopadnę to ci prześcieradło w (usunięte przez administratora) Wejdzie

Cichy wielbiciel scraping
@Niteczka

Ja tez sie w nim kocham i planuje zrobic oficjalny coming out jak to doradzaja u nas w zakladzie na teczowych tablicach.Oglosze to oficjalnie przed radiowezel i wyznam mu milosc.

Cichy
@Cichy wielbiciel scraping

Tak :D która mi nie wyznała w tym problem hahah człowieku z żonką !!! Miej my nadzieje ze nie pamięta !!!

Merlin

Hey czy to prawda że od poniedziałku fabryka działa ?. Czy pracujemy jak przed przestojem świątecznym ? . Jak do pracy przychodzi zmiana A prosze o pomoc . Dzięki z góry za info

@Merlin

Zmiana A przychodzi na 14

Zosia
@Merlin

Najlepiej samemu policzyć.....przecież wiadomo ze pracujemy tygodniami..... Przykład: gdy np. Przed wolnym byłaś na 2 zmianie,to:pierwszy tydzień wolny (urlop)-przepadły ci 1 zmiany,a ten tydzień-2 zmiany. Więc teraz powinnaś przyjść na. 1zmiany.....

Pracownica levis

Dzis 16 kwiecień, teoretycznie dzis powinna byc informacja podana na utworzonej stronie levisa kiedy wracamy do pracy, wchodze na stronę a tu zonk strona juz nie istnieje. Co jesli ktos dopiero dzis chciał zajrzec aby dowiedzieć sie co z pracą. Levis szybko sie pospieszył z usunięciem strony

@Pracownica levis

Powiem wprost masz (usunięte przez administratora) Przełożoną /przełożonego wiem od ludzi że do nich dzwoniono lub wysyłano eske ja jestem w tej drugiej grupie, wiadomość przyszła już we wtorek

Pracownica levis

A moze nie wszyscy mają numery do przełożonych, jesli ktos nie dawno sie przyjol to moze ich nie mieć. A po drugie po co zakladali strone do informacji, skoro założyli i wiadomość miala byc 16 kwietnia to powinni utrzymac ja do konca.

@Pracownica levis

Czytamy ze zrozumieniem, co do strony faktycznie mogli się wstrzymać, ale czy nie jest tak że już teraz to szukanie dziury, od wtorku wiadomo że wracamy, nie chce mi się wierzyć że nie doszła ta wiadomość do Ciebie, pozdrawiam

Pracownica levis

No właśnie czytanie ze zrozumieniem, ja nie napisalam ze nie wiem kiedy wracamy do pracy, nie narzekam ze usuneli strone, tylko stwierdzilam fakt ze pośpieszyli sie z usunieciem strony. A tak na marginesie nikt do mnie nie dzwonil, nikt do mnie nie pisal ze powracamy do pracy. Moze niech nie ktorzy naucza sie rozdzielac narzekanie od stwierdzenia faktów.

@Pracownica levis

Hosting kosztuje a my robimy w żydowskiej firmie oszczędzającej na wszystkim. Teraz patrzcie jak bd sobota zobowiązana?za sobotą bo był postój. Nie wiem czy nie lepsze bezrobocie.

@Pracownica levis

Dla chcącego się dowiedzieć:sprawa jest prosta! Wystarczy zadzwonić do kogokolwiek i się dowiedzieć w tej sprawie.......a nie odrazu głupio komentować: ZONK..... Mają wyłożyć czerwony dywan na twoje powitanie....

@Daro

Pozostawię twoją wypowiedz bez komentarza negatywnego oczywiście

Scrap

Witam.... Mam pytanie do kierownika Andrzeja... Co oznaczają prace lekkie?? To oznacza że pracownik ma mieć co chwilę przerwe? Czy moze bedzie mógł poleżeć w pracy...Za którą chce płacić najniższa krajową.. Może potrafisz kierowniku to jakoś wytłumaczyć????? Czy ty też masz płacone z najniższej krajowej jak siedzisz w biurze i masz mało pracy??? Skąd masz takie pomysły... Czy to spisek z panią Anią??? Czy Twój pomysł... Przemyślcie swoję zachowanie w te święta!!!

@Scrap

Po co o takie rzeczy pytasz na forum! Zapytaj o to,jak będziesz w pracy! Zapytaj brygadziste,albo kierownika....

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Levis

Widzę, że nic się nie zmieniło. Ciągle kłótnie i podkręcanie śrubki. Nie bawcie się w czarnowidzenie tylko cieszcie wolnym i spędzaniem czasu z najbliższymi. Jesteś zdrowy masz pracę to dasz radę. Pieniądze szczęścia nie dają. Wszystko będzie dobrze:-) Pozdrowienia dla wszystkich levisiaków

Jest już info w poniedziałek 20 kwietnia wracamy do pracy

cyk cyk

ale wszyscy fizyczny startuja od najnizszej krajowej bo jest kryzys a jak sie nie podoba to wypad bedzie na twoje miejsce 50 chetnych

@cyk cyk

Można wiedzieć skąd masz takie informacje?

@cyk cyk

Czy chodzi Ci o ten kod 05 który ma zostać przywrócony?

Spragniony

Czy już coś wiadomo kiedy wracamy ? Czy fabryka ruszy 20 kwietnia ?. Proszę o informację

Md

Strona nie istnieje

Pracownik szwalni
@Md

Strona istnieje wystarczy dobrze wpisać

@Md

Istnieje bo sama na nią wchodziłam, na dzień dzisiejszy jest tam informacja że dnia 16 kwietnia podadzą do wiadomości co dalej pozdrawiam

@Spragniony

Już jest informacja wracamy do pracy 20 kwietnia.

Bożena

Kirerownoctwo brygadzistski, Sobie w kieszenie a nam pracownikom ochalpy tak działa korporacja levis

@Bożena

Przychodząc do pracy wiedziało sie jaka jest stawka i chyba nie podpisywało w ciemno umowy. Jaki wpływ na twoją pensje ma brygadzistka? Co za (usunięte przez administratora) wypisujesz. Pomyśl najpierw. (usunięte przez administratora)

To tak jak tytanic najpierw ludzie pierwszej klasy A reszta niech ginie taka rzeczywistość

Pracownica levis

Mimo epidemii i postoju w pracy, braku kontaktu fizycznego z koleżankami i kolegami z pracy, życzę wszystkim Wesołych Świąt i dużo zdrowia.

Od poniedziałku fabryka stoi minimum 2 tygodnie

A kto to ogłosił?

Dyrektor

Julka jula
@44

A co będzie z ludzmi pomocniczymi pracujacymi na umowę zlecenie ktora kończy sie za niedługo panie Andrzeju co będzie z tymi ludźmi niekrorzy maja rodziny i j3dyne takie źródło dochodu dla nuch tez jest to trudna sytuacja bedzie ciężko znaleźć pracę proszę zrozumieć oni tez chca pracować jak najdluzej

AnkaKalka
@44

Szanowny Panie dyrektorze jesli to Pan czyta to co będzie z pracownikami pomocniczymi oni też chcą pracować nawet na umowę zlecenie bo ciężko będzie znaleźć pracę a w kwietniu skończy się im umowa proszę pomysleć o takich pracownikach tez mają rodziny

@44

To prawda najpierw pierwszy tydzień urlop. Potem postój. Ale czy to koniec? Wątpie.

Heder
@Julka jula

Jak myślisz, że Andrzeja interesuje to co Ty zrobisz jak pójdziesz na bezrobocie to najwidoczniej jesteś świeża w tej firmie i nie wiesz o tym, że tutaj liczą się wykresy, a nie ludzie.... powodzenia

Julka jula
@Heder

Od dziś obowiązuje tarczaanty kryzysowa podpisana przez prezydenta RP i obowiązuje nawet pracowników na umowę zlecenie i tez są chronieni i oile mi wiadomo to nie ma prawa nas nokt zwolnic w tak trudnej sytuacji bo kazdy ma miec pracę

Jeszcze pracownik

Zgadzając sięvna długotrwałe zlecenie Ci ludzie sami są sobie winni.

@Julka jula

Trzeba tylko wiedzieć czy tarcza anty. dotyczy firm takich jak levi. Nie jesteśmy polską firmą

Pracownica
@Julka jula

Jak ci się umowa kończy to nic Ci się nie zależy Ogarnij się kobieto Nie jesteś zatrudniona przez Levis tylko jakimś firemke krzak

pracownik b2
@Julka jula

na co tacy pracownicy jak ty i Anka tylko siedzicie nic nie robicie zamkniecie drzwi smród jak się wejdzie i muzyki słuchacie i tylko żrecie. Ludzie ciężej pracują odc was. a wy siedzicie na (usunięte przez administratora) i udajecie że pracujecie. haha

Google

Z kąd wiesz ze to akurat te dziewczyny to piszą ze az tak je oczerniacie jak tak mozna przecież to nie j3st napisane z imienia czy nazwiska kto to pisze wiec nie czepuajcie sie lydzie więcej szacunku do ludzi a nie pisac z nienawiścią

Ufo

Ludzie ogarnijcie się. Ja pitole ile złości i (usunięte przez administratora) u was aż ciężko uwierzyć że pracujecie z sobą kilka kilkanaście lat. Ja akurat krótko tam byłam ale szokiem jest to co widziałam. Dziewczyny jedna druga by zjadła za kilka par spodni. Nowe traktowane są gorzej niż (usunięte przez administratora) Wszystkie tam wyglądają jakby życie przegrały. Weźcie się w garść, zjednoczcie a nie ciągle po sobie jeździcie. Ciężkie czasy nastały ale trochę kultury, szacunku i współczucia.Czy levis zrobił z was takich życiowych popaprancow że nie macie już żadnych uczuć. Wszyscy tam narzekają ciągle ale każdy się trzyma. W końcu dobrze czy źle tam jest??!!! No chyba pracujecie tam po kilkanaście lat

Hypo

Hey kiedy wracamy do pracy ? nudzę się w domu .

Obca
@Hypo

Jak Ci się nudzi to jedz na Winiary i okna myj na wszystkich oddziałach

@Obca

Albo niech sąsiadowi seniorowi umyje okna na święta

Ktoś

Poprzedni dyrektor zatwierdził kod 07 dla osób idących pracować na inny dział... A teraz pani Ania chce to zmienić i wprowadzić kod 05.. a to jest najniższa krajowa.. Czepia się ludzi którzy mają dobre stawki.. Ale nie zadaje sobie sprawy ile wysiłku kosztuje wyrobienie sobie średniej.

Żenada
@Ktoś

Kod 05 został wprowadzony przez Nowaka wiele lat temu, kto nie pamięta to tak dla ścisłości

@Ktoś

Ale P.Ania-czuje się tak-jakby to jej własnością była ta firma..... Szuka oszczędności wśród najbiedniejszych! Niech sobie odetnie.....u niej napewno jest z czego..... Największa sciema w tej firmie i ten etat.....tutaj sa oszczędności!

Podły

A co jest z związkami? Jakieś ustalenia są czy 80% ze stawki wypracowanej? (usunięte przez administratora)

Pracownicy z Levisa. Nie macie innych zmartwień. Nigdy nie było i nigdy nie będzie sprawiedliwosci. Niech was wszystkich coronowirus dopadnie.

Dziki
@Marcin

Nie rzycz drugiemu co tobie nie miłe ,p..o!

Gosc
@Marcin

Aleś mundry lub mundra. Niech Cie gęś kopnie. A tak poważnie to nie na miejscu taki komentarz. Opamiętania życzę

Nica
@Marcin

Może ciebie ten wirus dopadł skoro (usunięte przez administratora) wypisujesz nie życz nikomu co tobie nie mile ilicz sie hamie ze slowami na temat chorób

Sophia

No szykujcie się levisiaki na wizyty w MUP Płock i PUP Płock. .

Nica
@Sophia

Sam/sama się szykuj do mup i pup i zastanów się co piszesz baranie

Daniello

Ludzi z Płocka to znikomy procent same rejestrację WPL WGS CLI EKU CWL a WP prawie brak!!!!! Firma nie dla miasta a dla Powiatów. Powiatowy Urząd Pracy ma pieniądze dla bezrobotnych

Renata
@Daniello

Czuje się zaszyczony :) cóż ze bida

Korek
@Daniello

Co Cię obchodzi z kad są ludzie wazne ze mają pracowników którzy chcą pracować (usunięte przez administratora)

Levis

Moi drodzy po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak będzie po wszystkim. Kasa jest ważna i potrzebna ale zdrowia i życia za nią nie kupicie. Po co to publicznie ubliżać po nazwisku. Odnoszę wrażeni, że niektórzy tylko mamonę mają przed oczyma i nie dostrzegam żadnych ludzkich uczuć. Nie stoję po żadnej że stron jestem neutralnym człowiekiem. Życzę sobie i Wam żeby to wszystko jak najszybciej się skończyło i może, żeby każdy wyniósł jakąś lekcję człowieczeństwa i szacunku do drugiego człowieka . A przede wszystkim dużo zdrowia dla Wszyskich ktorzy to czytają.

Obserwator

Zostawcie Panią Anię w spokoju, to w porządku babka jest hahah żartowałem ale muszę przyznać że dziś ma chociaż co robić w pracy bo pewnie od rana czyta wpisy :)

Dziki
@Obserwator

Co z tego że czyta jak żadnych wniosków z tego nie wyciągnie bo jest niereformowalna!

Obserwator
@Dziki

Może nie umie czytać ze zrozumieniem...

@Obserwator

Pani Ania! To największa sciema w tej firmie! Tutaj przydałaby się wizyta jakieś mądrej osoby z zewnątrz-która odrazu wylapalaby nierobów i sztuczne etaty.... Firmie dałoby to oszczędności..... A P.Ania:bidulka.....do Płocka przyszła za kare..... Tak ją Nowak uratował.....

Nygus
@Obserwator

A ty umiesz czytać zr zrozumieniem zanim coś napiszesz na czyjś temat i pracę to spójrz najpierw na siebie i na swoją pracę jak ją wykonujesz

@Obserwator

Levis-to rodzinna firma! Rodzinna...cudowna atmosfera! Nowak był z Lodzi....no i mamy tez wspaniały zespół z Lodzi: Grześ...Ania...Marcin....i Jola spod Łodzi....... Jak to Płock okazał się dla nich zbawienny.....

Igla
@Krysia

Jola to która bo nie kojarzę?

Daro

Oczywiście! P(usunięte przez administratora)jest wyjątkową osobą....w tej firmie! Zabrać biednym-dać bogatym.... i samej sobie! To wizerunek tej firmy......przykład jak robić oszczędności.....

@Igla

Z Dewelo.....

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)