Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

RÓWNI

Dlaczego tak się czepiacie ludzi ze wsi?Samochód nie jest na pokaz każdy posiada to na co go stać. Jeden woli pracować na ładne auto inny żeby się dobrze ubrać A inny żeby dziecko było zdrowe.Zamiast obrażać pomyśleć należy o fakcie iż Ci ze Wsi po powrocie do domu idą do kolejnych prac aby zabezpieczyć byt ludzki(bez naszej pracy nie byłoby co do ust włożyć).Chlebka bez mąki nie upieczesz-a jeśli nie wiesz skąd mąka to do Google i sprawdź ????

wirus
@RÓWNI

Ściemę zachowaj dla ciemniaków.Jeżeli pracujesz w Levi to na pewno nie masz czasu do obrabiania pola czy opieką nad zwierzętami.Mieszkasz tylko na działce na wsi.Nawet nie masz pojęcia co to jest praca na wsi .

RÓWNI
@wirus

I tu CIĘ zadziwię...Ja pracy SIĘ nie boję. Pracuję w firmie i w gospodarstwie ponieważ BEZ dodatkowych środków żyłabym BARDZO skromnie.Ponadto cenię sobie kontakty międzyludzkie.

@RÓWNI

Ludzie ze wsi-w pierwszej kolejności powinni uprawiać role ,chodowac trzode chlewna i bydło.....

Scraper

Ludzie do cholery nie srajcie w swoje gniazdo.Przecież dyrekcji tylko o to chodzi żebyście tu pisali bo bez strzelania z ucha przez niektórych pracowników wiedzą o wszystkim.A wszystkich których bolą stawki akordowców zapraszam do pracy w akordzie.Kiedyś jak komuś proponowano scraping to chętnych nie było a teraz wielkie larum.Niech się każdy zajmie sobą a nie zarobkami innych.

XXX

Ludzie dajcie spokój o co pretensje. O 05 no racja jeśli się wyrobilo prawie 30 zł na godzinę, a potem ściema bo ty nie przyszedłeś zapieprz ac tylko przetrwać 8 godzin . A teraz w dobie kryzysu ktoś sobie przypomniał ze tak nie powinno być. To tylko wina brygadzistów że tyle czasu na to pozwalali na wasze obijanie . Co na to mają powiedzieć ludzie pracujący na godzinę.

Zzz
@XXX

Żal Ci, że mieli takie stawki? Bo pewnie pracujesz 20 parę lat i tego nigdy nie osiągniesz, każdy ma prawo walczyć o swoje!

@Zzz

(usunięte przez administratora) akordzie-jesteście cwani..... Jak już idziecie pracować gdzie indziej-to zmieniacie się jak kameleon! Z pracowitych(przy pracy w akordzie)-zmieniacie się w leniwych..... Takie postępowanie jest nie fair wobec tych-którzy mają na godzinę.....

Zzz
@Daro

Idź się popłacz! Robisz tyle lat i masz stawkę 21zl i boli Cie d.. Nic tam nie osiągnąłeś i siedzisz dalej, Twoje życie minęło i zamknelo się na Levisie :)

@Zzz

Płaczesz...jeczysz-Ty! Pracuje tutaj i Ty też tu pracujesz...... Jak. Ci się nie podoba-to się zwolnij!

Agent 05
@XXX

Na jakim dziale oddelegowane osoby pracują w tym kodzie ? 05 ? Jakie są z tego pieniądze ?

Dvrs

Do dyrekcji i nie tylko,kadry i kierownicy tez czytaja ,wiec krotka pilka do Was xd niedlugo bedzie Galup,uwierzcie mi albo i nie ... ale daje slowo ze zrobie takie poruszenie na finishingu,ze nie zrobicie dla siebie dobrze,obiecuje Wam ze bedzie gorsza ankieta niz 2 lata temu,niech idzie to w świat...nie miejcie aluzji do brygadzistow,na nich nie zrzucac winy,ze tak będzie,nie mydlic oczu proszę!przełożeni nasi to Zosia i Andrzej i uwierzcie,Wam sie poleje fala hejtu,za te 05 i postoje ,mozecie juz kupic kwiaty i bombonierke Normie tzw Pani Ani bo ona do tego nas zmusila...niech sama robi za 2tys a Galup sie Wam odbije bardziej niz 2 lata temu i to dzieki xd P.S brygadzisci nie do Was to wszystko,bo robicie co mozecie ale ta z Łodzi nas zniszczyla i niech nie mysla ze im ankieta wyjdzie dobrze xd

Xyz
@Dvrs

Popieram!!

Qwerty
@Xyz

Idealny wpis

@Dvrs

Popieram. Jeżeli nie jest dobrze , to nie pomoże omawianie każdego pytania przed samym (usunięte przez administratora)i nakierowywanie NAS jak to mamy zaznaczyć .

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Tak czytam te wpisy tu i na stronie związków i powiem tak, na szwalni i b2 to tak tam dziewczyny pracują przez 8godzin ale reszta ludzi z akordu.... Lepiej nie pisać, a już dziewczynki z rękawicy nie dość że zostały same pupilki(które nic nie robią) reszta traktowana jest jak.... Anka faktycznie nie powinna robić zamieszania, nie wiadomo co siedzi tej kobiecie w głowie, jedyne do czego doprowadzi to do tego że ludzie zaczną się zwalniać, chociaż teraz pewnie liczą na kryzys, rynek pracownika padł... A teraz do osób które płaczą że niesprawiedliwy jest sposób płacenia na postoju, jak jesteście tak świetni w liczeniu(procent na akordzie umiecie liczyć) to po przeliczeniu które i tak ma być przeliczone na korzyść pracowników, zauważycie ze że nawet jak będzie to 60%od stawki wypracowanej to będzie to stawka zbliżona do tych godzinowych, pojedyncze jednostki mogą mieć wyższa stawkę, całym rokiem zarabiacie więcej więc jak przez miesiąc czy dwa zarobicie mniej nic się nie stanie, teraz szukacie sprawiedliwości ale tak to żadne nie chce pracować na godzinowce bo zarobki złe, jak to szybko zmienia się myślenie człowieka

Ziuta

Masz rację na B2 są same wzory pracowitości a szczególnie panie z kontroli , są rewelacyjne. Ła.

@Ziuta

Panie z kontroli są The best......

@Ziuta

Nie mówię o paniach z kontroli(to jest zbiór ludzi którzy w tej fabryce powinni być zredukowani o połowę) tylko z pras inspektu pakowania,

Twix

Wez sie lecz na leb człowieku co Ty piszesz haha jestes smieszny,znasz stawki godzinowe?znasz stawki ludzi? Raczej nie bo gadasz bzdury....zwolnij sie tepa dzido z tad i nie pisz takich farmazonow,bo jestes śmieszny...scrp czy hypo traci ogramana kase na tym i Twoich wypocinach bo chyba od wczoraj to pislaes ,jestes tepy jak moj najgorszy noz w kuchni haha

@Twix

Zacznę od tego że to w jaki sposób się wypowiadasz świadczy o Tobie i o Twoim poziomie, wyobraź sobie że znam zarówno stawki godzinowe jak i te ze scrapu hypo czy b2 sorry ale ludzie gadają, nie ma w tym jakiejś wielkiej tajemnicy, najmniej mówią Ci co mają stawki powyżej 30 zł, reszta mówi jak małe pieniądze zarabia, a to że hypo czy scrap robią powyżej 150% wiedzą wszyscy macie u siebie takich co chętnie się chwalą.... I mówią jak wygląda wasza praca....

@Twix

Twix jesteś DBeściak, daj czadu kasztanowi , żebym wiedziała co to za łeb to mój stary skasowały Go w oka mgnieniu , wirus przy tym to jest pikuś.

@Krysia

Chyba Cię pogięło

Jest na poziomie bo w przeciwieństwie do Ciebie potrafię wypowiedzieć się bez ubliżania i obrażania kogokolwiek, widać że nie umiesz poradzić sobie emocjami i jedynie tak czyli w sposób chamski i arogandzki wyrażasz swoje zdanie. A to na ilu operacjach było dane mi robići ile lat tu pracuje , jeszcze byś się zdziwił,

Zosia

Niech nie płaczą (usunięte przez administratora)bo tam dopiero się pracuje......ha...ha...ha....Luzik!

Lmao
@Zosia

Jesteś śmieszna haha każdy dział zaprasza gdzie jest akord, scrp zaprosi na wytarcie tych sztuk które muszą, hypo również zaprosi, pomalować może w miarę lekko ale założyć, plecy by Ci pękły i znowu L4 haha na to się nadajecie!

Twix

Pani Aniu a może wypalenie zawodowe u Pani nastało? Albo nudzi się Pani w pracy i wymyśla Pani takie (usunięte przez administratora)

Saksofon

Pani Aniu może pora się zwolnić?? Wtedy zostana zaoszczędzone duże pieniążki.. A Pani obowiązki przekazać komuś innemu... A jest ich bardzo mało... Pozdrawiam!!

Merlin

70% akordowych to pracownicy z wioski mają dochody z ziemi i pracy w fabryce . Żeby nie było że zazdroszczę ale widzę jakimi samochodami przyjeżdżają i jakie ciuchy noszą . Stałe tym że wsi mało w oczach widać żądze pieniądza koleżankę dla jednej paczki to by ......

Dziki
@Merlin

Zawsze możesz przejść na akord i zobaczysz jak jest fantastycznie zapieprzać przez 8 godzin. Każdy chciałby posiedzieć tak jak Ty . I odwal się od ludzi pracy czy to ze wsi czy z miasta .

Merlin

Piszecie takie bzdury jak dzieci żadnych konkretów. Dorośli ludzie zachowują się jak dzieci we mgle.

@Merlin

Odezwał się obrońca serc uciśnionych. Nie masz akordu to się nie odzywaj (usunięte przez administratora)! Pewnie razem z p.Ania siedzisz w jednym przytulnym pokoju i gracie w pasjansa.

@Merlin

Oj Merlin Merlin. Ty chyba na stawce godzinowej w stołek sobie pierdzisz dzień za dniem.

Ktoś

Pani Ania niech idzie do rządu to moment naprawi budżet

Nikt

Firma płaci za jej wynajem miaszkania? Bo raczej tak, nie potrzebujemy takich osób z Łodzi bo w Płocku są mądrzejsi niż ona. Pani Anno tylko poraz kolejny nie idź do Andrzeja na skargę ze o Tobie piszą bo będą pisać i nie znikniesz z tego portalu, tak było jest i będzie, u nas w Płocku nie lubią takich osób fałszywych, takich co po trupach aby do celu. P.S nie czytaj Aniu go work a zajmij się praca, bo za to raczej Ci nie płacą i nie płacz do Andrzeja, że to Twoja wina, firma duża a plotki się niosą szybko, nawet nie szybko i to nie są plotki a prawda :) ale nie każdy zna przysłowie, pluj świni w ryj a powie, że desz pada :)

Podłoga

Norma niech zajmie się sobą, łazi i nic nie robi, zarabia tyle kasy a nie stać jej na dobrego fryzjera. Chodzi jak giermek z czasów średniowiecza i rozśmiesza innych swoimi normami a przy okazji chce się spodobać nowemy dyrektorowi jak tnie koszty a dyrekcja i kadry niech się wezmą wpierw za tą osobę bo ona bierze dobra kasę a tylko łazi

Karl Marx

Łódż była i jest czerwona jak szandar komunistów . Przypomnijcie sobie jak Józef vel Mirosław zaczoł rządzić fabryką i zczeło się dziać .. Zaczeliśmy iśc na (usunięte przez administratora) jak całay komunistyczny system . tylko dla siebie mieli .dla nas normy i brak kasy na podwyżki . Obecnie zbieramy cały czas pokłosie rządów podtkomunisty a nie wiadomo czy nie by wyznania Mojżesza ?.

szatan

Pani od Norm niech się weźmie za siebie i swoje zarobki , lata po Hali wpiernicza sie w nie swoje sprawy moze niech zastąpi Andrzeja bo po tym co wyprawia to widac ze ma większą wladze niż Kierownik A.M.

Robol

Czy Pani tzw. "Norma" to jest osobą najdrożej chodząca w zakładzie?.. Bo chyba, tak nic nie robi bo norm nie ma na czym liczyć a jak liczy to już nawet Einstein by nie wiedział haha bo normy sobie z kosmosu liczy, jak taka mądra jest niech stanie na danej operacji czy dziale zrobi chociaż 100% jej wyliczone, po 1 dniu prawdziwej pracy by wzięła na caly tydzień l4 bo nigdy pracy nie zaznała... Teraz robi popisy swoje i tnie koszta na finishingu i wprowadza swoje rządy jakieś dziwne, czy Pani by chciała robić za 2 tys zł? Raczej nie, a dodam że my za te pieniądze musimy utrzymać rodzinę a Pani raczej jest sama... Nie pozdrawiam Pani Ani

@Robol

Pani Ania nigdy nie liczyła się z człowiekiem...

@Robol

Ona......by nie zrobiła 50 procent! Jej własnej wyliczanki.... To twór-który został ściągnięty z Łodzi.....bo pewnie bida siedziała w Lodzi , a życie jej Nowak uratował..... Czepia się nas-zarabiających 2 tysiące.....a ona pewnie tyle miesięcznie na buty wydaje.....

Robol
@Krysia

Dokładnie, Łódź jako miasto przemysłowe zginęło z mapy Polski przez takie osoby jak ta Pani bo nie umieli dobrze zarządzać i szanować ludzi, więc większość zakładów zamknęli... Najwidoczniej w Płocku brakuje osób do pracy na tzw "zapachaj dziurę" stanowisku, gdzie się chodzi czy się leży 10 tys się należy ale na znajomości nie ma rady.

Dziki

Pani od "NORM" się w dyńce poprzestawiało.

@Dziki

Co wymyśliła tym razem?

Agaga
@Dziki

Czym zajmuje się "pani od norm" w ciągu swoich 8godzin pracy gdy norm nie wymierza ?!?

@Agaga

NIC.....nie robi! Za to jej Levis placi! Firmę stać na takie pensyjki...... Taką scieme! Tutaj patrzy się na ręce tym najbiedniejszym.....

Może niech pani Ania zacznie od siebie i kierownikó i zmniejszy wynagrodzenie... A nie szukają oszczędności na zwykłych robolach.. Ale boją się o swoje tyłki... Bo gdzie oni znajdą prace za 15 tys miesięcznie lub więcej...

Szanowny

Jakim prawem dyrekcja wstawia pracownikom urlop od 06.04 do 10.04 . A następny tydzień jest postojowe? Nie dość że rządzicie całym urlopem pracowników to w święta będą musieli odpracowywać bo nie sądzę że większość pracowników ma tyle zaległego urlopu.

@Szanowny

Drogi Szanowny. Jeżeli masz z tym problem, że jest wstawiony urlop, to udaj się do swojego przełożonego i zaproponuj ,że chcesz postojowe od samego początku zamknięcia fabryki na czas COVID 19 (wstępnie na 2 tygodnie). Fabryka nigdy nie pracowała w święta , no chyba że chodzi Ci o dni pomiędzy świętami. Na razie ZDROWIE jest najważniejsze.

koronna technika
@Szanowny

Po powrocie bedzie tyle sobot zobowiazanych ze odrobisz na kilka lat naprzod te wszystkie dni

@Greg

A kto tu mówi o świętach , zrozum pytanie . (usunięte przez administratora)

Rico

W dniu dzisiejszym kontaktowałem się z kadrami i otrzymałem adres strony internetowej gdzie bezpośrednio będą zamieszczane informacje dotyczące działań prowadzonych w fabryce. http://www.lspfabryka.info/

Uła Uła .

Proszę o wytłumaczenie co oznacza stawka bazowa ? . Niby nie spotkałem się z takim terminami na umowie o prace

@Uła Uła .

To albo nie pracujesz w levisie albo jesteś tam zatrudniony bardzo krótko,

@Uła Uła .

Kwota bazowa to 100% podstawowego wynagrodzenia pomniejszona o wszystkie składki, jeśli masz najnowszą tabelkę ze stawkami to tam jest wszystko napisane, wystarczy tą kwotę pomniejszyć o około 31% i wyjdzie Ci ile dostaniesz do ręki

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)