Tatami Sp. z o. o.

Opinie o Tatami Sp. z o. o.

masca

Wydaje mi się, że nie ma żadnej oferty pracy @matołek, bo nie ma rotacji.

Aga

Praca w biurze Tatami na Wspólnej ok. Głównie wykonywanie zadań dla szefowej typu znaleźć coś w internecie, ogarnąć Facebooka, coś załatwić (spr prywatne szefowej). Umowa zlecenie jeśli jest się studentem, ale najchętniej zatrudniają bez umowy. Praca od 9-17 od poniedziałku do piątku. 10zł za godzinę. Moim zdaniem szkoda czasu na taka pracę, praca nie daje nic.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Tatami Sp. z o. o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Tatami Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tatami Sp. z o. o.