Opinie o Ramona Bar Krzysztof Kembłowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ramona Bar Krzysztof Kembłowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ramona Bar Krzysztof Kembłowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramona Bar Krzysztof Kembłowski w Warszawa

Paweł Nowy wpis

DLA CZEGO JA NIE WIDZĘ SWOJE OPIENE ???!!! Proszę udostępniania moje opinię !! w barze Ramona barman (usunięte przez administratora) .. dziś miał takie nagrodę od barmana Pawła (03.08.2020)!!! w Menu (który w ogóle nie jest nawet dostępny, tak jak jego nie ma dążę w życiu, Menu nie istnieje ) ale cena za kawę Latte to 9zł ( nie miał nic przeciwko) chociaż ogólnie kawa z mlekiem w Ramona ma koszt 6zł ... przecież chodzę tam już co najmniej 4 łata ... i znam cenę ...i wszystko było w porządku przed tej sytuacje i dzisiejszym bałaganem.. Kawa Latte ma pojemność pełnowartościowej szklanki od 240 gram co najmniej ... zrobiono mi Latte z 200 gramów gdzie było najwięcej wodę z mlekiem a cena 9zł ... prosiłem o zrobienie tego dla mnie w odpowiedniej proporcji ( tak jak było zawsze do tego jak przyszedł barman Paweł do pracy )ale barman Paweł ,powiedział mi że to kosztuje 15zł !! ??? co mnie zdziwiło, bo wcześniej do pracy tego barmana ,cały czas kupowałem i mi robili w normalnie szklankę było dobrze i płaciłem 9 zł za to .. ale z jakiegoś powodu nowy pracownik który ogólne nie zna sprawy barmana i dążę nie stoję i blisko do tego fachu !!!!który (bezczelnie prowadzący z klientem) postanowił wszystko zmienić (prawda tylko ustnie) Menu które ja poprosił mi tak i nie podał ze by to potwierdzić !!!!... Myślę, że Pan Krzysiek (właściciel) i Pan Artur (menadżer) baru Ramony są po prostu zobowiązani jakoś rozwiązać ten moment i własne problem z barmanem i cennikiem w barze ... czyli może są wam tez obojętne szacunek do klienta i jakaś powagę?! - to wtedy mi przykro .. Za czas Pani Asi i Pana Artura ( teraz menedżer) był porządek i było wszystko ok. I było kawa z mlekom Latte przecież ustalona normalna w dokładnej cenę... dla czego teraz (usunięte przez administratora) takiej i nie porządek u was ????!!!! także, prosił i bardzo chciałbym, aby barman a dokładnie (pan ) Paweł uspokoił swój zapał do klientów, zwłaszcza ogólne do (obcokrajowców)! - bo ,mnie wydaliśmy ze ja coś zobowiązany jemu czyli waszemu baru ?!!! Wy sobie co wyobrazili moje drogę ???! Może ja coś robię nie tak , czyli (usunięte przez administratora) łudzę tak jak ostatnie działa u was ???! zanim przychodziłem do baru, nie miałem takich sytuacji konfliktowych w Waszem barze z innymi pracownikami dążę kiedy był czas jak Pan Artur był jeszcze barman( na dziś jest menedżer) i właśnie on robił od samego początku dokładnie i prawidłowo kawę z mlekom i on właśnie wprowadził robienie tego jak by Latte w tych szklankach ... to o co wam chodzi teraz ????! A teraz okazuje się, że ze mną cały czas, kiedy kupuje kawę Latte barman Paweł robię dla czegoś małe porcjuję i (usunięte przez administratora) w cenę !?!?! Warto pomyśleć o tym, że może nie jestem sam w podobnej sytuacji w baru ... może Pan Krzysiek ( właściciel )-trzeba sprawdzić swoich pracowników na prawdziwość ? Za ostanie czas nie te ekipę zebrał Pan Krzysiek obok siebie i nie tak pracuje ten bar prawidłowo!!!! proszę sprawdzić (pogadać z „normalnymi” klientami a nie alkoholikami którym obojętne wszystko ) bo napewno Pan nie wie o dużych zięciach i sytuacjach w swoim baru a tam już dużo «szczurów” Znam dużo sytuacji już to nie pierwsza i to już nie pierwszy raz ze mnie i ja nie jeden którego oszukali z rozliczeniem i zamówieniem!!! Obrzydliwe i obraźliwe, że tak mnie dzisiaj potraktowali jako stałego klienta ( jeszcze przed moimi urodzinami 4.08) !!! Mam nadzieję na przeprowadzenie profilatyki z dzisiejszym pracownikiem i poprawę jakości obsługi ... na przyszłość:::: P.S: “Cafe latte Cafe latte to po prostu kawa i mleko. Cafe latte przygotowuje się z filiżanki kawy espresso ze spienionym mlekiem serwowanym na wierzchu filiżanki. Bariści często z mlecznej piany tworzą niezwykłe obrazy, np. serca, kwiaty, drzewa. W Stanach Zjednoczonych i Europie niezwykle popularny jest nurt Latte Art - sztuka dekoracji kawy. Inną, równie popularną wersją cafe latte, jest zalanie espresso gorącym mlekiem i dopiero wtedy ozdobienie kawy "kleksem" z piany mlecznej. Kawa podawana jest zwykle kubkach lub szklankach o pojemności 240 -380 ml Proszę po szkolić swoich barmanów !! Bardzo przykro mi !!!! Chce ze by wszyscy znali ze nie ma powagę i szacunku do klienta .. dziś ten lokal przynosi same rozczarowania !!! dla mnie osobiście bar Ramony odszedł!! Zastrzegam ! tylko spróbujcie odrzucić moje opinię jeszcze raz,zrobicie więcej sobie problem ! Obiecuje wam to, nie jestem tym kto prosto tak odpuści to .. jak nie będą widział opinię swoje odrazu zgłoszę was do kontroli pracy ta specyfiki pracy w zakładach kontroli UOKiK, Sanepidu i wielu innych -niech sprawdza na wszystko Moja Opinię-rekomendacja została zeskanowana i sprawdzona

Kaziu Nowy wpis
@Paweł

Nie zgodzę się z Tą opinią pan jest roszczeniowy nie kulturalny i nie obyty Przychodzę tu kilka lat i znam ekipę i nigdy tutaj nikt nie (usunięte przez administratora) a awanturę z powodu rozmiaru kawy śmiech na sali barman jest barmanem a barista baristą wiec barman nie musi znać sie na kawach a sposób jaki pan wypowiedział jest nisko poziomowy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ramona Bar Krzysztof Kembłowski?

Nina Nowy wpis

Brudne miejsce, bardzo zle traktują tam pracowników, menadżer przeklina i wyzywa pracowników, przykre miejsce.

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Ramona Bar Krzysztof Kembłowski w mieście Warszawa? Czekamy na nowe sprawozdania.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ramona Bar Krzysztof Kembłowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca