Karcher AKS Sp.j.

Reguły

Opinie o Karcher AKS Sp.j.

Norbi

Niektórym najlepiej wychodzi biadolenie. Szkoda, że zadowoleni ludzie nie maja takiej potrzeby pisania. Okazałoby się, że Karcher AKS to fajna firma.

Julita

Czy ktoś z zaglądających tu forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Karcher AKS Sp.j.? Jakie są proponowane warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie przyjmuje nowych pracowników? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

ŁośSuperKtoś

synonimy: (1.2) pot. fiasko, pot. klapa, klęska, niepowodzenie, plajta, przegrana, strata[2]

maja

A co dla ciebie oznacza słowo porażka @ŁośSuperKtoś? Bo mimo, że szukam pracy to jakoś nie przekonuje mniej twój negatyw kiedy go w ogóle nie wyjaśniasz

ŁośSuperKtoś

Serwis porażka Firma porażka Właściciele porażka Zapraszamy do pracy:-)

SławekZłodziejNadZłodziejami

O firmie AKS w skrócie można napisać, że to dom Wariatów. Rola pseudo prezesów,a w szczególności Czubka polega na bieganiu po firmie,robieniu wielkiego niepotrzebnego szumu, szpiegowaniu pracowników i patrzeniu komu zabrać,uciąć coś z ciężko zarobionych pieniążków. Jak wcześniej już ktoś pięknie to napisał,wypłata zależy od topniejących lodowców na Antarktyce. Jest on człowiekiem bez honoru i jakiego kol wiek kręgosłupa moralnego,pluć mu na twarz a on powie,że pada deszcz;) Odradzam każdemu pracowanie w takiej firmie,a za resztę pracowników trzymam kciuki by jak najszybciej znaleźli nową pracę,nie ma co się męczyć z Czubkami;)

Nilfisk

Witam w firmie musi być bardzo źle bo ich Dyrektor przesłał do swojej konkurencji z Pruszkowa CV, chyba ucieka z tonącego statku ?!

barbara

No wlasnie narzekacie a pracujecie nadal w tej firmie mysle ze tak zle nie jest Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna....pomozecie?

były
@barbara 18.02.2015 22:14

Firma jasno przedstawia warunki współpracy tylko potem te warunki łamie.Część wypłaty płaconej pod stołem jest nieustannie zmniejszana,regulowana do dołu.Właściciele to naciąciągacze traktujący pracownika jak za czasów faraonów.Pracowałem tam 1,5 roku i o 1,5r. za długo.Szczerze nie polecam

czytelnik

Skoro tak źle jest w tej firmie, to dlaczego wypowiadający się tu nadal tam pracują?

Rafał Ś.

AKS chyba najgorszy serwis karcher w Polsce, obsługa sprzedaży w serwisie żenada ,tam nmikomu nie chce się pracować ,na czele z właścicielami tego czegoś. Wole już jechać do Łomianek niż do tego bałaganu w Regułach. Nikomu nie polecam AKSu

bimbuś

Siema wszyscy pracownicy AKS nie przejmujcie się tym wyższym snobem i jego wspólnikiem przekrętem. U wyższego choroba sknerstwa się pogłębia niedługo będzie patrzył czy przetworzone produkty wychodzące z jego jelit nie będą się nadawały do powtórnego wykorzystania. Uciekajcie stąd gdzie indziej będzie tylko lepiej. Niech sami zasuwają jak są tacy mądrzy.

Aks

Cały czas pracuje w tym chlewie, z tymi pazernymi ludzmi i kazdego dnia zadaje sobie pytańie po co bo zadne pieniadze nie sa warte takiej atmosfery jaka robi wlasciciel, przerost formy nad trescia. Nie masz pieniedzy to nie [usunięte przez moderatora]pana bo sie osmieszasz. Wszystko co wyzej to prawda.

Aks Karcher KrzysztoF Boruta Sławomir Czuba

Witam Firmę tworzy [usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] zrujnował firmę przez kilka lat, a [usunięte przez moderatora] ten krótszy kręci placki dodatkowo na jelonkach. Generalnie firma swojego czasu miała złote czasy, ale zarządzanie ludźmi i chciwość właścicieli doprowadziła do tej ruiny co jest teraz. Maja tez jeszcze marionetkę zwolnionego z "Ramirentu" z aspiracjami na Dyrektora, ale dział handlowy to 2 os więc co to za dyrektor z wykształceniem podstawowym? Rotacja ludzi swojego czasu jak w tesco na kabatach, poziom pracy podobny. Na 300 metrach jest 30 kamer jak w Big Brotherze - syndrom prześladowcy?. Pieniążki płacone pod stołem w kopercie, aby nie dało sie przeliczyć, generalnie wałek na wałku. Mają tez ściemnioną myjnie na Jerozolimskich i rozcieńczone płyny i oszukane zegary. Generalnie nie polecam...mam nadzieje ze się niebawem zawiną.

były

Jak tam 4 lata mogles wytrzymac? Ja bylem krotko,bo dbam o swoje zdrowie psychiczne, ale to co tam sie dzieje to jakas paranoja. Nie szanuja ludzi, wedlug wlascicieli kazdy jest glupkiem i powienien przeprosic ze zyje i cieszyc sie ze daja mu te marna prace. Zero pojecia o zarzadzaniu. To sie nadaje do sadu bo to co uprawia ten wiekszy to [usunięte przez moderatora], wszyscy sa wyniszczeni psychicznie i wypaleni. A do tego nie placa tyle na ile sie umawiali. Z dala od tego miejsca.

Witam W AKS pracowałem przez cztery lata i uważam że to najgorsza firma jaka istnieje na świecie. Pracodawcy zakłamani i specjaliści w oszukiwaniu nigdy nie było wypłaty na czas i ponadtto płaca większość pod stołem i w dodatku ocszukują żenada czy duży [usunięte przez moderatora] czy mały konus to obydwaj [usunięte przez moderatora]. duży to był molestowany w dzieciństwie i tak mu zostało a [usunięte przez moderatora] to ostatni tepak jednym słowem każdy jest dojony pracownik klient nawet jest tak że duży rąbie małego [usunięte przez moderatora] na kase bez poważania dla nich

wala

Nadal nie wypłacają wszystkiego w terminie.Na każdym kroku starają się oszczędzić.

eskulap

Zgadzam się z opiniami pracownik jest tam traktowany jako złodziej,[usunięte przez moderatora] i leń.Za nadgodziny się nie płaci.Tu zawsze pracodawca ma rację i nie ma znaczenia który to z szefów .Firma krzak , aż dziw że Karcher daje im autoryzację.

łuk

Aż dziwne że jeszcze znajdują pracowników. Desperatów nie brakuje z powodu bezrobocia.Stanowczo nie polecam!

Robo

Jestem klientem tej firmy a raczej bylem. Współczuję byłym pracownikom, ponieważ - jak czytam - traktowani byli w identyczny sposób jak i klienci, czyli z kompletną nonszalancją. Jednym słowem - jeżeli lubisz adrenalinę i stany poddenerwowania to polecam AKS, jeżeli cenisz spokój i chcesz być traktowany w profesjonalny sposób to zdecydowanie wybierz inną firmę.

bibi

Jeżeli ktoś ma mocne nerwy,nie przeszkadza mu że wypłata będzie wpływała w różnych terminach i wielokrotnie zmniejszona z powodów które nie mają nic wspólnego z pracą,trzyma głowę nisko przy ziemi i spowiada się szefom co najmniej raz w tygodniu to firma AKS jest akurat dla ciebie.

@@@@@@@@

A emilka to moze Pan [usunięte przez moderatora]????? zgadzam sie z wczesniejszymi opiniami na temat firmy . Praca w tej firmie jest nie mila , podczas wyplacania pensji kazdy modli sie aby byla w terminie oczywiscie jest to cud jesli wplynie w wyznaczonym terminie i w calosci. Kazdy powod jest dobry aby obnizyc pensje nawet kruszenie lodow na biegunie.

polo

Nie polecam jako pracodawców nie szanują sami siebie a tym bardziej pracowników.Mało płacili za pracę.

a co to za wyjątki ?

Zgadam sie z opinia,z daleka omijac,a pracownicy traktowani poniżej 0 poziomu,no oczywiscie oprócz wyjatkow .........

Robert

Miałem tą "przyjemność" tam pracować, najgorszy koszmar nocny jest lepszy.

negatyw

sorry ale ta opinia pozytywna to płatny marketing

Zostaw opinię o Karcher AKS Sp.j. - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karcher AKS Sp.j.